Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

caira
27. srp 2008

holky ja bych se z toho posra*la, nedalo mi to a stoupla jsem na vahu..a hadejte co..od pondeli jsem PRIBRALA 200g ☹ ja uz fakt nevim co delam blbe, vcera jsem mela k snidani cerealie {700kj i s mlikem} k obedu tmavou housku { ta nevim kolik je kj} plus 2 platky sunky, 4 mala rajcatka a listovy salat a to same k veceri. Tak mi reknete, jakto, ze jsem jeste pribrala? Ale jak rikate, do pondelka casu dost, snad to uz konecne pujde dolu :-{ me se nechce verit, ze za posledni mesic jsem zhubla jen total 700g, bych se z toho picla.

S tim cvicenim vas obdivuju, ja se sama neprinutim, jedine na co se tesim, ze si poridim ten wii fit a dance, to se to bude cvicit dobre, protoze budu trsat a hopsat u telky, ja takhle sama vydrz nemam. Fakt bych rada zacala chodit zase do fitka, ale takhle pozde uz ani neni otevrene, nez bych se tam dostala tak uz zaviraji.. 😖

marie_m
27. srp 2008

cairo, nezvdavat!! vidis, to ona ta vaha presne chce, te takhle vytocit, jenomze my se nesmime dat, ty mas docela malo kilo, nez vetsina z nas, takze nam to pujde ze zacatku mnohem rychleji, protoze ma z ceho!!
pisu jako mongol, tak snad chapes, co tim myslim 😀 vydrz!!!! a zkus proste pridat trosku pohybu, uvidis, ze to bude lepsi

caira
27. srp 2008

mari ja vim, ze to nemuzu vzdavat, ale sere me, ze musim na tu svatbu a moje mama mi hned bude kontrolovat kolik mam speku, kolik jsem zhubla a ja si zase budu pripadat jako kreten. Pro moji mamu jsem byla celej zivot tlusta, ona by me ani neobjala bez toho aby mi nezmackla kuzi na bocich aby videla, jestli mam speky atd..

Staci vam, ze me porad kontrolovala kolik jsem v tehu pribirala, porad mi rikala, moc nejez, at moc nepriberes atd 😒 tak mam depku z toho, ze tam budu pod drobnohledem a budu se ji muset "zpovidat" jakto, ze vic jak pul roku po porodu nemam porad svou vahu.. 🙄

leninn
27. srp 2008

Maruš: hřešící den, já měla hřešící celý víkend a ještě ani v pondělí a úterý to nebylo ono, ale dnes už zase na tvrdo....doufám, že to vydržím, ráno se to dobře říká, ale večer dost těžko plní...
Teď budeš míň sportovat, když máš tu nemocnou ručku, ale to neva, vydrž s jídlem a až se vrátíš ke sportu, tak to půjde o to líp🙂

Caira: Maruš má pravdu, ty máš oproti mě málo kg, takže je jasné, že to půjde dolů pomaleji, ale zase...1kg za měsíc je fajn, lepší jeden na stálo, než nic...hlavně vydrž, až si tělo navykne a malé porce, tak to půjde, teď si ještě možná dělá zásoby, ale až zjistí, že bude dostávat malé porce v pravidelných intervalech, tak se umoudří a povolí 😉 🙂

caira
27. srp 2008

holky diky za podporu, lepsi kilo nez nic, ze jo 🙂

holky co vubec mate rady za sporty? ja jsem na sporty trosku leva, bavi me blbosti jako stolni tenis nebo tak :-} ale jinak treba squash jsem nikdy ani nezkousela 😀

marie_m
27. srp 2008

cairo, promin, ale tady v tom se na mamu vyprdni, je to tvoje telo, tvuj zivot a tvoje speky, nikomu krom tebe do nich nic neni, takze se nad to, co ti rika mamka, povznes, protoze ty to dokazes!!
mam kamaradku, presne jako ty, celej zivot trpi tim, ze jeji mama z ni chtela mit to, co sama nikdy nedokazala..smtutnej pribeh, ale to sem nepatri

ja mam rada hodne squash, tenis, i pinces mi celkem bavi, beach, brusle 😀. aerobik, vlastne skoro vsechno

leninn
27. srp 2008

Cairo, tak to je síla...ale přesně jak píše Maruš, prostě se na mamu vyprdni, copak se nesnažíš? Snažíš a to je podstatné a i kdyby ne, tak je to Tvoje věc...

A sporty? Jsem na to asi jak Maruš 🙂 Mám vlastně ráda všechno, hlavně dynamické sporty-miluju basket, který teda už nějakých pár let závodně hraju, squash, volejbal, florbal třeba, brusle (hlavně kolečkové), aerobik a všechny jeko varianty....moc mě nebaví to posilování, ale to teď musím, to není pro zábavu, ale pro efekt 😒

kometka5
27. srp 2008

Cairo, přesně tak, vyprdni se na mámu... 🙂

Leni, díky moc za podporu. já už mám nějak pocit, že to moje tělo vůbec nereaguje na nějaký úbytek jídla, že je na to po všech tich dietách tak navyklý, že už nereaguje.

Je ffakt, že jsem začala kynout v době, kdy jsem přestala závodně hrát házenou, prostě mám přetrhaný snad všechny vazy v kolenech a už seto nedalo a během půl roku jsem nabrala 10kg, ale to jsem měla 70klg, tak to se ještě dalo, těsně před těhu jsem dala ještě 5kg nahoru, pak jsem otěhotněla, nabrala jsem 18kg, pořád jsem se utěšovala, že kojením a tou změnou rytmu o malou zhubnu, ale nic...mám pořád svých krásných krásných 15kg navíc...ach jo, do toho malá začala lézt, stavět, tak pořád za ní běhám, chodím s ní na 2hod. procházky ráno a odpoledne a je to k ničemu. ☹

leninn
27. srp 2008

Komet: také se bojím, že až jednou přestanu s basketem, že se ze mě stane tlusťoch, proto tomu chci předejít, teď zhubnout a váhu si udržet...ale bude to těžké....rozumím Ti, já nikdy nebyla hubená, prostě taková normální,ale pak jsem před těhu přibrala 5kg a pak v těhu také 18kg a mám pořád minimálně 13kg navrch...ach jo, to je šílené číslo, doufám, že to zvládnu shodit...
Nemysli si, že mě nepřepadají chmury, jak vypadám, ale snažím se být v pohodě...a věřit si, že to zvládnu
Věřím, že i Tobě se váha pohne, nebo míry, ty jsou možná ještě lepší...

marie_m
27. srp 2008

kocky, ted jsem se zvazila a nevim, jak je to mozny, ale mam min, nez v nedeli, kdy jsem posilala tabulku, pritom pondeli i utery sem jedla vic, ani sem to nepsala do flory....tak to me teda zase poradne nakoplo, verim, ze to dokazu i s tou po*ranou rukou 😀...MY VSECHNY to dokazeme!!!!

kometka5
27. srp 2008

tak to já mám o půl kg víc než v neděli... ☹

pavla80
27. srp 2008

Ahojky!!!!

Holky co to tu čtu za chmury!!!!!! 😒 .Všechny musíme vydržet!!!!!! 😉 a určitě to půjde holky dolů,jen to nesmíme vzdát!!!!!!!!!!!.Já si tady s váma nepsat,tak už jsem to asi vzdala,ale je to super ,že se můžem radovat ze společných uspěchu,a podržet se když zrovna příjde nějaká krize.A fakt díky vám se zatím držím a snad se i té vytoužené váhy dočkám 😉

Tak holky já se ještě teda nezvážila a chci to vydržet až do toho pondělka,jestli to tedy vydržím!!!!!!A snad tam zas bude nějaké kilčo dole!!!

Holky a včera jsem teda byla naštvaná.Měla jsem včera strašnou chut na něco sladkého a tak jsem si řekla,si koupím něco dia a bude to.Tak jsem si vybrala takové jako by sušenky a pak to zkoumám venku a bylo tam že 100g výrobku má 1800KJ 😠 .Přečetla jsem si to když už jsem něco snědla.asi 40g.Tak to se na to příště vykašlu a raději si koupím třeba tatranku a dám si ji třeba na dvakrát.Holky jak zaháníte chutě??????Pokud je tedy máte,já jen občas 😒 .

Maruš super!!!!!!Vídíš to zvládneš 😉

paula
27. srp 2008

ahoj holky, jen jsem tak zbezne nakoukla, nemam moc cas.
ale chtela bych zareagovat na prispevek cairy. To mas fak tblby s tou mamou, moje si taky nemysli,ze jsem hubena, ale nikdy my me to nedavala tak moc najevo. celkem me chape, ze to mam ted docela tezky s malou a ze kdyz je clovek proste nevyspany a lita kolem ditete, tak je to s hubnutim tezke. Ona neni zadna metoda 100% ucinna na vsechny, treba tahle metoda pro tebe neni vhodna. Zni to jednodusse, sniz prijem energie, a budes hubnout, ale treba tvoje telo spaluje energii jinak (pomaleji) nez treba u jinych a tim ze mu das min, tak bude spalovat jeste pomaleji a vlastne nezhubnes. Ja bych ti doporucovala se nechat vysetrit, nejlepe nejakym alternativnim doktorem, co se venuje cinske (celostni ) medicine a treba by ti poradil lepe, co by ti pomohlo.

Ja zhubla po 14 dnech kilo, ale po 1 dni normalniho jezeni(ne prezirani) ho mam zpatky, tak premyslim, ze se na to proste vykaslu a budu jen trochu min a zdraveji jist a vic se hybat a snad se to pohne. Ja jsem totiz stale hodne unavena (moje mala je do ted nespavec) a jak jsem jedla min, tak jsem byla unavena jeste vic a treba jsem misto 2x denne s malou ven sla jen jednou. A to myslim neni ucel, aby si clovek snizil prijem energie a pak byl tak slaby, ze se nemuze vic hybat.

Samozrejme vam vsem, co vam to funguje moc drzim palce. Budu sem nadale chodit a prispivat a koukat jak se vam dari a snazit se hubnout, ale po svem. Ja rikam, me staci klidne 0,5kg mesicne, nemusim rychle zhubnout, jen aby to vubec slo a aby se to udrzelo.

Hlavne myslete na zdravou a pestrou stravu, protoze kdyz telu vezmete vitaminy a zivotu dulezite latky, tak se to muze projevit na zdravi. A radsi tlusta a zdrava, nez hubena a nemocna, ne?! 🙂

prochi
27. srp 2008

Ahoj holky,
já vždycky než se sem dostanu, tak tady naskáčou takový romány a já pak nevim, čím začít, abych na někoho nebo něco nezapomněla...

Začnu asi u Cairy... ptáš se, co děláš špatně, já jsem si všimla, když sem píšeš, co si za den snědla, že máš jen tři jídla, je to tak??? To určitě není nejlepší. Mělo by se jíst po 2 - 3 hodinách, takže by to mělo hodit min. 4, ale ideálně 5-6 jídel denně. Jinak si tělo všechno, co dostane, hezky uloží do zásob, protože se zákonitě připravuje na další hladovění. No a pak, když přijde hříšný víkend, tak si to všechno pořádně uloží, protože čeká, že přes týden toho zas moc nedostane. Já radím rozložit si příjem KJ do celýho dne. Už jsem to tady možná psala, že když jim 5000KJ, tak ke snídani by mělo být 1000KJ, ke sváče (já ji nemám, protože snídám až okolo devátý) 500 KJ, k obědu 2000 KJ, ke sváče 500 a k večeři 1000. Takže velkou část příjmu mám vyčerpanou už po obědě a vím, že ji taky tělo dokáže do večera spálit. Nechci tě nějak poučovat, snad se na mě nebudeš zlobit... já sice teorii zvládám na jedničku, ale skutek taky utek... Třeba za min. týden, když jsem se vážila v sobotu ráno jsem měla dole 1,5, ale pak jsem to přes víkend nedoržovala a zákonitě kilo naskočilo zpět. Takže vím, že si za to můžu sama a musim zase zabrat a hlavně o víkendu nepovolit moc uzdy, protože jinak je veškerá snaha marná.

Pavla80, taky mi pomáhá hrozně moc si tady o tom s vámi psát. A vím, že na to nejsem sama a držíte mě hrozně moc nad vodou. Jinak vím, že bych to už dávno vzdala... je to tady fakt hrozná podpora.
Jinak já si každý den dám něco dobrýho ke kafi. Jsem fakt závislák... Takže jsem si to prostě povolila a nepovažuju to za hřích. Piju jedno kafe denně a to po obědě a k tomu si dám nějakou menší čokoládku, dneska třeba 3bit intensimo... Hubnu už takhle dva a půl týdne a i přes to "jednou denně sladký" mám dole skoro čtyři kila (vím, že ta startovací váha byla teda obří), ale hlavně i cm mizí, kalhoty už na mě plandaj a všímá si toho i okolí, takže jsem hrozně spokojená.

Paula, taky jsem byla hodně unavená, ale teď poslední dny (jedu třetí týden) bych řekla, že se to o hodně moc zlepšilo. Ještě min. týden jsem pořád přemýšlela, kdy už bude další jídlo, co si dám, že už to nevydržim, přišlo mi, že se celá třesu, byla jsem hrozně nervozní... ale teď se to úplně zlomilo, už si to tělo na to řekla bych zvyklo a je to o moc lepší.

kometka5
27. srp 2008

Prochi a hlavně Cairo, nevím, jestli jíš opravdu jen 3x denně, ale to samý dělám i já... ☹ já prostě když nedostnau hladík, neboli velehlad, tak většinou na jídlo ani nepomyslím. tohle asi vážně dělám špatně...a do toho skoro nepiju...

takže Prochi, je mi jasný, že každý tělo funguje asi jinak, jak píše Paula, ale i při pomalém spalování to musí jít dolů...ach jo, jak já ti závidím. 🙂

prochi
27. srp 2008

Komet, ale to samý mám já normálně, když nehubnu. Ráno se nemůžu na jídlo ani podívat, tak jen tak něco zobnu. K poledni už jsem celá rozklepaná, jakej mám hlad, takže se nacvaknu tak, že nemám celý odpoledne na jídlo ani pomyšlení a večer mě přepadne opět vlčí hlad. Takže všeho všudy 2-3 jídla denně a to je právě špatně. To tělo parchant si všechno nasyslí, protože předpokládá další hladovění. A je mu mrchovi jedno, jestli vážíš 50 kilo nebo metrák 😠 😠 😀

To pití je taky strašně moc důležitý!! Jinak nic nefunguje tak jak má. Já lemtám pořád i normálně, takže mi to problém nedělá. Ale jestli chcete zhubnout, tak si na to fakt dávejte pozor. Teď, co sedím u PC, tak už jsem si byla pro druhý půllitr s vodou. A až půjdem ven s malým, tak si beru sebou petku s vodou.

Komu to nejde dolů, ať si fakt zkusí ten týden rozdělit porce tak, jak jsem psala výš. Ještě s tím, že snídaně = celozrnné pečivo, jogurt, sýr, šunka, zelenina..., sváča = ovoce nebo jogurt, oběd = maso, zelenina, těstoviny, rýže, luštěniny... (já obědvám většinou to, co vařim klukům, opravdu není nutný žádný spešl vaření), odpol. sváča = opět ovoce, jogurt, musli tyčinka..., večeře = maso, zelenina, sýry, vajíčka...
A já věřim, že pokud si to člověk opravdu rozdělí, bude se snažit sníst větší poměr KJ v první půlce dne, tak to opravdu dolů půjde.

Koukala jsem do programu a snad by zase měli dávat "Jste to co jíte" tak už se těším, že budu koukat.

leninn
27. srp 2008

Prochi: souhlasím s Tebou, je třeba njíst minimálně 5xdenně, já jsem to dřív také tak nedělala, ale teď se to snažím striktně dodržovat a je fakt, že mám také váhu veleobří, ale hubnu měsíc a 5kg mám dole.

Komet: nevím, jak je to s tím pitím, ale já se snažím, nutím se, vypít minimáně 2litry denně. Každý den si uvařím konvici s ovocným čajem, takže vím, že vypiju litr čaje a do toho piju vodu...asi je to vážně důležité, protože to pití a jídlo 5x denně+pohyb u mě funguje...

Zkuste ještě tohle dopilovat a třeba to také půjde 😉

swead
27. srp 2008

ahoj,

paulu, já si taky hubnu podle svýho, žádný kJ nepočítám, ptz mě to nebaví. Snažím se jíst pestře a zdravě a taky hlavně hodně pohybu. Na tenhle režim, co tu jedou holky max 5000kJ, najedu až mi začne váha stagnovat a nepůjde to dolů. Teďka jsem spokojená jak mi to jde 😉

Ohledně pití, já musím pít hodně ptz kojím, takže minimálně 2,5litru ale spíš i víc vypiju, jinak bych neměla mlíko

prochi
27. srp 2008

Swead, však jó, ty máš ještě bobečka malinkýho, to to nesmíš to s hubnutím moc přehánět, aby se mělo mlíčko z čeho tvořit a nechybělo nic vám oběma. Četla jsem, že kojící by měly zhubnout za měsíc maxim. dvě kila, jinak se začnou do mlíka vyplavovat škodlivý látky (jak se odbourávají ty tuky či co). Takže děláš dobře, že jedeš pomalu podle sebe.

Jinak já jedu těch 5-6000 😉 Jak to kdy vyjde.

Holky, teď jsem se vrátila z bruslí. Byla to paráda, už jsem nebyla snad stopadesát let! Cítím se naprosto fantasticky. Využiju, že je malej s babi a jdu dát ještě břicho s Vaškem Krejčíkem 😀, pak sprchu a pak dělat véču 😝.

Zatím páá

marta82
27. srp 2008

Holky nechcete nektera Formii 4 intensive? Ja to zapominam brat. Zbylo tam jeste 70 ks. Na cene se dohodneme. Myslim ze na zkousku je to akorat. Lepsi nez davat 850 Kc za cele baleni a ne na kazdeho to pusobi. Asi jako vsechno. Kdyz tak mi pisnete do IP

kometka5
27. srp 2008

Prochi, tak já to zítra zkusím, abych jedla po troškách a pila pravidelně...asi si udělám komvici čaje, abych taky viděla, kolik jsem toho vypila...

všichni píšete, 4 nebo 5kg dole a já ani 1kg...to moc motivační není... ☹

kometka5
27. srp 2008

né, že bych vám to nepřála, to ani náhodou, jen mi to s...pokud jde o mě... 😠

paula
27. srp 2008

kometka5, nekomu to proste nejde at dela co dela. Nejsi v tom sama. ☹

kitty68
27. srp 2008

ahojte

swead ja taky nepocitam, ale tak odhaduju, dnes js mela k obedu kakao 😅 , pze se mi nechtelo nic kuchtit, ja uz ani nemusim pit a mliko mam furt, ale snazim se do sebe nalit nakou tu vodu.

a jako uz jste zhubly 4 kg jo?? tak ja teda zavidim, ja 700g 😅

caira
27. srp 2008

se omlouvam, ze jsem tu cely den nebyla,mala byla dneska desne protivna.
K tomu jidlu, ja vetsinou mam snidani, svacu { ovoce} obed,svacu { jogurt nebo orechy nebo tak neco} a pak veceri.. takze jim docela dost..ale nehybu se dost, takze nehubnu..

Kitty klidek..ja taky od zacatku jen 700g a po dnesni veceri je mam urcite nahore, meli jsme korma chicken a ryzi..takze pekny delo, ale obed byl fakt hnusnej, jsem to stejne vyhodila, fuj 🙄

kitty68
27. srp 2008

no to ja na snidani jogurt, pak obed kakao, pak vecu sweet&sour chicken s hnedou ryzi a ted mam svoje 2 polevkove lzice bena&jerryho chunky monkey 😀 aby se mi tvorilo mliko pro ellouska♥

leninn
28. srp 2008

Tak já nakonec podělala i včerejšek, nejen, že jsem za celý den ani jednou necvičila, ale také jsem se večer pěkně nabouchla, hustý...tak dnes, mám 4 dny na to si udžet váhu z minulého pondělí, na úbytek už asi nemůžu pomyslet, tak hlavně abych neměla víc...ach jo....a to jsem ještě včera odpoledne byla tak namotivovaná, jenže pak jsem jela za kamarádkou a celé odpoledne nic nejedla a večer mě přepadl tak obří hlad...a bylo vymalováno 😠

caira
28. srp 2008

leninn vitej do klubu nas, co to podelaly 😀 ja mela dokonce 4 kosticky 70% cokosky..takze taky ulet...

ted jdu na vlocky k snidani, vodu s citronem uz mam v sobe ;-}

leninn
28. srp 2008

Caira: díky...jsem z toho byla fakt tentokrát naštvaná, jakože jinak se na sebe snažím být hodná a shovívavá, ale tentokrát...pět dní jsem nebyla schopná se udržet na uzdě 😠
Tak dnes už jo, musím...

Tak se také drž, ať si zítra ráno nebo ještě dnes večer napíšeme, jaký jsme měly prima hubnoucí den 😉

caira
28. srp 2008

ja jsem taky posledni tyden mela nejakou depku a taky zadnou vuli, takze jsem si davala s manzou obcas veceri..no a vaha podle toho samozdrejme vypada..je to peklo 😀