Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

rozela
5. lis 2008

a já bych byla ještě hnusnější a sežrala bych klidně 2! 😀
holky, bramboráky se dají i péct v troubě, akorát snad musí být hustší těsto, aby se neroztekly až k sousedům. ještě jsem to teda nezkoušela, ale určitě je to o 1000% dietnější, když to není smažený. a možná by mi po tom ani nebylo těžko.

kitty68
5. lis 2008

no ja takove jidla nedelam, pze se mi fakt nechce strouhat ty brambory 😖 ja js neskutecne liny clovek, uz js se tak prizpusobila tomu jejich tempu zhnilemu tady

ale ted js si koupily fritak od tefalu, teda je to spis horkovzdusna trouba a hranolky delame domaci pouze s minimalni davkou oleje

ale rozhodla js se ze udelam gulas jeden den, to je dietni neni???

rozela
5. lis 2008

kitty, brambory nemusíš strouhat 😀 já to hodim namixovat do ovatia a hotové, jakýpak s tim šraky, ne? 😀 😀 😀
guláš by se asi dal udělat tak nějak dietní. když použiješ slušnou libovou kližku, nebudeš to restovat na sádle a nezahustíš to jíškou, tak by se to dalo asi počítat do polodietních jídel. si myslim. 😅

rozela
5. lis 2008

halooo, tady už dneska nikdo není? 😨

rozela
5. lis 2008

tak jo, tak já jdu taky chtnět 🙂

rozela
5. lis 2008

chrnět - sem chtěla říct 😀

marie_m
5. lis 2008

tak jsem zpet z tenisu,ja i ruka jsme to prezily 😀
jeee, ja bych si dala bramboraka, nam 🙂
no nic, kocky, dobrou noc

marie_m
6. lis 2008

bre ranko, kocky, tady se jeste vyspava 🙂 vy se mate..

kometka5
6. lis 2008

Pěkné ránko!
já už nevyspávám... 🙂

dneska to vypadá na docela rozlítaný den, tak zase večer padnu za vlast. mě bylo večer a část noci tak blbě, asi po tom bramboráku, mě je po něm vždycky špatně, ale já je prostě tak miluji...tak já to taky nestrouhám, já to hodím do robota...

marie_m
6. lis 2008

kometko, ahojky, ja sem ti vcera tak zavidela ten bramborak 😀 tak snad uz ti je dobre, ja jsem zjistila,ze jak jim zdrave, tak kdyz si dam neco bud tucnejsiho bo smazenyho a nezdravyho, tak to "odseru" prujmem 😔 😉

ivulinda
6. lis 2008

mari 😀

kometka5
6. lis 2008

Maru,tak přesně takhle to bylo se mnou. 😔 ale teď už je fajn, takže nastupuju opět na dietku...opět jsem celý den pryč, tak jsem zvědavá, jak to bude s tím, že budu jíst každý dvě hodky. ☹

marie_m
6. lis 2008

komet, ja kdyz vim,ze nekde budu, tak si sebou bud dlabanec beru a nebo si koupim, treba v pekarstvi tmavou housku, banan, dyk to neni tezky...esi vis, ze nemas moznost nikde nic koupit, tak si proste udelej svacu 😉 nezqapomen, ze kdyz telu nedas dlouho zadny papu, tak si to telo vsechno ulozi!!....sem zase chytrolina, co? 😅 😀

marie_m
6. lis 2008

KDE JSTE SADLONOZKY MOJE??? ☹ 😉

rozela
6. lis 2008

ahoj ženy. dřív jsem se nedostala k přístroji. je to dneska nějaký komplikovaný. a navíc nemám inspiraci, co uvařit k obědu ☹ nejspíš padne za vlast květoň. 😀 udělám mozeček, jenže to obnáší dojít do obchodu pro brambory, protože došly a to se mi do tý mlhy teda moc nechce. asi nechám prďolu doma tatinovi a půjdu sama. nic jinýho mi nezbyde.
taky mi to tak funguje. když si dám něco něžádoucího nedietího, tak moje prdel pak zažívá středověk. 😕

ivulinda
6. lis 2008

děvčátka a jíte i přílohy?nebo nejíte

marie_m
6. lis 2008

roz, ja jsem dneska taky resila obed, tak sem se na to vykakla a malej bude mit presnidavku od hippu, co tu mam, ja si dala tmavou kousku s krutima prsama, nejak nemam na nic naladu ..

..kocky, zitra s kamaradkou odjizdim na ten cvicici vikend, ale myslim,ze si spis nejaky deko(kilo) privezu zpatky, pac chlast je taaaaak kalorickej 😀 😎

marie_m
6. lis 2008

ivu, ja jo, ale spis jen ryzi, brambory a bramkasi, a vetsinou jen k obedu, jim to, co varim mladymu, k veceri jim vetsinou jen nejaky salat, popripade v noci cokoli, co najdu 😖 😀

ivulinda
6. lis 2008

já teda moc ty přílohy jíst nechci a když už je mám jíst tak jen rýži ta není tučná 🙂

caira
6. lis 2008

ahoj holky, me je porad desne blbe, fakt uz nevim co semnou, je, vzdyt je mi porad takhle od soboty a vubec se to nelepsi, docela se mi k tomu pridal i zaludek, ze je mi furt nejak soufl tak mi dnesna manza po ceste z prace koupi tehu test, jen abych mela jistotu, ze je to fakt jen chripka a nic jinyho 😖

Jedine co furt zeru je pecivo s marmeladou, to je zazracna medicina na muj rozhozeny zaludek..sice vim,ze je to desne na dietu ale me je pri predstave cehokoliv jineho blbe..tak nevim..manza se hadam vnitrne raduje a doufam,ze z toho bude vic nez chripka a me na me pri te predstave jdou mrakoty 😉

Chceme se zacit snazit o druhe az tak v lete, ted by to fakt bylo jeste moc brzo!

marie_m
6. lis 2008

cairo, prd ted na dietu a dej se dokupy!!! a dej vedet, jestli manza bouchne sampano ! 😀

caira
6. lis 2008

samozdrejme jsem chtela rict, ze ja doufam, ze to nebude vic jak chripka 😀

ivulinda
6. lis 2008

😉

marie_m
6. lis 2008

cairo,tak to sem samozrejme pochopila, sak taky nemluvim o tobe,ale o tvym muzikovi, ne? 😀

kitty68
6. lis 2008

caute zeny

takze soutez o hovado tydne bezkonkurencne vyhravam ja 😖 , dnes na snidani 2koblihy, na obed js si dala 2 krajicky cerneho zrnkoveho s kachni pastikou, proste js ji musela mit, pije mi nervy tchyne - cosi vymamlasila v praci a asi ji vyhodi, je to proste blba krava, nam rekla ze je to kvuli toho ze petrova sestra pouzila pri placeni jeji slevovou firemni kartu, kterou muze pouzivat jen ona, ale my mame pocit ze toho bude asi vic, kvuli toho by mozna dostala vynadane ale rozhodne by ji kvuli toho nevykopli. takze me sere, uvidime v patek to ma mit nejake setkani i s manazerama z vedlejsiho mesta kde ma ten jeji obchod taky pobocku a s sefem z ochranky, no ale ten ji pry rikal ze to nevypada moc dobre, doufam ze snad nebyla takovy idiot aby tam kradla i kdyz nikdy nevis jeji babka byla tak lakoma ze kradla sousedkam mliko prede dverma 😅 .

no a je to ze me venku 😔

rozela
6. lis 2008

mari prcek mi zvalil dva talíře polévky, co si poručil, tak ten je po obědě. květák nakonec dělat nebudu, nechce se mi pro ty brambory 😅 tak si uvařim vajco a dám si k němu lámakáč 😀

ivi já přílohy jím, kromě knedlíků. a když je k masu hodně zeleniny, tak přílohu vypustim.

cairo, to je tedy prekérka. uvidíš, třeba je to jenom ošklivá viroza. a v opačném případě holt potěšíš manžu 😉 🙂

kitty68
6. lis 2008

no k tomu gulasi jeste js zapomnela vcera js koupila maso, ale klizka to neni, jsou to takove odrezky ale nejsou vubec tucne, sadlo nepouzivam vubec ani nezahustuju, takze by to ciste teoreticky mohlo byt dietario

jej tak to abych robikovi poslala gratulaci pak 🤐

rozela
6. lis 2008

kitty, to je teda mazec s tou tchýní 😲 hlavně se nenervuj, víš že stres je blbý na hubnutí 😀 😀 😀
tak to by takhle ten guláš mohl být dietní. 😉

cairo ještě k té marmeládě, ségra vozí od svojí tchýně sice vynikající marmelády, jenže u nás to nikdo nejí. já si to namažu tak jednou za uherák, pochutnám si,ale víc jak krajíc stejně nesnim. máme doma snad 20 lahviček a to už ségra vyhrožovala, že přiveze další 🙄 být v UK, tak bych hned věděla kam s nima 😀 všechny bych ti předala 😀 😀 😀

caira
6. lis 2008

kitty bezkonkurencni prase vyhravam ted za cely tyden ja..dneska nejen houska s marmeladou ke snidani, ale i dva croisanty na obed 😅

gulas mnam mnam, ten my taky radi... ja kupuju uz nakrajeny hovezi na gulas, pekne maso bez tlusteho..

Ja teda zahustuju trosku tmavou jizkou, ja taky sadlo nepouzivam.. maso delam na sucho a pak na tom vypeku a trosicce oleje orestuju cibuli..sadlo ja vubec nepouzivam...

holky jste mi udelaly desny chute s tema bramborakama,ja je zkousela jednou, ale nejak jsem je mela malo koreneny, pockam do cr a necham si je upect o maminky, moje mamka jeste dela plnene bramboraky kureci smesi a to je vyyyyyyborne, mnam mnam... 😝

rozela
6. lis 2008

cairo, nedělej chutě! 😀 plněný bramborák! to bych žrala, až by se mi dělaly boule za ušima 😀 😀 😀