Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

marie_m
31. říj 2008

cus kocky, tak dneska je krasne, co?..teda aspon u nas 🙂
my zvladli dopoledne jeslicky a ja bazen, ted mi mlade spinka, tak si du dat kafco a pak to asi taky zalomim, opet jsme vstavali ve 4:30 😠

renda71
31. říj 2008

marie u nás je dnes taky moc hezky 😵 byla jsem s malou cvičit a teď taky spinká,vstávání je katastrofa každý den v půl 6 já mám obavy,že se to už nezmění ☹

rozela
31. říj 2008

ahoj holky, tak hlásim, že jsem si středu parádně užila, poté ještě parádněji čtvrtek (bazén, kino, nákupy, kafe.....) a taky za to pěkně zaplatila. dnes ráno jsem obdžela antibiotika a za týden na kontrolu. angina jak hrom. ☹ můžu si za to sama. už ve středu večer jsem byla unavená a ve čtvrtek mi nebylo nic moc, ale stejně jsem si šla užívat. no bodejt ne, když je hlídání, že. a tak jsem dopadla. v noci zimnice, bolest celýho člověka a v krku cirkulárka, jak v tý reklamě. tak se léčim. dneska nám tu slunce pere a místo abych šla s prckem ven, tak čumim v posteli.teď vás půjdu dočíst, a pak zase zalehnu. připadám si jako zombie.

rozela
31. říj 2008

kitty, moc hezký 🙂

leni, můj mm je taky karel 😀 ovšem za těhle podmínek se jeho oslava přesune na můj svátek 18.11. nebo na svátek malýho 30.11. taky to máme pěkně v jednom měsíci 😀 😀 😀

no jdu zase do postele. když nebudu chrnět, juknu ještě večer. zatím pa holky moje a kilům sbohem 😎

marie_m
31. říj 2008

roz, tak se poradne vylez a brzo uzdrav!!...ale tak hlavne, ze sis volnicko uzila, vid? 😉

pavla80
31. říj 2008

Ahojky!!!!

Holky tak já měla zas ulítaný den,celý den někde v běhu tak ani nebyl čas vás pozdravit 😉 .U nás bylo taky krásně tak jsme toho zas využily

Rozi,teda tak tys to s tím užíváním nějak přepískla,tak aspon že sis to užila 😉 😉 .A ted se rychle kurýruj at si brzy fit

Tak já dneska zas celý den v pohodě,ale upekla jsem večer štrůdly z jablek a před chvilkou si dala kousek,no já prostě neodolám nikdy 😖 😖

Leni to si šikula tak rychle nakoupit 😉 😉 .A neboj oslavy zvládneš určitě 😉 😉

rozela
31. říj 2008

mari, pavli užila jsem si to přímo ukázkově 🙂 jenom nechápu, proč mě tělo tak trestá, vždyť jsem mu chtěla dopřát odpočinek 😀 a dohodly jsme se s kámoškou, že minimálně jednou za měsíc si takhle vyrazíme. příště chceme prubnout nějakou kosmetiku, masáže a samo bazén. koupila jsem si při tý příležitosti permici, tak ať neleží ladem 🙂 .
nevíte někdo, kde se dá koupit nová hlava? ta moje strašně bolí, tak bych ji vyměnila 😀
díky za podporu kočky, jdu zas ležet. zatím páček a držte se 😉

leninn
31. říj 2008

Hojky holky...tak večer nakonec dopadl úplně jinak, než jem očekávala.....na trénink jsem jela na kole,protože jsem měla sraz s kámoškou, tak abych si mohla něco dát-konkrétně víno s kolou-před chvílí jsem se vrátila a měla jsem potřebu Vás ještě pozdravit 😀 😀 😀
Jste teď moje veliká zlatíčka, co mi pomohla zhubnout... 🙂 mám Vás moc ráda, i když Vás vlastně vůbec neznám...ale jako bych Vás znala... 😉

Rozi, odpočívej, sama jsem zvědavá, jestli to kolo přežiju

A na tento víkend mi držte pěstí, bude to mazec 😒

hezký den 😉 😀

marie_m
1. lis 2008

dobre ranko, holky moje hubnouci

tak nam se vcera vratil tatka, tak jsem zase happy, ted jsou s mladym na nakupu, od 9 jdeme na tenis (snad moje pazoura vydrzi) a pak jedeme na vikenda k tchanum, tak tam zase bude zradla, musim se ovladout
vsem preju moc hezkej vikendik a KILUM SBOHEM

leni, jsi roztomila, je fajn, ze se takhle podporujeme, jsem za to taky moc rada 😲

tak pa kocky

rozela
1. lis 2008

koukám, že je tady uplně mrtvoučko 😕

pavla80
1. lis 2008

Ahoj holky

Zase se tu dostávám dost pozdě.

No dnešek nic moc,byly jsme na oběd s manžou a s holkama tak jsme se nacpali a pak jsem si ještě dneska dala zas štrůdl,tak to dneska bylo samé hřešení 😒

Tak uvidíme jak zvládnu zítřek,To zas budu mít nervy v pondělí.Holky v pondělí se i vážíme že???

Rozi tak jak je??Snad líp 😉

Holky a my si dneska koupily nové autíčko (ale ojeté) Opel Vectra tak jsem z něho nadšená,suprově se s ním jezdí,tak ted mě to bude bavit ještě víc 😉 😉

pavla80
1. lis 2008

Leni si opravdu milá i já jsem ráda,že jsem vás poznala i když jen tak přes psaní 😉 😉 .A moc děkuju,že tu jste!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 😉 😉

pavla80
1. lis 2008

Myslela jsem samozřejmě v tom prvním příspěvku že se měříme 😀 😀

renda71
2. lis 2008

ahoj holky,tak dneska je tu totálně mrtvo ☹ pavlo jasně,zítra je vážení i měření,ale pro mě raději aby nebylo 😒 tenhle týden jsem měla kritickej a tak podle toho bude taky zítřek vypadat,nějak strácím motivaci potřebovala bych,aby mě někdo nakop a já se zas dala pořádně do toho 😵
doufám,že jste všechny prožili prima víkend 😀

marie_m
2. lis 2008

cus kocky, tak my se prave vratili od rodicu a teda tohle byl zraci vikend ☹ kua fix..nechci videt to zitrejsi vazeni ☹

snad jste se mely holky dobre

pavla80
2. lis 2008

ahojky

Tak Maruš neměla jsi jediná žrací víkend 😒 😒 Já to taky o víkendu pustila,tak jsem zítra zvědavá,přinejlepším ta váha bude stejná,ubytek teda nečekám žáden,moc jsem tento týden ani necvičila 😖

Rendi tak já se tě budu snažit teda nakopnout 😀 😀 .Určitě to nevzdávej a musíš si vzpomenou,že už jsi něco přece dolů dala a vydržela,tak musíš vydržet ještě.Je to určitě taková ta depka,která zas přejde a musíš najít něco co tě zas namotivuje.Tak přeju hodně sil aby jsi se zas do toho pustila pořádně,já taky zas musím začít od pondělka 😉 😉

My se jinak měly fajně,počasí bylo super dneska akorát mě mrzelo že byl tatka celý den pryč.Pomáhá kámošovi na stavbě se střechou 😖

leninn
2. lis 2008

Ahojky holky...
tak já se přidávám, je mi úplně blbě, jak ze včerejška, tak ze dneška-včera jsem tu oslavu totálně nezvládla a dnes, jsem jedla vlastně až po zápase, a to asi ve 13:30, snědla jsem toho málo, ale byla jsem šíleně nacpaná, až mi bylo blbě, pak kousek dortu, jinak nic, ale i tak...zítra to nebude nic hezkého, se obávám...jak měření, tak vážení ☹ 😢 😠 😠 😠

Ale, jak psala Pavla, držíme se navzájem, tak holt ten první listopadový týden nebyl nic moc, ale ty další budou o to lepší...já doufám, že v listopadu pokořím tu hnusnou pětasedmdesáti kilovou hranici 😒 To tedy opravdu musím...
jo a co týká cvičení, tak tento týden jsem ani jednou doma necvičila-a to jsem chtěla každý den kvůli tomu zítřejšímu měření, aby v pase tím každodenním posilováním nějaký ten cm ubyl...a jistě neubydě, max tak jeden 😠 😠

Ale, hlavu vzhůru...

Teď jdu na barču a večer se ještě ukážu...

ivulinda
2. lis 2008

Holky tak já se přidávám,taky bych chtěla zhubnout,ale nějak mi to nejde,pročetla jsem to všechno,ale nemá někdo fakt spolehlivou dietu a jak by to asi mělo vypadat??? 😀

marie_m
2. lis 2008

kocky, ja sem zrala uplne nechutne, opravdu ☹ pocitam s min kilovym nadbytkem ☹ a to sem pritom mela sport 4x v tydnu, ale zradlo je halt zradlo

ivulindo, je to pomerne jednoduchy, nezrat jako dobytek (ja o vikendu) a cvicit a cvicit...to tady vime vsechny, jenomze jak vidis, tak to nejni tak jednoduchy 😠 😔 😀

leni, ty fakt posilujes kazdej den?...ja bych taky mela, jenomze sem tak lina doma neco delat ☹

leninn
2. lis 2008

Maru, právě, že jsem tento týden neposilovala ani jednou....ale je to tak tři týdny zpět, to jsem cvičila každý den minimálně jednou, někdy i dvakrát-myslím posilovala-buď břicho nebo zadek a nohy...ale teď se k tomu nemůžu dokopat, ale od zítřka zase musím...protože-když jsem každý den posilovala, tak jsem za měsíc zhubla těch 4,5kg a teď, co necvičím, tak jen 2kg, což je celkem rozdíl 😖
A šíleně se mi do toho zase nechce 😠 😠

marie_m
2. lis 2008

leni, ja si taky posiluiju doma, ale ne kazdej den,ale tak se do toho od zitrka pustim s tebou...fakt sem na sebe pekne nasrana, protoze co vic, nez 4x tydne sportovat muzu udelat, kdyz se pak poradne nazeru a je to vsechno na h*ovno, ze? ☹

tak od zitrka!!

renda71
2. lis 2008

jasně kočky od zítřka do toho skočíme po hlavě všechny ju? 😀

kometka5
2. lis 2008

Leni, ty mě tedy hrozně deptáš... 😀 na to, že jsme začínaly se stejnou váhou, tak ten úbytek je opravdu rozdílný...já se pořád pohybuju okolo 80kg mety a ty už vidíš na 75. 😀 ach jo, to jsem prostě tlustý prase. 😢 ☹ jen by mě zajímalo, kde bereš tolik energie. 😒

jsem zvědavá na zítřek, jelikož nebyl taťka celý víkend doma, tak jsem nicn evařila a skoro nic ani nejedla, tak sjem na to opravdu zvědavá... 🙂

marie_m
2. lis 2008

komet, vid? 🙂 Lena dycky dela, jak to cely posrala a pak je v tabulce nejvetsi ubytkar 😀

kurva fix, ja mam za ten vikend tak roztazenej zaludek, ze bych porad zrala

leninn
2. lis 2008

Maru, Rendo...tak od zítřka 😉

Kometko, nechci Tě deptat, já jsem strašně energickej člověk, mám energii na rozdávání...někdy ze mě šílí i manža, jak jsem nabitá 😀 😀 😀 Prostě mám takový životní styl a hlavně se snažím myslet pozitivně ve všech ohledech a musím říct, že to pozitivno se mi vyplácí...prostě vidím sklenku poloplnou, ne poloprázdnou... 🙂 😉 Zkus to taky...

Jinak Vám všem zítra přeju úbytek, já ho mít nebudu, doufám se stagnaci ☹

Dobrou noc 😔 zítra ráno jsem tu s mírama a váhou jako na koni 😕

leninn
3. lis 2008

Dobré ránečko, tak jak jsem slíbila, jsem tu...ale rozhodně ne spokojená. Doufala jsem v úbytek, věřila ve stagnaci, ale mám přírůstek, sice malý, ale je tam, můj první za celou dobu hubnutí 😖 ach jo, tak snad mě to víc nakopne na tento týden 😉

Jdu poslat míry a váhu caiře do IP.

Krásný den 🙂

marie_m
3. lis 2008

dobre ranko, kocky, ac je to k nevire, tak ja mam miniubytek, nechapu, jak je to mozny, ale tak sem rada, ze aspon nemam vic

leni, jak jsme si slibily, tenhle tyden do toho kopneme poradne 🙂 ja ten tejden zakoncim erobikovym vikendikem, ale tak trosku se bojim, ze spis, nez cvicit tam budeme chlastat ☹ 😀

tak se du jeste zmerit a posilam caire

mejte se kocky

renda71
3. lis 2008

krásný den holčiny,tak váha a míry poslány caiře,vůbec nejsem spokojená 😒 ale co ode dneška se budu opravdu moc snažit,sakra když to tak pěkně šlo,tak to přece nehodím za hlavu.
leni ty jsi opravdu strašně pozitivní človíček a dokážeš i mě nabít takhle na dálku,díky za to! 😵

marie_m
3. lis 2008

holky, miry a vaha odeslano caire, jenom mam problem, ze mam pocit, ze se pokazdy merim v jinym miste ☹ takze tezko rict, na kolik sou moje miry vypovidajici 😒

KIOLUM NAZDAR FOREVER!!

kometka5
3. lis 2008

Krásné ránko,
tak Caiře poslány míry i váha. já mám sice úbytek, ale na cm to není vidět...to je asi kvůli tomu necvičení a taky kvůli tomu, že v říjnu jsem vlastně vůbec nezhubla.
ale od dneška jsem se rozhodla, že začnu cvičit, i na úkor toho, že neuvidím MP. on si s tím hlavu taky nedělá. 😒