Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

marie_m
6. říj 2008

kocky, ja doma nemam metr, takze pro nej vecer skocim a vahu i miry zkusim poslat zitra, ze se na me nebudete zlobit, ze ta vaha bude uterni, ze jo?

dneska se chystam jit aspon plavat, uz se tesim, ruka je celkem fajn, rehabilituju se lip, nez jsem myslela 🙂

prochi
6. říj 2008

Holky, tak jsem to vzala fakt jen letem světem, mládě nakonec nespí, stále si tam vypravuje, tak ho půjdu za chvilku vysvobodit.

Je toho hrozně moc, takže jsem samozřejmě zapomněla, na co reagovat...

Tak opravdu jen zhruba:

Vítám nové tváře 🙂

Móóóóóócinky gratuluju všem k úbytku kil i cm a už se moc těším, až se Caira navrátí a zpracuje nám to do tabulky, abych taky viděla, jak na tom kdo jak je 😉

Hmmmm... co jsem to ještě chtěla... jo, k tý 90ti denní dietě... já věřim, že pokud se to dodržuje, tak se fakt zhubne. I moje kamarádka ji držela a zhubla asi 12 kilo. Jenomže holky, to my přece zvládnem taky, ne? Když se 12 kilo vydělí na 3 měsíce, tak je to necelý kilo týdně, vezmu, že ze začátku to jde dolů rychleji, tak pak je to ca. půl kila týdně. To zvládáme taky! Mě se prostě tyhle diety stylu v devět sníš to a to nelíbí, všude to píšou, že člověk má změnit životní styl, nepřejídat se, jíst pravidlně, menší porce, hodně zeleniny a vlákniny a hlavně hýbat se. Jinak řečeno snížit příjem, zvýšit výdej a pokud si tohle ohlídáme, tak to půjde dolů i tak. Mě se líbí na našem hubnutí to, že nedržíme žádnou dietu, jen jsme upravily jídelníček a pokud u toho vydržíme, respekt. nevrátíme se k tomu, jak jsme jedly dřív, tak se nám ty kila dole už nevrátí. Zatímco pokud budu 90 dní držet nějakou přísnou dietu, tak po jejím skončení... no nevim nevim... Tak doufám, že se na mě Zalda nezlobí, já to neodsuzuju, jen si myslím, že tohle by řekl každý rozumný dietolog nebo jiný doktor. 🙂

Ještě dotaz, co se dělo s Irenkou??? Jen jsem zahlídla, že zas přišla lobovat tu svoji zázračnou dietu "vynech bůček za péťo" a pak už jen, jak jste se pobavily nad IP... tak co bylo? Jsem zvědavka 🙂

prochi
6. říj 2008

Jóóó ajóóó ještě obří gratulace Marušce k sundaný sádře!! Tak super super super, sportu zdar 😉

zalda
6. říj 2008

Ahojky Prochi, tak já se na tebe nezlobím. Tu dietu jsem jenom navrhla, kdo ji chce. 😀 S tou Irenkou se taky nějak nechytám, takže jsem taky zvědavá co bylo.

rozela
6. říj 2008

ahoj prochi 🙂 ráda tě zase vidím online 🙂 hele to je paráda 9 cm. jak říká doktorka Kateřina, nejdůležitější jsou centimetry. a já se teda počítáním taky nestresuju. jim často, málo a hlavně pokud možno co nejzdravěji a jde to taky. až na úlety typu oslavy a kalby 😀 😀 😀 no a irenka sem hodila voko, jakože jak nám to jde a že se jako máme kouknout, jak hubnouj její holky. a odezva byla jasná. nechápačka 😀

kitty68
6. říj 2008

no pavli ja mam to same, ale na povolenou kuzi bohuzel zadny cvik neexistuje, bavila js se o tom s doktorkou, leda teda jedina moznost a to je tu kuzicku odriznout 😉
prochi nezapomnely js 🙂

marie_m
6. říj 2008

prochi, diky 🙂 a obr gratulate s centackum, ja teda nemam doma metr, tak ho skocim koupit, ale vzhledem k tomu, ze sem se mesic nehybala, cekam, ze budu na stejno, snad ne vic 🙂

rozela
6. říj 2008

holky četla jsem v jednom časáku o abdominoplastice. udělá ti to sice břicho jak v 16-ti, ale jizva tam zůstane. podle fotek skoro není vidět, ale...... to je jako s mammaplastikou. chtěla bych ji podstoupit, abych časem nešourala ňadra po zemi, ale ty jizvy. sice se mi hojí dobře, po císaři mám jenom tenkou čárku, která není skoro vidět, ale co když..... a vyndavání drénů, to už nikdy nechci zažít. takže já se holt budu muset smířit s visacim pupkem a žaluziema místo prsou 😢

zalda
6. říj 2008

A na kolik tě taková abdominoplastica přijde?

zalda
6. říj 2008

Teda to jsou ceny

rozela
6. říj 2008

jojo, nový tělo stojí prachy 😀 😀 😀

marie_m
6. říj 2008

roz, tohle presne budu ja potrebovat, pac mam po porodu porusenou brisbni stenu, tak mi muzik rekl, ze az otehu a odrodim druhy a prestanu kojit, ze mi to zacaluje 😀

zalda
6. říj 2008

to je jak ti uříznou tu převyslou kůži dola na pupku?

rozela
6. říj 2008

teda, ty máš hodnýho muže 😀 ale co, když je v dnešní době tolik možností a člověk se chce cítit dobře, tak proč nějakou tu plastiku nepodstoupit. nechápu hérečky a zpěvačky, že s tím kolikrát dělají takový cavyky, jestli něco umělýho maj nebo ne. konec konců, je to obvykle vidět na první pohled. hlavně v případěch přifouknutých rtů, kdy ty pipky vypadaj jak ptakopyskové 😕 to se mi fakt nelíbí 🤐

marie_m
6. říj 2008

no, u me ani nejde o odsati tuku, protoze vecinu vycvicim, jen jde o to, ze hnedka po porodu mi nezavisle na sobe dva mudrove rekli, ze i kdyz bych se po*rala, tak mi tam proste ta kuze bude viset, ze cvicenim a posilovanim to nejde upravit, proste ze se to nekomu halt stava, ze se ta brisni tena porusi, prej to mam pravdeodobne z toho, ze jsem driv hodne cvicila a v tehu nic, tak si s tim prej telo poradilo po svym ☹

zalda
6. říj 2008

Tak co já si myslím, tak to jde vycvičit. Zkus si zajít jen tak do nějakýho fitka a zeptej se tam a uvidíš co ti řeknou.

marie_m
6. říj 2008

zaldo, myslim, ze o cviceni vim fakt hodne a i mam par znamych, ktery o tom vi taky hodne, takze vim, ze to nejde

zalda
6. říj 2008

Tak to je potom pěkně v konečníku. no to je ale fakt v háji. 😠

marie_m
6. říj 2008

🙂 jo je to v prdeli, ale nic neudelas, preci mam krasny, zdravý dite, ne? 😀

leninn
6. říj 2008

Ahojky,
také už jsem zvědavá na tabulku, je to fajn, vidět to tam tak hezky pohromadě...

Prochi, ahojky, zrovna jsem na Tebe dnes ráno myslela, že už jsem Tě tu dlouho neviděla, jestli jsi na nás nezapomněla a ono ne 😉 K těm cm gratulace, 9cm, to už je pěkný....moc pěkný. 🙂

Já mám tro spodní bříško také bléé, cvičím na něj přesně, jak psala Pavla a myslím si, že pokud tedy někdo, jako třeba Maruška, nemá porušenou břišní stěnu, že se tím cvičením může hodně zlepšit (to zatím není můj případ, je to pořád hnus, ale možná o malinkatý kousíček lepší 😉 )

Rozi, teda ceny šílený, ale bricha pěkný 😀 😀 😀

Zítra odjížním do neděle s Barčou, mojí mamkou a ségrou na pobyt,kde se bude cvičit, přednášet o tom, jak žít, aby byl člověk v pohodě , tak se na to strašně moc těším, ještě sem zítra dopoledne juknu a pak se omlčím...ale v pondělí, možná už v neděli večer tu jsem jako na koni 😉

Hezký den, i když u nás pršavý 😒

zalda
6. říj 2008

Mariem_m: to máš pravdu. 🙂 Ať máš břicho jakýkolvek, tak je nejhlavnější, že je tvoje dítě v pořádku.

leninn
6. říj 2008

Zdraví dětí je to nejdůležitější, my to vycvičíme a Maruš to zaplatí manža, kočky budeme všechny 😀 😀 😀

zalda
6. říj 2008

Leninn promluv 🙂

zalda
6. říj 2008

A tak se stalo. 😀

marie_m
6. říj 2008

😀

prochi
6. říj 2008

Maru, přesně takhle povolený spodní břicho, respekt. kůži, mám i já ☹. A taky mi bylo potvrzeno, že kdybych se na hlavu stavěla, tak ta kůže tam prostě viset bude a nic než operace, to nespraví. Když zhubnu, tak je to ještě horší, protože to tam ta kůže fakt jen visí. Mě doktoři říkali, že mi břicho splasklo hrozně rychle a to tělo s tím nedokázalo v tak krátkým čase nic udělat. Což jsem mohla porovnat už s ostatníma holkama v porodce, když ony měly bříška ještě takový nafouklý, pomalu jak kdyby tam bylo ještě jedno mimčo, zatímco já placka. To je asi jako s prsama, hodně jsem četla, že když se kojí krátce nebo vůbec a ty prsa vyrostly v těhu, jak se tam ta mléčná žláza roztahovala či co, tak když se kojí dlouhodobě, tak tu mléčnou žlázu pomalu ale jistě nahrazuje tuk a svalstvo a jsou pak téměř stejné jako před těhu. Já jsem toho zatím zářným příkladem (ťuk ťuk ťuk) - kojila jsem téměř dva roky a prsa vypadají pořád dobře, žádný vytahaný psí uši, jak se traduje. Ale je to asi člověk od člověka, ostatně jako se vším. Nicméně jsem chtěla napsat, že mě vždycky bere neskutečnej vztek, když mě nezasvěcený silně přesvědčujou, že cvičení na spodní stranu břicha to spraví 😠

Leni, tak to vypadá na supr pár dní. Určitě si to moc užijete 😉

prochi
6. říj 2008

Ještě jsem chtěla napsat, že o abdominoplastice jsem už taky hodně přečetla a manžovi vždycky, když mě točí, říkám, že se s ním rozvedu a zaskočím si na abdominoplastiku (dlouuuuuho mi trvalo, než jsem si to slovo zapamatovala 😀 ), abych nezůstala dlouho na ocet 😀

rozela
6. říj 2008

😀 tak si tak říkám, že teďka společně zhubneme, a pak se spolu všechny sejdem na klinice plastický chirurgie 😀 😀 😀 já se obávám, že já si na abdominku budu muset taky našetřit.po tom císaři mám nad jizvou takovej ten okap a navíc mám pocit, že tahám cizí pneumatiku, páč i dva roky poté mám ten kus necitlivý na dotek, píchání, štípání, prostě v tom místě nic necítím ☹

rozela
6. říj 2008

leni, máš tu židličku?