Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

simonac
21. srp 2008

ahoj holky, vy jste se ale rozepsaly, to nemám šanci dočíst...budu se snažit přečíst aspon neco 😉

marie_m
21. srp 2008

ahojky kocky, tak hlasim dalsi uspesnou noc 🙂 bez zradla

paseky
autor
21. srp 2008

ahojky

majko super jsi 1

símo mi včera večer kecali o dětech 😀

a já se jdu veřejně pochválit, udělala jsem si ke snídani 4 tousty a snědla jen 2 dobrý ne. jsem na sebe pyšná 🙂

marie_m
21. srp 2008

paseky, ty si taky 1 🙂

holky, na vikenda jedeme k nasim a tam se bojim bojim, ze to s tim zradlem nezvladnu, achjo ☹ a vim, ze jakmile to porusim jednou, je to v prd*eli ☹ znam se!

caira
21. srp 2008

tak holky me se vnoci zdalo o tom mrkvovem dortu, mam na nej neskutecnou chut 😖

jdu si dat cerealie a pak se litovat, ze se nemuzu poradne prezrat 😀

leninn
21. srp 2008

Ahojky holky,
Maruš, Paseky, jste dobré....já měla k snídani celozrný rohlík s pomazkem a kávu a už to dělalo 1300kJ 😢
Nu, což, oběd bude holt menší...když já pečivo tak ráda, chleba hlavně a zrovna je to tak šíleně kalorický 😠 😠

Caira: recept vypadá dobře a už je i ověřen Rozelou, tak ho o víkendu také zkusím, pokud bude čas, ale přijede ním návštěva, tak bych stejně něco dělala...

Jinka já se z té krize nějak nemůžu dostat...dnes je to to samé, pořád mám jakoby hlad, ale asi to není hlad, ale chuť, ach jo...je to dřina, ale nemím povolit.
Tak se držte, úspěšný střídmý a hubnoucí den 😉

rozela
21. srp 2008

ahoj holky, tak jsem se konečně dostala k počítači 🙂 . byli jsme dopo venku, aby se prďola unavil, teď si lehnul, že jde prý spinkat, tak ho nechám a uvidíme, jestli usne. 🙂

maruš a pas, jste fakt jedničky. zato já! snídala jsem ten mrkvovník 😀 2 kousky s kafem 😅 . tak snad jsem to behem procházky aspoň trošku vyrovnala. a co je hlavní, dneska mi dal žaludek pokoj, takže takhle dobře mi nebylo už zatraceně dlouho😀 . 😀 😀 😀

cairo kdepak, skákla jsem do obchodu, koupila, co jsem doma neměla a hned pekla. asi jsem trochu magor, ale když já jsem byla tak zvědavá, jaký to je 😀

rozela
21. srp 2008

maruško, tak to zkus o víkendu ošidit tak, že si od všeho dáš jenom menší půlku. klidně si uřízni jenom půl masa, a třeba i půl knedliku, prostě jenom půl čehokoli a zbytek dej psovi 😀 , nebo ať ti to zabali s sebou na další den. to je takovej můj nápad.
jinak teď jsem si vybavila scénu ze slunce seno, jak tam, tušim, ta kámoška paní řídíci napíchne tu 1 bramboru na vidiličku, vzdychne, položí ji na talíř a řekne: nemohu, jsem syta. ale takhle se na návštěvě asi jíst nedá, co? 😀 😀 😀

rozela
21. srp 2008

holkýýýýý, kde všechny jste? aha, ono je před polednem, tak je čas papací, jenom mě to dítě jde nejdřív spát, a pak bude obědvat 😀 😀 😀 . teda nevim, čím to je,ale dneska uplně srším energií. prcek spí, tak abych se nenudila, půjdu želit, aspoň udělám něco užitečného 😀 😀 😀

mimochodem, jestli si se mnou nebude nikdo povídat, tak tu sama popíšu celou stránku, a pak mě zavřou do bohnic, že jsem blázen 😀 😀 😀

marie_m
21. srp 2008

rozelo, no mamka vi, jak s honzikem miljeme jidlo, to je na tom to nejhorsi, ze ja proste RADA ZERU a muj muz taky, takze se mi bude maximalne smat, tak nebylo by to poprve, co tam jedu s presvedcenim, ze se udrzim 🙂

leninn, ja taky miluju pecivo, hrozne, hlavne takovy ty dalamanky a tak, ale je fakt, ze je to kaloricky jako blazen, ale tak k snidani si to dat musim, preci nebudu snidat jenom jogurt, ne?

jinak sem kocky od pondelka zhubla 1,4 kg, to je divny, co?

rozela
21. srp 2008

mari, všichni rádi žerem 😀 důležitá je ta snaha nežrat a ono se to poddá. jednou se to prostě povede 😀 a 1,4kg neni divný, změnila si režim, tak to přináší výsledky. to je přece super😉

děvčata, já vás upozorňuju, že pokud nechcete mít nějaký to kilčo zpátky nahoru, tak nedělejte ten mrkvovník, když jste samy doma. doporučuju upéct, kus si nechat a zbytek nekomu darovat. to je jak mor! já furt chodím a uzobávám. už aby manža přišel domu a dorazil ho, jinak ho sežeru sama a centimetry budou zas tam kde byly.

marie_m
21. srp 2008

roz, no ale sou to jen 4 dny, tydne by se, pri zdravym hubnuti, melo hubnout 1 kg....tak uvidime 🙂

u me nehrozi, ze bych pekla, ja vlastne vubec nic sladkyho nepecu, ja to nejim, manza to neji, kubik taky jeste ne 🙂

rozela
21. srp 2008

mari máš pravdu, ovšem je fakt,že ty k tomu ještě sportuješ, takže to půjde asi lépe. ale teď je to tolik a za příští týden to může být třeba jen půl kilča. nech to zatím koňovi, časem se to vyvrbí 😉

marie_m
21. srp 2008

roz, asi jo, ja prave, kdyz sem takhle hubla poprve, tak to tak rychle neslo...tak mam bejt rada 🙂 koukam, ze jsi taky z prahy, kde bydlis?

jo a holky, objevila sem u nas kousek aquabike, je to snad jediny v praze, tak premyslim, ze to zkusim, ale teda to asi bude mazec, co?

rozela
21. srp 2008

bydlim na barrandově🙂
aquabike! tý jo, o tom jsem zatím jenom četla v časopise. mě strašně láká powerplate.

marie_m
21. srp 2008

a co to je, ten powerplate?

caira
21. srp 2008

kocky mam dotaz, jak moc pri MS kolisa vaha? Ja totiz v pondeli mela 68.1 a dneska jsem se vazila a mam 68.8 😢 tak nevim jesti je to tou MS nebo jsem fakt opet pribrala ☹

zatim jsem mela jen k snidani cerealie { dokonce si je davam do hrnku na kafe abych toho nezrala tolik}
k obedu budu mit tmavou housku s hoummusem { takova pomazanka z hrachu-moc moc mnam a pry dost zdrave} a k tomu listovy salat a rajcata a vecer si dam asi dva suchary se sunkou a papriku...

Prijde mi, ze se fakt snazim, ale kila se vubec nehybou { jinak jsem se premerovala a jsem fakt rozkydla}
prsa: 100cm
pas: 84cm
boky/zadek 99cm
obvod stehna 60cm

nechapu,ze nekdo muze mit v pase 60cm 😅 😅 kdyz ja to mam jako obvod stehna..

marie_m
21. srp 2008

cairo, pri ms se v tobe zardzuje voda, proto tak napuchame, takze z toho bych si hlavu nedelala, pockej, az ti to skonci a uvidis 🙂

caira
21. srp 2008

holky co rikate na to udelat tu tabulku, ja to teda nikdy nezkousela, ale pokud mate zajem tak bych to mohla zkusit spachat? treba bysme tam jen napsaly jmena a po d to vaha k urcitemu datu, vazily bysme se spolecne kazde pondeli pocinaje 1.9? co rikate? nebo bych treba mohla udelat dve tabulky a tam psat ubytky cm a do druhe kg? mely byste zajem?

rozela
21. srp 2008

http://ostatni.bazos.cz/inzerat/2127267/STIHLA-...

mari jukni na to. prý to mají v holmes place na andělu, ale nevím kolik stojí jedno cvíčko.

cairo váha určo při ms kolísá. tělo zadržuje víc vody a váha se může lišit prý i o 2 kg. aspoň tak mi to bylo řečeno.
jinak buď klidná, já mám přes kýtu 67cm a to teď po úbytku 2 cm. nejhorší je přesně ta rozkydlost, jak píšeš. když to všechno dám do pohybu při nějaké činnosti, tak ten třes tuku pak zastavuju ještě 2 hodiny 😀 😀 😀 😀 😀

rozela
21. srp 2008

já bych byla pro, ale nemám váhu, tak bych pak dodala dodatečně, tedy po dovolené. v sobotu odjíždíme na 2 týdny a nejspíš nebudu mít přístup k netu, když aspoň minimální tak se budu hlásit, to je jasný.

caira
21. srp 2008

rozel presne jak rikas, ja kdyz vybehnu schody tak se mi jeste pet minut zastavujou speky 😀

jdu krmit,mala ma dneska bramboru a brokolici..tak jsem zvedava..

rozela
21. srp 2008

jdu s prckem ven, a když bude panovat dobrá nálada, tak půjdem i na bazén. zatím páček

leninn
21. srp 2008

Caira: já jsem také pro tabulku, klidně pro obě, i když moje míry... 😖 🙄 No, to je fuk...
Pokud tedy budou souhlasit i ostatní, tak tedy udělej návrh, jak by tabulka přesně vypadala, ať Ti můžeme poslat naše váhy a míry...

Maruš: to pečivo, mňamy. Dnes jsem si také dala k snídani celozrný rohlík, ale když jsem ho dojedla, tak to bylo jak nic a snad bych v tu chvíli spráskla ještě tři... 😒 Ale vydržela jsem a nevzala jsem si 🙂
Jinak 1,4kg je super, já se musím také pochválit, má další kilo dole, tak jsem vážně šťastná 😲
A je fakt, že teď také hubnu celkem v pohodě, ale myslím, že je to tím pohybem....ten dělá divy (ještě že mám k němu velmi kldný vztah, bohužel stejně jako k jídlu 😉 ☹

Rozel: a nekoupíš si teda také váhu? Už jsi o tom i uvažovala, ne?

caira
21. srp 2008

holky jestli nekdo mate zkusenosti jak tabulky delat tak to klidne prenecham vam, ja v zivote zadnou neudelala,takze fakt navrhuju, ze to jen zkusim, nevim jestli to budu umet 😀

ale manza mi snad pomuze, kdybych bojovala, on to v excelu celkem zvlada...

ja bych to proste udelala jednoduse..

napsat do radku jmena : caira, rozela, leninn atd atd

a pod to do sloupecku:
pocatecni vaha a miry a pak kazdy tyden treba v pondeli dopisovat jak postupujeme..
napriklad:

1.9.08 vaha :
obvod :prsa
: pas
:boky
: stehna

co vy na to? nebo treba chcete jine udaje??? jestli chcete tak udelame jen vahu, nebo jestli nechcete tak nemusite, ale ja jsem pro, takze kdo se prida tak mi napiste IP at vim, ze vas tam pak muzu zaradit 🙂

marie_m
21. srp 2008

cairo, ja ti to poslu po vikendiku, u nasich se zmerim, doma nemame metr 😀 ale aby vas ty cisla neporazily ☹

za chvili vyrazime s kubikem do bazenu, to zase bude mazec, on uplne miluje vodu 😀

papa

leninn
21. srp 2008

Caira: tak já se zítra ráno změřím a zvážím a pošlu Ti to do IP, jen doufám, že nás bude víc.....ale mě to bude určitě motivovat...díky, že ses toho ujala

Maruš: pochybuju, že mě by to porazilo, sama se nemám čím chlubit ☹ 😒 😠

caira
21. srp 2008

zensky klid, to je tady mezi nama, ne? 🙂 me je dneska nejak soufl, premyslim, ze si asi udelam nejakou polivku, ale nenapada me jakou.... 😒 nic moc doma nemame, a knedlickovou se mi uz nechce delat, tu jsem ted jedla dva dny..

leninn
21. srp 2008

tak třeba nějakou zeleninovou,ať je aspoň trošku méně kalorická, třeba mrkvovou 😉 , nebo pórovou, pór má vůbec strašně málo kJ, ale záleží na tom, co máš doma za ingredience...
já byla na skok u našich a samo...dva (sice tenoulinké)chleby s vynikající nivovou pomazánkou, mňamy, ještě teď mám na jazyku tu chuť a zbouchla bych ty chleby aspoň čtyři....chjo chjo...ale i tak celkem dobrý, vejdu se do 6000kJ i s večerním kafem 😉 Zítra se budu hlídat víc 🙂

marie_m
21. srp 2008

holky, ja mam takovej hlad, ze to az ani neni mozny ☹ furt otali m s veceri, abych pak nejedla v noci ☹