Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

janulle22
12. zář 2008

ahojky zaldo tak to je dobre ze jste si to vyrikali...uvidis jak se tio bude dal vyvijet...treba to bude dobry 😉 no je to kousek akorad ze mi tam nic primo nejede...prej musim 2x prestupovat,ale snad by me tam Hans vozil autem...🙂aspon tam...zopet se snad nejak dohrabu dom..🙂jak se ti povedlo nechat doma penezenku 😀 ?veplata dosla tak dnes vyrazim na nejake to obleceni at mam v cem cvicit... 😀 pujdu krmit a uspavat to certika malyho...tak pak sem tu zas jak na koni 😀

rozela
12. zář 2008

😀 díky. stačí šikovný fotograf a dělá to divy, že? no každopádně realita je krutá. co máme fotky teď z dovolené, tak to děs a hrůza. vypadám tam, že mi hlava přechází rovnou do ramen a ještě k tomu jak kdybych měla lalok jak krocan. manža prostě není schopen mě vyfotit pěkně! 😀 😀 😀

janulle22
12. zář 2008

😀 😀 😀 rozela ty mas ale krasne prirovnani... 😀 😀 😀 si me teda pobavila...no ja mam 160 a 79kg... 😠 😠 😠 hruuuuza na fotkach vypadam jak kdybych byla v 5mes tehu...hnus....

janulle22
12. zář 2008

zaldo jen se bojim ze budem vypadat jak dlouhej-ty,sirokej-ja ale nemame bystrozrakyho.... 😀 😀 😀 to si rozdelime napul... 😉

zalda
12. zář 2008

Jani, tak já jsem ráno zaspala a měnila jsem si kabelku a na postely jsem zapoměla tu peněženku. Ještě že nejel žádný revizor, bych to asi nevysvětlila. Kdybych neměla žádný doklad a museli bychom jet na policii, kvůli ověření totožnosti. Nebo tak nějak.
Rozelo, to zase mě se teď na břichu ukázala pěkná pneumatika až hrůza. Se těším na to cvičení a doufám, že už konečně zhubnu, jinak mě z toho hrábne. Blbejch deset kilo.

rozela
12. zář 2008

zaldo ber to optimisticky. 😉 lepší hubnout 10 než 30. a to je jenom začátek. ale to půjde. a hotovo 😀

janulle22
12. zář 2008

zeldo to mas dobry jen 10kg ja potrebuju 25kg:( jdem spat

zalda
12. zář 2008

Tak dobrou 😀

marie_m
12. zář 2008

cus kocky moje, tak ja sem neska dostala od mejch kluku hodinky, udelaly mi radost 🙂
jinak uz se mi krati dovolena, jeste 3 dny a manzilek jde do worku a ja budu na vsechno sama, tak si drzim palce

janulle22
12. zář 2008

ja jsem sla jen uspat malyho... 😀 uz chrupe...si ohrivam papu...uz ma hlad...dnes sem se nejak zapomnela nasvacit... 😠

pavla80
12. zář 2008

Ahojík!!!!!

Tak Míše se z toho vyklubala pořádná angína ☹ ☹ .Celou noc jsme nespali,horečka skoro pořád vysoká,ta jen plakala,asi ji bolelo v tom krčku 😒 .Tak máme antibiotika,tak snad se dáme o víkendu do kupy,jinak nevím kdo bude lítat do školky,asi budu jinak muset nechat Kačku doma 😒 😒

Jinak já dneska snědla jen banán a broskev,nějak vůbec nemám čas.Ted jsem si na chvilku sedla a ten můj bobek spinká.Tak uvidíme až se zas vzbudí.Na oběd dělám květák

Rozi nevím jestli jsi to psala ty,ale jak děláš ten porkový salát????Já mám porek hrozně ráda,ale salát neznám,tak bych si ho taky zkusila udělat 😉

pavla80
12. zář 2008

Roz a ted čtu o tom kašli a nemůže to být nějaká alergie????Neříkala ti nic dr.ale je zvláštní,že jen o půl noci.Chudák mylý si taky asi užije 🙄 😢

pavla80
12. zář 2008

Maruš hodinky jsi dostala jen tak a nebo máš narozeniny????Hezký dáreček ti vybrali kluci šikovní 😉

janulle22
12. zář 2008

chuderka... ☹ ...tak to prezijte ...snad antibiotika brzy zaberou... 😉

pavla80
12. zář 2008

Dík Jani snad jo 😒

janulle22
12. zář 2008

urcite jo... 😉 ...jeste ze malej je zdravej... 😉 prej ted radej chripajzny u deti....

rozela
12. zář 2008

maruško všechno nejlepší k svátku!!!

pavla80
12. zář 2008

Vidíš to Maruš tak já jsem tak mimo že ani nevím že dnes slaví Marušky tak to taky přeju všechno nejlepší!!!!!!!!! 😉 😉

janulle22
12. zář 2008

ja se pripujuji.... 😉

kometka5
12. zář 2008

jéééé, tak to já taky neregistruju...tak Maru, všechno nejlepší, ať tě kluci nezlobí

a taky přeji Barunce od Lenčy všechno nejlepší k 10 měsícům... 😉

rozela
12. zář 2008

pavli to je teda hustý! ať je mišce brzy dobře. angina je hnus.

na alergii to nevypadá. myslím si, že to je buď fakt vzduchem,nebo má nějakou noční rýmu a jak ze spaní nesmrká, tak mu to stéká do krku a dráždí. i když spíš mi to přijde jako suchý kašel. dám dnes na noc zvlhčovač a uvidíme, či to pomůže. 😒

no a ten pórkový: nakrájím na nudličky pórek, malou (ale fakt malou cibuli), nastrouhám sýr na hrubším struhadle a kydnu na to 1 nebo 2 ty velké bílé 400g (nebo500?) jogurty (já upřednostňuji Olmu 😀 ). všechno to promíchám a baštim. strašně mi to chutná, je to osvěžující a ještě lepší je, když ho uděláš večer a necháš ho do rána v lednici uležet. jinak místo pórku tam někdy dávám cherry rajčátka, to je taky mňamka 🙂 . a myslim, že to jde určítě i s jinou zeleninkou 😉

zalda
12. zář 2008

Tak to bych ten salátek zkusila, ale s rajčátky, protože pórek nené můj favorit.

janulle22
12. zář 2008

vy tak jedete na salatech..?ja nemuzu zadnej...nic nejim.... 😒

zalda
12. zář 2008

počkej jak nic nejíš?

rozela
12. zář 2008

nechutná ti zelenina?

janulle22
12. zář 2008

ne zeleninu nejim...skoro-okurek jen zavarenej nebo okurkovej salat,hlavkovej salat,kvetak,spenat...tot vse co jim...dobry ne...?

rozela
12. zář 2008

jo tak to je slušnej výběr 😀 😀 😀

rozela
12. zář 2008

jani ale já myslim, že by se do toho místo pórku dala strouhnout salátová okurka 😉

pavla80
12. zář 2008

rozi dík hned si to jdu psát vypadá to super,akorá já moc nemusím bíly jogurt 😀 ,ale snad to ze zeleninou bude chutnat jinak.

Jani tak to je docela blbé,že nejíš moc zeleniny.Já si ke každímu jídlu dám kupu a pak nemusím mít tolik jídla najím se té zeleniny 😀 😀 a ještě do sebe rvu vytamínky

Miška se ted vyspinkala tak už má jen zvýšenou tak snad bude dobře 😉

janulle22
12. zář 2008

ale nastrouhana okurka mi taky nechutna musi byt ochucena tim octem cesnekem cukrem sukl pepr... 😀 jo a jeste mrkev vlastne... 😀 nic moc co...?proto sem se kdesi na zacatku ptala na to ovoce to je tak jediny co jim.... 😀 ....a to myslim ze snad vsechno...🙂

pavli to je dobre ze mala nema teplotku...uz to bude jen lepsi... 😉