Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

pavla80
23. srp 2008

Holky tak jak vidím,tak už se tu nikdo neojeví takjdu do hajan,jsem docela vyřízená.

Tak pááááááá 😵

rozela
23. srp 2008

ahoj holky, tak já měla dnes den debil. od rána v jednom kole, návštěva, pak my na návštěvu na narozky, tam to bylo v poho, měla jsem 2 sklenky vína, pár tyčinek a 1 slovy jednu (opravdu, je to neuvěřitelné) jednohubku s rajčetem a mozarellou. teď večer šílenství s balením a ráno hurá na dovolenou.

chválím tu všechny šikuly nehříšnice! 😀

paseky: klid, já taky moje megamíry zařadila do tabulky. sama sem si je pořídila, sama se teď za ně budu stydět 😀

tak děvčata, jak jsem už někde psala, nevím, jak budu mít přístup na net, ale jak se někde dostanu, hned budu hlásit, jak probíhá dovolená a nakolik jsem hřešila, jinak budu zpátky za 2 týdny, tak snad budu o něco lehčí 🙂

cairo, taky pošli mailovku pro tabulku, jo? 🙂

tak zatím páček a KILA PRYČ!

marie_m
24. srp 2008

cau kocky, hlasim se jen na skok, jsme u nasich, ja si vcera koupila novy inline a hnedka vecer si na nich zlomila pravou ruku v zapesti, sem fakt hovado a chce se mi uplne rvat, protoze se sportem mam na dlouho utrum :-/ a tak se bojim, ze to s moji dietou pujde pekne z kopce....zatim se u nasich drzim, ale porad to dost boli, tak snad to zvladnu...
vecer se vracime do prahy, tak se jeste zvazim a poslu caire svoje miry

holky moje, mejte se fajn a peknej den

leninn
24. srp 2008

Maruš: to je mi moc líto, opatruj se a ať ruka nebolí...jo, jak říká můj táta:"sportem k trvalé invaliditě"....
Snad se to bude dobře hojit a zase budeš brzy fit...
Já byla včera s manžou na squashi a on mě trefil balónkem, ale takovou ránu pod prso, že jsem myslela, že je po mě...chudák, tak se mi omlouval....mám tam obtisklý balónek a modřinu jak ďas...
Drž se, jak s rukou, tak s jídlem, teď to budeš mít těžké, ale Ty to zvládneš 😉

leninn
24. srp 2008

Řoz: krásnou dovolenou, hlavně ať Vám vyjde počasí a ať se držíš v jídle....
hlavně buď v poho a krásně si to užij s rodinou....
Když budeš moct, tak se ozvi, jak se máš, šťastnou cestu 😉

caira
24. srp 2008

Mari to me moc mrzi, ze sis takhle natloukla..proto ja nejsem moc fanda sportu, ja se bojim, ze si dam na kusnu 😅

Holky ja musim rict,ze mi to hubnuti vubec nejde, snazim se fakt dost, ale vubec zadne hubnuti se teda nekona..bych snad musela prestat jist uplne... 😒

leninn
24. srp 2008

Caira: vydrž, ono se to zlomí, jako u Kometky...také nejprve nic a pak skokem kilo a půl dole...určitě to také půjde, uvidíš, jen se nevzdávej...
Já mám za sebou celkem úspěšně zvládnutou sobotu, tak jsem zvědavá na dnešek, odpoledne jedeme k našim a bude tam i tchýně, tchát, švagr a švagrová, naši je všechny pozvaly, tak mám, bohužel myslím, že dost oprávněné, obavy....
Večer písnu, jak jsem to zvládla
Drž se!!!! Jsme v tom společně!!!!

zanett
24. srp 2008

cairo, sorry, ze vam sem lezu, ja hubnout nepotrebuju, ale tvoje situace mi pripomina moji pred 6 lety; prestehovala jsem se do UK a prechodem na jinou stravu jsem pribrala asi 5 kg. Nic strasnyho, ale ja jsem vzdycky byla hubenour a tech 5 kilo na me bylo strasne videt a snazila jsem se, sec jsem mohla, nic mi nepomahalo se tech blbych peti kil zbavit - trvalo mi to asi rok (to jsem byla na spesl nizkolarrickem jidelnicku) a pak jsem se rozhodla, ze zacnu zase cvicit. Nic strasnyho, ale kazdy den jsem si dala pravidelnych 20 minut doma na koberci a vaha se hnula - cvicenim se mi totiz poradne nastartoval metabolismus a pak to slo 😉

leninn
24. srp 2008

naši pozvali, samozřejmě...nevím, na co myslím 😅

paula
24. srp 2008

cau holky, tak jsem vas tu posledni dobou flakala, ale to neznamena, ze bych flakala hubnuti. Prestoze muj hubnouci den je stejny jako vas hrisny, tj. 6000-7000kj, uz mam taky kilo dole. myslim ze pomaha ten caj a pohyb.

kitty68
24. srp 2008

ahojte

no jo zanett, ale my uz js tu s cairou docela dlouho (myslim v uk), vaha v poho, ci js jeste zhubly, ale ted proste js doma s deckama, tak se to shazuje hur.
ja vim, ze kdyz se vratim zpatky do prace, tak to budu mit dole za mesic, ale fakt se mi nechce cekat 😝

caira
24. srp 2008

zanet ja to rozhodne nemam tim, ze jsem se prestehovala do UK, ale tim, ze mam dite 😀 jinak me hubnou nikdy nedelalo problemy,ored tehu jsem problem s vahou nemela, mela jsem svych zdravych 60kg k me vysce 170cm....ale holky co maji deti tak vi, ze metabolismus a celkove zivotni styl po porodu je jiny, takze to nejde tak jako predtim..takze si myslim, ze dokud nepriberes tehotenstvim 20 kilo tak ti asi moje situace nebude moct pripominat tu tvou....

zanett
24. srp 2008

ale holky, to s tim prestehovanim to melo asi efekt jen na me, ja myslela tu podobnou situaci v tom,ze jsem se taky snazila, sec mi sily stacily a jenom dobry jidelnicek mi proste nepomohl a neshodila jsem ani deko a teprve az kdyz jsem se zase zacala hybat (v kombinaci se spravnym jidelnickem), tak se to hnulo 😉 Ale jinak vam se teda uz nepolezu.... 😅

irenka21
24. srp 2008

Ahoj děvčata, už jsem po výletě a píši na zítřek do práce, musím přidat jeden vtípek, vždy, když si na něj vzpomenu, se musím usmát.
"Mám poloviční bulimii!" - "To je hrůza! A jak to, že poloviční?" - "Děsně žeru - ale nezvracím!" Eva

marie_m
24. srp 2008

ahojky, jsme zpet vź vikenda, byl super, squash, bazen, uspesne brusle 😀....neska uz sem se vubec nehlidala v jidle ☹ ale od zitrka uz na to zase jdu..mejte se a dobrou

paseky
autor
25. srp 2008

hojky holky

tak já měla dnes svůj den D a kilo je v prde.. jupííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí

to jsem měla strach, protože má přijed teta z "červeného kostelce" pak bývá člověk větší zadržuje vodu atd., ale ne bylo to tam kilo dole. jsu šťastná jako blecha

to jsem měla ten jemně hříšný víkend. potvrdilo se mi ale že pukud se tím člověk hodně zabírá a přemejšlí co a jak a trápí se tím tak moc neshodí. minulí týden jsem z toho byla nervozní a bylo jen půl kilo , tento týden jsem byla OK a kilo fuč. takže doporučuju celkovou pohodu a ono se to podá

paseky
autor
25. srp 2008

no tak to jsou moje úspěchy a co Vy??

majko co dělá zlomená packa? nebolí to moc? snad ne jj sportem k trvalé invaliditě 😀

roz má dovču pěkně si ji užij

lenni ještě tady nejsi, jak dopadla návštěva??

paulo neboj lepší po kilu než hned. čím dýl to bude trvat dolu tím dýl by to mělo vydržet

cairo mrkvovej dort je fakt luxusní, opravdu dietka 😀 😀 všem strašně chutnal. přeju pevné nervy.

palva80 dík za pochvalu prďolek, ty tvoje jsou taky zdařený "výrobky"

no a na koho jsem zapoměla sorry a hubnutí zdar a KILA PRYČ

paseky
autor
25. srp 2008

no tak ať máte co číst, v pátek odjíždím na tu dovču a tak mám před sebou hektický týden, auto máme u pana doktora a musím si půjčovat tchýnin vůz, chjo je to , však asi je Vám jasný jak se cítím. 😝

dnes přijde kámoška nabarvit mi řasy, zejtra další bude mi děla pedikůru , ve středu nákup ve čtvrtek jdu pomoct mamce dělat oběd ho hospody a v pátek večer frčíme hurá a kdyby to šechno tak zabalil manžel a připravilk, ale bohužel o tom se mi může jen zdát ☹

no tak už dost

mějte se krásně odpo juknu , co nového, přeju krásný slunečný den

kometka5
25. srp 2008

ahojky holky!
cairo, tabulka je úplně exklusivní... 🙂
tak jsem absolvoval svatbu, kde jsem toho podle mýho zas tolik neměla, včera mi bylo nějak divně, takže jsem toho moc nesnědla, ale večer přinesl V. jednohubky od maminky a já jsem nevydržela a pár si jich dala...a dneska se vážím a mám 84,7. o kg víc než před víkendem. to bych se z toho posr.....
asi to vážně nepůjde jinak než že se začnu hýbat...jinak si myslím, že skoro už vůbec nejím...pomalu už nepřesáhnu 4000kj a pořád nic...buď je to tím, že nevypiju 2l vody nebo že se nehýbu... ☹

paseky
autor
25. srp 2008

kome ahoj

jj já taky málo pila, ale paní dietoložka říkala pítpítpít , že jinak člověk ucchovává tuky zadržuje takže pít

neboj ono se to pohne a jak jsem psala, chce to i psychickou pohodu, nestresovat se !!!!!!!!!!!!!!!! 😀
pržím pěsti aŤ se třo brze hne dolůůůůůůůůůůůůůůů

caira
25. srp 2008

nazdar damy, tak musim rict, ze za sebou mam desne hresici vikend a no a taky je to znat.. jsem zpatky na 69kg 😒 takze kilo nahore, takze odedneska zase zacinam poradne naostro, ted jsem se fakt moc nehlidala!

u me to fakt asi taky jinak nez tim pohybem nepujde. Pristi vikend konecne koupime to Nintendo Wii Fit & tancovani, tak budu kazdy den! { teda doufam} cvicit a hybat se kdyz si mala bude davat dopoledne slofika, vyseru se na uklizeni a vareni a budu hejbat prdeli 😀

Taky musim zacit pit vic vody, ja fakt skoro nepiju, teda ne tolik co bych mela a asi je to znat.

Bracha se zeni za 7 tydnu a tech 8 planovanych kilo teda neshodim ani omylem, ale snad alespon 4 bych dat mohla? fakt bych ze sebe brecela, kdyz ja fakt po dvou tydnech na diete byla uplne vynervovana, mela jsem porad jen hlad a chute na neco k jidlu, do 4000 se vejit fakt zadna prdel ☹

pavla80
25. srp 2008

ahojky

Caira tabulka supéééér!!!!!Neboj snad nějaké ti kila dolů půjdou sakra,jinak to není možné!!!!No s tím pitím je to u mě stejné,moc toho za den nevypiju a fakt se musím nutit.

já bych taky měla začít cvičit ach joooo 😒 .Zatím mi to jde celkem fajn dolů,ale vím že se to za chvíli určitě stopne a dolů už nepůjde

Já měla taky děsný víkend,myslela jsem si ,že už od včerejška zas najedu na můj režim,ale byli jsme na závodech motorek skoro celý den,tak jsem toho moc nesnědla ,ale pak si zašly na večeři a já si dala kuř.maso se žampionama ale se smetanou!!!Tak to asi byla kapku kalorická bomba 😀 😀

Ale dneska už jsem zas najela 😝 .Ale kupodivu váhá stejná!!! 😉

Holky mám dneska zas posílat váhu,když je pondělí????A nebo začnem až příští týden???Váhu mám stejnou

pavla80
25. srp 2008

tak jsem si pořádně prohlídla tabulku a vidím,že až příští týden 😀 😀

kitty68
25. srp 2008

ahojte

mam hlad a nemame nic na jidlo 😀 tak se jdu napit

marie_m
25. srp 2008

ahojky, tak sem ted byla jeste na chirurgii u nas, v patek mi dotoci dlahu na sadru a mam to na pet tydnu......ja se po*eru.....samozrejme, ze sem zacala zase jist.....neska jsem nesnidala.....ale od zitrka se pokusim znova......

swead
25. srp 2008

ahojky,

já měla včera taky hřešící den, ale mega hřešící. Ani jsem to nepočítala, ale byla tam čokoláda, sušenky, nějaký tyčky, prostě paráda. Ale dneska mám pořád stejnou váhu, takže to neřeším. Zase jím normálně jako přes týden.

Míry jsem poslala, tak uvidíme za týden, jak s tím pohnu.

pa

swead
25. srp 2008

jo a já jsem na floře taky zaregistrovaná, ale nepočítám tam energetickou hodnotu potravin, pořád kojím a nechci přijít o mlíko, takže se snažím necpat sladkým a jíst trochu míň, ale určitě sním za den kolem 8000kJ minimálně. No a začala jsem cvičit, možná to mi taky pomáhá a potom dlouhý procházky s kočárem (3-4hodinový)

caira
25. srp 2008

pavla, jojo, zacneme zapisovat az od prvniho, jsem si rikala, ze nam to da trosku casu a treba se tam nekde uz alespon pul kila pohne 😀

Jdu jeste pridat Kitty a Swead do tabulky..

KITTY POSLI MAILA!

leninn
25. srp 2008

Ahojky holky,
tak to, co jsem předvedla včera, to byla prasárna prvního kalibru...copak návštěva, to i celkem ušlo, ale pak večer-hezky doma, v klidu, když jsem nemusela....
Manža večer, že má hlad...na topinky...a bylo to, topinky s máslem a se sýrem a kJ jsem za ten den snad ani nebudu psát...no, nebylo to ani v normě...
Takže jsem to totálně nezvládla a dost mě to štve...chci se naučit se ovládat v jídle! ach joooooo
Věřím, že se to do konce roku poddá a já už nebudu mít takovéto šílené výkyvy 😠 😠 😠

Jinak Cairo, tabulka super, jsi moc hodná, že ses toho ujala a já jsem ráda, že se budeme vážit v pondělí, protože se snad aspoň nebudu o víkendu tak rvát... 😉

kometka5
25. srp 2008

holky, tak tabulka je hrozná, ale ty moje míry jsou opravdu hnus... ☹

teď jsem se trošku pohádala s tím mým, ten je hodně odborník na hubnutí, tak jsemse s ním chtěla poradit, ale řekl mi, že prostě bez pocení nezhubnu...jenže já na to nemám sílu a popravdě při takových kilech to dá strašně námahy se vůbec předklonit... ☹