Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

caira
23. zář 2008

leni na tu svatbu letim za 2 tydny, ale taky si myslim, ze ten ubytek byl i stresem jak byla mala nemocna, ze jsem se o ni dost bala tak jsem moc nejedla.

Nicneme dneska jsem trosku zazlobila a dala si pulku male cokoladove tycinky, puvodne jsem ji mela mit vcera jako odmenu za uspesny tyden, ale pak jsem si vecer dala jeste 3 kurky od manzova toastu, on kurky nerad a ja je zboznuju.takze jsem si cokosku uz nedala..

Hadam ale, ze pristi tyden nebude tak uspesny, v patek to mam dostat, takze asi zase budu mit vic..ale co se da delat 🙄

zalda
23. zář 2008

Ahojky holk, já mám těžkou depku, protože jsem to o víkendu dostala, tak mám břicho nafouknutý, jakokdybych snědla balón, depresivně na mě působí aktuální podzimní počasí aještě k tomu jsem nachrmlaná. To je těžká pruda.

A jak se jinak máte? 🙂

rozela
23. zář 2008

ahoj holky, tak dnes se musim přiznat, že mám normálně hřešicí den a je mi to fuk. celý dopo o hladu, pak slavnostní oběd - kuřecí řizek s kaší, pak 2 čokoládový kindertyčinky a ještě hrošík od malýho. máme dnes radostný den, tak házim bobek na výčitky 😀 ale teď už se budu držet 😉 přecejen to nesmim moc přehánět 😀

rozela
23. zář 2008

komet tý kalmetizace se hrozně bojim kvůli reakci. hodně teď čtu, kolik dětí z toho má hnisavý pupence a jak dlouho se to hojí. jsem děsnej plašan a hned vidim ty nejhorší scénáře a možná se i dost zbytečně nervuju, ale holt jsem taková 🙂 a malej je na každý "bebínkování" hrozně přecitlivělej, co měl pneumokokový zánět stř. ucha. tak si řikám, že jestli bude mít blbou reakci, tak už ho nikdy nedostanu k doktoru. už teď je to fuška.

ještě ke kojení. když jsem už byla doma z porodnice, kupovala jsem v lékárně pro malýho mlíko a ta lékárnice mi skoro vynadala, jak to, že nekojim, když mám takhle malý dítě a poučovala mě asi 10min. tak mě rozhodila, že jsem týden řvala jak želva, co jsem to za mámu, že nedokážu kojit svý dítě, kor když je nedonošený. asi zapracovaly hormony. dneska si říkám, co to bylo za krávu. nic o mě nevěděla, neznala mě, takže nemohla mít potuchy o tom, z jakého důvodu nemůžu kojit. prostě kráva. toť z mé zkušenosti na téma kojení.

pavla80
23. zář 2008

Holky tak já byla dneska moc hodná 😀 😀 ,žádné hřešení a koupila jsem si dneska gymnastický míč,tak na něm od zítřka začnu cvičit,no nejdřív od švagra musím donést pumpu tak to stihnu asi večer.Už se těším!!!!!!!!

Rozi je to děs jak jsou někteří lidi necitliví,netápou se po tom proč ta maminka nemohla kojit,ale hned začnou vyčítat a tisknout někomu do hlavy své názory.Mě se taky sposta lidí ptaly jestli kojím,nevím proč to tak všechny zajímá,je to snad má věc 🙄 😝

Zalda tak snad bude zítra nálada lepší 😉 😉 .Já taky mívám někdy takové dny 😒

prochi
23. zář 2008

Ahoj holky, tak hlásím, že já včera i dneska paráda. Začala jsem zase poctivě počítat, abych s tím opět trochu víc pohnula, tak doufám, že mi to vydrží...

Teď večer jsem si zaposilovala s Kynyškou, paráda, ještě jednou obr dík za super odkaz. Dala jsem 30 minut břicho a pak ještě vnitřní str. stehen. Zadek jsem nechala odpočinou po těch včerejších masakr stepech 🙂

Leni, to s tím počátečním návalem na cvičení je u nás taky a vždycky se my "pokročilé stálice" 😀 bavíme, když v září je nás tam hafo a jak to postupně odpadává... a pak v lednu to samý 😀 My jsme to s holkama počítaly a letos už zahujeme desátou cvičící sezónu, to je neskutečný 😕

Roz, prosím tě, už jsem ti psala, aby ses tý kalmetizace vůbec nebála. My jsme na tom byli v dubnu a úúúúúúúúplně bez problému. Naopak paní doktorka na kontrole za dva měsíce hledala jizvičku málem lupou, opět jsme bez jizvičky, jen úplně piditečičínečka, ale prý je to dobrý a na kontrolu až v jedenácti letech. Malej sestřenky na tom byl ve dvou letech taky znovu a opět úplně bez reakce.

rozela
23. zář 2008

prochi jsem děsná hysterka 😀 😀 😀 díky za pozitivní skutečnosti. pomáhá mi to víc, než si umíš představit.

já už odpoledne byla hodná. měla jsem jenom kousek sýra, jinak nic. prolívám se vodou, aby ten řízek a čokoška nenapáchaly takový škody 😀 teď to půjdu zaspat a ráno to nevydržit a hupsnu na váhu, abych zjistila, kolik to hodilo 😀 aspoň bude nějaká sranda 😀 😀 😀

holky dobrou a s kilama do kelu 😀 😀 😀

marie_m
24. zář 2008

dobre ranko kocky, tak ja se hlasim od nasich ze severu cech, jsem tu, aby mi pomohli s mladym, vubec tu ruku nechci zatezovat, pac uz to chci mit pristi patek dole....no a jak to tak u rodicu byva, jsem permanentne prezrana tady, tak dneska koncim, at v pondeli nemam cerveno! 🙂

kitty68
24. zář 2008

ahojte

kraska dnes vstavala v 6.11 😒

jdu delat snidani nez se nam tatinek vrati z prace

leninn
24. zář 2008

Ahojky 🙂 ,
tak já včera zase neměla ideální den ☹ , když jsem pak večer četla, jak jste na tom dobře, jak jste na sebe pyšné, jak jste už dny dny spokojené, tak jsem si řekla, že ode dneška zase naplno....abych v pondělí neměla přírůstek, ale aspoň malinkatý úbytek....

Maru, plně tě chápu, když jsem u našich, tak má člověk k dispozici takových dobrůtek a pokušení a málokdy odolám. Včera jsem měla od našich půjčené auto a jen jsem ho jela vrátit a hned kávička, to by nevadilo, protože jsem se na ni těšila, ale pak mamka hustila, ať se navečeřím....tak jsem si dala jeden toast, ale oni měli jen takové velké a se sýrek a vším mi to dalo před 1000kJ, a to bohužel nebyla konečn, doma jsem pak ještě dala tmavý rohlík s česnekovou pomazánkou a .... ☹ ☹ 😢 😢

Ale jak jsem psala, ode dneška na novo, mám na to 5 dní, což je dost....( Rozi, také jsem dnes ráno skočila na váhu a ???0,5kg od pondělí nahoře 😠 😠 , že já tam lezla)

Krásný den 🙂

prochi
24. zář 2008

Leni, tak tě můžu uklidnit, že já mám krizi dneska. Že mi to ale dlouho vydrželo... 😠 dva dny! Zatím se držím, ale vůbec nevim, jak to do večera vydržím, od rána mě bolí hlava (zatím nijak závratně, snad se to moc nerozjede), venku leje jak z konve, dopoledne jsme zmokli, odpol. mě čeká návštěva u tchána (jsem fakt nadšená...)....... Nejradši bych celý den jen ležela a žrala 😀 🤐

pavla80
24. zář 2008

Zdravím vás holky!!!!!!!!!!!!!

Tak hned na uvod,se přiznám,že jsem si dala dneska ráno oplatek Mílu tu miluju a od rána jsem byla nějaká nervozní,tak jsem si musela obalit nervy do sladkého,ted jsem cvičila 40 min,tak snad jsem aspon trochu něco vypotila z toho oplatku 😝

Maruš taky to tak mám,doma mě nic neláká,ale jakmile jsem někde hlavně u mamky a u tchýně tak je to děs 😒 ¨,ale hlavně že máš pomoc a ruka se určo zahojí!!!!!!!!moc držím palce 😉

Leni,nesmíš chodit na tu váhu každý den 😅 😅 .Tak snad už tě to dostatečně nakoplo a žádné hřešení (no já mám co mluvit,po tom oplatku 😀 😀 )

Holky a co dnes plánujete????U nás je zas strašně hnusně ach jo!!!!!! 😠 😠 .Tak my dneska zajdem pro pumpičku a budem foukat balon 😀 😀 .A hned večer bych si chtěla zacvičit 😵

pavla80
24. zář 2008

Tak vidím že dnes není moc dobrý den 🙄 ,tak snad to zvládnem holky!!!!!!!!!!MUSÍME!!!!!!!!!!!!

marie_m
24. zář 2008

tak ja mam v sobe dve delisy a hnedka je mi lepe 😠 😀 ..opet sem ztratila motivaci, holky, co s tim?

leninn
24. zář 2008

Pavli, obvykle se takto nevážím, ale po těch dvou dnech-děsných, žravých-jsem to nevydržela....a vlezla tam ☹
Ale nesmutním, ode dneška jdu zase do toho na plno! NA PLNO!!!

Maru, hoď za hlavu ta dvě delisy a začni teď hned od nuly.....představ si nějaký krásný hadřík, jak v něm budeš vypadat nádherně, ažbudou kila dole a jak Ti bude každý říkat, jak Ti to sluší, jak jsi zhubla...a manža? Hmmm
😀 😀 😀

zalda
24. zář 2008

Ahojky holky, tak dneska taky hřeším, kde můžu a vůbec mě to nevadí, ale zítra budu zase horlivě pokračovat v hubnutí, jenom mě štvě to počasí, člověk by šel ven, jenže ono venku prší. Paráda.

pavla80
24. zář 2008

Leni tak to je krásná motivace,ale kdyby to šlo hned!!!!!!!Mě se nechce čekat!!!!! 😀 😀

leninn
24. zář 2008

Pavli, mně se taky nechce čekat, ale nic jiného mi nezbývá, buď čekat a být kočka, nebo se na to vykašlat a být tlusťoch, tak si raději počkám 😉 😉

Zalda, nevadí, jak říkáš, začneš zítra 😉

Prochi, Tys dva dny vydržela, já ne, dnes máš krizi Ty, zítra já nebo jiná z nás, tak ji překonáme, pojedeme dál a zase bude dobře...to je útěcha hlavně i pro mě 😉

prochi
24. zář 2008

Leni, díky dík, mě pomáhá každý příspěvek tady, abych se udržela. Zatím dobrý, i bych řekla, že je krize snad za mnou. Hodně mě nakoplo to sem napsat, jak s tím bojuju. Ke kafču po obědě jsem si dala tribitka, hodilo mi to sice 900KJ, ale když si vezmu, že na hříšek denně mám 500KJ, tak to není taková trága 😅
A po O. jsem si 40 min. zaposilovala s Kynyškou, tak mám super pocit.

Pavli, taky jsem koukala na to cvíčo na balónu a už jsem manžovi hlásila, že ho potřebuju trošku dofouknout a možná si ještě večer na něm zacvičím. Je to fakt super super odkaz na tu Kynychovou!!

prochi
24. zář 2008

mě tenhle týden drží to, že v sobotu máme sraz s kamarádkama (jsme čtyři, známe se od školy a snažíme se aspoň jednou za dva měsíce sejít a pokecat), tak chci být placatá 😀 😀

rozela
24. zář 2008

zdravim všechny otrávenkyně z počasí 😀 😀 😀 to je ale hnusně! uplně mi z toho hraboší. den jak korálek, jenom navlíknout. tak jsem ráno vlezla na váhu a mám stále stejně. žádný úbýtek, ale taky nic navíc, takže vlastně pohoda. jenom se bojim, že při tomhle počasí budu mít žravou. dnes se částečně držím (snědla jsem jedny lipo). už nevím, co vymýšlet za domácí práce 😀

holky, obávám se, že díky podzimu budou ty krize častější, ale kvůli jednodenní krizi, nebo i třeba dvoudenní, přece nebudeme házet flintu do obilí 😉 😀 holt prostě za každý prohřešek nějaký to cvíčko navíc a ono se to vyrovná. kdy jindy hubnout do plavek na příští léto než teď 😀 a do jara chci být prostě na "svojí" váze a hotovo! 😉

P.S. a nezapomínejte na ten kortizol, takže stresy, výčitky a chmury stranou! 🙂 😉

kometka5
24. zář 2008

Ahojky,
holky, tak já už konečně můžu jíst... 🙂 zub stále ještě cítím, ale není to nic hroznýho...takže na oslavu jsem si dneska k obědu dala kuře na paprice s knedlíkem a je mi hrozně blbě... ☹ já se ani nedivím, když jsem týden nejedla nic jiného než instatní polívku nebo jogurty a teď takovou bombu, myslím, že dnešní noc mi najdete na záchodě. 😉 😒

nevěšte hlavu, mě hrozně motivujete právě vy...hrozně mě hecuje ta naše tabulka, to byl výborný nápad, tak moc chválím toho myslitele, který s tím přišel, už si to nepamatuju...jen k tomu cvičení se nemůžu dohrabat... 😠

ale dneska jsem se koukala na fotky, a přišla jsem tam na jedny, kde jsem se až skoro zděsila...to bylo před třemi roky, a já byla tak hubená...ach ach, to by bylo krásné mít to zase, ale bude mi stačit, když budu mít místo 66kg, 70kg. to jsem na sebe hodná, co? 🙂 já jsem tenkrát měla trošku psychicky krizi, hodně práce, pořád jsem lítala mezi plzní a prahou a kg prostě šli dolů nějak sami...a teď nechtějí odejít a nechtějí... ☹

holky, já si myslím, že každý z nás to hubnutí jde, tak nezoufejte, pamatujte, že když to jde pomalu, tak to jde navždy a už se to nevrátí...

Co je s Cairou? nějak dlouho jsem jí tady nezaregistrovala... 😖

marie_m
24. zář 2008

kocky, tak ja si dala k veceri salatek, tak snad uz se niceho nenazeru!

az mi sundaji tu sadru,tak budu chodit aspon obden plavat a pak zkusim aerobik, kdyz muj milovanej skvos a tenis musim na tak dlouho vypustit...uz se na to tesim

pavla80
24. zář 2008

holky mě taky pomáhá když to tu napíšu a vždycky jak kouknu na tabulku tak mě to nakopne a vždycky si říkám už jsem něco zhodila tak to dokážu do té mé váhy!!!!!MY VŠECHNY TO DOKÁŽEM!!!!!!Jen díky vám jsem to fakt vydržela skoro 2 měsíce a to se mi ještě nikdy nepovedlo!!!!!!!!Už to je uspěch,pro mě 😉 😉

A jsem hrozně naštvaná,tak pumpu jsem si sice půjčila,ale vůbec jsem neměla šanci to nafoukat.Foukala jsem hodku a měla jsem tak čtvrt balonu 😠 a ruce bolí jako hrom 😝 .Tak jsem volala kámošce tak mají kompresor tak snad mi to nafoukají.No ale chtěla jsem to už prubnout dneska ,tak budu muset počkat 😀

Komet to je dobře že už je zub v pohodě a snad to dneska ten žaludek nějak stráví,tak přeju pohodovou noc 😉 😉

Rozi taky se právě toho sedění doma bojím,to mám vždycky největší žravky 😠 😠 ,no musím se přemoct

rozela
24. zář 2008

já musim říct, že tohle je asi nejlepší hubnutí, co jsem kdy zažila. když člověk hubne sám, jednou zahřeší, a pak to zpravidla vzdá, ale takhle to hodim za hlavu, jedna vlaštovka jaro nedělá a další den zase najedu na režim a je dobře. tohle kolektivní netové hubnutí je prostě SUPER!

komet to je fajn, že zub přestal zlobit. musíš najet na normální jídlo postupně, jako ve špitálu 😀 ale budiž ti útěchou, že je mi dnes taky dost blbě. udělala jsem si instantní polívku do hrnečku a fest mi nesedla 😝

pavli právě ze strachu, abych si vymýšlím blbiny doma. když si zrovna nehraju s malým a nemám tak nějak do čeho píchnout, tak jsem tuhle růčo ušila malýmu povlak na polštář do postele. funguje to! tak uvidím, co vymyslim příště 😀 😀 😀

rozela
24. zář 2008

šmankote, co jsem to tam napsala za blud! 😅 mělo to být "abych nežrala, si vymýšlím......." pardon, asi tu mám nějakýho šotka nebo co 😀

pavla80
24. zář 2008

Rozi tak to si šikovná,to já jsem ráda ,když zašiju malou dírku.Nesnáším šití,tak si budu muset najít jinou zálibu 😀 😀

leninn
25. zář 2008

Dobré ránečko,

Rozi, to je prima nápad, když mě přepadne mlsná najít si hned nějakou jinou zábavu...já šití asi také ne, ale úklid domácnosti by nezaškodil, mám v tom dost rezervy 😒 Tak dnes...
A úplně s Tebou souhlasím, že je to takto společně bezva... 😉

Komet, opatrně! Ať už je Ti dnes líp, udělej si něco dobrého, ale raději lehkého, buďme rády, že už nám ten žaludek říká:"Tak tohle nee 🙂 "

Pavli, tak ať Ti dnes vyjde ten balon-oveball? Ten je bezva, občas s ním na aerobiku posilujem a je to mazec... 😀

Maru, tak jak jsi zvládla večer? Já tedy vůbec, přijeli švagrovci a jak jse měla prima den, tak od 16-18h jsem to total po*rala, no, prostě tento týden je krize jako blázen, ale nevzdávám to!!! Drž se, ať Tě maminka nenapíká dobrotama... 😉

Prochi 😉 🙂 😀

Cairo, jak se daří Tobě?

marie_m
25. zář 2008

dobre ranko, kocicky

leni, vcera sem to zvladla vecer na jednicku!! nejak sem nemohla spat, tak sem zase mela premyslivou a zase sem se sama (s pomoci vas, samozrejme) nakopla, ze to dokazu...vcera sem navic videla fotky z minuly soboty, co fotil tata, to je hrozny, jakej sem vorvan, to je dycky nejvetsi hnaci motor!!!

komet, super, ze je lip

kocky, myslite, ze se nekdy sejdeme, nase dietni squadra? 😀

rozela
25. zář 2008

ahoj ženy! 😀 ač dnes pošmourno jest, mám výbornou náladu. ani nevim proč. k snídani jsem si dala 2 malé tvarohové šátečky, tak mě asi nakoply 😀 😀 😀

a jak tak sleduju, začíná nám tu fungovat nějaká telepatie či co 😀 maruško zrovna dnes ráno jsem tak přemýšlela, že by bylo fajn, kdybychom se všechny někde sešly 🙂