Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

marie_m
7. zář 2009

bram, moc gratuluju!!!

bramburka
7. zář 2009

děkuji holky, ve středu jdu k Dr....
hlad mam zatim jen večer 😉

prochi
7. zář 2009

Bram, to je nádherná zprávička!!! Moc moc blahopřejeme! Dneska mi jedna kamarádka taky hlásila těhu, mám z vás radost holky 🙂

Leni, ty už jdeš pomalu ale jistě do finále, uteklo to jako blázen.
Maru, tobě tam ty týdny taky krásně naskakují.

Já jsem byla dneska ráno velmi příjemně překvapená. Dole za týden 1,4 kg. Kvůli kojení jím víceméně stejně, jen pravidelně, často a hlídám se, abych se večer nekontrolovatelně nepřežrala 😅 Dneska nám znovu začal aerobik, chodím už deset let, když zrovna teda nejsem těhotná 😀 Bylo to super super super, už mi to hrozně chybělo.

lenka132
8. zář 2009

Bram-moc ti gratuluji a držím palečky, ať je vše O.K.

Prochi-ať ti hubnutí v kojení pěkně jde....já to měla podobné 😉

Leni a Marie-klidný zbytek těhulkování a bezproblémový porod 😉

prochi
8. zář 2009

Leni, mě to právě u prvního vůbec při kojení nešlo. Teda šlo, když jsem se hodně omezila, ale to jsem zase kvůli mlíku nechtěla. Rozhodně u mě neplatí, že při kojení jdou kila dolů sama 🙄
Tak uvidím, jak to půjde teď, kdyby se to kouslo, tak se omezovat zatím rozhodně nebudu a holt počkám.

lenka132
8. zář 2009

Tak to určitě nemá cenu se omezovat, já byla ten tip, že mi při kojení šla kila sama dolů, dokonce jsem v roce Kačky měla nižší váhu, než před těhu, jenže pak jsem se nehlídala a šla zase nahoru ☹ teď se snažím, ještě 3kila budu mít váhu jako před Kačkou, ale chtěla bych 67-jako když jsem se vdávala 😉 to už je 8let

safra
8. zář 2009

Holky, musím to sem napsat. Spadl mi hrozný kámen ze srdce, chtěla jsem se svěřit včera, ale přišlo mi to nevhodné, když bramburka oznamovala své těhotenství. Zpozdila se mi MS, už jsem si byla téměř jistá, že jsem v tom, ale dnes jsem ji naštěstí dostala. Už jsem byla na prášky. Musela jsem vysadit HA a teď to pytlíkujem, jak se dá. Každý měsíc je očistec, čekání. Já mám dvě děti, třetí už nechci, ale jak se chránit bez HA? Tělísko? Nebo jak to máte vy?

Tak se můžu zase vrhnout do hubnutí. Sláva!

lenka132
8. zář 2009

Safra-tak já bych brala mimčo hned, ale jelikož máme celkem 3děti, tak už to asi nepřichází v úvahu, manža se bojí, že bychom to finančně neutáhli, jinak já mám HA, takže nemůžu poradit

leninn
9. zář 2009

Leni, díky 🙂 Doufám, že ano... 😉
Vám ať jde zase bezva to hubnutí 😀

prami
9. zář 2009

ahoj holky,

tak jak se držíte, Já se musím pochválit,neskromně 😀 .Máme tady jičín Město pohádky.Všude stánky se samýma nezdravýma věcma a se mnou to zatím ani nehne 😎 .Si pamatuju,ajk jsem vloni ochutnala snad všechno ( langoše,zmrzka,sladké ořechy,trdelník a vše zalito vínem 😀 )

Safra- my budeme chtít ještě jedno miminko a pak HA,takže taky rádce na prd 😀.

lenka132
9. zář 2009

Ahoj holky, no tak já tenhle týden také zatím žádná sláva....v pondělíjsem byla v Pze, takže jsme s kámoškou byly na kávičce a zákusečku, se ségrou pak na obědě, včera jsem to p....a večer, kdy jsem si ve 21h.dala sušenku, protože mě honila šíleně mlsná, no a ode dneška do pátku jsem od rána do 16.30 na školení, takže skoro celý den dřepím na zadku a žádný pohyb-fuj, ach jo....no a o víkendu má být zase hnusně 😠

rozela
9. zář 2009

zdravím ženy!
já se už dva dny pěkně držím a před chvílí jsem to zazdila kolou s rumem 😀 přišla kámošky, pořešily jsme pracovní věci a na znamení úspěšného zakončení jsme si daly sklenku.
nu což, k večeři si dám pomazánku z cottage a vrhnu se do úklidu. zítra mě čeká maraton v práci, tak nevím nevím, jak to bude zase s jídlem. ale teď si tahám do práce v batohu jabka, a když nemám čas, chroustám aspoň jabko, abych nebyla v jídle uplně plonková 😀 se uvidí v pondělí, jak to účinkuje 😀
komet díky za tabulku 😉

safra - kámoška má tělísko, to obyčejné měděné a je maximálně spokojená. jsvého času jsme s mm používali pharmatex krém a taky v pohodě, ale bez kondomu je to rizikové. teď beru prášky, ale chci jít do implantátu, tak uvidíme, jestli se odhodlám. kdyžtak poreferuju 😉

prochi
10. zář 2009

Ahojky, písklata ještě chrní, tak rychle nakukuju, jak to jde. Já tenhle týden nic moc, trochu flákám večery, ale dneska si jdu zase dát do těla na cvičení, tak už se hrozně těším.
Roz, já zas pod kočárem pořád vozím nektarinky a pití. Kolikrát jsme od oběda do večera venku a když nejím, tak se před večeří už úplně klepu (doslova).

Safra, kamarádka má taky tělísko obyč měděný a vyhovuje jí naprosto. Naopak zas druhá kamarádka si ho musela nechat vyndat, pořád z toho měla zánět. Já si nechala na KO po šestinedělí taky napsat tělísko. To úplně obyč jsem nechtěla a za "perlu" v tělískách Mirénu se mi nechtělo dávat tolik prachů (6-7 tis.). Napsala mi nějaký pozlacený Goldlilly, prý je to momentálně druhý nejlepší na trhu a je moc dobře snášeno. Dneska si ho jdu koupit do lékárny a pak ještě sebrat odvahu na zavedení... 😅

rozela
12. zář 2009

teda to to tady moc dlouho nežilo 😒

prochi ještě že máme to ovoce, že 😉 😀

já to pěkně flákám. nejde mi dostat se do formy. je to na ptáčka, musim přitvrdit a nějak nemám myšlenku.

prami
13. zář 2009

ahoj holky,

Jak to jde?
Já zatím ani moc neujíždím,takže se těším na zítřejší vážení 😀 😀
Týden v podobě lákadel různých shitů ze stánků jsem zvládla bez úhony 😎 .ještě jsem podstrojovala návštěvě a taky se to dalo.Jen večer vínko a olivy,ale žádný přežírací orgie 😀

Roz- radím ti, založ si ten deník.Bys nevěřila,jaká to je motivace.Já od té doby fakt jedu.Hubnutí ,asi bude pomalé,jenže ten pocit,že to dokážu,je suprovní. 🙂 🙂 Ale pocit mám jako bych zhubla 5 kg,nechodím spát přežraná a vstávám hladová 😉

lenka132
13. zář 2009

Ahoj kočky, tak zítra vážení, ráno se zvážím, ale Kometce pošlu až odpo, jelikož jedu hned ráno do školy a nestačím zapnout PC......jinak já snad budu mít mini úbytek,aspoň podle věcí-jestli se nevytáhly 😀 😀 😀 Ale s Váma mi to jde líp.....nedržím žádnou dietu, jen jsem omezila množství jídla a snažím se jíst pravidelně 5krát denně, no a také jsem přešla na hnědý cukr

rozela
14. zář 2009

ahoj holky, tak já mám váhu beze změny. no, aspoň že nešla nahoru. hezký den všem

prami
14. zář 2009

ahoj,

úbytek 😉

Leni- jaký je chuťově ten hnědý cukr? a nevíš v hodnotách, jak velký je rozdíl mezí tímhle a obyč?

lenka132
14. zář 2009

čauky, už jsem doma z velkoměsta 😉 má váha šla nepatrně dolů-hurá, ale za dnešek bych se měla hóóódně stydět....kávička se zákuskem, oběd v MC Donaldu a ještě jsem si dala jablečnou taštičku-no hamba, tak už nesmím nic jíst 😒

pram-tak rozhodně je zdravější, ale přesné hodnoty nevím, jen ho propagují ve Jste to co jíte, tak jsem ho zkusila a je moc dobrý, dnes jsem byla se spolužačkou v Pze v kavárně na Florenci a tam měli hnědý cukr v pytlíkách.....ale zkusím o něm něco najít na netu 😉

lenka132
14. zář 2009
lenka132
14. zář 2009

jééééééé dnes má lenka termín, tak jestlipak je už Adámek na světě 😉 🙂

kometka5
14. zář 2009

Leni, ona má termín až za měsíc.... 😀

lenka132
14. zář 2009

😀 😀 😀 aha, já už mám říjen, je taková kosa......Leni promiň 😉

prami
15. zář 2009

Leni,díky za článek 🙂

tabulka,dobrý ne,jde nám to 😉

Celkem se mi osvědčilo,že si oběd rozdělím na 2 dávky.Takže si ho dávám třeba ve 13.00 a pak v 15.00 ,malé porce.Nemám tak pocit,že si odříkávám a přitom hubnu.Jasně,že se snažím o zdravé jídlo, ale nedělám si iluze,že občas mě dožene třeba chuť na smažák 😎

lenka132
15. zář 2009

Pram-kolik už jsi zhubla? Jde ti to.....

Jinak tabulka nádhera ani jedno červené číslo 😉

prami
15. zář 2009

Leni- no od začátku záři,kdy jsem se do toho fakt poctivě obula 2 kg ,od ledna,kdy sem chodím asi 5 kg.
Jen se bojím,aby mi to vydrželo,já jsem takhle začínala už x krát.Chtěla bych ještě těch 9 kg a pak bez obav do druhého těhotenství 😉- jenže s tímhle tempem,nevi,nevim
😀 😀

kometka5
16. zář 2009

ahojky,
tak já jsem se do toho fakt pustila...minulý týden jsem byla poprvé na thabo, hrozně jsem se pobavila a všichni kdo koukali na mě, tak se museli bavit ještě víc.
a včera jsem byla na bodyforming, což mi ale přišlo málo akční, tak musím zkusti něco jiného. 😉 byli jste někdo na BOSU? já ani nevím, co to je, tak tam nechci trapčit...

lenka132
16. zář 2009

Pram- tak to je ale dobrý skóre.......já teda nikdy žádné diety nezkoušela, vím, že bych je nedodržovala, jen jsem si upravila jídelníček

Komet-tak to mi nic neříká a ani jsem to neslyšela

rozela
16. zář 2009

komet bosu je úžasný! teda pro mě aspoň na pohled, na vlastní kůži jsem ho ještě neprubla. cvičíš na půlmíči a zapojíš u toho i hluboko uložené svalstvo, což je super hlavně pro páteř. viděla jsem cvičení v televizi a asi to bude dost makačka hlavně na rovnováhu. 😀

bramburka
17. zář 2009

cau holky, kal vam to jde?