Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

pavla80
4. lis 2008

Maruš jo s Dětma je to super.Kačka si to poprvé pořádně uvědomila asi tak po tom druhém roce,ale nejvíc byla nadšená loni.A takovou radost měla,uplně jsem z toho byla naměkko.Jak vždycky výskala při každém dárku.Miša byla ještě malinká,tak ta si to moc neuvědomovala.Letos to bude lepší,ale taky to ještě asi nebude chápat moc.Jen asi bude koukat na nové hračky 😀 😀

Tak a já si jdu zas zacvičit i když mě ze včerejška bolí celé břicho z posilování.Tak ho dneska vynechám

marie_m
4. lis 2008

kocky, ja si dneska zaridila hlidani a v pet letim na aquaaerobik, tak sem na sebe zvedava 🙂

pavla80
4. lis 2008

Tak já trochu pocvičila,Dneks ajsem tomu moc nedala,protože mě bolí ze včerejška celý člověk 😀.Tak aspon něco.Tento týden nesmím povolit a cvičit každý den at to v pondělí jde poznat sakryš 😅

Jé Maruš závidím,šla bych taky hned 😖 😖 .To by mě bavilo 😉

marie_m
4. lis 2008

no, pavli, ja si myslim, ze me to asi moc bavit nebude, ale porad lepsi, nez plavani 🙂

pavla80
4. lis 2008

Tak já to naživo neviděla,ale já jsem kopyto na aerobic,pletu nohy a ruce,tak tam bych byla schovaná aspon pod vodou 😀 .Tak bych to chtěla zkusit.U nás to je ve městě asi 20 minut autem ale je to myslím jen večer kolem 8 😉 a jednou týdně a mě večery moc nevyhovujou spíš bych potřebovala něco na dopoledne,když je Kačka ve školce a sehnat hlídání jen pro Míšu

Tak pak napiš jaké to bylo 😉

marie_m
4. lis 2008

pavli, ja uz byla na akvaci, bylo to v ramci erobikovyho vikendiku, ale jsme s holkama spis blby 🙂

rozela
4. lis 2008

já chodila jeden čas na akváčko pravidelně. pak to vyšumělo. ze začátku to bylo fajn, ale jak se furt cvičilo to samý dokola, tak to byla nuda. jinde jsem viděla, že se cvičí s různýma pomůckama do vody, to pak může být super. já bych chtěla něco dynamickýho, při čem vybiju všechny ty negativní emoce (jj, už mě zase mm vytočil do běla). 🙂

marie_m
4. lis 2008

no, roz, prave, plavani a akvac to je na me moc pomaly, ja ani erobik nijak zvlast nemusim, nejradeji mam skvos a tenis, pac tam se fakt vybiju, mlatim raketou, fakt ty negativni veci ze me vyprchaj 🙂 jenomze to dou zrovna drahy zalezitosti, ktery me nejvic bavi s muzikem a kdyz jdeme spolu, tak nas to stoji i s hlidanim fakt dost ☹

rozela
4. lis 2008

na squashi jsem byla jednou a moc mě to bavilo,ale přesně jak píšeš. finančně si to nemůžu dovolit. ach jo, proč je cvičení tak drahý 😢 já si právě hodně slibuju od tae-ba, jenže teď na to fyzicky nemám. musim nejdřív něco zhodit a vylepšit fyzičku, abych tam nevyplivla plíce 😀 teď mě láká nějaký ta taneční činnost. klasický aerobik nemám rád. na střední jsme ho drtili furt a po čase jsem si připadala jak cvičená opička, ale pro figuru je to spása. četla jsem teď článek o nějakém novém tančení, zapomněla jsem, jak se to jmenuje a prý je to pro kohokoli.

marie_m
4. lis 2008

roz, ja az shodim, tak se hrozne tesim na capoeiru, nikdy sem na ni nebyla a moc me to laka 🙂

rozela
4. lis 2008

mari 😕 capoeira je nádherná! jak to vidim někde v televizi, čučim, dokud to neskončí. ovšem vůbec jsem neměla tušení, že se to někde dá cvičit.

marie_m
4. lis 2008

da, manzilek na tom byl, ale pro nej to je moc "tanecni", dokonce i vim, kde se cvici, tak romco, az zhubneme, tak do toho pujdeme spolu!!! 😀

rozela
4. lis 2008

jsem jednoznačně pro! 😉

rozela
4. lis 2008

holky, mám takovej zvláštní dotaz. umíte všechny plavat? teda jako plavat jako plavat. myslim takový to jak se to správně má. já totiž umim akorát "hlava paní radové" a možná ouško. tak si vždycky připadám jak 100 letá baba co plave s igelitovym kulichem na hlavě.

marie_m
4. lis 2008

roz, teda, nad tim sem nidky nepremejslela, esi umim bo ne, ale tak delala sem prijmacky na FTVS, kde součást talentovek bylo i plavani, takze jsem chodila docela dlouho plavat a nikdo mi nerek, ze bych plavala jako hovado, tak snad umim 🙂

rozela
4. lis 2008

mari tak to máš dobrý. já když někde řeknu, že neumim plavat, tak se mi lidi smějou. to je pomalu jak kdybych řekla, že neumím číst a psát. 🙂 tak jsem zvědavá, jestli se tu najde ještě někdo jako já 😀

leninn
4. lis 2008

Holky, tak jsem Vás dočetla, docela jste tu poklábosily. Všem, co jdou dnes někam ven cvičit upřímně závidím, já jdu místo toho ke kadeřnici, ale slíbila jsem si, že si večer zacvičím sama, jak píše Pavla, slíbila jsem si, že tento týden budu cvičit každý den!!! No, uvidím večer, jak se do toho pohrnu 😒

Rozi, plavat jako plavat 😀 😀 😀 taky umím, mám první stupeň se specializací tělocvik, taky jsem dělala přijímačky a pak i zkoušky....ale nic si z toho nedělej, myslím, že spouta lidí říká, že umí plavat-a umí plavat-ale jen hlavu paní radové 😀 😀
Rozi, tuhle hlášku jsem nikdy neslyšela a upřímně se u ní řežu smíchy 😀 😀 😀 máš úžasný humor 😉

marie_m
4. lis 2008

kocky, tak ja razim na ten akvac, ale teda vubec se mi nechce

leni, neska jsem se objednala taky ke kadernici, du pristi ctvrtek, tak mam cas si rozmyslet, co a jak 🙂

rozela
4. lis 2008

leni tak to jsem ráda, že jsem tě rozesmála😀. ovšem to moje plavání, to je krutý fakt ☹ tak já tu budu jedinej neplavec 😲 😀 😀 😀

mari užij si akváčko. v tomhle počasí se nedivim, že se ti nechce. ale pak ti bude lépe a radostněji, uvidíš 😉 🙂

hele děvčata, jak to tak čtu, tak se nestačím divit 😕 to já teda měla na škole akorát tak tělocvik 😲 😀

marie_m
4. lis 2008

hm, tak akvac se nekonal, sem tam prisla a pani mi rekla, ze prej maji plno...bych se uplne posrala, proc nemaj na webu, ze se neobjednava, ale kdo driv prijde? ...tak sem si aspon skocila na solarko a na kafe 🙂...a taky aspon vim, ze tady me na akvaci uz nikdy neuvidi...a ze o dost prijdou (vorvan) 😀

rozela
4. lis 2008

hele mari neblázni, náhodou je to docela dobrá kůra na posílení sebevědomí. když jsem tam chodívala, tak se tam vyskytly občas holčiny v průměru tak kolem 20-ti let, ovšem ty rozměry jako měly ony nemám ani já dneska. říkala sem si, že na tom nejsem tak špatně, že okavidně může být i hůř a moc jsem jim fandila, protože nosit na sobě v podstatě dalšího člověka je hrozný. já bych to nezatracovala 😀

marie_m
4. lis 2008

😀 ale vsak jo, dycky se najde nekdo jeste tucnejsi, nez my 🙂 ale my mame sarm a inteligenci, vid? 😀

rozela
4. lis 2008

jo a ještě, nevím,kde si byla, ale já chodila do Ymcy a tam taky byla už hodinu před zahájením fronta až na schody a chodilo se tam stylem kdo dřív přijde.... tak jsme si tehdá koupily permice, páč ty chodí přednostně, a když tam bylo hodně permicařek, tak nepermicařky měly smůlu. hustej systém, že? 🙄

rozela
4. lis 2008

samozřejmě a k tomu ještě spoustu dalších kvalit 😀

marie_m
4. lis 2008

no, ja byla u nas v hotelu duo, chodim tam plavat a je tam vetsinou prazdno az na par spanelskejch debilu(hotelovy hosti)

tak kvalit mame prehrsel, to jako kazdopadne 🙂

marie_m
4. lis 2008

no a system to je teda pekne na p*cu, to jako opravdu, tam uz by me taky nikdo nevidel...pritom ten akvac ani neni zabavnej..nechapu..

rozela
4. lis 2008

není, ani hudbu při tom nepouštějí. ale je to dobrý pro vorvaně, že to nezatěžuje klouby a vyvinou tak docela velkou aktivitu. no já s tím plaváním..... zůstanu raději na suchu nebo s malym v brouzdališti 😀 😀 😀
to na ovčím hájku, kam jsem chodila na fitball aerobic, tam si člověk jenom brnknul, že si chce rezervovat místečko na tu a tu hodinu a bylo. to se mi líbilo.

pavla80
4. lis 2008

Tak holčiny už jsme doma z tanečních 😉 ,Dneska jim teda daly do těla .Kačka přišla uplně zpocená a rudá jak blázen,ale je to dobře aspon vybije nějakou tu svoji aktivitu.Ty brdo to bych potřebovala já,asi tam půjdu cvičit s nima 😀 😀 .Jsou tam děti tak od 3-6 let tam bych se určitě ztratila 😀 😀

Rozi a uklidním tě taky neplavu bůh vi jak dobře,Nemám moc vydrž rychle se zadýchám a ještě mám strach z hloubek,tak já plavu jen tam kde jakž takž došáhnu.Do velikánských hloubek mě nikdo nedostane 😅 .tak nejsi jediný neplavec.I když já ráda plavu ale svým tempem 😀 😀 .A je mi jedno že na mě osatní čučí 😀 😀 .

Maruš škoda,ale tak aspon si odpočinula při kávičce a odpočinula na solárku.Já se chystám ve čtvrtek jít na solárko,mám pernamentku na 100minut a nejsem schopná si to vybrat 😒

marie_m
4. lis 2008

pavli, ja mam solarko hrozne rada, i kdyz ho nepotrebuju, pac sem snedou kuzi, ale ja se dycky tak zrelaxnu tam :( nejvic me na tom vadi, ze sem zaplatila tetu na hlidani a nemela co na praci :/

rozela
4. lis 2008

tak solárko = závist. já jsem normální primalex polar. v létě snad zblednu ještě víc, než v zimě. solárko jsou pro mě vyhozený prachy. prostě 0 pigmentu. jo, jednou jsem prubla samoopalovák. výborně chytil, ovšem nemohla jsem chodit kolem cihlových zdí, páč jsem s nima splývala, už mi chyběly jenom ty spáry. tak takhle jsem dopadla se samoopalovákem. a já byla tak šťastná, že nejsem bílá ☹