Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

marie_m
7. lis 2008

leni, jaky alba delas?..mozna si to psala a ja prehlidla..
...vcera tam byl 40-ti letej chlapek, co mel 160 kg, vysokej tlak, 3 bricha a byl PODVIZIVENEJ!!! 🙂 ale byl to celkem sympatak, podarilo se mu shodit asi 13 kg bo kolik

leninn
7. lis 2008

Maru, za celý rok jsme nebyli s manžou schopni nechat vyvolat fotky z digitálu, tak teď, takže jsem dělala alba-z 270fotek-na tu Barčinu nedělní oslavu prvních narozek, možná jsem to ani nepsala, nevím....
Ale jsem ráda, že už to mám a je to moc hezké (se musím pochválit), je to jiné, než pořád prohlžet fotky na počítači 😉

rozela
7. lis 2008

ahoj ženy! tak já dnes žasnu. malej vstával až v 9! hodin. teď ho musim rychle nasnídat, letět k můdře, pak uvařit oběd, spát mi asi nepůjde, tak bude taťka hlídat, poletim na schůzku do práce a odpolko bych s prckem chtěla jít na bazén, tak uvidim, jestli se mi podaří "znásilnit" sousedku s prckem, aby šli s námi.

včera jsem tomu chlápkovi moc nevěřila, že bude pokračovat v hubnutí i po natáčení. hlavně jak furt mektal,že bez soli se nedá jíst. hubnutí mu šlo. mě tam hrozně zaujal ten salát z cizrny a šmakouna. šmakouna znám, už jsem ho měla, tak to zkusim příští týden udělat doma. jsem zvědavá, jaký to bude.

rozela
7. lis 2008

leni, vyřiď od nás, prosím, Barunce všechno nejlepší a velikou pusu! 🙂

leninn
7. lis 2008

Rozi, tak ať Vám dnešní plán vyjde..
Děkujeme za přání, snad to bude prima a v pohodě 😉

pavla80
7. lis 2008

Ahojky

Tak holky dnesk jsem se konečně dokopala na to solárko 😀 .

Na jste to co jíte jsem se taky dívala půl okem,manža mi do toho kecal 😀 😀 .Ale holky řeknu upčímně že nevím jestli bych to bez soli zvládla ale já asi né 🙄 😔 .Mám taky ráda,když je to víc osolené.I když ted jsem sehodně zkrotila,kvůli holkám,kdysi jsem solila děsně.Ale co jí holky to co my,tak jsem si zvykla méně solit,ale stejně si to občas ještě na talíři dosolím,tak jsem s ním soucitila.Byl fakt sympatál.Ale nezdá se vám že ta Kateřina přibrala???Někdo mi říkal že je dokonce těhotná,ale to je asi nějaká fáma,ale fakt se mi včera zdálo,že má nějaké bříško 😕

Leni a my seaky samozřejmě připojujeme ke gratulaci a posíláme s holkama velikánskou pusku!!!!At se oslava vydaří!!!!! 😉 .A my taky nejsme schopni vyvolat fotky 😒 .Kdes je prosímtě vyvolávala???Já mám totiž strach,aby byly hezké,nemám s tím žádnou zkušenost.Ale už taky musím nějaké vybrat a nechat si je udělat 😉

Roz teda hezky ulítaný den dnes máš,tak at všechno stihneš 😉

leninn
7. lis 2008

Pavli, nechávala jsem si je dělat ve fotolabu u pána, který nás fotil na svatbě a jsou moc hezké. Nechávala jsem dělat větší formát-10x15, ale cena za jednu fotku je 6,50Kč 😒
Ale fotky jsou krásné, mám z nich opravdovou radost 🙂

leninn
7. lis 2008

A Pavli, co to solárko? jaké to bylo? 😀

pavla80
7. lis 2008

Leni tak dost drahé fotečky,ale hlavně že se povedly 😉 😉 .To za tu cenu stojí

Solárko super,šla jsem jen na 6 minut,abych nevylezla jako rak 😀 😀 .Já musím začít pomalounku,mám světlo pokožku tak bych se spálila,půjdu zas v pondělí a zvednu to asi o dvě minutky 😉 .Ale já mám hrozně ráda,jak už chodím třeba na těch 20 minut,člověk si tam leží teploučko,pro mě je to hrozný relax.ještě hudba by tam mohla být a vydržím tam ležet i hodku 😀 😀

nensy
7. lis 2008

jo a jak chutná ten šmakoun rozela 😕

leninn
7. lis 2008

Pavli, drahý, to jo, nečekala jsem, že to bude tak drahé, ale přesně jak píšeš, nelituju a je to na rok...
Na 20min se postupem čas dostaneš a pak si poležíš, jen škoda té hudby 😉

marie_m
7. lis 2008

Leni, Barunce taky vsechno nej, radeji dopredu, abych na to pak nezapomnela 🙂

nensy, smakoun je bilkovinova nahrazka masa, ja kdyz si ho delam, tak si kupuju zauzenyho, flaknu na to kousek syra a dam do mikrovlny na 2 mins a je to moc dobry, nejak ale nevim,k cemu bych tu chut prirovnala, ale tak jist se to da 🙂 fakt mi to celkem chutna

pavli, ja na solarko chodim prave na lezaka, je tam radio, relax jako krava, ja snad ani neznam nic lepsiho, no, krom ...hehe 😀

roz, taky sem si vcera rikala, ze nam mudra cajthamlu nejak pribrala,ale ja zase nekde cetla, ze snad prestala kourit, tak mozna proto...toho se teda taky docela desim, kolik priberu u druhyho, az zase prestanu hulit

pavla80
7. lis 2008

Jo to se dostanu a budu si nosit od manžy asi mobil on tam má radio tak si to hodím na sluchátka.Jen nevím jestli tam budu mít signál 😀

holky nemáte některá z vás nějakou zkušenost,co už vyvolávali fotky u koho a jaké jsou 😉

pavla80
7. lis 2008

Maruš já taky chodím na ležáka ale hudbu tam nemáme 😒

No ještě že kouření nemusím řešit,nekouřím tak mám klid.Ale manža přestal asi tak před 6 lety a přibral 10 kilo.Ale on je vysoký na něm se to ztratí 😉

nensy
7. lis 2008

a marie kde se to dá koupit v kauflandu 😕

rozela
7. lis 2008

tak jsem doma. u můdry v poho. schůzka v práci mi dneska odpadla, přesunuta na příští pátek, tak jsem aspoň nacpala pračku.

pavli, já nechávám fotky dělat u Happy foto. posílám je přes internet, do dvou tří dnů je mám doma. nechávám si je posílat na dobírku a musim zklepat, že zatím jsem byla vždycky maximálně spokojená. oni mají různé akce. většinou je levnější velikost 10x15 (1,95Kč) a když mají akci, že jsou levnější 9x13 (ty byly tušim za 1,40Kč), tak objednám ty. mrkni se na www.happyfoto.cz . jo a platí se ještě manipulační poplatek a poštovný.

nensy já zatím jedla jenom obyč šmakouna a mě to chutná jako když uděláš míchaný vaječný bílky a ochutíš to špetkou hořčice. je to fakt dobrý jak do salátů, tak se to dá i obalit a udělat jako řízek. a dá se to jíst i jen tak samotný bez jakýkoli úpravy.

mari já neměla problém s váhou, když jsem přestala kouřit. stačilo zaměstnat ruce 🙂 jinak by strkaly jídlo do huby 😀 😀 😀 ovšem teď si zas dám čouda, když jdem někam zapařit, jinak nekouřim.

ach jo, malej má zas dneska den. už včera byl nějak divnej, tak doufám, že na něj něco neleze. teplotu nemá a nestěžuje si, že by ho něco bolelo, jenom to šílený kňourání. ☹

marie_m
7. lis 2008

nensy, maji to myslim v tescu, v delvite sem to videla, v kaufu fakt netusim...no a nebo by to urcite meli mit v nejakym kramu se zdravou vyzivou....tak pak dej vedet, jak ti to chutnalo 😉

prochi
7. lis 2008

Ahoj holky moje hubnoucí, pamatujete si ještě na mě? 😅

Jdu vás jen pozdravit, abyste věděli, že žiju. Je mi velkou většinu dne i noci pořád hrozně špatně. Péči o malýho zvládám horko těžko, kolikrát se mi zdá, že ten den jen tak nějak přežíváme, až je mi prcka někdy líto . Ale musí se to holt nějak vydržet. Ale má to jednu výhodu, stále jsem 2-3 kg v mínusu.

Omlouvám se, že vás ani nedočítám, ještě nedávno jsem načuhovala celkem pravidelně, ale teď už to fakt nedám. Dělá se mi špatně i z těch písmenek tady, lítá mi to před očima a je mi ještě blběc. Snad bude brzy líp a já se hodim trochu do obrazu, jak vám to hubnutí jde 🙂 Držím palce před náročným víkendem.

Tak pá, myslete na mě v úterý, jdu k doktorovi, dám vědět, jak jsme dopadli, ju? Páááá

marie_m
7. lis 2008

prochi, hodne stesti a at ti je brzy lip!!!

rozela
7. lis 2008

ahoj prochi! taky držim palce, ať je ti brzy lépe! 🙂

leninn
7. lis 2008

Rozi, tos mě teda naštvala, já fotku za 6,50 😠 😠 A jak to je přes ten internet s tím happy foto? To jako, že jim pošlu fotky, které chci přes net a oni mi je pak zašlou poštou a stojí mě jedna fotka necelé 2Kč?

Prochi, ahojky, zrovna nedávno jsem na tebe myslela, jak se asi máš...jo, vzpomínám si, jak mi bylo prvních pět měsíců permanentně šoufl a to jsem normálně chodila do školy a učila děti. Někdy jsem si říkala, že asi pojdu, ale nepošla jsem 😉 Tak to u dr. vzládněte a určitě se pak ozvi 🙂

marie_m
7. lis 2008

kocky, tak se na dva dny loucim, za chvili me nabere kamaradka a frcime smer Pribram, tak si kocky moje uzijte krasnej vikendik a v pondeli at mame vsechny uibytek, papa

rozela
7. lis 2008

to je mi líto leni ☹ vždycky vyberu fotky, co chci vyvolat, dám si je do složky, a pak už jenom kliknu na odeslání k vyvolání online a je to. musíš si před tím stáhnout nějaký ten jejich komunikátor či co to je. všechno mají napsané na svých stránkách. je to brnkačka.

mari pěkně si to užij 😉 pa

rozela
7. lis 2008

zrovna před chvílí jsem si posílala fotky na vyvolání. mají akci 50%slevy na internetové foto. jedna fotka 9x13 mě stojí 1,45Kč, posílala jsem jich 58 a celá dobírka včetně poštovnýho a manipulačního mě bude stát 195Kč. toje dobrý, ne?
mrkněte na jejich stránky holky, já myslim, že se to vyplatí.

nensy
7. lis 2008

jasně holky určitě to zkusím a pak dám vědět

pavla80
7. lis 2008

Rozi díky moc už na to jdu koukat a je to super cena teda!!!!! 😉

Maruš užíj si to tam!!!!!!!!!!!!Se máš 😉

Prochi a tebe teda lituju,tak snad už bude brzy líp a dej vědět co u dr.Já měla taky u Míšy první 4 měsíce děsné.Sice jsem naštěstí nezvracela ale jíst jsem nemohla skoro vůbec nic.Stále jsem se cítila jak po obrovském flámu 😀 😀.Vím že to co jsem mohla jíst byly pomeranče,dokázala jsem sníst denně i 6 pomerančů 😀 .Pak už jsem měla strach abych nebyla převítamínovaná,ale když ony my tak strašně chutnali 😀 .Měla jsem výhodu přibrala jsem u Michalky jen 8 kilo,měla jsem své zásoby a taky jak mi bylo blbě tak jsem to pak nestihla ani dobrat

kometka5
7. lis 2008

ahojky holky!

já taky objednávám jedině u happy fota, jejich akce se fakt vyplatí, i když se k tomu připočte poštovné a manipulační poplatek.

jsem zvědavá na to pondělíní vážení, tento týden sjem se držela, a i když mi vstoupila do cesty, tak jsem se nevážila. 🙂
ale na úbytek to moc nevypadá... 😒

Prochi, taky držíme palečky a nebuj, bude líp 🙂

Maru, já bych taky jela...ale do kufru bych se nevešla....

leninn
7. lis 2008

Rozi, příště už budu chytřejší....díky za tip 😉

Maru, už sice pozdě, ale užij si to, závidím, taky bych jela někam cvičit a popíjet 🙂

Pavli, mě sice bylo špatně 5 měsíců, ale i tak jsem stihla nabrat 18kg 😠

Komet, snad bude úbytek, neboj 😉 Já bych si to taky strašně moc přála, ale pochybuju 😒

renda71
8. lis 2008

nazdar kočky,nějak jsem neměla čas se na vás juknout,tak to musím dohnat 🙂
leni ode mne Barunce taky vše nej a letí pusina
já byla včera s malou u našich na oslavě narozenin ,ale nepřejte si mě vidět 😒 žranice,chlast...
mám chuť se na celou dietu vybodnout protože tak dlouho si toho tolik odpírám a pak to takhle podělám ☹

leninn
8. lis 2008

Krásné, i když deštivé, odpoledne....koukám, že tu nikdo nejni 😉

Rendo, my se teď vrátili od tchýně, nemůžu říct, že bych žrala jak prase, to ne, ale jsem zase plná a to je snad vždycky, když jsme tam, nevím, přijde mi, že sním i málo oběda, ale ona dělá všechno moc pravé a mastné a je mi asi šoufl, jak tu psaly i jiné holky... 😠
Ty to rozhodně nevzdávej, to neznamená, že když jsi jeden den zhřešila, i když pořádně 😉 , že dieta nejede dál, neboj, bude zase líp. Já měla krizi v týdnu, ale hustou a už je to dobrý a jsem zase nakopnutá, ale to nejhorší mě teprve čeká, a to ta Barčina zítřejší oslava...dnes jsme byli s manžou nakupovat ingredience a to se sliny jen sbíhají, takže, uvidíme, co budu psát zítra 😅

Jinak všem děkuji za gratulace, už je to velká holka, no, jo, no...šíleně to utíká 😖 Až moc 😵

Dlouho jsem tu neviděla Paseky...asi hubne jak ďas a nechce nás svými úspěchy rozděsit, viď, Paseky 😉 😉 halóó´, my Tě nesníme, neboj 🙂