Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

safra
2. zář 2009

lenka132 - jo, věk, současný a ten vysněný 😀 Tak osmnáctileté jelito bych být nechtěla, ale takových 25 bych brala. Mně je tedy 32 😖

rozela
2. zář 2009

ahoj holky. hlásím, že dnes jsem se polepšila 😵 a dokonce zvládám i pěkně pít. no ale abych se nepřechválila, tak jídelní intervaly stály za ptáčka. ráno kaše, k obědu kuře na grilu a k večeři brambory se salátem. 3x za den je sakra málo. 🙄

vysněný věk je výborná myšlenka 😀 😀 😀 , akorát se k němu asi nepromládneme 😀 😀 😀 😀 😀 mě je 30

rozela
2. zář 2009

leni132 na smažák já fakt trpím 😅 , ale už si ho dávám tak jednou do měsíce. hranolky nemusim, já raději vařené brambory 🙂 ovšem největší problém mám právě s tím pravidelným jídlem. jsem schopná snídat třeba v 7 večer, zato to pak stojí za to - půl prasete a pět řádků brambor není problém 😀 😀 😀

holky to je v konečníku, manžel vaří. teď vaří! blbec! bramborovou kaši s bavorskou sekanou. takže moje snaha je tamtéž. musim si aspoň trošku dát, aby mu to nebylo líto. večeře v 9, tak to půjdu spát tak v 1 ráno, abych to trochu spálila. chjooo 😕

prami
2. zář 2009

Ahoj,

jo pupek si taky příště změřím,tam to vlastně znamená -1 cm rovná se -1 kg tuku ne? Co si tak matně pamatuju z Jste to co jíte 😎

vysněný věk je boží 😀 😀 ,já bych chtěla vypadat jako ve 20 ale abych veděla všechno co vím teď ve 34
😉

Roz- nech si ten smažák a sekanou jo? 😀 😀 😀

bramburka
3. zář 2009

čau,
mě je taky čerstvě 30...vysněný věk je taky 2, ale musela bych mít po vejšce, tu teda už neopakovat, stačilo, jsem happy, že je za mnou, no a stejně jí asi nakonec nevyužiju, protože bych byla chudá jak kostelní myš a když pujdu do soukromé sféry, tak mě nikde nevezmou jako vysokoškolačku, ale stejně dělám středoškolskou práci, tak k čemu to bylo....

lenka132
3. zář 2009

Je hezké jak jste to vzaly s humorem.....tak mě je 29 (ještě chvíli) vysněný věk asi nemám, ale někdy se cítím na 20, někdy na 100 😀 😀

zrovna dneska mám nějakou depku, průjem a ještě jsem nejedla-to je taky blbě! ale za chvíli jdu na oběd

kometka5
3. zář 2009

tak to já jsem asi nejmladší, ještě pár měsíců mi bude 28... 😉
ale zrovna dneska se cítím na 50...byla jsem nakoupit v obchoďáku a nějak mi to zmohlo... ☹

bramburka
3. zář 2009

a ja mam opar 😝

lenka132
3. zář 2009

my máme ale den ☹

safra
3. zář 2009

Mně zase bolí hlava, ale zkusím se zmobilizovat a ještě skáknu se psem na takové 3-4 km. To už jich mám dnes 6 za sebou. U nás je i takováhle vzdálenost dost fuška, bydlíme totiž v horách a je to samý kopec a převýšení na poměrně malé ploše.

bramburka - s tou VŠ máš pravdu, já jsem se tedy dala na studium na stará kolena. Loni jsem udělala bc. a ještě jsem se hecla na Mgr. Ale už teď slýchávám od některých potencionálních zaměstnavatelů, že jsem převzdělaná. Tak si někdy říkám, že titul prostě zatluču.

Tak já jdu a ještě se tu stavím.

lenka132
3. zář 2009

Já jsem také student 😉 jsem ve druháku na UK na vychovatelství-možná se také dočkám Bc., ale na Mgr.bych musela přestoupit na jiný obor 😒

rozela
3. zář 2009

ženy zdar! 😀
sem to dneska zase vymyslela přímo hlavou. k obědu 20 bramborovýho salátu bez majolky a k večeři těstoviny s masem. mm zase vařil...................
na druhou večeři si dám jogurt a bude vymalováno. jo a abych nevynechala snídani - 3 kafe. to jsem tomu zase dala na prdel 😀

lenka132
3. zář 2009

Roz-tak já jsem na tom hůř-celé dopoledne nic k jídlu, nepila jsem, jen 1kafe (to odvodňuje) k obědu ve 12h. brambory s přírodním vepř.plátkem, odpo k svačině opět kafe, rohlík světlý a broskev, no a teď jsem dojedla večeři-špíz s bramborem-takže málo-tělo si to určitě uloží do zásoby ☹

safra
3. zář 2009

rozela - já taky kafuju, jak hrom. Horší je, že miluju přeslazené kafe. Četla jsem o nějaké studii, že lépe hubnou Ti, kteří NEPOUŽÍVAJÍ umělá sladidla. Když prý mozek "ucítí" sladkou chuť, tak automaticky očekává přísun glukózy. A když zjistí, že to byla bouda, tak se hrozně nas..e a udělá to v delším časovém horizontu hroznou paseku (s váhou). Tak jsem se rozhodla pro kompromis, ráno sladím a pak už ne. Sice je to bez cukru hnusný, ale já bych bez kofeinu pošla.

S pejskem jsem zvládla 5 km, mám z toho dobrý pocit.

lenka132
4. zář 2009

Ahoj hollky, průjem stále zůstává......mám nějaký podrážděný žaludek.....opět mám za sebou už 2kávy-měla bych je omezit.

VIDĚLI JSTE VČERA JSTE TO CO JÍTE?

prami
4. zář 2009

ahoj,

tak já jsem už čtvtý den u rodičů na Moravě.Pokouším se jíst celkem správně,občas ujedu,ale žádná přežíračka spíš složení 😝 .

už začalo Jste to co jíte? musím mrknout na stream.
Leni- co tam bylo zajímavého?

bramburka
4. zář 2009

ja jsem nevidela, kafuju hodne, ale cukr tam rada nemam , to si radsi vedle dam zmrzku, k obedu pizza, mnam. No ale horsi bude az si dam tu zmrzku... ale vaha se zatim drzi, vcera jsem byla zpocena az na pudu, jsme 2h hrala beach volejbal!

lenka132
4. zář 2009

Byla tam správná baba-to jsme se s manžou nasmáli 😀

prami
5. zář 2009

zdar,

tak já jsem až tedka otevřela tabulku a je hezký,jak jsme se pěkně shodly na ideální váze. 😉
jsem zvědavá,kdo tam bude první 😎

rozela
6. zář 2009

ahoj holky, jak je skoro po víkendu? já se obávám, že v tabulce se projeví můj neúspěch. včera jsem šůrovala jak ďas, dnes musim pracovat, ach jo. to zas dostane jídelníček zásadní trhliny, už to vidim. nicméně večer si pojedu nakoupit nějaké ty děsně zdravé věci 😉

safra- já jsem kafař nemožný. jsem schopná celý den pít jenom kafe. piju ho teda bez cukru, ale půl napůl voda/mléko. jenom po ránu, než vypadnu do práce, stihnu kolikrát i 2 😔 . s tím umělým sladidlem to teda čumim 😲 . jeden čas jsem si sladila všechno umělym sladidlem, než jsem si zvykla bez cukru, ale tohle jsem teda netušila.(ale čaj bez cukru nevypiju) já používám hlavně hnědý cukr. do všeho. třeba do mojita 😀 😀 😀 .připadá mi, že je chuťově lepší než klasický bílý.

bram-to já zmrzku rovnou do kafe 😀

lenka132- co ta nepevná stolice, je to lepší?

holky já to taky neviděla, pustím si to z netu, vím jenom, že tam byla nějaká starší paní.

lenka132
6. zář 2009

roz-ano je to lepší, drželo se mě to 3dny, ale snad už je to lepší.....po tomto záchodovém maratonu budu mít asi úbytek, jenže to se zase lehce nabere ☹ Roz-kde pracuješ?

já také sladím čaj i kávu ☹ jinak zmrzku moc nemusím

bramburka
6. zář 2009

čau holky, zítra zase vážení ☹

rozela
7. zář 2009

ahoj holky, tak je to tady. samozřejmě mám přírustek místo úbytku a náladu v konečníku na celý den. ach jo! posílám komet a přeju všem úspěšnější vážení, než to moje.

lenka132
7. zář 2009

Dobré ránko, tak já mám úbytek, ale to se dalo čekat....jenže to asi nevydrží 😉 mějte se fain, krásný den

bramburka
7. zář 2009

čau holky, mam příbytek kilo... ☹ snad mi bude odpuštěno, když vám sdělím, že jsem našla na testu dnes // 😉

tímto se odhlašuji, protože hubnout se nebude, ale doufám pořádně (teda tak akorát) přibírat 😀

safra
7. zář 2009

Tak já jsem pořád na svým, beze změny.

bramburko - gratuluji. Ať prďola roste a maminka taky 😉

rozela
7. zář 2009

bram velká gratulace 😵 tak ať všechno běží jak má 😉

prami
7. zář 2009

Bramburko- gratuluju 😵 ,přeji at je vše v pořádku a máš pohodové těhotenství.Občas napiš,jak se daří jo.

já mám úbytek, snažila jsem se 😎

kometka5
7. zář 2009

Bram, gratulace největší.... 😉

písněte mi prosím ostatní vaší váhu, kdo ještě neposlal, já to takhle nějak nejsem schopná dát dohromady...díky moc...

leninn
7. zář 2009

Ahojky holky,
koukám, že už jedete ve velkém stylu, Kometka zase dělá tabulku, to je prima.

A dnes jsem měla i to štěstí, že jsem si mohla přečíst, že další hubnoucí je těhulka.
Bramburko, obrovská gratulace!!! To je krásné! Hubnutí teď musí jít stranou...ale já Tě za chvíli v tabulce vystřídám...
Hodně štěstíčka!