Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

prami
20. dub 2009

jo a ještě,13.6 mám další sraz,tentokrát ze základky po 20 letech 😝 😝 😀 - chtěla bych zhubnout nejméně 5 kg.
Myslíte,že to je reálné?l

kometka5
21. dub 2009

ahojky,
tak já jdu v sobotu na tu svatbu, myslíte, že jsem nějak výrazně zhubla? a to jsem na to měla 2měsíce. 😠 tak uvidíme, mám skoro o kilo míň než v pátek, tak jsem zvědavá, jak to budevypadat v sobotu...
trošku mi omlouvá, že jsme byli pořád nemocný, napřed ta nemocnice s malou, teď můj zub, vždycky jsem třeba 2kg zhubla, ale začala jsem jíst a byla tu stará váha... 😠

Petise, tak to jsem na tebe zvědavá...já jogurty skoro nejím, takže to bych asi umřela hlady... 😀

petise
21. dub 2009

Ahojky 🙂

to jsem ráda, že ste holky zvědavé 😀 ale pouvažovala jsem a polívku v poledne si dám 😉

prami, já si myslím, že to právě reálné je...4 kila určo..ale jde o to cvičení..to je fakt důležité..

komet, a co bylo malé?? 😕

rozela
21. dub 2009

ahoj ženýýýýýýýýýý!!! já mám brusléééééééééé!!! 😀
dneska jsem si s měsíčním předstihem pořídila narozeninový dárek v podobě inline brusliček. mám takovou radost! 😵 teď se na tom ještě naučit 😀

mari to se nedá nic dělat, tak ti budu aspoň vyprávět, co bylo na hodině 🙂

pet to si borka, týden na jogurtech a jabkách. já bych bez masa umřela. rozhodně pak musíš dát vědět, co to udělalo s váhou. co se tabletek týče, tak máti a ségra jsou odbornice. kdejaký nový pilule si koupí a zobou, ale efekt 0. bez stravy a cvičení je to prostě na ptáčka. a farmaceutický průmysl vydělává, že 😒

prami těch 4-5kg je reálných si myslím. tak srazík jo? 🙂 budu na tebe myslet, pže já ten den budu slavit 3 narozeniny našeho malýho 🙂

komet neřeš zhubnutí na svatbu. nenech si zkazit náladu váhou. až se hodíš do gala, vzpřímíš postoj a rozzáříš svou osobnost, tak uvidíš, jak budou lidi čučet. fakt. na vlastní kůži jsem zjistila, že strašně záleží na tom, co z tebe vyzařuje. zas až tak moc jsem nezhubla, v poměru k tomu, kolik potřebuju dát dolu, a když se do toho opřu, vyšponuju se div ne na špičky a tvářim se hubeně, tak mi lidi tvrdí, že už jsem musela zhubnout nejmíň 20kg. a ono houbelec, že 😀 zkus to, fakt to funguje 😉

petise
21. dub 2009

rozel, dám vědět 😉
a taky si myslím, že na 90ti procentech se na těch práškách koktejlích vydělává...

A musím taky souhlasit, když se člověk pěkně obleče a tváří se spokojeně, tak pár kileček navíc není nic hrozného. Dyť já potkávám tolik holčin, co ty kila mají, ale umí se pěkně upravit, dají si různé doplňky (sponečky, naušnice..)jsou pěkně nalíčené a ty kila jsou úplně druhořadé, zvlášť když jsou vysmáté atd..

bramburka
21. dub 2009

čau holky

prace me s..e hledam neco jinyho....

jinak me bolela zase ta kyčel, tak jsem nebyla na spiningu, hmmm, prasim samo porad, ted si jdu dat neco dobrho na žal 🙂

JInak 4-5 kg za měsíc právnou životosprávou v pohodě, těm rychle schozeným kilům neveřím, jak zacnes normakne jist, tak ztlousteš i po salatovce okurce, jak se tělo bude bát, že mu zase nic nedáš, tak si ukládá vše, no.

JO a koktejly jsou o tom, když si neumíš dát přiměřenou snidani - obed - veceri, ale pít koktejly a k tomu jíst je nejhořší kombinace.

bramburka
21. dub 2009

hele pisu jako prasatko, hruza.

prami
21. dub 2009

ahoj holky,

jj přesně jak píše rozelka,je to o pocitu ze sebe sama,a ten pak z nás vyzařuje 🙂

Komet- já jsem taky o tom převelikonočním srazu věděla cca 3 měsíce a skoro prd jsem zhubla,ale cítila jsem se fajn,ohákla jsem se , bylo to příjemné- teda dokud jsem neviděla fotky ze srazu 😀 😀 😝

možná už to tady někdo dával,ale tyhle stránky mi přijdou dost dobrý a docela vtipně tam píšou,proč ty zázračné pilule nefungují 😎

http://www.f-sport.cz/

rozela
21. dub 2009

jj prami 🙂 tyhle stránky mám v oblíbenejch a chodim tam čerpat inspiraci a číst, když mám splíny, že mi hubnutí nejde tak rychle, jak bych chtěla.

prami
21. dub 2009

roz- já je teprve začínám pořádně studovat a jsou fakt úžasné,Martin má dobrý přístup i hlášky,natvrdo řekne,že pokud nežereš prasácky a cvičíš správně,není boha,abys nezhubla,ale na druhou stranu,pokud někdo řeší ,že má v těle 15% tuku,ale moc tomu nevěří,myslí si,že má víc,tak mu rozumně a skvělým způsobem řekne at neřeší kraviny 😀

kometka5
21. dub 2009

Petise - my jsme byli v nemocnici před měsícem, 5dnů, malá zvracela, vše, co vypila tak vyzvracela, takže jsme tam byli na kapačkách na dehydrataci...

když já vím, že by to potřebovalo pohyb, ale jak už postý píšu, já nemám sílu. prostě jsem totál vyfluslá, že i když vím, že se někam vydat, tak že mi to dobije, já prostě nemám sílu.

Roz, inliny taky mám, jen jsem na nich byla naposledy asi před 5lety. ☹ 😠

kometka5
21. dub 2009

tak já doufám, že se budu cítit dobře, jen ty fotky...ty nřvaný tváře ničím nezakreju... ☹

rozela
22. dub 2009

ahoj ženy, držte mi palce, jdu na pohovor

paseky
autor
22. dub 2009

Ahojte kočky

roz, hmmm brusle ,bych si při jejich nasazení asi hned rozbila hubu. To já neumím 😀 jsem děsný tele

peti no nevím nevím, takhle rychle hubnout. Jojo efekt .Měla bych strach.

sama vím, ze svý zkušenosti, že jsem dala v pohodě a bez nervů atd. 4 kila za měsíc dolů. A to jen pravidelnou stravou, menší porce, víc ovoce a zeleniny, trocha sportu šlo to jak po másle.

já se musím pochválit mám první 0,5 kilo dole a doufám, že už to půjde.

páč mám už asi měsíc šílenej kašel, rýmu asi alergii, včera jsem byla u mudr a čekala tam asi 1,5 , ale nedostala se na řadu. Musela jsem pak už být jinde. dnes jdu znova a tak doufám, že se ji už dočkám a něco se mnou udělá

jsem utahaná, nos odřenej, kašel hrůza.oči no šílený

Co naše těhulky????? Jak se Vám daří??????

tak zatím pá a kilům kšá 😉

kometka5
22. dub 2009

Roz, držím palečky...jak jsi dopadla? a kam to bylo?

rozela
22. dub 2009

ahoj holky! tak zítra nastupuju do nové práce 🙂 budu dělat účetní. tedy zatím jenom takovou asistentku a postupně do toho proniku. naposledy jsem měla účto na škole, ale to snad nebude problém se do toho zase dostat. jsem z toho všeho v takovym mešim šoku. takovej fofr 😀 pořád mám pocit, že musim něco dělat, nějak se připravit. no už se těšim. doufám, že mi ta euforie dlouho vydrží 🙂

pas to je teda hustý. alergie je pěkná mrcha 😒 držim palce, aby to u mudr dobře dopadlo.

kometka5
22. dub 2009

Roz, gratuluji...
taky by mi účetní bavilo, zatím ho dělám jen na černo doma, vím, že nehtama se neuživím, protože nemám klientelu a hlavně si myslím, že když budu já i V. OSVČ že to není moc dobrý...tak uvidíme, co za rok a půl vymyslím já...asi to druhý mimi... 😀

rozela
22. dub 2009

komet díky 🙂
ty jo, ale to je super, že děláš nehty. k tomu účto, to jsou obrovský možnosti, jak si na mateřský přivydělat. myslim, že za rok a půl se toho dost změní. když vidim, jak se šíleně změnily poměry např. v práci jenom za tu dobu, co jsem odešla na mateřskou.......

kometka5
22. dub 2009

Roz, tak nehty moc nedělám, a účto jen po nocích, s malou se to nedá ani jedno a nemám nikoho, kdo by mi hlídal, takže výdělek prakticky nula... ☹
a ty nechteš druhý mimčo?

rozela
22. dub 2009

až maličká povyroste, tak to zas bude lepší. s tím hlídáním je to na ptáčka ☹
popravdě, nechci. řikám si, že mám cca 10 let na to, abych změnila názor.

kitty68
22. dub 2009

caute babky

vaha zase funguje 🙂 , asi vyschla, jeste ze ellus byla hladna jak js byla v tom meste pred par dny a novou js nestihla koupit
rozel ja uz js cetla na fejsu o bruslich a praci, ja js taky puvodem ucetni ale nikdy js tonedelala, ale verim ze se do toho dostanes rychle 😉
jdu se divat na telku a pak chrapat, rano js prisla z prace a jeste js nechrapala, ale js jakasi cila, asi tim kafem co js mela rano po 15 letech 😀

paseky
autor
23. dub 2009

ahojte, tak u mudr nic moc zejtra jdu na krev a pak se dál uvidí. dala mi něco na alergii a je mi trochu líp.

tak čaute zatím

bramburka
24. dub 2009

holky účetní potřebuji a nehty taky, ale betu jenom Prahu, kdybyste tak nekdo vedel i o levne kadernici, byla bych happy funny and free!

kitty68
24. dub 2009

holky posila se dneska vaha?
pze ja js ted posilala komet ip, a vlezu tady a tady je pusto prazdno tak ted nevim jestli je patek nebo ctvrtek 😕 , no kazdopadne js na svoji ale mozna mohlo byt min kdybych nesezrala tolik k veceri

petise
25. dub 2009

Ahojky 🙂
mám dole půl kila, už se mi drží váha na 63,2 tři dny 🙂 samozřejmě váženo ráno 😀 A to jím i ty obědy, jinak jogurty a jabka..cvičit jdu opět zítra, a co je dobré, těším se 😵

Hezký víkend...a že bude 🙂

rozela
25. dub 2009

ahoj ženy! co jeeee? to sem jako nikdo nebude chodit nebo co? ☹ já se pomalu stydim, že kvůli práci se tu 2dny neukážu a tady pusto prázdno? to se jako nebude hubnou či co?

petise dobrý, jsem zvědavá, jak to bude pokračovat o jabkách a jogurtech 😉

kitty já poslala váhu až teďka. sem ostuda 😅

bramburka
25. dub 2009

ja snedla dnes dort a roladu hmmm...tak nevim, me to nejak fakt nejde, jako jde to dolu, ale pomalu a mohlo by lip, kdybych nebyla tak zlobivá!

kitty68
25. dub 2009

kua neserte mi tady jako 😠

mam volno a nikdo tady, az js z toho zhubla 100 gramu pres noc

brambur kdybych ja nebyla zlobiva tak uz mam rok 55 kg 😀

marie_m
25. dub 2009

cus zeny, tak ja sem nachcipana jako prase, chytla sem to asi od mladyho a muzik asi ode me, takze tu frkame a chrchame vsichni tri, je to uplne na hovno, pac si ani nemuzu vzit zadny leky, tak doufam, ze to rychle prejde

jinak hlasim,ze sem v tehu pribrala zatim jen 1-2 kg (zalezi, jak dobre se rano vykakam 😀), takze doufam, ze to tak pujde dal, nerada bych se dostala na 40 kg jako u kuby ☹

az budu ok, zase se ozvu, mejte se fajn a hubnuti zdar!

prami
25. dub 2009

ahoj,

Maru- to je blbý s tím nachlazením,tak at jste brzo fit
Teda, ty jsi přibrala u Kuby 40 kg 😲 😲 ? Ted to bude určitě jiný- viz. to,že máš zatím + 1-2 kg.

Peti- super,první půlkilčo dole,jen tak dál.
Tvoje váha mi přijde vyloženě krásná 😀 😀,asi tak před 10 lety jsem na tom byla podobně a já kravka jsem si toho ani nevážila.Ted bych za to dala nevím co.
jo a kolik měříš ?

Roz- jedeš podle f.sport jídelníček? jsem to studovala a říkám si,že kdybych se na to vrhla,tak do léta není co řešit.No jo,jenže to jsou ty kdyby 😝,to známe 😀