Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

caira
15. zář 2008

zalda jasnacka, ze s tema peti kilama to byl vtip... nedelam si iluze, ze by se podarilo shodit vic jak 100g tydne 😀

a tabulku ti pak budu kazde pondeli posilat do mailu spolecne s nasemi uspechy/neuspechy 😉

jdu se ted venovat prckovi ale pozdeji se jeste ukazu 🙂

leninn
15. zář 2008

Jani, tak už se to vysvětlilo a můžeš se k nám zase přidat...

Zaldo, Caira nám vše pošle na mail tabulku, aby ty váhy a míry byly opravdu jen a jen pro nás a ne pro cizí oči
Takže Caiře ještě pošli mail 😉

zalda
15. zář 2008

Ok, tak to je lepší.
Holky dotaz, musím udělat pro jednu webovou stránku nějaký články a chtěla jsem se zeptat, co Vás jako mamiínky zajimá, samozřejmě kromě hubnut 😀 , že. Nechcou se mi tam psát blbosti. Vím, že to nemá nic společnýho z hubnutí, ale jen mě to teď napadlo, že bych se vás mohla zeptat. Díkec.

zalda
15. zář 2008

Nic holky pádím domů. Tak zítra, pa pa. Maj te se krásně. 😉

zalda
15. zář 2008

Jo a hubnutí zdar 😎

pavla80
15. zář 2008

Caira děkuji za tabulku 😉 😉

Prochi děkuji za podporu taky si říkám že lepší něco než nic.

Holky našla jsem jeden super odkaz na cvičení http://www.hejbejse.tv/on-line-televize/aerobik... je tam toho hodně a tak jsem to ted večer zkombinovala dala jsem si 10minut toho aerobiku,zatím jen pro začátečníky pak 10 min toho posilování i když to jsem dneska celé nedala, dělala jsem si pauzy a pak 10 min na rotopédu.Tak to by mělo stačit né???Jsem toál jdu do sprchy a pak tu kouknu,jestli tu některá budete.

Holky závidím vám které chodíte na cvičení 😒 ,já pořád nevím jak to zkombinovat s holkama,ale musím vydržet aspon s tím co mám ted doma.Až přijede Michal tak zkusím někde chodit 😉

marie_m
15. zář 2008

ahojky kocky, tak sem neska mela odpoledne, byli jsme s kubou a dvema dalsima mamkama v detskym koutku u nas v pizzerce a to sem si s kubou zaposilovala 🙂

cairo, no vidis, to bychom se mohly urcite sejit, my letime v sobotu 28.11., v londyne budeme asi kolem 2, takze se nekde ubytujeme a v tu sobotu bychom mohly, nebo i v nedeli bo v pondeli, odlitame v pondeli kolem 21:15
jinak tabulka mi dosla diky, vem ubytkarkam gratuluju a nam "prasnicim" good luck!!!

zaldo neco o detskych nemocech, mozna diskuze pro maminky, neblizsi detsky centra, atd..

pavla80
15. zář 2008

Maruš tak aspon jste příjemně strávily odpoledne 😉

A taky samozřejmě všem co mají i malinký úbytek velká gratulace jen tak dál holky!!!!!! 😉 😉

prochi
15. zář 2008

zdravím po božích stepech!!! Byla to makačka jako bejk, ale super super super! Jednu chvíli jsem myslela, že snad pro mě pojede záchranka..... 😀 Dupaly jsme 40 minut, pak 20 minut posilování, protáhnout a domů. Bylo to fakt skvělý!
maru, trefa, pražská nejsem 😀

Pavli, já to taky pytlikuju, jak se dá a to mám jen jedno dítko 😉 Ale já mám tu výhodu, že bydlíme v domě s našima, tak když nemá mamka zrovna odpolední, tak je záchrana ještě ona. Ale taky se to bude krýt, že mamka bude mít odpolko, manža noční (odjíždí už v pět), tak potom cvíčo padá. U nás je od sedmi do osmi, manža přijíždí z práce, když má ranní, v půl sedmý, tak si převezme malýho a já letim. Ale je to tady u nás ve vsi, takže skočim na kolo a za pět minut jsem tam. Takže paráda. Před chvílí jsem přifrnkla a kluci chrní spolu v pokojíčku. Sice budu breptat, že mi kazí morálku, když usnou spolu, ale je to nejkrásnější pohled na světě, ty dvě moje lásky spící tulící se 😵

Letim konečně do sprchy a pak ještě juknu na ten cvičící odkaz. Já si teď koupila po dva pátky aerobik s O. Šípkovou (bylo Cédo s MF Dnes), teď v pátek bude čtvrtý díl, tak ten chci taky. Jinak mám ještě "Do kondice" s Vaškem Krejčíkem a jedno "Hejbej se" s Hanychovou. Nejradši ale posiluju s Vaškem 😅

prochi
15. zář 2008

Jó ještě díky Cajro za milika s tabčou 😉

prochi
15. zář 2008

Pavli, to je naprosto skvělej odkaz, díky díky díky moc!!! je tam toho hafo, aerobik, stepy, posilko...... Fakt skvělý!!!!! Jsi zlatá!!Už mám v oblíbených a zítra po O. si určitě s Hankou zacvičím.

Teď po sobě čtu ten můj příspěvek a samozřejmě tam nemělo být s Hanychovou ale Kynychovou, jsem fakt trotl 😅

pavla80
15. zář 2008

Prochi já to taky mám v oblíbených a budu se snažit aspon dvakrát za den jak bude Mišulka spát.Kdyby jste viděli dneska co dělala.Šla jsem teda posilovat břišní svaly a ta moje dupka malá si na mě lehla a chtěla se tulit.Tak jsem to vypla na chvíli jsme poblbli,přidala se k nám i Kačenka a pak vzhůru zas do posilování 😉 😉 .Jo a nemáš vůbec zač,jsem se dneska dopoledne nudila tak jsem prouzdala po netu 😉

jen jsem ještě holky chtěla radu jak tam je ten step aerobik,nešla by ta "destička" něčím nahradit???Marně tu pořád uvažuju čím.A zrovna to bych potřebovala,posilovat na stehna a na zadek

prochi
15. zář 2008

Pavli, já taky nemůžu cvičit, když je prďoch vzhůru. Taky se po mě hned válí a řehtá se a já s ním. Takže buď ho udám babičce a jedu se projet na bruslích, nebo ho dám do cyklosedačky a jedem se projet na kole, ale s tím je asi teď konec, když nám vypukla ta zima..., no a nebo cvičím, když chrní. Ale to jde jedině po O. a to většinou nestihnu, protože spí maxim. hodinu a za tu dobu potřebuju poklidit, najíst se, dát kávičku, juknout na net... no vůbec to není jednoduchý 😅

leninn
15. zář 2008

Prochi: už jsem po sprše a jsem také nadšená, přesně jak píšeš, 40min stepy a pak 20min posilování, žůůůžo 😉
Potřebovala bych to každý den, ale to by samosebou stejně doma neprošlo a ani bych nechtěla přijít o koupání té nyší dračice. My to máme od 19-20h a zrovna v tu dobu koupeme
Jsem si říkala, sakra, hanychová i předcvičuje?😀 😀 😀

Pavli: taky díky za odkaz, já jsem teď pořád, téměř každý den posilovala břicho a dnes jsem zjistila, že už ho mám tak namožený, že musím dát apuzu a začnu se zadnicí a stehniskama, takže....díky za tip.
Step by šel nahradit schodem, nebo nějakým prknem, pokud bydlíš v baráku 😉

leninn
15. zář 2008

Maruš: pizzééééééérkaaaaa (tečou mi sliny, tak se jdu napít 😉 )

pavla80
15. zář 2008

No právě nebydlím 😒 😒 ,jsme v paneláku,ale prkno bych možná mohla splašit 😉

rozela
15. zář 2008

ahoj holky!

cairo děkuji za tabulku. gratuluju všem úbytkářkám a těm co přibylo hlavu vzhůru, příští týden bude líp 😉

cvičit. já bych potřebovala tahouna. ráda bych chodila, jenže pak mám dny, kdy se mi nechce a potřebuju někoho, kdo mě nakopne a prostě jdu. jsem prostě líná jak prase. a pak, s těmahle kilama taky nemám moc na výběr, když to mají vydržet klouby a páteř ☹ můj sen je chodit cvičit tae-bo. slíbila sem si, že až se dostanu pod 80kg, zaplatim si permici sama nesama.

leninn
15. zář 2008

jasně, sousedi to přežijou 😉 🙂 😀

pavla80
15. zář 2008

Leni budou muset,ale dopoledne tu jsou skoro všichni v práci 😉 .No a večer se uvidí 😀

Rozi já jsem byla taky taková,ale ted bych to cvičení brala i jako relax,taky si trochu "odpočinout od holek" a na chvíli vypnout,jen je u mě problém fakt to hlídání,ale zkusím to nějak zkloubit až bude doma můj miláček 😉

pavla80
15. zář 2008

jen si musím trochu nacvičit ten aerobik,protože já jsem uplně levá a vypadala bych tam jak blb 😀 😀 .A nebo zkusím ten spining

rozela
15. zář 2008

ty stránky s Kynychovou jsou super!

rozela
15. zář 2008

holky já to jdu zalomit. bolí mě v krku, jsem celá taková nějaká rozlámaná a dnes jsem jedla naposled v 16h. to jsem snědla 3 švestkový koláčky. hlavně nesmím chytit nějakou chorobu. tak dobrou noc a hubnutí zdar! 😀

marie_m
16. zář 2008

dobrý ranko a hubnuti zdar!

pavli, koukala sem na ten link s erobikem vypada to dobre tak to asi prubnu dneska, az mladej pude chrupat

pocasi opet na hovno, chjo

kometka5
16. zář 2008

Krásné zamračené ránko!
tak po včerejším vážení a příbytku a skoro celý den nejezení jsem dneska stoupla na váhu v domnění, že si zlepším náladu a je to horší než včera. fakt motivace... 😒

Jak jsem koukala na tabulku, Leni, ty ale jedeš? jak to děláš?

Stránky s aerobicem jsou fakt bomba, ale jelikož máme počítač v pokoji s malou, asi se k tomu cvičení nedostanu...s ní se to nedá a když bude spát, tak vůbec... ☹

leninn
16. zář 2008

Také dobré ránko,
Komet, no, jedu je silné slovo, ale aspoň jsem ještě nepřibrala, za tu dobu, co hubnu, takže aspoň to...a jak to dělám? Snažím se málo jíst opravdu poctivě 5x denně, i když posledních 14dní bylo katastrofálních a cvičím, poctivě každý den 40min posiluju břicho, protože jsem ho měla (ještě mám, ale už je to lepší) strašně rozkydlý ☹ 😢
Ale teď jsem zjistila, že už ho mám nějaké namožené a že by to chtělo pauzu, tak si dnes chci z toho odkazu od Pavli vybrat 40minutovou sérii na nohy a zadnici, pro změnu a také protože to moje stehniska a řiť solidně potřebují...a chodím 2x týdně na aerobik a pátky mám ty basketbalový tréninky, což mi dává asi nejvíc, pořád tam běháme 🙂 😉 Basket miluju, už ho hraju asi 15let 😀 Hrůza, jak už jsem stará 😀 😀
Takže sečteno a podtrženo, myslím, že to hubnutí dělá ten pohyb. Já s tím mám teda takovou zkušenost, bohužel jsem nikdy bez pohybu nezhubla, moje tělo potřebuje opravdu výdej a malý příjem, aby hublo 😠 😠
A jinak, abych mohla cvičit, dávám Barču spát přes den do kočárku ven, hezky se jí tam spinká, ale je fakt, že bydlíme v baráčku se zahrádkou, takže dám chůvu do kočáru a mám možnost cvičit, pustit si hudbu, prostě cokoliv 🙂

Rozi, doufám, že už je Ti líp, že na Tebe něco neleze...

Maruš, tak jak to jde? Tento týden? 😉

caira
16. zář 2008

nazdarek holky, tak vcera jsem to z velke deprese { podelala se nam pracka, varna konvice a jeste jsem pribrala} 😀 zavrsila porci spaget s kurecim masem { a syrem 😅 } a pak malou cokoladou 😔 no nenazranec prvni tridy!

JInak me desne desne pobavilo to heslo od Marusky prasnicim good luck..ja to upravila a ted to zni

PRASNICE = TAKY SAMICE 😀

dneska se budu s jidlem fakt krotit, k obedu si dam housku se sunkou a syrem { nic moc tu dneska nemam} ale vecer si udelam veceri uz pred sestou a dam si asi nejake zeleninove rizoto nebo tak neco..?

kitty68
16. zář 2008

caute pritelkyne

roz ty mas odvahu s tim tae bo, moje sestra byla na jednu lekci a malem se z toho zkatila a to chodila normalne na aerobik.

no caira tak to nebyla jen ta cokoladka co te tak vycerpalo zes musela lezet na sofa, byly to i spagetky 😀

marie_m
16. zář 2008

Leni, nejde mi to vubec :( mam to jako ty, potrebuju sportovat, abych hubla, takze mi ted jaxi chybi takovej ten hnaci motor, mozna to zni jako vymluva, mozna je...nevim..

pavla80
16. zář 2008

Čauky!!!!!

Tak holky dala jsem do kupy holkám věci,uklidila ve skříních,už vyřadila letní a nasadila zimní oblečení a bolí mě děsně záda a tochci jít cvičit 🙄 🙄 😀

Caira tak přeju at to dneska vemeš za ten správný konec 😉 🙂

Leni si šikula, to máš super že máš tolik pohybu,to ta váha půjde dolů sama 😉 😉

Holky to jsem ráda že se vám ten odkaz líbí,Kometko to je škoda,ale fakt se to s dětma nedá,Míša se taky po mě válela 😀 😀 .A nevydržela by tu půl hodinku v postýlce kdyby jsi ji tam dala hračky???Viděla by že tam si s ní 😉

marie_m
16. zář 2008

cairo 😀