Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

rozela
14. lis 2008

hoky, co já bych za to dala, být pár dní doma sama s dítětem.
tak sem si myslela, že malej půjde brzo spát a on tu akční jak kdyby se nechumelilo. doufám, že zase nepůjde spát v půl jedenáctý.

leninn
14. lis 2008

Ahojky holky, tak jsem doma, zápas jsme vyhrály a mně se tím dost zvedla nálada a vůle tento týden zvládnout a být v pondělí příjemně překvapená 🙂

Maru, ta tlustá čára, výborný 😀 😀

JDEME NA TO!!! ZVLÁDNEME TO!!! JSME JEDNIČKY!!! KRÁSNÝ, CHYTRÝ, INTELIGENTNÍ 😀 😀 😀

rozela
14. lis 2008

leni gratuluji k vítězství! 🙂 to je fajn, že ti to zvedlo náladu, hned je líp 🙂

máme tu veselo. ve vedlejším vchodě mají nějakou šílenou party a to je teda hukot. hudba, řev, zpěv (dá-li se tomu tak říkat) je sice 7 minut do 22h, ale tohle bude asi hodně do rána. a nikdo cajty nezavolá☹. tu party si totiž pořádají indočeši.nikdo nechce mít pak vykradený byt, zničené auto a tak. 😒

rozela
14. lis 2008

už tu nikdo není?

pavla80
15. lis 2008

Ahojky holky!!!!!!

Tak jsem byla včera v posilce,fajně jsem si zacvičila a pak jsme s kámoškou večer ještě vyrazily na discu a bylo super.Pařily jsme až do 5 rána,ale ted mi není zrovna nejlíp 😀 😀 😝 .Ale fakt jsem se po dlouhé době perfektně odreagovala a pobavila.jen to co jsem vycvičila,jsem zas dohnala večer.Samozřejmě zas proběhlo vínko,tak snad jsem toho hodně vytančila,protože na parketu jsme byli skoro pořád 😀

leni super,že jste vyhráli gratuluju!!!!!!!!!!A já teda dneska nevím jestli dokážu dodržovat režim.Já když někde pařím a pak jsem unavená tak pak mám děsnou žravku ani né hlad,ale chutě 😀 😝

Roz a co u vás jak probíhal večer,vyspaly jste se?

Jinak jaký máte dneska plán?My až se Mišulka vyspinká vyrazíme na bazén,tak snad to zvládnu a dám se do kupy 😝 ,jinak teda nevím,nevím asi se tam utopím 😀 😀

rozela
15. lis 2008

jé pavli, to se máš. byly doby, kdy jsem trávila na parketu snad každý víkend. to byly časy. teď to nehrozí, během chvíle vypadám, jak kdybych vylezla ze sprchy a slyšet to šeptání pubošů, kterým sotva uschla občanka kecy o prasnicích, mi na elánu nepřidá.
asi o půl dvanácté někdo v baráku bušil na zeď tak dlouhu a tak intenzivně, že ztichla aspoň ta hudba. 🙂
dneska je krásně. naši si berou malýho, až se vyspí, na výlet, tak já budu žehlit a večer si možná skočim do kina. no uvidíme 😉

leninn
15. lis 2008

Ahojky holky, tak jsem taky konečně tiu, jde nám teď šíleně blbě internet 😠
My dnes měli jet k prarodičm na návštěvu a večer jsem měla jít za bar-brigáda z mládí 😀 Ale všechno je nakonec jinak. Ráno jsme se probudili a Barča horká jak ďas, měla teplotu asi 38§, takže jsme nikam nejeli a já si zrušila i brigádu, protože bych stejně byla nervózní, jestli je Barča v pohodě...takže jsme celý den doma...a manža teď jel pro pizzu, že si dáme 😅 chjo, musím si dát jen decentně...

Zítra večer ale plánuju spinning, tak doufám, že mi to vyjde, abych v pondělí měla úbytek 😀 Kéž by 😔

rozi, tak aspoň, že tak, to musí být celkem mazec, pokud takové akce dělají často 😒

Pavli, tak to muselo být super, úplně Ti závidím, já nebyla tančit ani nepamatuju, na diskotéky chodím jen za ten bar, ale za 14 dní máme sraz od gymplu, tak možná i tanec bude 😀 😀

Holky, mějte se a hezký sobotní večer
🙂

pavla80
15. lis 2008

Holky jsme doma.Přijeli jsme z bazénu o půl 8 holky hned vytuhly a já půjdu za chvíli asi taky,nejsem zvyklá ponocovat 😀 .Na bazéně bylo super,holky se vyblbly jak hrom 😉 .Až stáhnu fotečky,tak něco přidám 😉

Roz no já byla asi po 2 letech někde na diskotéce a chodí tam spíš takoví starší tak kolem 25 let.Tak se to dalo,nepřipadala jsem si nejstarší.Ale byly tam i pár mladych kolem 17 tak ti beztak hleděli,co to tam za vykopávky leze 😀 ,ale jsou mi ukradení,hlavně že jsem se pobavila 😝 .A co kino konalo se?Taky bych si zašla na něco hezkého 😉

Leni tak snad je Barunce líp,bobek malý at se brzy uzdraví posíláme zdravíčko,holky jsou zatím ok klepy klep.Ale v tomhle počasí už to lepší nebude 😒 .A já hrozně ráda tančím,tak jsem se fakt pobavila.Manžu většinou moc nevytáhnu ho to nebaví i když je stejně starý 😀 .Ale občas je super takhle vypnout a nevšímat si okolí.

Akorát byl holky trapas,že jak jsem vystoupila z taxíku ráno v 5,bydlíme na sídlišti a hned kousek stály 3 chlapy,(které znám od vidění,není to velké sídliště tak se tu všichni známe 😀 ) a jeli do práce,tak to zas budou drby,že chodím tak pozdě domů 😀 😀

kitty68
15. lis 2008

ahoj kocky

ted tady cimime na x factor a zrovna je reklama, tak js se stavila vas pozdravit

dnes teda misto cviceni, js se prohanela s kocarem po meste a shanela krtkuv dort pro petra na narozky meli ho az v obchode co je skoro u plaze tak js se fakt prosla.

leni a nema to barun (to je bozske jmeno - sama js bari 😉 ) ze zubu? no ja js se s tema zubama u nas nejak unahlila,jeste je venku nema, ale fakt to vypadalo jakoze jo, ale nechybi moc

marie_m
15. lis 2008

kocky, du jen pozdravit, mam tu na vikendik nase, takze nemam moc cas...jinak vcerejsi pokidne posezeni s holkama se samozrejme zvrto v peknou kabicku, prisla sem kolem paty docela nametena, takze mi neska taky nebylo zrovna dvakrat dobre

jinak nam onemocnel kubajz, ma teploty pres 38, rymu, chrapti, tak sem zvedava, co se z tho vyklube..chudak, je mi ho lito ☹

hezkej vecer

pavla80
15. lis 2008

Maruš tak další marod 😢 .Tak se taky brzy uzdravte 😉 .Tak to jsi na tom byla stejně jako já 😀 ,ale já až tak nametená nebyla,jen byla náladička.Ale já i když si dám dvě sklenky vína,tak je mi ráno šoufl,tak u mě je to jedno 😀 .Ale ve vodě jsem se vzpamatovala.A po obědě jsem si ještě hodku zdřímla tak to mi taky pomohlo se vzpamatovat 😀 😀

rozela
15. lis 2008

ahoj holky, teda, chudáčci malí marodi. ať se brzy uzdraví!

tak kino se nakonec nekonalo. občíhli jsme obchody, promýšleli věcné dary pod strom a tak. kino asi příští víkend. chci vidět madagaskar2. u jedničky jsme se nasmáli. a pak ještě saw 5. ségra už na tom byla a prý je to maso. já jsem holt přes ty psycho a horory. komedie až druhé v řadě 🙂

kitty68
15. lis 2008

vsichni tak nemocni toje hrozne

ja js videla saw I. a ty ostatni uz js ozelila, roz to ti zavidim ty nervy, ja js z toho byla na prasky, my byli ted v utery na bonda, on jakoze velice chutny film uz mene

rozela
15. lis 2008

🙂 nervy mám dobrý 😀 co se mi v poslední době ale nejvíc líbilo je Já, legenda. to byl zdařilý filmík 😉 jo a taky 30 dní, dlouhá noc. upířina, ale pěkná. ještě bych chtěla teď vidět Kozí příběh aneb pověsti staré Prahy. kreslený mám taky ráda 🙂

rozela
15. lis 2008

koukám, hodin jak na kostele, tak půjdu chrnět. tak berušky, dobrou noc a kila pryč! 😉 🙂

kitty68
15. lis 2008

no my na tom byli taky v kine jak js byla asi tak 38tt a tak js se lekla ze js myslela ze ellun vyprdnu, ale byla js zklamana, cekala js happy end ☹

leninn
16. lis 2008

Dobré ránko holky,
Tak jak je u Vás?M Něco nového...já včera tu pizzu sežrala skoro celou, kousek jsem nechala, ale mělo to být spíš opačně, sníst to co zbylo a nechat to, co jsem se žrala 😀 😀 😠

Barunce je snad o fous líp, ale je unavená, teď spinká, bvčera spala snad 5x za den, chudinka...hlavně, aby si odpočnula a byla brzy zdravá.

Jak jsou na tom vaši malí marodi? Snad je jim také lépe 🙂

Jinak doufám, že mi dnes vyjde ten spinning, manža jde zítra do práce, ach jo...poslední dobou je pořád v práci a já musím omezovat svoje sporty, teď už mi museli Barču v pátek kvůli tréninku dvakrát hlídat naši 😖 Jsou hodní, spíš je nechci pořád otravovat. Někdy mě to už pěkně s*re 😒

kometka5
16. lis 2008

Ahojky holky!

tak zítra úbytek rozhodně nečekám, včera jsem měla další hřešící den...prostě hrůza. a to jen z jednoho důvodu, jelikož jsem večer jela k ohni, tak jsem si chtěla vzít džíny jenom k ohni, před těhu mi byli volný, tak jsem si říkala, že je budu mít upnutý, ale že se do nich narvu, vždyť mám jen o 6kg víc. a narvala, ale nedopla, takže mi to totál nas.alo, a měla jsem 100chtí se na vše vykašlat. taky vypadal hezky můj jídelníček.dala jsem si spousta jablečný buchty s polevou, hermelín, sežrala sklenici okurek, topinky, srnčí z ohně, fakt humus....jenže dneska mi připadá, že je mi těžko a hlavně mám zase asi vytáhlej žaludek, protože tady chodím jako mlsnej pes... 😠
jak s takovouhle vůlí mám něco zhubnout, když nemám žádnou?

Posílám všem marůdkům spousta energie na přeprání bacilů, ať je jenom líp a líp...

Leni, tak já sporty musím omezovat úplně, neumím si představit, že bych dělala jako ty nějaký sport, protože bych na tréninky fakt nemohla. MP se vrátí tak kolem 7hod. nejdřív a to toho moc už není... 😒

a do kina bych šla...už se těším, až budou Sněženky a machři 😉

marie_m
16. lis 2008

kocky moje, tak jsme s kubikem dopoledne jeli na pohotovost a ma zanet stredniho ucha a k tomu virozu, tak jsme dostali ATB, tak snad se to zlepsi, navic mi milacek odjel na tu sluzebku, tak sem z toho smutna...jako dycky, kdyz mi odjizdi 😔

dieta se tento tyden fakt nekonala, takze predpokadam megaprirustek zitra

leninn
16. lis 2008

Ahojky, tak koukám, že při nedělním večeru se sem raději nikdo moc nehrne, co? 😀 No, nám teˇ%d odjela tchýně s tchánem-dovezli buchty a já...no, neodolala...ach jo, ale jinak jsem se ke konci týdne celkem držela a pokud dnes dojde na ten spinning, tak bych zítra v nějaký aspoň malinkatý úbytek doufala, no uvidíme 😲

Tak holky, zvládejte a zítra ráno se ukáže 😒 Zatím pá a hezký večer 🙂

renda71
16. lis 2008

ahojda,tak u nás byl celý víkend žrací 😀 ostatně jsem to očekávala a to ještě bude zítra pokračování,
tak jak jsem se do čtvrtka snažila,tak pátkem nastalo obžerství 😝
chtěla jsem se do konce roku dostat na 70 ale s tím se už pomalu ale jistě loučím,tak si dávám závazek,že to zvládnu do konce ledna 😀 zítra ráno pa pa 😵

leninn
16. lis 2008

tak jsem totálně na*raná a chce se mi bečer, ten spinning se dnes nejede, ach jo...jsem tak zklamaná, chtěla jsem si po těch buchtách dát do těla a vyhnat je ven, místo toho se mi hezky usadí do špeků 😢 😢
Fakt zuřím, to je už poněkolikáté, co to některý z instruktorů zrušil 😠
Musím si aspoň teda zaposilovat, donutit se 😔

kitty68
16. lis 2008

no leni tak to musis vypotit doma 😅

my js taky jednu dobu hubli tak ze js meli kazdy den ruty suty 😀

leninn
17. lis 2008

Dobré ránečko,
Kitty, Tvoje rada se asi vyplatila 😀 😀 😀 Mám miniúbytek, ale aspoň něco 🙂

A jak jste na tom Vy? Doufám, že je pro Vás pondělní ráno příjemné...i pokud není úbytek, není dnes bude příště 😉

Rendo, také jsem svůj cíl opustila, tedy ne opustila, ale prodloužila termín 😒 Jo, teď už to moc nejde 😠 Ale já se nezvdávám, dokážu to, ale trochu později, no 😉

rozela
17. lis 2008

ahoj vy moje prdelky opálený 😀 , tak hned po ránu mám dobrou náladu. úbytek se koná. včera jsme jezdili po "povinných" návštěvách, pořídila jsem hlavní dary pro prcka a večer jsme zkoušeli, jak se mu líbí pastelína. takovej celkem prima den (až na to šílený nucený žraní; nesnášim jíst na návštěvě 😠 ), ale k PC jsem se vůbec nedostala.

mari to je mi líto. hlavně ať se kubíček brzy uzdraví. a nesmutni, však se ti vrátí 🙂 . vždycky vyhrožuješ hrozným přírustkem, a pak, když už nějaký je, tak je to pár deka,takže se neboj, to bude v poho 😉 😀

kometko, žádný kašlání na hubnutí. udělala sis pěkný žrací den a jedeme dál 😀 tak šup šup, depku pryč, udělej si zeleninovej vývar a zaplácni žaludek vývarem 😉 🙂

kitty, to je pravda! kdysi, když jsem měla nově jednoho bývalého, tak jsme akorát chodili do práce nebo šustili v posteli a kila mizela jak mávnutím kouzelného proutku. to jsem dala dolů za týden snad 10 kilo. akorát nevim, jak se mm bude tvářit na nový požadavek, když je chudák teď tak strašně nemocný 😀 😀 😀

já zatím termín neposouvám. prostě se do vánoc chci dostat pod 85, i kdybych měla vzít kudlu a to sádlo ze sebe ořezat 😀

renda71
17. lis 2008

ahoj kočky,tak nechápu jak je to možný,ale přes všechny ty nechutně žrací dny mám sice mini ale přeci je úbytek 😵 fakt jsem šťastná protože jsem se bála,že bude nejmíň kilčo nahoru 😀
co dnes plánujete? mi se chystáme bruslit,tak po obědě vyrážíme,snad si nezlámu nohy protože jsem na ledě stála naposled na základce 😀

rozela
17. lis 2008

jé rendo já bych tak šla bruslit! 😵 jenže loni jsem vyhodila brusle, už byly uplně ko. uvažovali jsme, že koupíme ondráškovi takový ty kačenky, helmu, pro mě nový brusle a v zimě bychom to prubli, jak by se mu to líbilo.
jo a gratuluju k úbytku 😉 🙂

renda71
17. lis 2008

já taky samozžejmě všem gratuluju co nějaký to dkg shodili a těm co ne,tak nevěsit hlavu a jede se přeci dál 😵
roz to bude podívaná pak dám vědět,jak to šlo nebo nešlo 😀 v mém případě to bude spíš to druhý,rozjedou se my nožičky a bude pád jaký tam ještě neviděli 😀
no v nejhoršim případě vyměním brusle za svářo nebo grůček 😵

caira
17. lis 2008

dobre rano kocicky,

tak hura do pondelka, zatim se nam to tam jen modra ubytky..ja teda miniaturni ale alespon neco..vcera jsem mela 70kg tak jsem se chtela hroutit..ale dneska kupodivu 69.5..

me ta vaha ted fakt blbe..

ja zacala kazdy den cvicit! ano, je to tak, sice ne nejak slavne, udelam jen 2 serie sedu lehu po 20ti { jsem slaba a vic proste nedam} a potom 2x po triceti na boku cviceni na nohy, ale rikam si, ze porad lepsi nez nic, ne? 😀
a opravdu i lip jime, tepla vecere je jen 1x v tydnu a pak o vikendech, ale to jime maximalne na sestou, takze driv nez predtim a stejne se to moc nehybe..manza chlacholi, ze kdyz se zacne cvicit tak se nejdrive pribira protoze se tuky meni na svaly,ale nevim jestli mi nekeca a moje telo proste jen nesouhlasi s dietou tak me tresta 😀 😀

marie_m
17. lis 2008

dobre dopoledne, holky moje, tak ja sem byla rano prekvapena - jednak sem to konecne po tydnu dostala, takze sem ocekavala mega prisrustek a jednak tim, jak sem se nedrzela, ae mam cekem dobrej prisrustek, tak me to potesilo a musim se do toho zase pustit!