Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

pavla80
22. led 2009

Holky nazdar!!!!!! 😀 😀

Vůbec nemám čas sem za váma zajít,manža doma,tak jsme pořád někde v luftě 😀

Holky teda jste šikulky,že se držíte 😉 😉 .Já poslední dva dny zas hřeším jeden den zas na pizze,Kačka strašně chtěla jít,tak nás překecala 😀 😀 a včera návštěva tak jsem si zas dobla a ještě jsem měla 4 bramboráky,takové ty malinké 😖 😖 .Pohybu taky nic moc,tak se do toho dneska musím opřít až dovařím oběd tak jdu cvičit a odpoledne jedem na bazén tak zas aspon trochu poplavu,víkend už nebude tak náročný,manža je v práci tak snad tam bude v pondělí nějaký ubytek 🙂

Leni jak píšou holky určitě nám to napiš,pokud budeš chtít,uleví se ti!!!!!!A snad už je aspon trochu líp 😉

Maruš tak to je k vzteku co????Tak ty musíš platit holku na hlídání a máš dědu s babi na důchodě 🙄 🙄 a ještě jsou od vás kousek.Tak to asi s nima nemáš moc dobrý vztah 😒 .Tak to mě minule tchýně říká,já bych si to tak s tebou vyměnila tu mateřskou byla bych doma s holkama,hráli bychom si spolu a ty můžeš jít do práce 😀 😀 .Jako v tomhle jsou i moji rodiče i manželovi v pohodě,akorát je u nás porblém,že všichni pracujou a není moc času.A taky moc na noc nechtějí 😀 .Ale moje mamka už má všechny soboty volné,tak mi nabídla kdykoliv budu chtít dát holky na hlídání tak mi je prý veme,tak jsme zvědavá,Chtěli by jsme příští víkend někam vyrazit s manžou 😉

Bramburko a snad je malé líp!!!!Přejem brzké uzdravení!!!!Je i nachlazená????

rozela
22. led 2009

ahoj holky! dnes mám radostný den. mlaďas vydržel sám hodinku ve školce a prý byl moc hodný. když jsem ho tam dávala, tak řval jak tur, takže mě učitelka velmi potěšila, když mi to říkala. zítra prubnem 2 hodinky, doufám, že úspěšné školkování bude pokračovat.

dneska se s jídlem držim, měla jsem snídani a 2 svačiny, oběd dnes bude později. ale udělala jsem si zásobu porkového salátku, tak když bude krize, dám si ho s křehkym chlebíkem.

leni to je mi líto. zase bude líp, uvidíš. až se budeš chtít vypsat, piš. jsme tu jedno velké oko (napsala bych ucho, ale ono se to tu čte 😉 ) a uděláme i nemožné, abychom tě rozveselily. že jo, ženský 😉 🙂

kometko klid, váhu schovej a vytas ji až v pondělí. jak psala maruška, určo budeš mít úbytek 😉

brambůrko doufám, že maličká je v pořádku. s tou prací to je na ptáčka ☹ jo a já jsem z barrandova.

marie_m
22. led 2009

pavli, jojo, to je zivot, ale tak treba se to casem s tchanama zlepci, jsou v duchodu teprve mesic, tak se treba potrebujou jen rozkoukat....vztah s nima mam asi jinak standardni, jako asi kazdej s tchyni a tchanem 😀

pavla80
22. led 2009

Maruš tak snad jo!!!!To bys měla super 😉 😉

Roz tak to je Ondrášek šikula,ono asi ten začátek bude s křikem,ale pak už zapomene a je mu s dětma dobře 😉 😉 .Určitě mu to prospěje a hodně věcí se naučí.Kačka nastoupila ve 3 letech a za pár měsíců uměla spoustu básniček a písniček,uplně jsme viděla pokrok 😉

leninn
22. led 2009

Ahojky holky, tak jsem tu, už bez emocí a v pohodě...
Ke včerejšku...no, vedu už několik let ve vedlejší vesnici (kde jsem bydlela s našima) skauta, snažila jsem se seč jsem mohla, jezdila s nima do kina, do bazénu, žádala obec o peníze, takže jsme do toho bazénu jezdili zadarmo, opékali jsme párky, ...prostě tak...takždou středu schůzka+tyhle aktivity na víc, v mém volném času, o víkendech a zadarmo!
Manža šílel, že to nemám dělat, že mám zodpovědnost za cizí děti a jestli toho nemám ve školství dost a tak...ale já si stále mlela svou, že jim to nechci zrušit. Pak přišla Barunka a já do poslední chvíle s nima lítala po lese, opékala po večerech vuřty a dělala stezky odvahy. Pak si každý myslel, že už to nebudu moci dělat, ale já nee, hned po šestinedělí začaly opět schůzky a akce, ale, samozřejmě, pokud jsem neměla k dispozici auto a hlídání, tak so nemohlo být...
Takže sečteno a podtrženo, včera mi dvě holky řekly (teré mimochodem několikrát bez omluvy nepřišly, prostě že zapomněly a podobné výmluvy), že se jejich maminkám nelíbí, že schůzky někdy nejsou a že to něco stojí (pozor!!!, v lednu se platí na celý rok 400Kč, jako registrace do organizace junák-s tím, že jim zajistím aquapark zdarma a další akce, takže to mají nakonec zadarmo, ale to je jedno)
Takže jsem se tak naštvala, že jsem to prostě zrušila, už to nechci dělat, za takovou práci a dřinu tohle....takto se mi odvděčili...ono nás moc nebylo, jen 7, ale prostě si tam chodili jak do holubníku všichni, já i kolikrát brečela, ale včera to byla poslední kapka-ty dvě, a ostatní ani nepřišli, zapomněli, mi pak napsali, když jsem jim psala, že už skauta vézt nebudu. tak jako rozloučení (za peníze od obce, čili zadarmo) jedeme teď v sobotu ještě do aquaparku do Hradce Králové a to je úplný konec ☹
Ale jsem ráda, už to pro mě nebyla radost, ale stres a starost...manža je rád, moc rád 😉

Toť můj včerejší příběh, chodím do skauta 20 let!!!Od 6 let jsem jezdila na tábory, až se ze mě stala vedoucí a včera to všechno skončilo 😔

Holky, moc děkuju za podporu, je to pro Vás možná nepochopitelné, že s tím tolik nadělám, ale... 😢 😢

Rozi, Ondrášek je šikulka šikovnej 🙂

Pavli, tak si s manžou užívejte 🙂

Brambůrko, ať je malá ok a dnes si dej pořádně do těla 😉

Maru, snad si tchánovci brzy zvyknou na volný čas a umoudří se v hlídání 🙂

Kometko, ta váha je sv*ně, už na ni teď do pondělí nelez, drž se a v pondělí bude úbytek, uvidíš...

Já se dnes celkem držím, musím, po tom včerejším večerním totálním prasení ☹ 😠 V pondělí úbytek nebudu mít, ale hlavně, aby nebyl nějaký šílený přírůstek 😲

Hezký den a moc díky 🙂

bramburka
22. led 2009

Marie, a kolik platis a odkad ze jsi?

Pavli, zatim ma porad jen teplotu ale nachlazena neni ???

Leni, ach jo, musim říct, že nevděk světem vládne, myslím, že to prostě někteří lidé nevidí, co za tím všechno je...to je vážně smutný...a ty pracuješ jako učitelka?

marie_m
22. led 2009

leni, tak to je mi lito, mas v tom kus zivota, ale ber to z ty lepsi stranky, budes mit ted vic casu pro sebe a svoji rodinu...a kdyby ti to jo chybelo, muzes si najit neco jneho, jak pomahat ostatnim, co?

bramburko, jak jsem psala, jsme z kobylis a platim holce pres den 100 kc na hodku a druhy, co chodi vecer 150

rozela
22. led 2009

leni tak to je teda síla. naprosto chápu, že tě to tak vzalo. tady mě napadá přesně - za dobrotu na žebrotu. bych se na ně i s tim rozlučkovym bazénem vyprdla 😠 . máš v tom kus života i srdce, ale jak píše maruška, budeš mít víc času na sebe a svou rodinu a vrátit se k nějaké takové aktivitě můžeš vždycky. a možná i s dětma, který si toho, co pro ně děláš, budou vážit.

pavli já doufám 🙂 . kolektiv pro něj určitě bude přínosem a tak si řikám, že tam snad i trošku "zkrotne" 😉 dneska mi říkala učitelka, že zpívali a ondrášek prý pak za ní furt chodil a že chce ještě zpívat 😀

bramburka
22. led 2009

maruško, jsem slepejš 😀

malá má už 39...

bramburka
22. led 2009

jo tak jsem na ten akváč radějc ani nešla, jsem se bála...ale nakonec jsem mohla, sice mela horečku, ale zvladla to večer docela bez frfňání...ale je pravda, že byla takovej mamánek...

leninn
22. led 2009

Holky, díky, už je to pryč...jsem v poho 🙂 A máte pravdu, že to nemusí být na vždy, jednou se k tomu, nebo něčemu podobnému můžu vrátit, že? 😉

Brambůrko, jak je maličké? Co ta teplota??? 😒

leninn
22. led 2009

jéé, Brambůrko, jsme se minuly, co? Se ani nedicím, že jsi do bazénu nešla, ani by sis to neužila, jak bys na malou myslela 😒 Snad už jí bude zítra líp...přeju klidnou dobrou noc 😔

prami
22. led 2009

Leni - to je mi líto,ale já si myslím,že jim to docvakne ,uvědomí si a přijdou s omluvou.Možná jsem naiva,ale věřím tomu 🙄 😔

jináč já se plácám od nežraní ( teda zdravého žraní) ke žraní jako blázen,ode zdi ke zdi ,dva dny světice,třetí den děs běs, v pondělí to bude Chlumec nebo možná i Waterlóo 😝 😀

marie_m
23. led 2009

kocky, dobre ranko, tak ja byla vcera odpo plavat a pak, pac jsme oba prekvapive byli vecer s manzou doma (jinak se stridame ve sportovani), tak jsem se kraasne prezrala + dve mily, ty susenky miluju, takze sem si udelala "oddychovy den" a ode dneska uz zase makame 🙂

bramburko, doufam, ze uz je maly dobre a mely jste klidnou noc

bramburka
23. led 2009

noc celkem v pohom, páč spinkala, ale v 5 rano broukala, tak jsem si na ni sahla a teda malem jsem upadla, radeji jsem ji nemerila, ale strasne hicovala, dala jsem cipek no a od te doby to drzime na 37,5, tak OK, dostane jeste ted po obede a uvidime zase navečer to asi stoupne, ale naladu ma docela dobrou, chut k jidlu taky...jako já 😀 ale holky, ja se drzim, hresim jen malou sladkosti kazdy den po obede, tak se na ni vzdy tesim, no a je to. Zitra ale budu snidat dort ze synovcovi oslavy kam nejdu, tak asi dnes vynecham sladke...

kometka5
23. led 2009

Brambůr, a byla jsi s ní u doktora? od čeho to máte?

pavla80
23. led 2009

Ahojky 😵

Leni tak to je síla,to jemi moc líto,člověk se opravdu stará a má z toho jen stresy a smutek.Ale je dobře,že už jsi v pohodě a opravdu to ber u té lepší stránky budeš mít čas na svou rodinku 😉 😉 .

No holky u mě žádná sláva,manža byl 3 dny s náma doma,tak to podle toho taky tak vypadá.Furt někde pryč,člověknemá moc času se najíst a pak jak je hladový,tak by toho snědl hafo 😒 .No ale ode dneška zas bude v práci 3 dny tak musím fakt přitvrdit.Sice cvičím,ale asi z toho nic nebude když se cpu 😖 .Na váhu raději nelezu,nechávám to vždycky až na pondělí.Nebudu se zbytečně stresovat 😀 😀 .A divím se že já to vydržím tam nevlézt celý týden,ale já ji vždycky schovám abych ji neměla na očích a vytáhnu ji až v pondělí 😀 😀 .

Bramburko tak snad jemalé lip!!!!!!!!!Nemůže to mít ze zoubku i když tak vysoké nevím teda.Ale když není nachlazená tak je to divné 😒

Maruš nedělej mi tu chutě!!!!!!!!!!!Já Milu uplně zbožnuju a tak dlouho jsem ji neměla!!!!!!!!!!!!!!!Že už ani nevím jak chutná 😀 😀

bramburka
23. led 2009

je to asi viroza, k Dr. nema cenu chodit mluvila jsem s ni po telefonu, rikala, ze to ted lita, 3 dny vysoke horecky a pka se stpusti kasel a ryma, pry jak opadne nejaky otok nebo co, no uvidime. Ted jsem namerila zase 38,5, to jsem zvedaav co vecer, teda.

pavla80
23. led 2009

Bramburko teda tak to je síla bobek malý 😖 😖 .Tak hlavně at hodně pije.Nesnáším tak veké horečky,holky měli jen párkrát,ale člověk se bojí.Naštěstí moc na vysoké horečky netrpěli 😒 😒 .Tak snad vám bude brzy líp a aspon ty teploty ustanou!!!!!!!!!!!Tak se držte!!!!!!!!!!

leninn
23. led 2009

Ahojky holky,
tak jsem se právě napapkala s Barunkou..těstoviny se špěnátem, česnekem a zakysanou smetanou, zapečené se sýrem, no mňamka...asi sice ne moc dietní, ale dala jsem si jen trošku a mám i dost 😉
Teď už Barča chrní, tak jdu něco udělat v baráčku, je to tu jak po výbuchu bomby 😀 😀

Brambůrko, držte se, ať jsou teploty pryč, fuj, hnus 😒 😝

Pavli, tak teď se do toho zase můžeš opřít 😉 To znám, manža mě strhává...ale dnes odpoledne jen salátek, který tu mám, jak ke sváče, tak k večeři, večer trénink a zítra ten auquapark, budu jen malinkato jíst, protože jdu večer na ten ples, tak ať mám ploché bříško 😀 😀

Hezký den 😉

bramburka
23. led 2009

bych asi musel anejist mesic abych mela ploche bříško 😀 😀 😀 😉

pavla80
23. led 2009

Leni jdete zítra na ples???No vy se máte,tak si to pořádně užíjte 😉

no já s tím mým podbříškem mám taky problém 😀 😀 .Taky by mi nepomhlo jeden den nejíst 😀

No já si zacvičila,pak se najedla měly jsme vepř. na žampionech s těstovinama 😉 a dneska to jde ráno jen musli s mlékem a pak půlku banánu na svačinku co Miška nedojedla .Tak dneska to bude snadné snad!!!! 😀 😀

renda71
23. led 2009

ahoj holky,já vám všem závidím,že se aspoň snažíte a trochu se hlídáte,já jsem hrozná vždycky večer se zapřísahám,že od rána to půjde,ale pak během dne si uvědomím,jak je to těžké,všude tolik jídla,teď malá zlobí nechce jíst,tak to po ní dojim i když vím,že bych neměla 😒
teď jsme pořídili domácí pekárnu,no to je něco pro mě,čerstvý chlebík,kynutá těsta,furt něco peču a samozřejmě že i koštuju,ach jo ☹
mám chuť se na nějakou dietu vykašlat 😀

bramburka
23. led 2009

ja teda mela dnesk avelkou krizi, ve finale jsem snedla 2 parky 😀 ale tu hoisku jsem si nakonec utrhla od huby a dala si k tomu knackebrot... no prasárna. 😀

pavla80
23. led 2009

Holkytak já dneska v pohodičce a ani necítím dnes žádné chtě 😀 😀 .Tak jsme ráda 😉

Rendi určitě to nevzdávej!!!!!!!!!!!Byla by to škoda.Tak si nech ještě takový pohodový víkendík a zkus si říct od pondělka se do toho obuju!!!!!!Držím palce at najdeš zas tu pevnou vůli!!!!! 😉 😉 😉

Bramburko jak je malé,ustoupily už teploty???

bramburka
23. led 2009

no ustoupili na 38,5, nad to nejde, ale musim zaklepat tuk tuk tuk ze ma naladu dobrou jen vice spala a sla drive spat. No paralen v 17h nezabral, v 19h, mela 38,2. Tak nevim, Uvidime rano, ale vzhledem k tomu, ze je ma od stredy, cekam ustup. prosím 😢

leninn
23. led 2009

Hezký večer 😉
Tak já po tréninku celkem prímově naladěná a dnes jsem kupodivu také neměla nějaké strašlivé chutě, takže jsem se i držela-teď jsem snědla zbytek zeleninového salátu a tvarůžky...ty už jsem si mohla odpustit, ale...mají malinkato tuku 😉

Rendo, vydrž, krize je sv*ňa, ale přejde, zažily jsme to všechny...hlavu vzhůru a ono se to vrátí do starých kolejí, věř tomu.

Brambůrko, snad to už bude poslední teplota a ráno už bude fit. Držím pěstičky 😉

Pavli, na ten ples se těším, ale jdu sama, manža má pracovní pohotovost, takže musí být na netu, kdyby nastal problém, tak ho musí vyřešit ☹ Ale je to sokolský ples, tak jsme se domluvily s holkama z basketu a jdeme všechny samy, taková malá dámská jízda 😀 😀 😀 tak jsem na to zvědavá 😉

Šaty jsem zkoušela, krátké černé, tak snad dobrý..vejdu se do nich, to je hlavní 🙂

Zítra večer po aquaparku a před plesem sem ještě juknu, teď už dobrou 😔

kitty68
23. led 2009

ahojte kocky

asi uz spite 😔

docetla js jen posledni stranu, ted mam volno 8 dni, tak se objevim casteji.

leni to je nevdek teda s tim skautem, ja si pamatuju jak tatik vedl turisticky krouzek. ty tvaruzky ti zavidim, zitra se jdu ostrihat a hned vedle je polsko cesko slovensky obchod tak se tam zajdu cumnout jestli nahodou nemaji.
uzij si na plese, urcite budes kocka 😵

ja js se vcera byla podivat na nejake ty riflicky, ale me tak nechutne visi brich, ne ze by spek, ale takova kuze a ty kejta a prdel no hnus.
tak js nasadila tvrdy dietni rezim, pze takhle to dal nejde, rano jogurt a ovoce, na obed si dam zel polivku na svacu taky nake ovoce nebo zeleninovy salat (to musim rict petrovi at mi neco koupi v praci) a lehkou vecu a jestli se to nehne tak si to pujdu hodit.

bramburko doufam ze je male uz lip

bramburka
24. led 2009

ahoj holky, no o spaní se moc mluvit nedalo, jeste ve 3 rano jsem dala paralen, od et doby je tuk tuk tuk bez teploty, zatim ale zadna ryma, kasel, nic, terochu se bijim, jestli se neosype nestovicema, takhle mohou zacinat...

jinak jsem vcera prisla o oslavu synovce, tak mi svagrova poslala kus dortu, tesila jsem se na nej ze si ho dam rano, tak bezim k lednici, dort, mnam, ale vubec nebyl dobrej, snedla jsem jen malinkej kousek, zbytek dojedl MM, tak jsem rada, aspon neco 😀

Dokonce jsem v 22h večer delala puding a ani jsem neolizla lzici, mam pocit sebemrskačství - fakt mě to uspokojuje kdyz to dokazu...

pavla80
24. led 2009

Ahojky 😵 😵

Bramburko tak snad už budete bez teplot a uvidíte co se z toho vyvrbí 😒 .Ale hlavně že je ji už líp.A byli jste v kontaktu s neštovicemi???

Já mám taky vždycky radost ze sebe když něčemu odolám 😉 😉

Leni tak to máte super,takový babinec 😉 .V černých šatech ti to bude určitě slušet!!!!!!Tak doufám že se vyfotíš před plesem a hodíš sem fotku!!!! 😵 😵

Kitty tak s takovým režimem to určitě půjde 😉 😉 😉

No a já vám zapoměla napsat,že mám totální změnu učesu.Šla jsme do krátkých vlasů a takový ten rozcuchaný učes.No a barva mám bílý melír a hodně hustý,takže je to dost světlé,no ale už jsem si na to zvykla,tak jsme to vyloženě nechtěla,ale každý mi to chválí tak snad dobrý.Jen co se vyfotím,tak sem hodím fotečku 😉