Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

paseky
autor
27. říj 2008

ahojte kočky, všem moc přeju ty kila dolů, holky fakt si to zasloužíte

já stojím s váhou už skoro měsíc, mám pořád stejně, ale říkám si lepší než kdybych šla nahoru , že!!!

začala jsem si kupovat tinu a tam taky hubnou, zrovna teď tam byla paní a že taky dlouho stála na váze a pak že se to hnulo a dala to dolů, tak doufám že je to i můj případ 😅

paseky
autor
27. říj 2008

děkuju Vám všem za podporu, kterou tady navzájem mezi sebou máme, jste super a v létě z nás určo budou kočky 😉

já dnes opět najíždím na přísnější režim fakt si musím hlídat ten 2 hodinovej rozestup a menší talířek a hlavně pít

já vůbe nepiju a nevím jak se to naučit. nemáte některá nějakej fígl na to pití??? dík za radu

marie_m
27. říj 2008

komet, ja taky chodim cvicit az se vrati muzik z prace, takze vetsinou od 19 bo 20, kdyz chodime krat squash, tak dokonce az od 21:00, jenomze jinak to proste nejde, nemysli si, ze mne se pokazedy chce takhle pozde, ale jde o to to poprve prekonat a uvidis, ze pak uz se to nejak poda...chapu, ze o vikendu chces byt s rodinou,to ja samourejme taky, takze to proste resime s muzikem tak, kdyz jsme v praze, ze chodime, kdyz kubik spinka, my si vlastne pres tyden s muzikem jen predavame kubika, pac on taky hodne sportuje, ale tak dycky je neco na ukor neceho, takze my se pres tyden malo vidime, ale tak usiname spolu, to nam staci 🙂

taky vam holky moc dekuju za podporu, nikdy bych neverila, ze i tady v tom smeru plati, ze ve vice se to lepe tahne 🙂 😲 😅

marie_m
27. říj 2008

jezis, pisu uplne jako hovado, ty preklepy 😅 😀 sorry..

kometka5
27. říj 2008

Maru, já vím, že jsou to zčásti prostě jen výmluvy, ale u nás se cvičí jen do osmi, to mám za barákem, a pak přes celý město se mi nechce. a nemám nikoho s kým bych šla prostě jen squash, na tenis... 😒

marie_m
27. říj 2008

komet, tak kdyz to mas za barakem, tak se zkus jednou prekonat a uvidis, zkusis s treba zjisitis, ze to pujde, navic po tom cviceni je nejlepsi ta sprcha a to, jak je clovek prijemne unavenej a navic se i lip spi (teda aspon mne)...a s tim tenisem nebo squashem, zkus se podivat na net, treba na lide.cz, tam urcite nekoho na squash u vas v plzni najdes...nebo si muzes sama dat inzerat a uvidis 🙂 drzim palce, chce to udelat jen ten prvni krok..

marie_m
27. říj 2008

a s tim, ze se ti nechce pres cely mesto, ja neska napriklad pojedu busem, pak metrem a pak jeste 15 min pesky a to jen proto, ze se mi tam to cviceni libi 🙂 takze se taky projedu..

rozela
27. říj 2008

ahoj holky, tak to je zase den. teď jsem poslala váhu, je tam samo přírustek, ale naštěstí jenom trošku.
ráno byl manža u svojí můdry a ta ho nechala až do 4.11. na neschopence!!! 😲 mě klepne! co tu s nim budu proboha dělat? ve středu je objednaný na sono břicha a prý je to buď žlučník nebo začínající vřed. rozhodla jsem se, že mu to marodění "osladím". využiju toho, že dokrotrka řekla dietní jídlo a bude jíst to, co já. dneska mám v plánu udělat těstovinový salát s kuřím maskem sypaný sýrem. necham mu takovou stravu i nadále. pro mě to bude úleva, páč nebudu muset vařit dvojmo a jemu to určitě taky prospěje. 😠 😀

a mám dotaz. vaříte si doma některá cizrnu? ráda bych věděla, jak a k čemu se to dá baštit. nikdy jsem ji nejedla a myslim, že je čas rozšířit jídelníček 😉

rozela
27. říj 2008

jooooooo a abych nezapomněla, hned ráno jsem stihla zaprasit. v obchodě jsem koupila malýmu skořicový rohlík a dala jsem si taky. tak mě nezkoušejte nikdo trumfnout 😀 😉 😀

kitty68
27. říj 2008

ahojte

rozel me neco rikej 😠 nas tatka ma cukrovku a myslis ze nejakou dietu drzi, nejradsi bych mu nakopala

testovinovy salat bych si taky dala, musim rict p at mi prinese z prace, dalaji rajce+bazalka+mozarella 😵

arvetka
27. říj 2008

dietářky, občas k vám nakouknu, jak vám to jde 😉 a jsem tady , abych rozšířila roz jídelníček o cizrnové žrádýlko 🙂 😉
já cizrnu miluju a tohle je můj nejoblíbenější způsob konzumace:
- cizrnu namočit přes noc, ráno vodu slít, uvařit doměkka (45 minut asi)
- na pánvi nasucho opražit hrst kokosu (nesmí být úplně dotmava-byl by pak hořký)
- cibulku dozlatovat, na to přihodit rajčata z plechovky/čerstvá, prolisovat česnek, lžičku kari, špetku chilli, osolit
- do směsi šupnout uvařenou cizrnu a kokos (krásně zahustí)

hotovka 🙂

rozela
27. říj 2008

arvetko díky za receptík! 🙂 už se těším,až to prubnu 😉

rozela
27. říj 2008

kitty to je taky drsný. zrovna cukrovka si myslim není žádná sranda 😕

marie_m
27. říj 2008

kocky, nechci vypadat jako blb, ale co to je ta cizrna?

roz, tak toho, ze je muzik pekne vyuzij a vyraz si s kamaradkama, bo na nakupy, cviceni a tak 🙂

kitty, cukrovkar bez diety je teda taky celkem odvaznej..

arvetka
27. říj 2008

marie_m
luštěnina - římský hrách. je nenadýmavá a astrašně dobrá 😵

caira
27. říj 2008

mari ty me s tim cvicenim stves, jak bych tak rada chodila, ja cviceni ve fitku miluju..doma me to nebavi, ale do fitnesu bych klidne chodila kazdy den 🙂 ja mam blby to, ze manzel chodi az po sedme z prace a fitnes zavira v osm..takze ja bych se tam ani do tech osmi nedostala... a nic jineho tu bohuzel nemame..u nas vsechny takove ty aerobiky a spinning atd atd jsou prave ve fitnesech.. takze ja jsem proste pres den zakopana. vzdycky si rikam, ze kdybych mela tchyni co k cemu tak pohlida, ale ona se prijde na malou podivat, ale samotnou ji pry mit nechce, pro pripad, ze by se neco stalo..takze na hlidani je uplne na hovno..to byt tu moje mamca tak urcite pohlida..a to upozornuju, ze tchyne je v duchodu, tak nema cely den co delat.

Jednou jedinkrat vylozene hlidala, ale to byla mala jeste uplne miminko, takze porad spala a my jeli odvezt mou mamcu na letiste, takze to mala cely den prospala..manza porad rika, tchyne bude hlidat az mala povyroste, ale ona se ji proste tedka boji, ze je mala a neumi si rict co a jak..takze mam smulu ☹

hele ja taky nevedela co je cizrna 😅

rozela
27. říj 2008

mari, to si piš, že toho využiju! 😉 😀 už mám domluvený srazík s kámoškou a ještě něco určitě naplánuju 😀

cairo je to určitě na ptáčka, že tchýně nepohlídá. třeba až maličká povyroste, bude ji chtít furt 😉 hlavu vzhůru 🙂

marie_m
27. říj 2008

cairo a od kolik sou tam fitness?...to je divny, ze zaviraji takhle brzo...ze bys chodila aspon rano?...muzik chodi 3x tydne rano plavat, chodi od sesti, takze vstava v 5, chodi takhle rano proto, abychom se vubec videli 🙂
a cairo, nezlob se, jestli sem te nasrala bo tak, ale ja si proste myslim, ze kdyz se chce, tak to jde 😉

marie_m
27. říj 2008

holky, ja sem zase neska nevedela co roupama, takze me napadlo, ze bych nam mohla trosku prestehovat nabytek, tak kdyz malej vytuhnul, tak sem premistila jidelni stul z kuchyne do obyvaku, jenomze mi samozrejme spadnul na nohu,, bolest jako krava, snazila sem se ho chytit jeste tou bolavou rukou, kterou sem si trosku sedrela a 😅 a nakonec to stejnak asi manza prej bude chtit vratit do puvodniho sravu, no kurva drat 😠 😀

renda71
27. říj 2008

paseky s tím pitím jsem se to taky musela naučit,kolikrát jsem se přistihla.že mě bolí hlava a bylo to z nedostatku tekutin,tak teď se fakt snažím vypít 3litříky 🙂 většinou si dělám do konvice ovocné čajíky a pořád si dolejvám do skleničky,abych to měla pořád na očích 🙄
tento týden se za sebe musim stydět,protože místo aby šla váha dolu,tak stoupá 😠
všem ostatním co šli dolů moc blahopřeju 😵

leninn
27. říj 2008

Pas, nic si z toho nedělej, že váha nejde dolů, hlavně, že nejde nahoru a myslím, že se to zase pohne, já teď tři týdny hubla jen minideka, tento týden přes kilo, ale to bylo tím náročným víkendem a také to na mě začíná doléhat. Chodím jak robot a od rána mám pořád hlad ☹ Nemůžu se dojíst, pořád něco žeru a žeru...jsem to psala, prostě jsem jedla až moc málo a tělo teď nemá energii 😒 Takže dnes mám prasící den a zítra už to snad bude dobré.

listopad je ale pro mou dietu krize, tento týden budeme slavit moje a segriny narozky, o týden později Barunciny první narozeniny a o týden později má manžův synovec 20tiny, takže mazec, oslava na oslavě a moje vůle??? To bude pěkně prověřena 😉 Tak se uvidí, no...třeba to zvládnu, chci, moc chci 😲

Hmmm, ta cizrna vypadá dobře, asi taky zkusím 😝

Rozi, využívej, byužívej, dokud máš možnost 🙂

Cairo, to je ted 🙂 y opravdu smůla, že zavírají tak brzy...tak buď ráno, jak psala Maruš a nebo holt doma, no...

Maru, Ty jsi ďábel....

Rendo, nesmutni, tento týden nahoru, přístí dolů... 😉

caira
27. říj 2008

mari ja to myslela z legrace, at me nestves 😀

tady je fitnes od 6-20h, ale manza v sest vstava do prace..takze rano bych taky nemohla, je to na prd.. on tim, ze dojizdi tak prave vstava brzo a vraci se pozde.. jinak bych asi klidne chodila rano, kdyby treba vstaval do prace on az na osmou nebo tak..ale takhle mam smulu v kazdym pripade..

Holky nevite nekdo, ukazuje se tu jeste swead? nedodala udaje uz 2 tydny, takze ji vyskrtavam z tabulky.. 😉

marie_m
27. říj 2008

cairo, to je blby a sehnat si trebas nejakou pani na hlidani?..a nebo kamaradka ze by ti obcas pohlidala?..ja vim, ze mam plnou hubu kecu, navic, kdyz muj muz je proste zlatej, hrozne me ve vsem i v tom hubnuti podporuje, takze za 2 tydny jedu s kamoskou na erobikovej vikendik, postara se o malyho, pak letim do toho londyna, to me taky posilal...je proste zlatej

kitty68
27. říj 2008

no on to s tou cukrovkou tak, tim ze si picha insulin, tak ho ucili ze muze jist co chce, ale musi si pichnout odpovidajici mnozstvi insulinu
ale i tak si myslim ze by mel jist pravidelneji, tim ze dela nocni, tak prijde domu da si snidani, pak jde spat, kolem 5 ma veceri a pak ji o prestavce v praci

caira
27. říj 2008

mari..nejblizsi kamaradku mam v doveru 😀 { kitty} my tu prave nikoho ani nezname, znam treba maminy z te znakove reci nebo tak, ale to neni zase zadne pratelstvi, jen se proste zname odtamtud a clovek ani nezna poradne jejich jmena..je to tezky, treba kamosky co mam v cr tak vim, ze ty by pohlidaly, mam tam i rodice, sestrenky atd, ale tady proste krom robovo rodicu nemame nikoho ☹

musim letet, dneska mame osmimesicni prohlidku, tak nas jdu pripravit, tak papa

leninn
27. říj 2008

Cairo, Swead jsem tu strašně dlouho neviděla, nevím, co se s ní děje, že se tu tak dlouho neukázala, snad je ok.
Ať Vám dobře dopadne prohlídka...malá ať hezky přibere 😉

Kitty, tak to je tedy mazec, že si píchá inzulin, to už není žádná sranda a asi by se měl v jídle i tak omezovat na zdravá a netučná jídla, nejen to kompenzovat dávkou inzulínu, si myslím, ale povídej tohle chlapům, že? 😖

kitty68
27. říj 2008

a co miladka? 😀

caira
27. říj 2008

kitty ty jsi hlava 😀

rozela
27. říj 2008

holky já se asi stanu vdovou. mm mi strašlivě leze na nervy. bude to i tím, že mám před periodou, ale fakt bych ho nejradši vzala pánví po hlavě.
malej od rána hartusí, že chce dort a říká mi: mami, musíš uvažit dort ondáškovi. tak mi nezbyde nic jiného, než něco upéct. přece mu to nemůžu odepřít 😀
k obědu jsem si parádně pošmákla toho těstovinovýho salátu. vylepšila jsem ho ještě bílým jogurtem a byla to fakt mňamka. hned se cítím líp 🙂

kitty jedna bývalá kamarádka měla cukrovku asi od 10-ti let. taky se vůbec nehlídala v jídle (natož v chlastu, ale to je jiná kapitola 😀 ), jenom si měřila cukr a podle toho si píchala inzulín. celá parta jsme z ní šíleli, nedala si nic říct, ale naštěstí nikdy neměla nějaký kolaps nebo tak něco. jenom jednou pod stanem na orlíku říkala, že prý kdyby sebou sekla, máme jí dát do pusy cukr. tak doufám, že si nezažíváš taky takový "dramata".

mari, tebe mrzí, že máš zdravou ruku? 😀 😀 😀 teď je na řadě noha? 😀 😀 😀 čoveče, buď na sebe opatrnější 😉 🙂

kometka5
27. říj 2008

cairo, všechno nejlepší k 8.měsíčninám.... 🙂 kolik vážíte a měříte? všechno v pohodě? a jak vlastně malá baští?

Roz, já to mám přesně taky tak. minulý týden jsem myslela, že MP zabiju a vyhodím do popelnice, všechno mi štvalo...do toho malá měla hrozně tu vztekací, fakt toho na mě bylo moc. nejlepší je, že já takový stavy před těhu vůbec neměla, vždycky mi bylo blbě první dny mrchy, ale jinak nic, teď jsem barometr nálad.

tak dneska jsem se rozhodla, že budu chodit cvičit a taťka zrovna volal, že vůbec neví, kdy dorazí z práce. ach jo...tak já mám miminu pracující, takže hlídání nehrozí a tchýni mám sice napůl pracujícíc, dělá jen odpolední, ale tu bych nenechala hlídat. nejradši jí totiž dělá a cpe jí něčím, čím já nechci, čím se obsypává atd. nehledě na to, že naše vtahy jsou trošku napnuté. 😔

Maru, ale máš pravdu, že když se opravdu chce, tak to jde vždycky nějak udělat. výhodou je u tebe, že jsi z Prahy, tak je tam všechno dřív a dýl otevřeno. i v Plzni je bazén otevřen až od osmi...a jen do osmi.