Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

rozela
16. únor 2009

pavli díky za sníííííh! 😀 napadlo nám tu krásně. ale je teplo, tak se to asi neudrží.

holky jedu do "štatu" sehnat malýmu ještě černý tričko a ocas k masce, tak mi držte palce, ať jsem úspěšná.

pavla80
16. únor 2009

Roz no vidíš a u nás sněží a sněží,už tu máme skoro po kolena 😀 .A držím palce snad seženeš 😉

bramburka
16. únor 2009

JInak pražandy, po a st prosti tyden mam volnou zatím, takže kdykoliv ten človíčkov!

marie_m
16. únor 2009

roz, tak co, sehnalas neco?..my byli na karnevalu ted v sobotu a byla sem docela zklamana, pac to bylo v malym prostoru, lidi a deti jako nasrano, jediny misto, kam jsme se vmackli bylo u repraku, takze me pak bolela hlava jako prase, kuba, i kdyz je dost spolecenskej, tak byl dost nesvuj, pak i rval, tak jsme se sbalili a jeli domu, bylo to fakt narvano a kuba tam byl jeden z nemensich, takze pocitam, ze pristi rok uz to snad bude dobry

bram a roz, tak se domluvime na pondeli?

rozela
16. únor 2009

ahoj ženy 😀 tak jsem byla úspěšná, i když jsem toho nakonec musela objet mnohem víc. máme masku kompletní a dokonce jsem si i koupila tepláky na ten hiphop (mari, středa je naše 😀). jinak tedy dobrá, v pondělí si píšu človíčkov🙂 na kolikátku se tam sejdem?

pavli tady taky stále sněží,ale bojim se, že z toho bude akorát břečka. v televizi se oháněj sněhovýma kalamitama. tady je to jak v písničce od nohavici - v praze kalamita jak na sibiři, napadly 3 cm sněhu a u muzea 4 😀 já chci taky sněhu po kolena. když už sníh, tak mravně a ne takhle sem tam cosi 😵

kometka5
16. únor 2009

holky, tak posílám tabulku, jelikož někdo napsal mi i váhu za minulý týden a někdo ne, tak jsem zapsala jen tento týden, ju? a jinak je to napůl červený a napůl modrý...tak čekám, že příští týden bude jen modrý... 🙂

i když teď jasem sežrala 2bramboráky, tak nevím nevím...

marie_m
16. únor 2009

kometko, diky za tabulku 🙂 ubytkarkam gratulace a prirustkarkam hodne sil 😉

komet, nestvi me s tim bramborakem, ja ho miluju a nemela jsem ho uz ani nepamatuju, nam ☹ 😀

roz, tak super, gate mas, tak to ve stredu roztocime, domluvime se pak jeste na ICQcku

kometka5
16. únor 2009

maru, tak já bramboráky taky miluju a jelikož jsem minulý týden jedla jako prase, tak sjem si povolila ještě dnešek...už mi ty zdravý a dietní jídla lezli krkem, tak jsem musela vypustit páru... 🙂 a je mi výborně...

pavla80
16. únor 2009

Komet děkuju za tabulku i když jsem největší ostuda teda 😒 😒 .

Já se dnesk celý den krotila,ale pak jsme šli sánkovat s kámoškou a po sánkování jsme šli na chvíli k ní na kafe a já tam snědla malinká kousek tvarohové buchty,ale nabídla mi tak jsme nechtěla odmítat 😀 .Tak zítra musím být uspěšnější.No pak středa čtvrtek do práce tak to taky nebude nijak moc velký režim ach jo 😒 .A uplně nejvíc mě štve,že ted vůbec není čas jít do té posilky,když se střídáme s tím manžou a žádné jiné hlídání nemám 😒

Roz tak super,žes masku sehnala,tak snad se karneval vydaří 😉

Maru pamatuju si ,že když jsme byli s Kačkou poprvé na karnevalu ve 3 letech,tak si to taky nijak zvlášt neužívala,bála se dost toho klauna a tak.Tak asi je to tím věkem bude to rok od roku lepší 😉 .Ale třeba Miška ted byla poprvé a byla unešená furt tančila a užívala si to tam 😵 .

bramburka
16. únor 2009

čus,

spining - jsem malem nedolezla domu - paní se asi zbláznila! 😀 😀 😀

tak mi váha týden stojí, cm v pase se nehly... takže? jsem dnes bez večeře, s**u na zdravé hubnutí, jdu do drastickýho 😀 😀 😀 musim se krotit, abych mohla v patek pařit, kámoš má 30tiny.

Holky, my dřív než na 10h do človíčkova, na Budárnu nedoratíme, tudíž navrhuju 10 a pak obídeček, kde moje dítě udělá ostudu a pak frnknem spát do kočárku?

marie_m
16. únor 2009

bram, my tam budeme uz na devitku a pockame tam na vas, vzhledem k tomu, ze brzo vstavame (dneska ve 3 rano!!!!!!!!!), tak beru sebou kocarek a az se utaha, necham ho v nem tuhnout a na obidek skocime s vama
uz se na vas holky tesim

zacina me honit mlsna, kurva fix, asi radeji pudu spat 🙂

pavla80
16. únor 2009

Holky vy se máte že se můžete sejít 😉 😉 ,tak at se vám to vydaří 😉

Maruš 3 ráno 😕 😕 😕 🙄 .Tak to je mazec 😒 .

A já bych si taky něco dala,tak půjdu asi taky raději spát 😀

bramburka
17. únor 2009

Pavli prijed na vylet!

Maruško, budem se etdy snažit driv, ale vzhledem k tomu, ze mala spala celou noc a v pul 9 jsem ji sla budit, .... 😵 ale teda pravdidlo to není 😀

Projdem se s nimi a snad vytuhnou!

pavla80
17. únor 2009

Bramburko ráda bych 😀 😀 .Mám tchána v kladně,tak že bychom si udělai výletík 😀 😀 .Ale v létě za ním určo pojedeme tak bychom s epak domluvily a sešly bychom se,ale já bych se asi v Praze stratila 😕 😀

Míša šla dneska poprvé spát bez dudlíku,měla ho ještě pořád na spaní,tak tam pofnukává ☹ ,ale už jsme ji vysvětlovala že jsme dudlík dali pánovi pro miminko a že už je velká holka tak snad si zvykne,nechci už povolit,když už jsme se jednou rozhodla 😔 .Tak uvidíme,mám strach z večera a noci,někdy se na něho budí 🙄

marie_m
17. únor 2009

kocky, tak si musim postezovat
dneska jsme vstavali "az" za pet 4, poprvé jsme neska jeli do vytvarne dilnicky, ktera zacina od 9, kubu to zas az tak moc nebralo, radeji to tam chtel prozkoumavat a litat tam, jenomze oni tam maji v regalech keramicky veci, sklo, atd, vubec me kuba neposlouchal a co me nasralo nejvic jsou kravy ( pardon), ktery berou nemocny dite do kolektivu dalsich deti, to bych se dycky uplne posrala 😠 ...po ceste mi kuba samozrejme vytuhaval v buse, rval jako blazen, pac byl unavenej...achjo, me tak stve to jeho ranni vstavani, nemuzeme dopoledne delat vubec nic a vsechny aktivity pro takhle maly deti v MC jsou vetsinou od 9-10, coz je cas, kdy kuba usina....doprdele prace 😒
tak se nezlobte, ze sem si takhle stezovala, ale sere me to neskutecne

jinak jsem vcera hlad zaspala, tak to bylo super, odpo mam na 3 hodiny hlidani, tak skaknu na lymfodrenaz a pak jeste asi do bazenu

bramburko, dorazte, az budeme moct, nijak se kuli nam nehonte, my si na vas pockame 🙂

pavla80
17. únor 2009

Maruš no věřím že je to k ničemu.Dokud nezačne Kubík vstávat v normální hodinu,tak takové věci asi podnikat nemůžete 😒 😒 .A o těch nemocích my vykládej,to taky nechápu.U nás jsou maminy ve školce vyloženě doma na mateřské a pošlou dítě do školky nemocné 😠 😠 .

Holky a Míša usla po hodině a půl.Už jsme si říkala že ji ho dám a kašlu na to.Bobek malý plakala,tak uvidíme večer 😒

marie_m
17. únor 2009

pavli, my mame jeste porad dudlika na spani a k tomu ma svoji oblibenou "sudli decku", taky sem si rikala, ze bych mu to uz mela vzit, kdyz on s tou deckou proste porad usina, rikam si, proc mu to brat..

pavla80
17. únor 2009

No ona má taky ještě medvídka kterému "šudlá" ocásek 😀 .No já to chtěla jen prostě zkusit.Od kámošky malý bude mít 3 ted v dubnu a byla ním u zubaře a ta zubařka hned poznala že ještě dudlá a že by už měl skončit,může to mít pak špatný vliv na zoubky.Prý ty děti tlačí jazyk dopředu .A taky ji říkala,že je lepší pro dítě když se to odnaučí co nejdřív.Tak jsme si říkala,že bychom to mohli zkusit.No uvidíme jak to dopadne.Zatím usla uvidíme večer.

Maru dečku bych mu nebrala,já ji taky nebrala medvídka,jen možná zkusit dudlíka,ale záleží to na každém z nás to je jasný.Kdybych viděla večer,že to bude nějaké hysterické a nebo v noci tak to kašlu dudlík ji dám a hotovo 🙂

kometka5
17. únor 2009

ahojky, tak já vím od zubařky, že sice dudlík pak vadí zoubkům, ale to by ho malá musela mít celý den, takhle když ho má jen na usínání, tak je to vprý v pohodě, nehledě na to, že malá když pořádně vytuhne, tak jí stejně vypadne...a pak už spí bez něj...a my máme plenu na "šudlání"...

rozela
17. únor 2009

ahoj ženy, já jsem tu jenom na skok, dočtu později. hlásím, že karneval byl skvělý, malý si ho moc užil a já si dnes užila plavčo s kámoškou a ještě jdem do kina.
zítra budem ve zruči, tak kdybych nestíhala ke kompu, tak se mari domluvíme přes mobil, kde a jak se večer sejdem na cvíčko, jo?
holky zatím páčko 😉

pavla80
17. únor 2009

Kometko moc hezké fotečky!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 .A sněhu jste měli teda požehnaně 😉 .U nás to taky tak bude vypadat za chvíli pořád sněží 😉 .Jinak asi každá zubařka teda říká něco jiného.Ale zatím je Míša v pohodě a už ani nepláče,ale mám strach že neusne,blbne v postýlce,přece jen sme dali dudel a za chvíli spinkala 😒 .Jestli teprve ten křik nezačne 😒

Roz tak to je fajn,že jste si karneval užily,tak pak přidej fotečky 😉 😉

swead
17. únor 2009

Ahoj,
dnešek docela šel, držela jsem se s jídlem a cítím se fajn, večer už si jen vezmu jablko a půjdu spát. Když já jsem akční vždycky na začátku týdne a pak mi na konci dochází dech, víkendy jsou kriticky hrozivý 😀

marie_m
17. únor 2009

kocky, tak ja odpoledne stihla lymfodrenaz i bazen, super, ted sem nejaka jeta 🙂

roz, kdyz te neuvidim online, tak si vecer zavolame

swead, to bude dobry!!! ale s tema vikendama mas pravdu, to je hrozny

bramburka
17. únor 2009

čau, se budu vážit v úterý, vždy mam min než v pondeli, ale byla u me odpo kamoska, tak jsem nestihla veceret a samo jak jsem dostala hlad, tak jsem se neovladla, 1 chlebík s ličinou a salat, zbytek mandarinky 😖 no...

s tím dudlem to taky pomalu budeme resit, 24.2. jdem k zubarce, ma ho taky jen na usinani...

Maru, ja mam takovou knizku, Kazde dítě se naučí spát a tam je právě i metoda jak naučit dítě nevstávat tak brzy, v kostce jde o to, že musí chcilku dodržovat režim: tzn. snidat, obedvat a veceret vzdy ve stejnou dobu, tzn. sice vstaneš v 5 ráno, ale snídaně je až v 8 řvi si jak chceš!.-..no a pak musite udržovat při životě že prostě nepujde dopo spat, ale až v poledne, pak nechat spat max. 2 hodky, pak jit v 20h spat, pka by mel spat do 7 ráno. Zkuste to, kamaradka mela stejnej problem a tou snidani to spaní neuvěřitelně posunula už za jeden den. Prostě když takhle brzy vstane, dat max. napít vody. 😉 zkus a dej vedet, knihu ti mohu poslat mailem, je tam podrobnější návod.

marie_m
18. únor 2009

bramburko, muzes mi to pls poslat? mejla posilam do IP, mozna, ze by to za zkuseni stalo, dneska jsme vstavali asi v pul 4, nastesti mam neskutecnyho muzika, ktery k nemu vstava a budi me bud v pul 6 nebo v pul 7, podle toho, esi jede pred praci na plavani...jinak by me asi vazne odvezli 🙂

jinak sem mela vcera rano taky o 0,7 kg min, nez v pondeli 😀

bramburka
18. únor 2009

no Maruško, poslala jsem to, zkuste.

Já prostě o celý kilo mín než v ponděli, i dneska, takže to nebyla nahoda 😉

marie_m
18. únor 2009

bram, nic mi nedoslo..

marie_m
18. únor 2009

bram, tak uz to mam, diky

marie_m
18. únor 2009

uvidime, esi to v necem pomuze, vecer to cestou na cvico proctu 🙂 bram a jak se jmenujes? Xenie?

pavla80
18. únor 2009

Ahoky zas vás jdu jen pozdravit 😉 ,letím za chvilku do práce 😉

Maruš snad vám to aspon trochu pomůže,a můžička máš teda obdivuhodného,ten můj by nevstal 😀 ,je hrozný spáč 😠

Jinak Míša večer pak docela v klidu usla,tak snad to bude lepší dnes 😉

A dneska se ve školce fotí,tak jsme poslala manžu s Miškou,tak snad se bude chtít vyfotit s Kačkou,celé ráno ji na to připravuju.Před vánocema nechtěla,tak uvidíme 😉

Tak holky užijte si dnešní den Páááááá 😉 😉