Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

prochi
14. srp 2008

Tak já se k tomu už nebudu vyjadřovat, chápu, jak to Paseky myslela, ale nechci tady nikoho obhajovat, protože by to vedlo jen k dalším rozepřím.

Paula a proč si nedáš maso??

Holky, my zas včera grilovali 😝 Fakt tolik pokušení v jednom týdnu, to je i na mě moc 😅 Ale bylo to výborný a jak jsem pak zjistila, tak to grilovaný kuře ani nemá tolik, až jsem byla překvapená. Špekáček jsem si teda nedala, ale jak je normálně nemusim, tak jsem na něj měla takovou chuť 😅

Zítra mě čeká další pokušení, vlastně už trochu dnes. Zítra budu smažit řízky a jak je normálně nejim, tak už teď se mi sbíhají sliny... a v ledničce se mi už chladí řezy s tvarohovým krémem, co jsem dělala dopoledne a vypadají tááááááááákkkk lákavě...

Paula, tak už si odstavila definitivně? Ani třeba jednou denně nebo tak nenecháš?

prochi
14. srp 2008

Tak já než se vyžbleptnu, tak už je řeč zase někde úplně jinde 😀

leninn
14. srp 2008

Paula: díky, já vím, že těch 60kg je málo, ale je to můj sen, protože bohužel mým snem je být hubená...
ale nedělám si nereálné cíle, můj cíl je 70kg a pak se uvidí...ale když budu mít 70kg, budu spokojená, moc, moc, moc, strašně moc...

A také souhlasím, nechat téma jak je....

paseky
autor
14. srp 2008

prochi tak si dej kousek řízečku,

já jsem si říkala, že se nebudu omezovat, že budu jíst pravidelně, ale malý porce. žaludek pak pracuje pořád a pocit hladu by měl vymizet.

chuť na sladký řeším tím, že jsem si koupila pepsi Max. je bez cukru skoro bez kalorií a chuti na slakdé mi vždy zbaví je jak "cecek" stačí se trochu napít a už nis sladkýhio nepotřebuju 😀 😀

nic jdu krmit"dravou zvěř" pája na mě křičí z postýlky 😅

nikka.vo
14. srp 2008

paula, hezky si to napsala 😵 😵 😵

leninn
14. srp 2008

A tak co teda nějaká ta tabulka? Budeme ty naše úspěchy evidovat nebo ne?
Já jsem pro, myslím, že by mě to mohlo víc motivovat...

Jofiel: jsi ochotná se toho ještě stále ujmout?

sisstin
14. srp 2008

paseky: jako sorry, ale laskavě se přestan do mě navážet v jiných diskuzích, že jsem anorektička 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 to už jako přeháníš trošku ne?Jsi měla napsat, že téma je pouze pro ty, co jsou tlustý a nikdo jinej sem nesmí 😉 já nikoho neurážela, do nikoho jsem se nenavážela kvůli vzhledu...narozdíl od tebe..tak mi dej laskavě svátek 🤐 ´´

paula
14. srp 2008

prochi, jo odstavila jsem definitivne, protoze ona bez toho neumela usnout a vzdycky kdyz se v noci probudila, tak si chtela cucnout a kdyz to bylo posledne 5x tak jsem rekla a dost, po roce a pul bych se rada vyspala. Ja bych klidne kojila do dvou let, ale mam strach, ze kdybych ji to nechala 1-2x denne,tak by porad chtela v noci, jak je naucena. Proste nas cas uz nadesel, potrebuju ted silu na jiny veci, napr. hubnuti. 😉 😀
Maso si nedam, protoze uz jsem jednou zhubla delenou a zelenina se zeleninou by se mela zpracovat lip a jisteji nez zelenina a maso. 😉 Ale nekdy si samo taky dam.
Vsak si dej rizek s oblohou, bez prilohy a taky dobry. 😉

Leninn, myslim ze pulka lidi tu je pro tabulku a pulka proti 😅

paseky
autor
14. srp 2008

byla jsem na dlouhý prochajde a ještě se jdu chýbat, aby se i ty kila hýbaly 😀 😀 😀 zatím čaute a kila pryč

paseky
autor
14. srp 2008

taky mi nejde flory píšou tam, že ho upravují 😉

caira
14. srp 2008

teda holky ja tu docitam a docela me mrzi co tady ctu, takze my, co potrebujeme zhubnout ale neni to deset kilo a vis se mame presunout jinam, jo?

Ja myslela, ze se tady navzajem budeme podporovat a pomahat si at uz potrebujeme shodit 15, 20 nebo 2 kila, dulezite bylo to, ze si proste psychicky pomuzeme..ale takovehle rozdelovani, ze teda kdyz to neni 10 a vys atd tak sem jako uz nepatrime? tak to me mrzi...

Pujdu teda kontaktovat Emjee jestli dovoli zalozeni dvou stejnych diskuzi { ale jedna by byla pro vsechny, bez rozdilu kolik vazime nebo chceme shodit} ☹

leninn
14. srp 2008

Caira: tak to není, nikdo nikoho nevyhazuje...
určitě tu zůstaň, stejně jako všichni ostatní! Nedělej ukvapené závěry, téma zůstává a lidi také...

prochi
14. srp 2008

Caira, néé, já nechci žádný dělený témata ☹ ☹

leninn
14. srp 2008

Jo, flora mi také nejde.

Držme se všechny! Kila dolů pro všechny, buďme v poho
Věřím, že ta nervozita je spojená s tím hubnutím, přijímáme menší energii, tak i máme míň energie... 😖

caira
14. srp 2008

prochi, ty treba ne,ale od paseky to znelo jako by to tak chtela?

Musim rict, ze je mi lito Siss, nezaslouzi si aby se do ni nekdo navazel, ze je anorekticka ☹

Kazdy prece mame sve problemy s vahou tak bysme se meli soustredit na to a nenavazet se do druhych, no ne?

takze damy, hezky vsechny prohlaste, jestli chcete mit porad spolecnou diskuzi {cimz slibujete vlastni krvi, ze vam nevadi kolik tu kdo bude chtit shodit 😀 } nebo naopak prohlaste, ze byste radeji meli oddelene diskuze a udelame to demokraticky, jo? pokud vetsina bude chtit zustat v jedne diskuzi tak zustaneme a pokud vetsina by radeji mela oddele { na kila ☹ } tak to budeme respektovat.. 😉

kometka5
14. srp 2008

tak já jsem jednoznačně pro společnou diskuzi...myslela jsem si, že je to diskuze o tom, že se morálně a psychicky podpoříme a né o tom, kdo kolik hubne.
a i já se musím trošku zastat Siss, pokud má pocit, že jí 2kg míň udělá spokojenou, tak je to jen její věc a myslím, že to není anorektička. to je jako kdyby o nás tlustých někdo řekl, že jsme tlusťošky, taky by se nám to nelíbilo.

no nic, mám nějakou krizi z hladu, do toho malá je dneska nějaká uplakaná a jsem v krizi i z týhle debaty... ☹

leninn
14. srp 2008

všechny dohromady

caira
14. srp 2008

ja jsem taky pro spolecnou, takze to uz jsou tri hlasy 😀

mimochodem, dneska jsem byla s malou vazit { ona teda nepotrebuje hubnout, ona je mala tak pribira 😀 } a bylo nam receno, ze uz mame zacit s mrkvickou, zacala mi ted odmitat flasku v poledne, da si jen vodu na piti, ale mliko nechce..takze zitra bude slavnostne prvni prkvovy prikrm 🙂

helenapce
14. srp 2008

ahoj holky,
můžu mezi vás? I já bych potřebovala zhubnout, ale zatím nedržím žádnou dietu, páč kojím......, ale ráda si přečtu do budoucna nějaký rady.... Já byla před těhu na 75 kilech, rodit jsem šla s váhou 106 a teď mám 93, blé, když se vidím, jsem nasr..á, ale zatím to nehrotím 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

leninn
14. srp 2008

Ahojky, určitě, přidej se k nám...
Jsme na tom podobně, potřebovala bych také zhubnout minimálně 15kg 😢 ☹

helenapce
14. srp 2008

jé čauky, koukám, že jsi z Pardubic

leninn
14. srp 2008

ne přímo, jen okrese, asi 15km od Pce...
Klidně se k nám přidej, kojíš ještě?

helenapce
14. srp 2008

jj, právě že jo, takže se na to vymlouvám, ale musím s tím určo něco dělat

pavla80
14. srp 2008

Ahojky

Holky co se to tu děje.Človek tu dva dny nekoukne a takové hádky 😒 .Teda já jsem taky pro společnou diskuzi a myslím si že je opravdu jedno kolik kdo chce a nebo potřebuje zhodit 😉 .Prostě všechny máme stejný cíl,váhu snížit a je jedno o kolik.My které potřebujem víc,můžem jen tiše závidět a samozřejmě i gratulovat někomu kdo potřebuje jen třeba 2 kila.Hlavně že se nám to všem povede né???? 😉

Tak všechny hádky pryč jasný!!!!!!!!! 😀

No a já jdu kouknou na tu floru,dneska jsme měli děsný den.Byly jsme na pohřbu manželové babičky ☹

pavla80
14. srp 2008

jé holky tak to fakt nejede 😒 ,tak si to ted budu muset někde zapisovat a dopisovat později.My jsme to snad fakt zavařily!!!!!!!!!!! 😀 😀

prochi
14. srp 2008

Ahojda, tak doufám, že krize zde zažehnána 😉
Navrhuju se v tom už nepiplat a jet dál, ju?

Holkýýý, tak po O. jsem ochutnala ty tvarohový řezy, co jsem plácala na zítřek. Jsou famóózní!! Pak už jsem se celý den víc hlídala a teď to sčítla a jsem na 4800. Takže paráda. Už jsem si připravila na papírek, kolik má vepřový i kuřecí řízek, ať to zítra v návalu chutí nehledám 😀. Holky já jsem na sebe (samo že i na vás 😉 ) táááák hrdá. Za normálních okolností bych to vzhledem ke dvěma grilovačkám, dnešním famózním řezům a zítřejším řízečkům už dávno zabalila, ale díky vám to v pohodě zvládám, až se sama divim.

Ještě k tabulce. Já se nestydím před vámi, říct vám svoje megamíry. Spíš jsem nechtěla, aby to tady bylo nějak veřejné, protože nevim, kdo mě tady šmíruje... A opravdu se s tím nechci moc chlubit třeba před holkama z práce, sousedkama atd. atd. Ale když bude tabulka na nějakých stránkách, kam se dostanem opravdu jen my, tak s tím nemám absolutně problém!!

Paulo, tak držim pěsti, ať odstavení proběhne bez větších problémů. A jak to zatím malá přijala??

Caira, malý k zítřejší mrkvičce dobrou chuť. Poreferuj pak, jak to šlo. Já když si vzpomenu na ty naše začátky, tak mě znovu omejvaj... ale třeba bude malá nadšená ze změny, když už jí polední mlíko nejede 😉

caira
14. srp 2008

prochi ja jsem na to taky zvedava, dneska jsem ji dala jen oliznout prs s tou mrkvi, abych videla co na to bude "rikat" a kdyz jsem se otocila tak si strkala bodycko do tlamy a samozdrejme oranzovy flek jak to na to bodycko plivla 😀

leninn
15. srp 2008

Helenapce: tak když kojíš, tak musíš s dietpu opatrně, abys o mlíčko nepřišla....

Prochi: jsi borka, odolat na grilovacce (já maso nejím, tak bych asi také odolala), ale odolat řezům a vzít si jen jeden, když Ti to leží v lednici, tak to tě vážně obdivuju, já raději ani nic nepeču, bojím se pokoušet svou vůli... ☹ Teď mi to celkem jde, tak raději nic. Ale zítra jdeme ke tchýni na oběd a ta jistě bude mít napečeno ......
Pak Vám poreferuju, jak jsem to zvládla, doufám, že jako Ty 😉

Caira: jo, také vzpomínám na začátky, mrkvička nejela...tak jsem musela začít bramborou, tu celkem papala a pak jsem do ní přidala mrkev a dobrý... 🙂

caira
15. srp 2008

lenin diky za ten tip s bramborou, ja prave nevedela jestli to musi byt mrkev nebo kdyz ji to nepojede jestli muzu zkusit neco jineho....pro jistotu uvarim jeste bramboru 😀

jofiel
15. srp 2008

tak jelikoz jsem tady nektere popudila tim, ze nechci shodit 10 a vic kilo, tak se i s tabulkou presouvam do Pokec nad par kily navic,.. kdo chce, at se pripoji,.. vim, ze by se to tady uklidinilo a za dalsi dve stranky by se anorekticky rozmazavaly.. 😒