Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

marie_m
21. srp 2008

tak uz sem to nevydrzela a udelala si rybicku, jenomze sem na ni misto koreni na ryby nasypala spoooostu pepre, takze kdyz sem se do ni zahryzla, tak asi tusite, jak mi chutnala....kua 😀😀
tak si jdu zkusit udelat rybicku podruhy.... 😀

rozela
21. srp 2008

ahoj holky, tak jsme se vybazénili. prcek opět nechtěl jít domů, tak bylo trochu vzrůšo. já ještě nevečeřela, přemýšlím, co si dát. celý den jsem byla na mrkvovníku 😀

rozela
21. srp 2008

mari, kde v Praze bydlíš ty?

kometka5
21. srp 2008

ahoj holky,
tak já teď trošku nestíhám, v úterý vykradli mý mámě barák, tak mámtrošku běhání, trošku víc nervů, prostě hrůza. takže jím když mám hlad a nějak se moc nehlídám. v sobotu ještě jdeme na svatbu, tak to jsem na sebe zvědavá... ☹

Cairo, já jsem taky pro tabulku, obě dvě...od IP tě napíšu míry, ale až zítra, malá už spinká a je to nejoblíbenější malý hračka jako metr, tak ani nevím, kde je, ale když jsem se měřila naposled, tak jsem měla přes kýtu 68cm. ☹

pavla80
21. srp 2008

Ahojky

Caira tak já ti taky pošlu své míry. 😉

Kometko tak to je hrůza 😒 😒 s tím vykradením.Tak to ted máš jiné starosti 😒

Holky a já si dneska dala zmrzku točenou.Jsme byli po dlouhé době ve městě tak to já nikdy neodolám.Ale i tak jsem se vlezla do 5000KJ.Já ted poslední dobou nějak nemám hlad konečně!!!!!!!!Ale zase se bojím aby ta váha nešla dolů ale pak zas rychle nahoru.Někdy se musím vyloženě nutit do jídla.

Ale co je zvláštní a super už jsem to fakt párkrát zkoušela hubnout a vždycky jsem si všechno zakázala a tím i to rychle vzdala a vykašlala se na to.Ale tímhle stylem,že jako sem tam si něco dám,se fakt cítím líp a nic si tak nevyčítám.Fakt super!!!!!!Holky a za to díky!!!!! 😉 😉 😉

kometka5
21. srp 2008

nějak se to na mě posledních 14dní zesypalo...špatný měsíc...napřed malá ouška, pak já nastydlá a teď máma. tak doufám, žetu smůlu jsem si zase nadlouho vybrala.

tak já moc nezhřeším, ale až si zítra stoupnu na váhu a změřím, tak mě trefí... ☹

marie_m
21. srp 2008

komet, s tvoji mamcou me to mrzi :(

roz, my jsme z kobylis

napodruhe se mi rybicka vydarila 😀

paula
21. srp 2008

cau holky,
nestiham vas docist, ale mam depky. Mela jsem silenou chut na sladky, tak jsem si upekla "sizenou" babovku, dala jsem tam mnohem min cukru a tuku,nez je v receptu, ale na flore je 60g babovky, coz je fakt kousek 1000kj ☹ ☹ ☹ navic ji doma krome me nikdo neji. To ji mam snad vyhodit??? Ale uz treti den me kazi prumer. 😠 dneska jsem snedla k snidani jen misku podmasli s kukuricnymi lupinky a pak jsme sly s malou ven a delalo se mi solidne slabo.
Jak vy to telesne zvladate, ten snizeny prisun kj? Nedela se vam mdlo, nejste vic ospale? Ale proto se ma asi jist casto,ze? Ja jim vetsinou pres den malo a vecer to uz nevydrzim a pokazim si to... treba babovkou.... ach jo...

leninn
21. srp 2008

Pavla80: to Ti závidím, že nemáš hlad, já mám teď dny jak na houpačce, jeden den hlad nemám a mám třeba jen 3500kJ a druhý den mám krizi a sním třeba 6000kJ...teď to tak je už čtvrtý den ☹ nevím, co s tím...zítra by měl být ten pohodový den, tak jsem zvědavá, ale pak zase víkend....
Jinak s Tebou naprosto souhlasím, že už tu dietu držím asi 3 týdny a ještě jsem to nevzdala...juhůůů, díky Vám 🙂

Kometka: zvládni to a snad už budeš mít pohodu...

Maruš: dóóóst dobrý...se stane 😉 Hlavně, že druhý pokud vyšel...já jsem dnes večer myslela, že se rozskočím...ta chuť sežrat všechno byla šílená, ale už je to naštěstí pryč a já odolala, uvařila jsem si kávu a celkem to i zahnala, ale asi půjdu brzy spát, dnes mám blbý den 😒

paula
21. srp 2008

je ja se taky zmerim, at mam vetsi motivaci. 😉 ale az zitra, jo?

marie_m
21. srp 2008

paulo, hele, to si myslim, ze je normalní, snizujeme prijem KJ denne treba o vic, jak pulku, tak to telo se s tim pere a jsme pak slabsi a tak..ja to mam taky ☹

leni, uz 3 tydny? super, ja teprve 4 dny ...tak snad mi to taky vydrzi

leninn
21. srp 2008

já také až zítra ráno, to budu nejlehčí a nejhubenější z celého dne 😀

leninn
21. srp 2008

Paula: nesmutni...ale zkus jíst pravidelně....

Maruš: já jsem se rozhodla asi 4 dny předtím, než jsem tu našla tohle téma...už jsem se na sebe nemohla koukat, ale jsem ráda, že v tom nejsem sama 😉
moc ráda

kometka5
21. srp 2008

tak já zatím kalorický bomby vynechávám, ale jak už jsem psala, sladký moc nemusím...ale koupila jsemsi hermelín, což byla chyba, měl zůstat v obchodě a teď na mě koukáp okaždý když otevřu ledničku a chce, abych ho obalila a sežrala. co s tím? ☹

leninn
21. srp 2008

Komet: mě hermelín, který mimochodem k smrti miluju, přivezla asi před dvěma dny mamka...a také na něj stále koukám, ale říkala jsem si, že si dám kousek zítra k snídani...je to kJ bomba, jako snad ale všechno, co mám ráda...
chjo chjo...miluju sýry a to je mazec, kolik mají kJ ☹ 😢

marie_m
21. srp 2008

leni, ja uz sem se rohodla pred 2 lety, ale chybi mi pevna vule....takze sem taky rada, ze sem na vas narazila, pac se to pak lip tahne! 🙂

komet, jak moc je kalorickej hermelin?...ja myslim, ze bychom si fakt jednou tydne mely doprat neco, co mame rady, nezdravyho 😀

kometka5
21. srp 2008

Marie, tak to jsem potřebovala slyšet...zítra k obědu se obalí, usmaží a spapám ho bez přílohy, abych měla aspoň dobrý pocit. 😉

leninn
21. srp 2008

Maruš: já snad hubnu průběžně celý život, zž jsem si jeden čas říkala, že na to kašlu a zkusím se mít ráda taková jaká jsem, ale ouvej, nejsem toho schopná....prostě se sama sobě nelíbím a nezmění se to, dokud nezhubnu...

Hermelín 100g má 1235kJ ☹

marie_m
21. srp 2008

komet, vsak jo! ja si chci zase o vikendu dat aspon pivko, takze to budu mit misto sladkosti ☹ 😀

pavla80
21. srp 2008

tak já se taky povážím a poměčím zítra a nahlásím 😀

Kometko a co kdyby, když už ho máš doma sis dala třeba jen po kouskách,třeba rozdělit na několik dílů a dát si to ráno.To by zas tak nevadilo né?Kolik má KJ.Já si takové věci raději nekupuju at mě to neláká a nebo když už si to koupí manža tak mu řeknu at to rychle sní at mě to neláká 😀 😀

A je fakt že já to mám taky trchu každý den jiné ale poslední tři dny se cítím taková už jako by si to tělo zvyklo.Ale mám taky problém jíst pravidelně.U holek to prostě nejde,ale snažím se jak to jde 😉 .Ale co mě dost štve, že jsem trochu podrážděná,nevím jestli je to dietou máte s tím taky některá zkušenost???

pavla80
21. srp 2008

tak holky než já to napsala tak jste mě všechny předběhly 😀

pavla80
21. srp 2008

Holky a já jdu zítra na zapíjení svobody tak to asi celý den nebudu jíst.Jak si pak dám vínečko to bude kalorii. 😀

leninn
21. srp 2008

Pavla80:zrovna včera večer na mě padla pěkná deka, chtělo se mi bečet...byla jsem unavená (asi i po basketbalovém tréninku), ale opravdu jsem se necítila dobře...
dnes to nebylo o nic lepší, ale jen fyzicky, psychicky jsem byla celkem v poho.
Myslím, že na mě padla krize, ale cítím, že když ji teď překonám, tak to bude fajn a já to vydržím a zhubnu...
ale je to síla, SÍLÁÁÁÁÁ

marie_m
21. srp 2008

leni, to ses jak ja, pritom ja nebyla nikdy spekata nebo tlusta, ale protoze sem driv vrcholove sportovala a sport fakt miluju, tak sem byla proste dobre stavena, sportovni typ, rikala sem si tehdy, ze bych mohla neco zhubnout, ale nejak sem porad nemela potrebu, jenomze to sem mela 65 kg, ted uz se na sebe taky nemuzu ani podivat, taky sem si rikala, ze se halt smirim s tim, jaka sem, budu se mit rada a bude to lepsi, budu se citit lip, jenomze ja takhle bejt nechci, sere me, kdyz si chci koupit neco hezkyho a vsechno maj v tech posranejch velikostech 36, 38....a hlavne vim, ze to dokazu!!!....ALE TO MY VSECHNY, NE? 😀😀

marie_m
21. srp 2008

pavlo, podrazdena jsem taky, vcera sem uz na muzika u skvose byla fakt hnusna a on mi rekl, at se koukam najist, ze sem pekne nervni 😠 😅 jenomze tady v tom ma pravdu, uvidis, ze se pres to vsechny preneseme, ono ti to pak vynhradi ty kila dole 😀

kometka5
21. srp 2008

když já ho miluju smaženej, když je horkej a roztéká se...dala bych si ho snad i teď, honí mi mlsná...tak jdu hajat,,,tak dobrou noc holky,

pavla80
21. srp 2008

No tak to samé mi říká manža taky 😀 😀 .Ale vždycky jen ze srandy,on mě docela v tomhle podporuje,ještě že tak.Ale co mě mrzí víc,že jsem protivná i na holky hlavně na¨Kačku.Někdy fakt vylítnu a pak lituju.Tak snad to bude brzy v pohodě.

A jinak mám stejný problém.Vždycky jsem byla hubená a fakt si nemusela dávat pozor na váhu a pak nějaký zlom a já začínala nabírat+ dvě těhotenství za mnou,Ale někdy sem se tak koukala na sebe a říkala jsem si,ale ještě se to dá,mohlo by to být i horší.To je asi to nejhorší co jsem si mohla říkat.Ale pak příjdu do obchodu a kouknu na nějaké věci a tolik krásných hader a já mám všechno malé tak to jsem uplně hotová a naštvaná fakt na sebe.Tak ted sem si řekla a dost a snad fakt nepovolím dokud nebudu mít aspon 60kg ale můj sen je 55 😝 😝 Ach jo a mám 67 tak mám co dělat

pavla80
21. srp 2008

dobrou kometko a nedělej mi chutě já ho taky miluju smažený a ještě že ho nemám doma 😀 😀 😀

rozela
21. srp 2008

ahojky takhle při večeru! holky, ta podrážděnost přejde, je to jenom začátek 🙂 . měla by následovat euforie ze shozených kilogramů 🙂

kometko, to je mi líto, co se všechno přihodilo, ale odteď už to bude jenom lepší.

maruš, v kobylisích mám kožařku 😀 . ve středisku čumpelíkova nebo tak nějak 🙂

tak já dnes bez večeře. po tom celodenním mrkvování nemám nárok ani na suchou vodu, takže zítra zase pěkně najedu na režim. a nepeču už žádný buchty, pak to se mnou takhle dopadá 😀

jo a taky mít se ráda, taková jaká jsem mi taky nejde. nemůžu vystát ty strašný kejty, bachor, špeky snad i za ušima..... prostě to musí dolů. takhle mizerně jsem na tom ještě nebyla a nejhorší je, že po porodu jsem dala dolů všechno, dokonce jsem šla pod váhu, co jsem měla před těhotenstvím, jenže během prvního roku po narození toho našeho pokladu jsem se takhle vyžrala. jsem holt blbá blbá a ještě jednou blbá. celý den o hladu a večerní bílení lednice mě stálo víc jak 15 kg nahoru a to jsem prosím chtěla hubnout.

prochi
21. srp 2008

Čusík busík, pamatujete si ještě na mě? 😅 Nestíhám nestačím... manža měl dovču, pořád jsme někde lítali, grilovali, vejletili, ale taky makali na zahradě, vybírali brambory atd. atd. Ale už jsem tu a jen vaše 😀
"Dietka" dobrý. Jsem nastartovaná jak fretka, dřív bych touhle dobou (čtvrtek večer) už byla zoufalka největší, ale vy my dodáváte neskutečnou sílu vytrvat. První týden byl úbytek dvě boží kilíčka, teď myslím, že by mohlo být další dole. Takže to zatím krásně jde.
A teď vás jdu trochu dočíst, ať jsem v obraze. Né abyste mi tady zatím moc nakecaly!