Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

marie_m
5. únor 2009

swead, vid?...taky mam tuhle pisnicku rada, mam k ni takovej peknej vztah, kdyz sem byla v UK, tak sem pracovala v klubu a nezapomenu, jak sem chodila s tema prazdnejma sklenickama a flaskama na tacu mezi zlitejma anglicankama a do toho takhle pisnicka, to byl mazec

kitty68
5. únor 2009

ty woe marus tak to si dovedu uplne zive predstavit 😔

prami
5. únor 2009

ahoj,

holky,tak stalo se něco,čemu fakt nerozumím 😲
od pondělka celkem žeru-viz.likvidace narozeninových zásob , nebo např. celá Studentská pečet během dvou dnů a světe div se,já hubnu 😕 😲
Možná je to způsobeno tím,že omezuju kojení,nebo se fakt stál zázrak a byly vyslyšeny mé prosby,že už se mi nechce být prase obecné,vyžrané 😀 😀
No ted to musím zaklepat,abych v pondělí neměla tři Kg zpátky 😒 😀
Ale uznejte,že je mojí povinností až do konce týdne žrát,abych přišla na to,že to není jen náhoda 😀 😀

kitty68
5. únor 2009

no prami nemuzes retezec hubnuti prerusit jinak budes mit dozivotni smulu 😀

prami
5. únor 2009

kitty- neboj,mne to pondělní vážení zase vrátí zpátky na zem 😀
ale bylo by to super ne, posílat údaje do tabulkyže hubnu,být chválena 😎 a ještě si u toho žrát 😉 - no noc,to je utopie 😀

prami
5. únor 2009

a ještě píšu jako prase 😀 😝

swead
5. únor 2009

tak dneska nevim nevim, jak jsme byli dopoledne na cvičení, jen jsem měla k snídani activii a pak jablko, když jsme přijeli a k obědu jsem měla 3chleby s florou, odpoledne si dám pomeranč a k večeři udělám těstoviny. Jsem zvědavá na pondělní vážení

rozela
5. únor 2009

teda, mari tak to jsem ráda, že jste doma. koukam nejste žádný troškaři, že? hned tři choroby najednou 😀 tak hlavně aby to brzo pryč 😉 a ty lymfo dělaj divy, takže ti určitě pomůžou při úbytku😉

já vařim hrozně ráda. teda většinou. taky mám dny, kdy v kuchyni nehnu prstem. ale baví mě vymýšlet něco svého, než klohnit podle receptů. a hlavně miluju vařit jídla, který se vaří samy 😀 prostě to vrazim do hrnce nebo do trouby a ono se to udělá samo, aniž bych to musela kontrolovat nebo u toho dokonce stát 😝

rozela
5. únor 2009

komet hrachovka:
uvaříš (mražený) hrášek v hovězím bujonu, rozmixuješ, scedíš, ochutíš, můžeš přidat smetanu a polívka je hotová. nebo můžeš ze zeleniny a hovězí kosti udělat vývar,scedit, v tom pak uvařit hrášek a další postup je stejný. jestli máš dobrý mixer, který ti zlikviduje do hladka i ty šlupky z hrášku, tak to pak ani nemusíš cedit. no a samo, pokud je polívka moc řídká, stačí zahustit jíškou, nebo moukou rozšlehanou ve smetaně.

rozela
5. únor 2009

mmch, já dneska-rohlik s pomazánkou, špagety s masem a 3kafe. nic moc 😒 odpolko musim prozeleninovat, ať mám taky nějaký vitamíny.

kometka5
5. únor 2009

Roz, díky. já už jsem to jednou dělala, ale dělala jsem to bez vývaru a ono to bylo takový hnusný...tak už vím, kde udělali inženýři z NDR chybu... 🙂

rozela
5. únor 2009

komet 😀 😀 😀

rozela
5. únor 2009

holky já mám dneska nějakou krizi. byla jsem vyvenčit prcka a co jsme doma, huba mi jde uplně šejdrem. dala jsem si kuří vývar. dneska se mi nějak utrhla ruka s nudličkama, tak je to taková kašovitá polévka 😀 , pak ještě trošičku špaget, dneska se mi to obzvlášť povedlo (fůůůj, tady smrdí samochvála 😀 ), tak jsem nemohla odolat a teď tlačim mandarinky, abych se nepustila do něčeho dalšího. ach jo! co já ještě sežeru 🤐

leninn
5. únor 2009

Ahojky holky,
tak já odpolední návštěvu také zrovna extra nezvládla, ochutnala jsem myslím zcela vše....jo, bylo to moc dobré 😅 Ale teď mě žere svědomí, chjo...
No, tak zítra opravdu velice přísný režim a večer to vyběhnu ještě na tréninku, musím!

Hezký večer 🙂

marie_m
6. únor 2009

dobre ranko, holky, tak ja vcera snedla hrozne moc testovin, halt sem si to dobre uvarila, tak sem to skoro vsechno snedla 😝 😀

navic du neska s kamoskou na tah, to zase bude kalorii, v pondeli to nevidim vubec ruzove!

leninn
6. únor 2009

Také dobré ráno,
Maru, tak to je potřeba, aby ses pořádně napapkala, abys večer nebyla hned na šlupky 😀 😀 😀 Moc si to užij, je to potřeba, občasná lobotomie 😀 😀
Já ji budu mít zítra, jdu na tu kolaudaci a budu tam i spát...takže... 😅 Hmm, ale těším se 😉

Rozi, tak jak jsi nakonec zvládla večerní žravou? 😉

Swead, na jaké chodíte cvičení?

Hezký hubený den, kočky 😀

swead
6. únor 2009

ahoj,

leze na mě rýma. Nejdřív jí měl Matýsek, pak jí chutnul mm a teď já, slzí mi oči a cítím dutiny, chjo 😒

Leni, chodíme do jednoho mateřskýho centra na cvičení kojenců od 6ti do 9ti měsíců. Mně se to tam líbí, jen nám teďka špatně vychází spaní (akorát na to cvičení), takže je Matěj ofrněnej

pavla80
6. únor 2009

Ahojky holky

Teda zas vás nemám šanci dočíst dva dny tu nekouknu a nestíhám!!!!!! 😀 😀

V práci bylo docela fajn,ale holky nevím jak na tom bude moje "Dieta".V práci seto nedá,nemám vůbec žáden režim,jím jen jak je čas a včera jsme třeba skoro celý den neměla čas,bylo dost lidí.No a přišla jsem domů o půl 9 a snědla 2 rohlíky se šunkou 😠 .Když já měla hrozný hlad.A v práci máme nárok za celý den sníst nějaký salát který tam je a nebo pizzu.No a ta moc dietní není,ale když je hlad tak se sní vše.No nevím nějak to ještě musím vykoumat s tím jídlem.A mističky s jídlem se mi moc tahat nechtějí 😒

Swead a všem marodům,nestíhala jsme dočítat přeju brzké uzdravení!!!!! 😉 😉

Jinak holky probíraly jste tu něco důležitého,opravdu se mi nechce dočítat a musím jít poklidit,když jsem dva dny nebyla doma a manža tomu moc nedal 😀

Maruš a užij si večerní "tah" 😀 😉

Leni jdete na kolaudaci ke známým??A jdete i s malou,nebo ji máte na hlídání??

Komet a moc děkuju za tabulku 😉 😉

marie_m
6. únor 2009

holky, vsechny, co jste jeste nemocny, tak at jste brzy fit!!!

rozela
6. únor 2009

ahoj holky, tak včera po mandarince následovalo ještě 5 piškotů od sunárku a kousek sýra. a u televize jsem snědla velkej kus vanilkový zmrzliny 😅
dneska je to dobrý, snídala i svačila jsem s prckem, k obědu jsme si dali ten extra hustý kuří vývar. po spánku jdeme na bazén. po dlouhé době. malej se tam strašně těší. od rána ječel, že už chce jít a já mu zaboha nemohla vysvětlit, že až odpoledne.
holky musim si postěžovat. mm šel ráno přeparkovat auto a hned volal policajty. nějaká svině nám vylomila zámek, v autě bordel a z kufru ukradli komplet nářadí co tam bylo. takže my teď nemáme ani blbej šroubovák. všechno musíme koupit znova ☹ a já nemůžu ukájet své kutilské vášně. naštěstí tam nechali autosedačku a dokonce i rádio. bodejť, rádio z roku ještě před naším letopočtem, to by asi neprodali, i kdyby za to ještě platili. strašně mě k tomu všemu vytočil ještě policajt, co to sepisoval. debil jeden.
ale na druhou stranu dnes přišla ondráškovi ta objednaná maska čerta a je super. tak mi to trochu vyvážilo ten vztek. moc mu to sluší, jak ho vyfotim, hodim to do alba.
pavli to nějak určitě vyřešíš s tím jídlem do práce 😉
mari parádně si užij tah a dej si jednu i za mě. dnes bych potřebovala panáka jak prase drbání.
a všichni nemocní se brzy uzdravte! 🙂
já si teď jdu oholit končetiny, abych nedělala ostudu s chroštím na bazéně 😉 večer juknu, zatím pááá

swead
6. únor 2009

rozelo, kdybys věděla, co jsem snědla včera večer já 😖 fakt hrozný, dala jsem si ty plánovaný těstoviny, pak ještě chleba se sýrem, nakonec jsem měla chuť na sladký tak jsem snědla nějaký piškoty a jogurt 🙄

Dneska je to naštěstí o 100% lepší, uvidíme večer, jestli se mi zase zadaří

bramburka
6. únor 2009

čau, ani vas zatim nedočtu, ja jsem včera hřešila, dopo cvičení malá prořvala, tak jsem cvičila 5 minut, pak večer akváč jsem zapíchla a sla s holkama do sauny, viřívky a na šáňo.... ha ha ha

bramburka
6. únor 2009

krom toho mam dnes kocku a mam chut na něco dobrýho - hnusnýho , znáte to, mě na kocovinu nejvic zabira chees od Meka 😀 😀 😀

kitty68
6. únor 2009

ahojte,no baby tak ja abych drzela partu js dneska taky zrala jak prokopnuta, ale vecer jdu do prace, tak to snad vylitam, tak se mejte krasne, ozvu se v pondeli 🙂

bramburka
6. únor 2009

hm, tak papapapa se tady o vikendu zase bduu nudit, všichni si hezlky užíváte, ale já mám o víkendu padla s malou a nějak si ten čas neumím využít. Pujdu aspon do fitka.

kitty68
6. únor 2009

no brambur ja si urcite uzivat nebudu 😖 v praci 😝 😝 😝

rozela
6. únor 2009

ženy, tak já jsem po tom bazénu uplně vyflusaná a malej lítá jak hadr na holi. toho neunaví snad nic. po bazénu zvalil poprvé v životě párek v rohlíku tak jak byl. vždycky jenom z rohliku vyndá párek a ještě mu ho musím oloupat a dneska mi málem vypadly oči z důlků. vzal a baštil. já si teď dala chlebík se sýrem a šunkou, ještě si dám jogurt a končim, ale vzorná jsem nebyla. jak sem se nudila, než se malý vzbudil (budila jsem ho já o půl čtvrté), snědla jsem 6 hruškových buchet 😝 když ony byly tak strašně dobrý a tak smutně se na mě koukaly. no přece to nenechám zkazit, ne? 😀
pro velký úspěch jdeme s malým zítra dopolko opět na bazoš, tak snad si i já dám pár bazénů. dnes jsem jenom dřepěla u brouzdálka nebo s malým v náruči jezdila v protiproudu.
já bych si tak dala něco dobrýho! brambůr, tys mi udělala chutě s cheesem. dáváme si ho s babama po každý kalbě cestou domů 😀 mě teda momentálně honí mlsná na něco jako vlašák nebo chlebíčky. ideálně obojí 😵 no nic, dám si ten jogurt a půjdu se pokusit přesvědčit prcka, že má jít do pelechu 🙂

rozela
6. únor 2009

ženy takže já dneska končím. mladej mi ustřhnul kus malíčku, krve jak z prasete, asi by to bylo na šití, ale kašlu na to. polila jsem to notně betadinem, ovázala jak bambuli a uvidíme, co to udělá do rána. lehnu si, skouknu tudorovce a půjdu spát. dneska je těch katastrof už trochu moc.
dobrou noc a kilům sbohem!

leninn
6. únor 2009

Teda, Rozi, Tys dnes měla opravdu divoký den...co ten prst, teď asi už spíš a doufám, že se ráno probudíš a budeš v pohodě, jak se mu to proboha povedlo???

Kitty, tak to v práci přežij a v pondělí dej vědět, jak bylo 😉

Brambůrko, copak Ty se stihneš s malou nudit? To tedy u mé Barunky neexistuje 😀 Nebo právě budeš bez malé a máš čas jen pro sebe? Tak to si udělěj veget a odpočívej...a ta posilka bude taky fajn 🙂 😉

Swead, to cvičení musí být fajn, u nás je cvičení pro malé děti, chtěla bych tam s BArunkou co nejdřív také zajít 😉 Okouknout to tam, ale obávám se, že jim to tam Barča zbourá 😀 😀 Dračice jedna 😅

Já po tréninku celkem ok, snědla jsem sice asi tři malé topinky se sýrem, ale v čast jsem se zarazila a nepokračovala a mám ze sebe i celkem dobrý pocit, ale zítra jedeme ke švagrový na kačenu (já ji teda nejím) a na medovník, který miluju, takže zítra, dámy, dieta padá, protože nedat si medovník a koukat na ostatní, jak se jím cpou, by pro mě mohlo být smrtelné 😀 😀 😀 A večer ta kolaudace...hmm, v pondělí tu váhu strhnu 😠

Dobrou, jdu do hajan 😔

bramburka
7. únor 2009

to ja prave nejsem bez malé, ale má tatínka a já tak nejak nevim co by...odpočivat zase moc nejde. Holky jak se počítá převod kalorií na KJ, např. kolik kj má 200 kalorii?