Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

rozela
18. lis 2008

dobré ráno děvčata! dneska se nehubne nebo co? 😀 teď se půjdu vrtět na rotaně a odpolko bychom měli jít na bazén. včera nám to nevyšlo, tak si to dnes vynahradíme. tak šup šup, co budete dneska podnikat hoky? 🙂

kometka5
18. lis 2008

Mrazivé dopoledne!
tak my nic podnikat nebudeme, jsem jak praštěná, něco na mě leze, bolí mi hlava, klouby, v krku, prostě jsem fakt hrozně aktivní... 😒 já jen doufám, že to malá nechytne, ale o tom pochybuju.

Zrovna včera jsem oznámila MP že budu chodit cvičit, tak aťk ouká být doma a přepadne mi tohle...to je jak naschvál. jsem ráda, že dneska vůbec uvařím...už se těším, až malá zalehne a já půjdu asi s ní...

marie_m
18. lis 2008

kocky, mne od vecera az do ted nejel internet, no to bylo nestesti, sem zavislak, zavislak, zavislak 😀

leninn
18. lis 2008

Ahojky holky,
tak já jsem dnes pro jistotu s Barčou vyrazila k doktorce, protože včera měla ten solidní průjem a dnes ráno byla celá podivně osypaná....naštěstí to snad bude jen nějaká viróza, ale pro jistotu ji udělali výtěr z krku a ze zadečku a v pátek jdeme na kontrolu...tak snad bude vše ok. Do toho šíleně špatně spí...dnes jsem k ní zase vstávala asi 150x...chudinka a já jsem taky jak zpráskaný pes 😖 Ale dieta se konat bude! To musí!

Komet, nevadí, že teď nejsi ve své kůži, hlavní je, žes manžovi řekla, že chceš chodit cvičit, tak až se uzdravíš, tak začneš a bude to super! 😉

Takže, my dnes budeme doma-hezky obě dvě na dietce😀 😅 , hezky v teplíčku... musím se dokopat sama si zaposilovat.
Rozi, takový to toř¨čící kolo mám doma taky, tak na něj asi dnes taky vlezu-prý je to fajné na formování pasu, jak se tam člověk točí sema tam-pokud tedy myslím tu stejnou věc 😉

Tak hezký hubnoucí den, kočky 🙂

rozela
18. lis 2008

páni, to jsou věci!
komet tak ať se z toho rychle dostaneš. určitě si dáchni s malou, prospěje ti to a chorobu dřív vypudíš. 😉 a MP se bude moct psychicky připravit na to, že budeš chodit na cvíčko 😉

leni jojo, určitě je to ono. v návodu píšou, že je to dobré na posílení stehen, pasu a zad, tak uvidim, jestli to bude fakt mít nějakej oučinek, kromě toho, že je to fakt srandovní 😀 a snad tě trochu uklidnim, když ti řeknu, že ondřej se osypal při každé větší viroze. teda měl ji asi 2x, pokaždý jsem s vyrážkou letěla k můdře, radši, ale naštěstí to byl jenom průvodní jev a za dva tři dny bylo po vyrážce.

no a když jsme u té můdry, tak manža jde v pondělí konečně do práce! hurááááááááá! 😀

mari uplně tě chápu 🙂 já si myslim, že závislák zatím nejsem, ale když nejde net,jsem z toho taky na prášky 😀

kometka5
18. lis 2008

Roz, proč by si tvůj přítel měl připravovat, že budu chodit cvičit? 🙂 MP je můj přítel.... 😀

marie_m
18. lis 2008

no, roz, vis jak, vidina toho, ze kubes je nemocnej, TV me nebavi, nemuzeme ven a ja nemuzu ani na net a ani pracovat (pac k tomu potrebuju net) = k posrani! 😉

rozela
18. lis 2008

😀 no vždyť jsem to tak myslela, jenom blbě napsala. 😀

rozela
18. lis 2008

a navíc přítele nemám, mám manžu 😀 😀 😀 tak omluvenka, jo? 😀

rozela
18. lis 2008

no mari,tak tomu teda říkám prekérní situace 😀

marie_m
18. lis 2008

vid? 😀

pavla80
18. lis 2008

Ahojky babulky 😵 😵

Tak holky já si konečně asi po 4 dnech uklidila,byl tu totál binec,byly jsme pořád pryč tak to taky tady vypadalo,jen přišli odložily nějaké věci,vyspaly se a zas někam vyrazily 😀 😀 ,ale aspon jsme si užily víkendík a nenudily se.Ještě jdu ledničku umýt a jsem zas na chvilku spokojená 😀

Jinak já dnes neplánuju nic extra.Manža je v práci,Kačka jde dneska na taneční a venku kosa jak blázen,tak uvidíme 🙄

Holky a zatím se držím a jsem nakopnutá 😀 .Ráno jsem si dala musli s mlékem a ted jsem dojedla pomeranč.Za chvilku budu mít oběd,dneska máme Vepř. na kmíně s těstovinama,tak si dám jen trošinku.A na zbytek dne uvidím co vymyslím 😉

kometka5
18. lis 2008

Roz, já to myslela taky ve srandě, vím, jak jsi to myslela..

já bych taky brala nějakou práci přes net, ale nemůžu nic solidního najít. Maru, jak jsi to našla? nebo děláš to, co jsi dělala před mateřskou?

marie_m
18. lis 2008

komet, nedelam pres net vlastne, ale net porebuju kuli poste, internim dabatazim, serveru a tak, delam pro tz samou firmu jako pred tehu, jen delam neco trosku jinyho, je to v personalistice a delam cca 1/2 uvazek, spis min, jsem rada, ze mi sefik vysel vstric 🙂

marie_m
18. lis 2008

romcooo, vsechno nej k svatku! 😉

leninn
18. lis 2008

Rozi, díky za uklidnění, člověk je dnes hned vynervovaný, jen jak se objeví nějaké osypání či něco podobného...hrůza ☹ Ale jistota je jistota, raději budu lítat k dr. s každým prdem, než něco zanedbat, že? 😉

Maru, tak to máš bezva, že Ti šéfík vyšel vstříc a hlavně, že máš možnost tu práci dělat i doma. Já můžu doma učit tak Barču 😀 😀

Tak hodně sil do hubnutí 🙂

pavla80
18. lis 2008

Taky přeju všechno nejlepší k svátku 😉 😉

Maruš super.A Leni aspon Barunka bude nejšikovnější pak ve škole 😀 😀 .Mamka učitelka 😉

leninn
18. lis 2008

Jééé, taky se přidávám ke gratulaci 😉

Jinak, dnes píšu do flory a musím říct, že celkem trpím 😠 Mám docela hládek, jde vidět, že jsem jedla opravdu víc, než když jsem s dietou začala 😒 No, doufám, že to tento týden vydržím, zase si počítat kJ a uvidíme v pondělí, jestli se to ukáže na váze 😅 kéž by...
No, ale je první den, tak nechci říkat hop, dokud nepřeskočím 😀

Holky a jak se držíte dnes Vy? 😉

renda71
18. lis 2008

ahojda všem 😵 já jsem dnes totálně uštvaná,cesta k mamce 25km,ten mráz teda aspoň u nás byl,lítání a shánění vánoční dekorace,tu jsem slíbyla kamarádce,že jí vyzdobím celou kancelář pro 9 lidí,chodbu...
no to jsem si teda dala,všude sebou malou až teprve teď jsme dorazili domu 🙂
snad jsem sehnala co jsem potřebovala a teď jen vyrábět 😀

marie_m
18. lis 2008

pas. knizka dosla, diky moc, vecer se na ni vrhnu

jinak ja se samozrejme opet nedrzim, tak snad zitra..

rozela
18. lis 2008

ahoj holky, děkuju za přání 😵
před chvílí jsme přišli z bazénu, dneska jsme tam byli teda nějak dlouho. a doma mám teda podporu na hubnutí. obdržela jsem bonbošku merci, tak jsem si dala 4 tyčinky a zbytek nacpu ostatním doma. ach jo, zase mi bude blbě 😒 jinak jsem se dnes pěkně držela. ráno snídaňka, ke sváče polivka, k obědu 1knedlík s omáčkou, a pak to zazdim čokoládou. k večeři si dám jogurt a tim dneska skončim 😝 😀

pavla80
18. lis 2008

Tak my dorazily z tanečního a já se dneska snažím držet,ale mám děsný hlad 😒 ,nějakou žravku mám a nebo mám roztáhly žaludek nevím sama.Tak já celkem dobrý akorát na sváču jsem si dala dvě sušenky dobré ráno,ale s cerealiemi tak sna d to až taková hrůza není.Za chvilku si půjdu udělat večeři a dám si asi 2 krajíčky tmavého chleba se šunkou a nějakou zeleninku k tomu.A půjdu asi brzy spát,protože fakt je ten hlad dneska děsný 🙄

Maruš zítra to určo dáš 😉 😉

Leni já asi taky začnu zas zapisovat a uvidím,na začátku mi to hodně pomohlo

marie_m
18. lis 2008

kocky, mne uz asi nepomuze nic, ja to snad vzdam.. ☹

kuba uz spi, tak se po tom dni tak ko, ze sem si udelala poradny zradlo a zacnu cist sadlonozku od paseky...no sem proste hovado hovadsky..

pavla80
18. lis 2008

Maruš žádné vzdávaní jasný?????Ty co tady z nás nějvíc sportuješ,tobě to půjde nejlíp a uvidíš že tahle depka zas přejde 😉 .Musíš se do toho obout.Tak hezké počteníčko a snad tě ta knížka nakopne.My to všechny holky zvládneme no né???? 😉 😉

Holky už taky leží a ještě nespinkají ale.A já půjdu koukat na Ordinaci

leninn
18. lis 2008

Dobrý večer holky 😉
Než půjdu spát, tak Vás chci ještě pozdravit a popřát dobrou noc 😉

Pavli, dnes mi to zapisování opravdu pomohlo, ale musím vydržet minimálně tento týden 🙂 Abych viděla, co to v pondělí udělá s váhou 😉

Maru, neblbni, nevzdávej to! Máš megakrizi, to je jasná věc, ale ona přejde a bylo by škoda nabrat to, cos už stihla zhubnout. Tak tento týden trošku polev a nevyčítej si a až se Ti vrátí manžílek, tak zase bude sport a budeš se cítit hned líp a líp se bude hlídat příjem 🙂 hlavu vzhůru!

tak dobrou, kočeny, zase zítra 😔

marie_m
18. lis 2008

tak ja sem prave docetla Sadonozku, Paaseky, diky, bylo to takovy prijemny cteni, trosku mi to pripominalo Bridget Jones a Sex ve meste a Nesvadbovou a Pawlovskou dohrmady, ale fajn....😀

no, tak asi za 4 hodiny mam budicek tak pelasim jeste ryche chrupat, dobrou

kometka5
19. lis 2008

Dobré ránko!
Maru, já tě zcela chápu...teď mám taky nějakou megamegamega krizi. mám pocit, že s tím prostě fláknu a už je mi jedno, jestli jsem tlustá nebo ne....váha se skoro nehýbe, za tři měsíce mám dole 5kg, vy ostatní se pohybujete okolo 10kg. prostě nějak ztrácím motivaci...do toho je mi momentálně fakt blbě, skoro jsem se nevyspala...chřipajzna jak blázen, čekám, kdy to dostane malá...taťka stále v práci a mě prostě nezbývá síly na nějaké cvičení po večerech... ☹

marie_m
19. lis 2008

komet, tak tak, taky sem nachcipana, do toho kuba....ale presto, ze jsem na dnesek spala cca 3 hodky, tak sem se probudila pozitivne naladena, ze se do toho znova pustim, halt to jen tenhle tyden nepujde se sportem doma, ale pristi tyden si to vynahradim...ale hlavne 29. letime do toho londyna a ja si fakt chci koupit pekny hadry, tak se musim znova nakopnout 😀

kometka5
19. lis 2008

tak to já tedy nejsme vůbec motivovaná...jsem ráda, že leze, natož ještě doma cvičit...mám toho vážně dost a hlavně jsem nějak psychicky rezignovala a taky to jídlo podle toho vypadá... ☹

leninn
19. lis 2008

Ahojky holky,
Maru, jsem ráda, že je lepší nálada a vrátila se zpět i ta motivace 🙂

Komet, vykašli se teď na cvičení a všechno okolo něho...teď nejsi v pohodě, tak by to ani nešlo, až se uzdravíš, tak se Ti vrátí síly i motivace pokračovat. A nesmíš srovnávat kolik kdo zhubnul, copak 5kg není fajn? Já myslím, že je! 😀

Rozi, koupila jsem si ten nový čaj od Pickwiku-švestka, vanilka a skořice a vážně nemá chybu, dík yza tip. Už jsem ho skoro celý vyžbrundala, tak si asi co nejdřív koupím další 😀