Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

rozela
22. srp 2008

ahojky prochi! neomlouvej se vůbec, protože jsem to tu zatím nikde nepsala, kam se chystáme 🙂 vyrážíme buď zírtra nebo v neděli, podle toho jak dopadne oslava 1. narozenin kamarádčiny dcerky. nejdřív jedem na pár dní do zruče nad sázavou, a pak na starý jičín. cestou bychom ještě chtěli navštívit různé kamarády, co máme rozeseté cestou kolem, takže když to klapne, tak to bude mazec 😀

jsem zvědavá, jak zvládnu držet režim. je mi jasný, že 100% to nebude, ale bych ráda aspoň za 50%. nerada bych si domů přivezla cenťáky zpátky 🙂

prochi
22. srp 2008

Tý jo Rozel, tak to ti budu držet palce, abys to nějak zvládla.... Dovolená a dieta, tomu říkám výzva 😅
Ufff, já jsem ráda, že už má manža po dovolený a chodí zase do práce, protože to bylo samý grilování, vejletění... bylo to fakt náročný. A jsem na sebe hrozně hrdá, že jsem to nezabalila, protože za normálních okolností (kdybych se do toho nepustila s vámi) bych dietu dávno hodila k ledu!

prochi
22. srp 2008

Leninn, já už nemůžu lečo ani vidět 😝 Jak máme plnou zahradu rajčat, paprik a okurek, tak se tím teď láduju horem dolem a už mi to leze i ušima, blééé. Ale zas je to výhoda, člověk nemusí nic kupovat a v zimě by mě taková dieta vyšla určitě mnohem dráž. Jen teď trpim, protože zrají hrušky a víno a oboje není zrovna nekalorické... Já vim, že když si dám kousek, že se nic nestane, ale když si mám rozmyslet, jestli si dám 100g vína, tak si radši v tý samý hodnotě nakrájim 300g melouna, že...... a bude hůř, až budou ořechy, hrozně miluju ty čerstvý, vždycky si namlátim celou misku a pak u televize z toho sloupávám tu kůžičku a dlabu... ale tenhle podzim na to budu muset asi zapomenout, protože to je naprostá kalorická bomba ☹

marie_m
22. srp 2008

prochi, nechce se mi lizt na floru a cumet ted do tabulky na toho melouna ...ale myslela sem, ze meloun je docela dost kalorickej??..neni?

rozelo, tak good luck na cestach, at se ti podari to nejak drzet pod kontrolou!

marie_m
22. srp 2008

jo a holky, jak je to s kafem?..nemyslim co se tyce KJ, ale nekde sem snad cetla, ze se pri redukcni diete vubec nedoporucuje?..

prochi
22. srp 2008

Marie, já na floru ani nemusim, páč to vim z hlavy 😀 Meloun 110 KJ, je to totiž zelenina, takže nemá tolik KJ 😉

Já vlastně na floru skoro nejdu, opravdu vyjímečně, když něco nenajdu ve svých tabulkách. CHodila jsem totiž asi před třemi lety na hubnoucí kurz, takže jedu podle tabulek z toho kurzu. A popravdě, tím svým věčným začínáním diet toho vím hodně už zpaměti...

Jinak s kafem... je to asi jako se vším, všeho moc škodí. Takže podle mě, když si dáš jedno dvě denně, tak se nemůže zas tolik stát. Jde o to, že kafe odvodňuje. Jeden trik, který dodržuju už léta, po každým kafi by se mělo vypít jednou tolik vody, co bylo kafe 😉

caira
22. srp 2008

ahoj kocky, omlouvam se, ze jsem tu cely den nebyla, byli jsme dneska nakupovat, koupili jsme zidlicku na krmeni pro malou, a tchanovci nam koupili taky jednu, pry aby mela jednu k nim a pak jsme jeste litali v mothercare atd. blazinec.. Male se v zidlicce libilo tak, ze cely obed hned vyhodila { nastesti do plastoveho bryndaku}

timto dekuji vsem, kdo poslal udaje, uz sem tabulku spachala a udaje dodala.

Nevim jestli je tu jeste nekdo, kdo chce do tabulky pridat, kdyztak se mi ozvete a ja vas tam jeste hodim.

Chtela jsem se zeptat jak to chcete delat, bud za A/ muzu zalozit novy nick a pod tim tam tabulku mit { ale to znamena vystaveni vsech nasich udaji verejnosti} nebo mi muzete kazde pondeli vecer napsat udaje do IP, ja je dolozim a kazde z vas tabulku budu vzdy v pondeli vecere zasilat na maila? tak bysme o svych udajich vedely jen my?

dejte vedet, co by vam vyhovovalo, ok?

kometka5
22. srp 2008

ahojky holky!
tak já jsem bylia celý den mimo domov a vodový den jsem sice neměla, ale měla jsem za celý den jen jednoho hermelínovýho hamburgera...a vůbec nemám hlad asi se přopravuju na zítřejší svatbu, to bude mazec...dnes mi byla přivezena výslužka, ale vzala jsem si jen 3svatební koláčky, ty miluju, hermelín jsem taky skousla, ale myslím, žeto kj bude hodně málo. jenže jíst jednou denně nic nevyřeší...

Cairo, mě je to celkem jedno, možná spíš pro druhou variantu? 😉

caira
22. srp 2008

ja bych taky asi byla pro tu mailovou verzi, takhel to bude jen pro nas, ktere v tabulce jsou, takze se nemusime "stydet" se tam poradne "vyvalit" 😀

rozela
22. srp 2008

ahoj holky, tak já celý odpo proberendila po venku a večer jsme šli s manžou do kina na bathory. nic jsem nejedla, ale vypila jsem tak půl litru coly, takže pro dnešek mám vystaráno 😀 .

já bych byla pro mailovou verzi.

a moc děkuju za podporu co se dovči týče. pokaždý, když budu chtít hřešit, tak si na vás vzpomenu a určitě tak spáchám jen polovinu toho, co bych páchala normálně 🙂 mě to fakt moc pomáhá. vždycky si říkám, že s vámi musím držet krok a nebyt pozadu se shozenýma kilama 😀

nic berušky, jdu do pelechu. dobrou noc a KILA PRYČ!

caira
22. srp 2008

takze kocky, hodne mi do IP vase maily at vim kam vam poslat ukazku toho jak to bude vypadat 🙂

kometka5
23. srp 2008

Krásné zamračené ránko!
Cairo, hodila jsem ti do IP mailíka.

dneska jdeme na tu svatbu, tak to sem raději nebudu vůbec psát a udělám si "hřešící den". 😉

paseky
autor
23. srp 2008

ahojky holky

já dnes taky budu mít hříšný den

se docela těším 😀

leninn
23. srp 2008

Caira, máš to tam i ode mě...

Holky a jak to tedy bude? Který den se budeme vážit? V pondělí?
A měřit míry si budeme také každý týden, jako se budeme vážit?

Tak víkendu zdar...mě začíná dobře, jdu s manžou na squash, ale pak na oběd do restaurace a to už je horší...

paseky
autor
23. srp 2008

lenni vyber si nějakou dobrůtku 😝

prochi
23. srp 2008

tý jo holky nezlobte mě!!!! Já tady bojuju sama se sebou jak blázen, mám hroznou chuť to dneska nedoržovat... držim se jak blázen (a to je prosím tepr čtvrt na deset, co budu dělat ve čtyři odpoledne???), tak si říkám, vlezu na koně za holkama, tam se zase vzpamatuju...... a tady???? To je samá svatba, hříšný den, hřešící den..... CO MI TO DĚLÁTEM???

Já navrhuju vážení v pondělí, ale měření každý týden určitě né, nejlíp jednou za měsíc, si myslim...

paseky
autor
23. srp 2008

prochi někdy je potřeba taky hřešit i tak drž se já se taky budu držet to že se snažím už 3 týdny neznamená že dens seřeru vše na co přijdu budu se držet

paseky
autor
23. srp 2008

snažit to tolik nepřehánět

prochi
23. srp 2008

paseky, jasnačka, já měla hřešící den minulý pátek a teď v pondělí, to jsme byli na celodenním výletě v jihlavský ZOO. Kupodivu jsem taky nežrala, jak kdyby měl přijít konec světa. Ale řekla jsem si, že teď to musím zas chvíli dodržovat... měla jsem tak trochu v plánu udělat si hřešící den zítra, že dneska večer něco upeču a dám si zítra svoji milovanou sladkou snídani... Zítra pro to, že zítra mám svůj vážící den - zítra to budou dva týdny. No a taky jsem si na dnešek už udělala super dietní fenomenální žrádýlko - kuřecí nudličky oprsknutý se žampionama, paprikou a rajčatama... je to fakt výborný a nekalorický... ale teď jsem úplně nešťastná a nejradši bych se na to vyprdla dneska......... chjjooooooooooooooooooooooo ☹ ☹ ☹

caira
23. srp 2008

holky ja jsem pro pondeli. kdyz mi to behem dne hodite do mailu tak bych vam to vzdy vecer poslala.

musim letet, jdu krmit a pak letime do mesta, potrebuju nove jeansy atd. tak pa

pavla80
23. srp 2008

Ahojky

Tak včera bylo super!!!!!Ani jsem nijak nezhřešila s jídlem jen jsem s dala vínečko bíle se sprajtem,tak si to tam půjdu hned vypočítat.Ale jsme i zatancovali,tak jsem snad všechno vytančila 😀 😀 😝

No dneska jdem ještě na narozeniny,tak to bude trochu horší,ale od zítřka zas přitvrdím. 😵

kometko tak si to na svatbě krásně užijte a moc se pobav!!!!!! 😉 😉

Rozelo a kdy odjíždíš???Já to asi přehlídla.Ale každopádně vám přeji na dovči krásné počasí hlavně a užijte si to. 😉 .Já jsem ráda že už máme po, protože to by pro mě bylo pokušení.

Caira tak ti pošlu taky meil.

pavla80
23. srp 2008

holky tak jsem si to spočítala a za včerejšek 7000KJ 😒 .A ještě dneska mě to čeká ach jo!!!!! 😝

leninn
23. srp 2008

Holky, tak jsem doma, jsem na sebe tak pyšná...v restauraci jsem si dala vařenou brokolici s nivovou omáčkou...🙂
mňamka a myslím, že to nebylo zas až tolik kJ.
Ale večer budu také pít vínečko, takže uvidíme...

leninn
23. srp 2008

Paseky: přidej se k nám, pokud chceš...
pošli Caiře svou výšku, váhu a míry a mail a ona Ti pošle, jak bude vypadat tabulka...

Caira: tabulka super, jsem pro 1.9. další údaje...
a jsem pro měření mír jednou za měsíc...to by asi po týdnu nebyly moc žádné úbytky...

Pavla80: 7000kJ není na hřešící den nijak moc, pořád je to dost pod průměrem...

Kometka: koukala jsem na tabulku od Cairy a jsme na tom dost podobně, že?

prochi
23. srp 2008

Leninn, přeposlala bys mi to prosím od Cairy, mě to přímo od ní nejde otevřít ☹ Maila ti písnu do IPéčka

caira
23. srp 2008

nazdar kocky, tak jsme zpatky z mesta..
jeansy jsem nakonec neporidila, nic mi nesedelo, vsechno delaj takove ty nizke strihy, takze jsem vetsinu nepretahla ani poradne pres prdel, mela jsem je tak do pulky zadku..nevim co je to ted za modu 😕

Ale zato jsem nakoupila hafo veci pro malou, v Nextu jsem ji koupila xtery kalhoty, co se mi libilo tak jsem vzala az do velikosti 12 mesicu 😀 , taky pletene saty - komplet na svatbu myho brachy, pak nejake teplacky,boticky k tem satum, fusekle, dve zimni cepice s rukavicema a v H&M jsem ji vzala jeste takove krasne tri svetriky, neco malo v Mothercare a 80 liber v prdeli.. ale zase to ma az do vanoc vsechno 🙂

jinak ja tenhle vikend fakt hresim, vcera jsem mela par bramburku po veceri a dneska jsem mela late ve meste { dva cukry} a bagetku s mozarelou a rajcaty a za chvili jdeme ke tchanovcum na veceri a budou domaci hamburgry a urcite nejaka buchta ke kafi 😅 to bude neco..13 tisic KJ minimalne 😀

pavla80
23. srp 2008

Tak jsme doma z narozenin 😉 .Tak jsem se nacpala,chlebíčky ty já miluju,ale taky jsem se snažila to nepřehánět 😉

Leni 7000KJ možná není moc,ale celoü dobu se snažím do 5000kj.Ale co jednou za čas to prostě musí být,hlavně že jsem se fajn pobavila 😉 😵 .A na chvíli se trochu odreagovala od dětí

paseky
autor
23. srp 2008

ahojky holky jdu se veřejně pochválit vyly jsme na tý oslavě a já

já dnes měla k obědu lečo s celozrnným rohlíkem

na oslavě jeden kus mrkvovýho dortíku ( od cairy a je fakt super všem moc chutnal, jen se mi zdá hodně s¨ladký, budu tam dávat míň cukru) a čtvrtku gilovanýho kuřete a rajče

pila jsem vodu a teď jsem si dala kus melounu

jsem na sebe moc hrdá, že jsem se nepřežrala jako obvykle a odolala jsem i brambůrkám a arašídům a takovejmhle potvůrkám 😉

paseky
autor
23. srp 2008

holky a ty míry já nevím se za sebe stydím jsem tlustá jako prasátko a ještě to vidět černý na bílým nevím nevím a navím příští pátek odjíždím na dovču a vracím se za 14 dní až tak se připojím kdyžtak dýl až budu hubenější 😅

pavla80
23. srp 2008

Paseky téééééda tak to si dobrá!!!!!!Pochvala.Já až zas tak dobrá nebyla,ale krotila jsem se 😀 .A za co se prosímtě stydííííš!!!!!!Myslíš že já mám míry idealní????Taky jsem se styděla,ale jak jsem si řekla,že jdou do toho i ostatní tak já taky. 😀 😀

Holky a všechny máte moc krásné dětičky!!!!!!Já už se koukala předtím,ale ted pořádně 😀 😀 .Všechny jsou nádherné 😉 😉 .

Se nudím,holky mi spí a manža šel na zapíjení svobody dneska 😀 😀 .Se střídáme.Tak koukám na fotečky