Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

marie_m
26. říj 2008

dobre ranko
pavli, to mas jeste dobry, nas mladej vstaval ve 3:45!!!!!!....nastesti dneska k nemu vstaval muzik, ale je to fakt s prominutim k posrani!!

vcera sem vecer snedla 2 delisy, tak sem na to zvedava, na to zitrejsi vazeni 😀

renda71
26. říj 2008

ahojky všechny,tak mi měli dnes budíček ve 4:45 ale nakonec se manža obětoval a vstával s malou on,já ho nechala spát včera 😀 co dnes budete dělat,zatím je venku pěkná kosa,ale snad bzde po o líp 😵
děsím se zítřejšího vážení tento týden budu tutově v tabulce červená 😒

kometka5
26. říj 2008

ahojky,
tak my vstávaly dneska 5,30, hořekovala jsem, jak je brzo, ale jak vidím, tak jsme vstávaly ještě dlouho 🙂 taťka odešel pracovat, tak jsme sirotci a vůbec netuším, co budeme dělat.

večer jsem udělala ten Caiřin mrkvový kolář, vynikající...poleva sladká jak blázen, to bude zítra červený čísílko u vážení. ☹

marie_m
26. říj 2008

koemtko, tak hlavne, ze sis posmakla 🙂

my dneska odpoledne vyrazime do Marienbergu do Nemecka do aquaparku, od nasich to je snad jen 50 km, jen nevim, esi nas tam pusteji s malym, kdyz sebou nemam pas, jen obcanku, kde ho mam zapsanyho, ale asi jo, stejnak na "hranicich" nikdo nekontroluje, ne? 🙂

kocky, preju peknou nedeli

pavla80
26. říj 2008

holky teda tak to je maras s tím vstáváním 😕 😕 😕 .A to jsem si myslela že vstáváme hodně brzo.

Tak holky já se tedkom docela držím,tak snad to zítra klapne a něco dole bude 😕 😕 .Jinak budu hodně naštvaná.Už dva týdny se neděje nic.

Maruš tak to máte super,taky bych někam vyjela.My jsme dnes taky sami tatka nám už odešel do práce,Kačka na prázdninách,tak se půjdem asi s Mišulkou projít ven.Snad se trochu oteplí.

marie_m
26. říj 2008

pavli, tak my nakonec nejedeme, protoze tady na severu cech je mlha jako prase, smerem ke hranicim to bude jeste horsi, takze nakonec pojedeme aspon semka do bazenu, tam se kuba taky vyradi a ja si aspon zaplavu 😉

pavla80
26. říj 2008

Maruš taky dobrá volba 😉 😉 .Tak si to tam užijte 😉 😉 😉

marie_m
26. říj 2008

cus kocandy, tak ja mam za seboou plavani, dala sem 20 bazenu (1 km) a pak se venovala nasemu synatorovi 🙂
ale s jidlem sem teda na stiru, uvidime zitrejsi vazeni 😀

rozela
26. říj 2008

zdar ženy, tak jsem vás dočetla a jdu se "chlubit" svými hříchy. tutově vyhraju soutěž o prase víkendu. pro změnu místo nejezení žeru jak prokopnutá. když jsem se jakž takž začala dostávat z depky, tak zas něco. manža v pátek odešel normálně do práce na odpolku a v noci jsem si pro něj jela do špitálu. mě málem kleplo, pže neřídim a burcovala jsem kvůli tomu kámošku 😔 . trapas. musim začít jezdit stůj co stůj. včera jsem cestovala skoro celý den po nákupech. jistila to bageta, fornetti a večer jsem se zprasila rýží s prasátkem a omáčkou. dneska jsem se celkem držela až do teď. dala jsem si ke sváče kaki, ale pak přišel malej s piškotkama (sunarky) a já mu jich půlku sežrala 😔 . manža si myslí, že když je nemocnej (podle mě je mu ho*no), tak kolem něj musim lítat jak hadr na koštěti a už mě točí. teď musim vymyslet něco na večeři. zítra čekám taky nějaký červený čísélko, takže žádná sláva 🙄 . musim přitvrdit.

jinak, prochi, doufám, že už to bude dobrý, i když s nevolností musíš počítat 😉 🙂

časový posuny nesnáším až v poslední době. malej vstával o hodku dřív, kvůli posunu,ale snad se to rychle srovná. uvidíme. ale mě dneska připadá den šíleně dlouhý. venku tma jak v pytli a to je teprve 6. zajímavý, že dřív jsem milovala tmu a časný stmívání. teď, co mám malýho to nemám ráda. čím to asi bude?

a abych nezapomněla, vítám novou dušičku v klubu 😉 🙂

marie_m
26. říj 2008

roz a co je muzikovi, zes pro nej jela do nemocnice?

rozela
26. říj 2008

mari od mala má hyperbilirubinemii (genetik říkal Gilbertova choroba). a v pátek se mu udělalo zle, slabo, zvracel, tak mu dispečeři zavolali sanitku a nechali odvézt do špitálu na pohotovost. prý ho tam chtěli rovnou nechat na infekčním, že má žloutenku, ale když jim řekl o té HB, tak mu nabrali krev a zjistili, že to žloutenka není a poslali ho domu. musí odpočívat, mít jaterní dietu a v pondělí se uvidí, co mu řekne jeho doktorka. nakoupila jsem mu nějaký přírodní preparáty na játra a doufám, že nebude doma na neschopence, protože už včera byl dost fit. nejraději bych ho nakopala do pr*ele. to furt mrčí, že mu nadávám kvůli jídlu, protože se živí zásadně stylem mekáč, smažák, řízek, atp., ale aby si dal zeleninový salát, to ne. pak se mu stane tohle, protože je jasný, že ty játra začnou stávkovat. no chlap, no. 😠

rozela
26. říj 2008

jo a modlim se, aby to nezdědil náš malej. manžův syn z prvního manželství to nemá. ondřeje nechám nabrat na genetiku po dohodě s doktorkou až bude starší. genetik pravil, že je na rozbor potřeba hodně krve. docela klika je, že má mm jen mírnou formu, která ho v životě nijak neomezuje (až na tyhle "výpadky").

pavla80
26. říj 2008

Tak holky Miška už šla spinkat,už to nemohla vydržet.Byla dneska celý den nějaká protivná asi ten časový posun na ní měl vliv.

Roz o tom stmívání ani nemluv,já jsem dneska celý den doma sama s Miškou,byly jsme na hodinku venku a pak jen seděli doma a hráli si.V 5 už tma jak nic,to zas bude děs,dlouhé večery.A dnešek se mi taky hrozně táhne 😖 .Tak ještě že už je večer.Já se lekla,že něco vážného se stalo manžovi,ale jak se zdá tak je v pořádku 😀

Já se držím dneska jsem uklidila celý byt,tak jsem sice necvičila,ale pohybu jsem měla dost 😉 .Tak jsem zvědavá na zítřek.Modlím se aby bylo něco dole 😀

rozela
26. říj 2008

Jojo, je už v pohodě. V první chvíli jsem se lekla. Před pár lety mi ho takhle z práce doslova přinesli 2 kluci. Měl 40 horečky, vůbec nemohl chodit, mluvit, jenom se klepal a zvracel. Tehdy to byla nějaká viroza, bral i antibiotika a trvalo dva týdny, než se dostal z nejhoršího. Tentokrát to byla "jenom prkotina". Ale zneužívá toho, jak kdyby já nevim co 😠

Já budu muset oprášit domino, pexeso a tak něco, jinak z těch dlouhých večerů zblbnu 😀

pavla80
26. říj 2008

Rozi tak to je dobře,že je v pořádku.No jo a znáš chlapi,když jsou "nemocní" myslím že jsou všichni stejní 😀 😀

rozela
26. říj 2008

jasně. smrtelná mužská nemoc na 7 písmen - rýmička 😀

pavla80
26. říj 2008

Roz. Uplně jsi to vystihla 😀 😀 😀 😀 .Tím trpí ted i můj manža 😉 😉

Holky a mě chytá žravka,koukla jsem na pojištovnu a půjdu asi raději spát at ještě nic nesním.Tak dobrou a zítra co nevíc kil fuč!!!!!!!!!!!!!Pááááá

rozela
26. říj 2008

tak ženy, nevím, jestli je to tou změnou času nebo čím,ale jsem nějak grogy. půjdu to zalomit. tak dobrou a zítra při vážení jenom úbytky 😉 .pa

leninn
26. říj 2008

Ahojky holky, tak já se hlásím po napůl úspěšném víkendu, včera jsme prohrály, ale dnes jsme to napravily a vyhrály jsme. Co je ale opravdu pozitivní, že jsem se totálně vyšťavila a málo jedla, protože mi to při takové zátěži ani víc nejde-až se bojíkm jojo-efektu, ale snad ne.
Uvidíme zítra 😉 Ale já budu mít úbytek, to vím 🙂

Rozi, tak ať to s manžou doma zvládneš....

A všem, co trošku hřešily-hlavu vzhůru, to ještě neznamená, že bude zítra přírůstek a když, tak snad jen malý...

Já jdu taky chrnět, jsem unavená 🙂 ale spokojená 😀

Ráno pá a přes noc kila pryč!!! 😅

marie_m
26. říj 2008

roz, tak to jo, bala sem se, aby nebyl nejak potlucenej bo tak, i kdyz to, co ma asi taky neni prdel, ale teda tvuj muzik je peknej vycuranek, ze toho takhle zneuziva, co? 😉 😀

pavli, rymicka a muzsky to snad bez sebe ani nejde, ten muj nastesti takovej ne, ale kolem sebe jich je spouuustu 😀
leni, tak gratulace k vyhre!!

kocky, my se pred chvili vratili od nasich, tak jdeme koukat na film, hezky se na to zitrejsi vazeni vyspete a pa a KILUM NAVZDY SBOHEM!!!

leninn
27. říj 2008

Dobré ránečko holky,
tak jak jsem se včera cítila skvěle, tak dnes ráno se cítím po těch zápasech jak zpráskaný pes, všechno mě bolí, jsem samá modřina, no, byly to těžké zápasy, ale aspoň mám úbytek 🙂
Maru, díky za gratulaci 😉

Jak se cítí manžílkové? 😉

A jak se cítíte takto při pondělním vážení Vy?

Hezký den, posílám Caiře IP

marie_m
27. říj 2008

dobre ranko damy, tak nas mladej dneska vstaval opet ve 3:54, ja myslela, ze mi fakt uz jebne ☹
nastesti se nechal ukecat, ze mu pustim v postylce krtecka, tak tam byl hodnej, ja vedle nej pochrupkavala a on to sam jeste po sesty zalomil, ale jestli tohole ranni vstavani bude pokracovat, tak nevim nevim,pac uz jsme se lepsili a obcas vstvali az v pul sesty ☹

jinak hlasim taky ubytek, sem rada, asi sem tak moc nezrala, jak sem si myslela 🙂

marie_m
27. říj 2008

leni a jak jsi to myslela, jak se citi manzilkove?

leninn
27. říj 2008

Maru, tak vidíš, že je úbytek, gratulace 🙂

A ty manžílky jsem myslela, Ti, co "marodí", jak to holky zvládají s rýmičkou a tak...i když Rozin manžel to má horší 😒

Můj manža je taky docela v pohodě, když mu není dobře, není to takový ten typický zubožený muž, který vyžaduje péči větší než dítě 😀

marie_m
27. říj 2008

leni, muj muzik se tqdy tomu typu rymicekmuzu fakt vymyka 🙂 on je proste uzasnej 😀

caira
27. říj 2008

nazdar holky, tak jaky byl vikend? ja teda na palici. Meli jsme pracovni vikend, zacala se nam tvorit v loznicich plisen { jsou to venkovni zdi a jeste k tomu nam tam nejde absolutne zadne slunce} takze se nam vzdycky na podzim zacne tvorit. No koupili jsme takovou masinku na cisteni vzduchu { strasne penize, bych zvracela} a k tomu to jeste drhli pripravky na odstranovani plisne, takze nam to zabralo skoro celou nedeli..

No a nase hvezda se v sobotu rozhodla vstavat o pul seste a pak za cely den spala jen 30 minut..takze si umite predstavit jak vyvadela vecer, vubec nemohla zabrat, pak totalne odpadla, za 30 minut vzhuru zase s revem..no des a bes..

Jak jsem si rikala, ze urcite neco musim zhodit, tak jsem si neuvedomila, ze jsem to dostala..takze dneska rano jsem hupsla na vahu a mam o 0.3 kg vic nez minuly tyden a dohromady za cely mesic mam 1.1 kg nahore..takze jsem zase na vychozi vaze, se z toho fakt pose*u, vzdyt ja se snazim ☹

snad listopad bude lepsi, zkazila mi to tam ta svatba,ze jsem pribrala skoro kilo...no a v listopadu mame detox mesic, takze zadny alkohol cely mesic, jsem zvedava jak to manza bude zvladat..ale tesim se na to 😀

kometka5
27. říj 2008

Ahojky holky,
tak já jsem červená, což jsem počítala...ten mrkvový koláč, do toho mrcha...fakt špatná konstalace hvězd. 😉
jen začínám přemýšlet, že když všichni tak hrozně hubnete, tak já se počád ničím kilo tam a kilo sem....ach jo, a to jsem si myslela, že budu mít na vánoce třeba jen 75kg....cha,cha,cha...

v jeden momoent mi to naštve, že bych se na to vykašlala a v druhý moment bych hned začala cvičit a cvičila bych až do úplného vysílení. 🙂

a MP je taky s rýmičkou v pohodě, nechává si sice dělat čajík, ale to je spíš že já mu chci pomoct, kdyby musel, tak si ho uvaří sám...na druhou stranu když já marodím, většinou musí být v práci.... 😒

marie_m
27. říj 2008

konmet a cairo, chce to pohyb, pohyb, pohyb, aspon 3x tydne!

caira
27. říj 2008

kometko nejsi v tom sama, ja mam uplne stejnou vahu jako kdyz jsme s tou dietou zacinaly...porad se to houpe nahoru a dolu..taky mam kolikrat chut se na to vykaslat a prezrat se az prasknu, ale co, alespon ma clovek porad motivaci..ja si taky myslela, ze na vanoce uz budu na sve vaze..porad jeste mam sanci alespon tech 5 kilo sundat..ale jde mi o to abych je udrzela dole..takze to proste pujde pomalu ☹

kometka5
27. říj 2008

Cairo, já taky nejsem proti pomalu, ale aby to vůbec šlo...

ach jo, cvičit...proč já jsem tak líná? a do toho můžu cvičit jen doma, protože taťka se vrací až tak v sedm, osm, a to už nemám sílu. a o víkendu, když je s námi (což tento víkend třeba nebyl), tak chci být se všema konečně jako rodina...