Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

bramburka
11. únor 2009

Roz žiši, snad ne žloutenka! JInak mam ted i dalsi nabidky, kdybys chtela, tak ti kdyztak tuhle přehraju, je to totiž super, dítě tam může s tebou, páč je tam jen šéf a ja a z toho šéf tam moc neni, takže kancl sam pro sebe, neni ani moc vybavenej, jen stul, takze neni co obracet vzhuru nohama. 😀

pavla80
11. únor 2009

Jejda tak to je hrozné!!!Tak snad bude malý v pohodě,raději moc nečti a vydrž do toho pátku,snad to bude dobré ☹ .Ale věřím musí to být hrozné 😒 .Nemohl to chytit ve školce nebo někde.No ono u malých dětí stačí špinaví ruce v puse nebo tak něco 🙄 🙄 .No držte se a držím opravdu pěsti pro štěstí!!!!!!!!!!!!!!!

marie_m
11. únor 2009

kocky moje, jsem zpet z cardio hipecu a povim vam teda, ze sem se ohrome bavila, ten kluk, co cvicil, ten tancoval uplne super, fakt bomba 🙂 mne se hrozne libi, kdyz umi kluci tancovat, takze chapete, ze musim pristi stredu znovu 🙂

rozi, to je mi moc lito s ondrasem, tak na vas zitra budeme myslet, at dobre dopadnete, vy na nas taky myslete, v devet jdeme na kontrolu na pneumologii, porad to v kubikovi trosku chrci, tak snad bude v pohodce

taky me uz sere, jak se v zime na nas na vsechny ty nemoci navalujou, uz aby bylo teplicko

bram, tak to je super, vid?...mezi lidi a taky kazda kacka dobra!!

holky moje, tak ja du spapnoout salatek a pak budu pomalu tuhnout u sexu ve meste (miluju to!!!! 😀) pa a dobrou

marie_m
11. únor 2009

jo a prochi, sem rada, ze te slysim a ze se vam cely rodince dari, jsi holka sikovna, ze se takhle v tehu drzis, mej se pekne a zase prijd 🙂

pavla80
11. únor 2009

Maruš tak to je super že máš z toho dobrý pocit 😉 😉 .No a když chlap umí fakt pořádně tancovat,tak tomu ani nejde odolat 😀 😀 .Takže chápu příští návštěvu 😉

At vám taky vyšetření dopadne dobře!!!!!!Držím pěsti pro štěstí 😉

Já dokoukala na netu na Ordinaci,včera mi utekla,když jsme byla v práci a koukám,že už je fůra hodin,měla bych jít do hajan

Tak se holky zítra držte budu na vás myslet páááá 😉

marie_m
12. únor 2009

dobre ranko, krasky, tak my za chvili razime k mudre, tak snad dopadne kuba dobre!

venku opet bilo, kdyby to aspon vydrzelo, aby se dalo bobovat 🙂

pekny den!!

bramburka
12. únor 2009

ahoj holky, tak Maruš, držíme všechny pěsti a všem nemocným vůbec!

Sobě taky, at je v hlídacím koutku hodná, jinak to važně ruším to cvíčo, protože uz nas to stalo 350 kč a cvičila jsem jednou! A to hlidal doma muj tata.

marie_m
12. únor 2009

ahojky kocky, tak my jsme zpatky, hlasim, ze kubik je ok, uz ma dejchani cisty, ale vzhledem k tomu, ze se mu to predtim zhorsilo i pres leky, ktery trvale uzivame, musime rano a vecer inhalovat, pry dlouhodobe, je mi ho lito, doufam, ze to nebude muset delat nadosmrti, jeste, ze mu to nevadi

jinak mi dneska bouchlo hlidani ☹ tak sem se tesila, ze si skaknu na sipkvou a poradne se zapotim ☹ tak bholt priste

a co vy, rozi?

a kde jste vsechny, kurna? 🙂

bram, kam chodis cvicit, ze to stoji tolik?

pavla80
12. únor 2009

Maruš tak to je dobrá zpráva!!!!!! 😉 😉 .

A u nás sice nasněžilo,ale zas to taje,tak bude břečka,to je k ničemu 😒

bramburka
12. únor 2009

dnes den hruza, vstala v 6 rano, pak prořvala cvičení, pak venku spadla a rozrazila si ret, krve jak z vola, malem mi nedali obed, co ted?

Maru to toli k nestoji, asi 70 kč +20 kč hlidani, ale platuis et o jako pausal a z toho jsem 2x necvicila, páč rvala, 1x byla enmocna, 1x jsem se nepostavila na kyčel... 😠

rozela
12. únor 2009

ahoj ženy, tak krev dopadla obstojně, modřinu nemáme, na orl dobrý, dutiny to nejsou, poslala nudle do laborky, tak uvidíme, výsledky budou v pondělí. zítra je 13. pátek a my máme mít výsledky z tý krve. v noci jsem pořádně nespala, od půl čtvrtý ráno jsem vzhůru, se záchodem už si tykáme........ co dodat.

mari tak to je super, že je kubíček v pohodě. není nějaká šance, že by se to astma s věkem aspoň zmírnilo, ne-li vymizelo? k pěknýmu klukovi se určo chodí cvičit dobře 😉

bramburko to je teda pech s tím cvičením. co se té práce týče, můžeš mi do IP písnout víc info? děkuju 🙂

marie_m
12. únor 2009

roz, tak at vam to dobre dopadne, ta krev! s kubou nevim, myslim, ze tohle proste bude muset brat dlouho, pac jak ma spatnou imuntu, tak je to takova prevence, ale zatim mu to vubec nevadi, tak aspon, ze tak 🙂
rozi, je to na smichaci v od pul osmy, tak muzes nekdy se mnou, je to fakt prdel, takovy uvolneni 🙂
a co mas prosimte s hajzlem?...seres nebo blindis? 😅

bramburko, tak to je skoda, tak snad se to zlepsi...s tou pusou, ty deti soz zvirata, ja se uplne bojim, az mi kuba vyroste do toho veku, kdy zacne jeste vic radit a bude mit porad neco zlomenyho...po kom asi, ze? 😀

bramburka
12. únor 2009

tak zatim to nechame byt, tak nejak do 14ti dnu bych se mela dozvedet vic, ale pak s radostí!

pavla80
12. únor 2009

Bramburko tak to je děs chudák malá.Snad už má pusinku dobrou 😉 .A dnes je asi nějaký špatný den protože Míša je taky dneska nějaká uřvaná 🙄 🙄 .Už šli ležet,tak jsme docela ráda,za celý den toho mám tak akorát dost 😠

Rozi jsou to nervy věřím,ale snad krev dopadne dobře!!!!!!!!!!!! Zítra dej vedět,budem na vás myslet 😉

Maruš no jo tomu se asi člověk nevyhne 🙄 .Ale Kačka na to že je taky docela dábel a je jak kluk,tak si na sebe celkem dává pozor 😀 .Víc než nějakou odřeninu jsme ještě nikdy neměli klepy klep.Tak třeba si to pak Kubík uvědomí a bude dávat aspon trochu pozor 😉

marie_m
12. únor 2009

pavli, tak to nehrozi, bohuzel nema vypestovanej zadnej pud sebezachovy 😅 😀

prave jsem se vratila z drenaze, super super 🙂 ...tak a ted uz to chce jen ty kila dolu 🙂

pavla80
12. únor 2009

Maruš tak to je potom fakt na nic 😒 ,ale to asi ke klukům patří,jen jsou to nervy pro rodiče,kde zas co vyvede 😀

A neboj ty kila budou taky co nevidět 😉 😉 .Při tvém sportováni 😉

bramburka
12. únor 2009

jsem zpet z akváče a jeste jsem zblajzla šopák, tak takhle se nehubne!

bramburka
12. únor 2009

jinak samo jak se probudila ani si nevzpomela ze pred tim spadla... 😵

rozela
12. únor 2009

bramburko po šopáku se nepřibírá 😉 a je fajn, že maličká "zapomněla" a je v pohodě. náš ondřej si takhle jednou rozfláknul ret přímo na kampě. jsme si tak vyrazili na procházku, zakopl a bylo vymalováno. a když se uklidnil, tak vyšlápnul ještě to největší hovno na celý kampě. následně jsem mu nakázala, že musí do louže,abychom to umyli, to se mu líbilo, takže na tu rozraženou papulu rychle zapomněl 🙂 nakonec já z toho byla víc v pr*eli než on 🙂

mari zatim je to jenom sračka jak řemen. cpu se uhlím a doufám, že už to přejde. no na tanyny se určitě přidám. jen co se vykurýruju.

ženy jdu do postele,zavřu oči a budu tuhoš. tak mi držte palce, ať mi dneska prcek spí jako dudek. zítra dám vědět, jak jsme dopadli. mmch, dneska byla piškotková dietka. mám o 2 kg míň než v pondělí, ovšem je mi jasný, že jak se jednou normálně najím bude to zpátky. ale ten pocit......... 😀

prami
12. únor 2009

ahoj holky,

tak u nás se furt marodí,potvora nemoc se k nám furt vrací jako bumerang 😝 😝 a my jí tu už nechcem.
Sice je mi pod psa,ale nebrání mi žrát jako blázen,ani radči nelezu na váhu a jak já jsem byla ráda,že nemusím tento týden posílat údaje 😉 O to větší vítr mám z pondělka 😲 😝

Rozelo - hm 2 kg,to bych taky moc moc chtěla 😀 😀

Maru - ty lymfodrenáže musí být skvělé,už asi vím,co si budu přát k narozeninám 😀

mám chut na šopák,dobrou 😉

leninn
13. únor 2009

Ahojky holky,
tak já jsem zase pěkně rozežraná, hlavně na sladký, ach jo...nemůžu se vůbec ukrotit,nepřipadá mi, že bych se jako cpala a přežírala, to ne, ale každý den mám sladkost a jím i večer, takže...no, co Vám budu vyprávět, mám přírůstek, a to ne malý, ale už solidní 😠 ☹ Jsem na sebe naštvaná 😠 Dneska se musím vážně krotit, večer se pořádně proběhnu na zápasu a zítra celý den malinkato, to vím, protože mám zápas, ale...večer jdeme s manžou na pizzu, když tedy odjíždím v neděli na týden na ty hory, tak že si uděláme hezký večer, pohlídá ségra 😉 Takže to zase všechno doženu ☹ Ale...na horách budu makat a snad zase nějaké to dečko zhubnu.

Všem marodům a otloukánkům, ať jsou brzy v pořádku!

Hezký den 😉

caira
13. únor 2009

ahoj kocky, jdu se na vas podivat, doufam, ze sem jeste muzu 😀 Jak se vsechny mate? jak to jde v novem roce? 🙂

Ja se snazim o solo hubnuti, zacala jsem si pocitat KJ a zatim se drzim, od 5.1 ke dnesku ( ale mam zrovna MS tak nevim jak presne to je) mam 2.5 kg dole, zatim drzim jakz takz ten prumer 0.5 kg tydne...

taky jsem si vybrala "darek" a pristi mesic si koupim elipticky trenazer, cvicit ven se porad nedostanu, nemam hlidani, tchyne je porad stejne neschopna a nepohlida. zatim jsem si vybrala jeden co se mi libi, jeste si ho pujdu zitra "osahat" na zivo az pujdeme do mesta a pristi mesic bych si ho objednala, sice je to strasne drahe, ale zase kdyz jsem vypocitala, kolik by me stalo fitko + placene hlidani tak me tohle vyjde levneji...

rozela
13. únor 2009

ahoj ženy, ondrášek je v pořádku, krev dopadla na 1, tak mi spadl obrovskej šutr ze srdce 😀 😀 😀 jsem šťastná jak blecha. dneska jsem uvařila hovězí vývar.se musim pochválit, moc se mi povedl,ale i tak se mi podařilo sníst jen pár lžic. žaludek prostě stávkuje. ale co, to se časem spraví.

cairo moc gratuluju k úbytku. je fajn, že ses ozvala. mohla bys zajít častěji, i když hubneš sólo 😉 ten trenažer mám doma, je docela zábava na něm cvičit a hlavně se moc nedá použít jako věšák na šaty 😀 . jestli ti můžu něco maličko poradit, vyber si takový, u kterýho se dají nastavit dopředu nebo dozadu takový ty lyžiny pod nohy. já je posouvací nemám, je to na mě daleko, tak se mi na tom blbě cvičí.

prami potřebuješ energii k boji s chorobou. až se uzdravíš, zase se do toho obuješ 😉

leni myslim, že si z přírustku nemusíš lámat hlavu. teď si užiješ, a pak to zase vycvičíš. klid a pořádně si užij to "hřešení" 😉 🙂

rozela
13. únor 2009

mari tak co? jak klukům chutnalo? 🙂

caira
13. únor 2009

rozi: ja bych se rada od noveho mesice zase pridala, predtim jsem potrebovala pauzu, mela jsem nejak depky, protoze jsem misto hubnuti zacala zase pribirat ☹ takze jsem se potrebovala ztratit, ale ted jak uz jsem se zase dostala trosku do rezimu tak sem na tom psychicky lip, snad se do leta dostanu na svou vahu, fakt tomu pevne verit 🙂 Akorat bych se misto pondelka s vama vazila v patek, nevim proc, ale patek mi jde lip nez pondeli..asi tim, ze mam sobotu povolenou nejakou mlsku tak mam pak vzdycky cely tyden na to se drzet a dostat se k ubytku 🙂

dekuju moc za radu ohledne toho trenazeru, to budu muset prozkoumat..ja zatim nemam vybrany uplne konkretni, spis stylove, potrebuju aby byl skladny, aby se mi vesel vedle sedacky ke zdi, mame maly byt.. takze to chci zitra ve meste omrknout co maji a uvidim.

Muzu se jeste zeptat, citis, ze by ti to nejak pomahalo to cviceni na tom trenazeru? ja to kdysi zkousela ve fitnesu,ale tam jsem delala komplet kombinaci : rotoped,stepper,eliptak a veslici + rychlou chuzi, takze doufam, ze kdyz budu cvicit jen na eliptaku tak, ze to bude stacit?

rozela
13. únor 2009

je to dobrý na celý tělo. já teda moc zkušeností nemám, pže na tom cvičim sem tam, ale kámoška si to nemůže vynachválit. je to jako běžet, jet na kole a posilovat ruce zároveň. určitě si vybereš. co já jsem takhle číhala na netu, je takových možností i co do velikosti.
určitě se k nám zase přidej 😉

bramburka
13. únor 2009

cau holky,

caira tak pak hod odkaz co jsi vybrala, taky jsem ho kdysi chtela, je to určo lepší nez rotoped.

No ale kdo ví, snad by to enbyl vesak, ale zase 30tiny se blíží....

o šopáku Já tloustnu!!! po všem, hruza.

pavla80
13. únor 2009

Ahojky

Rozi tak to je super že je Ondrášek v pořádku!!!!!!!!!!!!!! 😉 😉 .A ten žaludek se dá do kupy,je to určitě z nervů 😒 ,ale hlavně že je všechno v pořádku 😉

Jina my zítra slavíme moje a manželové narozeniny,tak chystám a uklízím,ale už mám vše hotovo.Tak snad se zítra trochu zkrotím i když já jsme ted taky nějaká rozežraná,ale zatím na váze nejde vidět nic,žáden přírustek,tak jsme ráda 😉

Cairo gratuluju k ubytku a určitě se zas přidej k nám,ten trenažer bych taky chtěla,tak určitě pak dej vědět jaký jsis koupila a jak si s ním spokojená 😉 ,bych musela manžu přemluvit at mi ho taky koupí 😀 😀

Leni určitě to zas dáš dolů,u tebe stačí pár zápasů a hned jseš zas dole,Máš hodně pohybu si šikovná 😉 .Na hory jedeš taky sama jen s Barunkou,jako Kometka??Tak si to parádně užiješ,je ted hodně sněhu 😉 😉 .A u nás už sněží celou noc a celý den a už je tam teda pěkná kupa 😝 .A dnešní večer si s manžou užij,když máte to hlídání 😉 😉

marie_m
13. únor 2009

ahojky kocicky

roz, to je fajn, ze je odnras v pohodce!! jidlo vcera dopadlo na jednicku, moc nam to vsem chutnalo, tak esi mas jeste neco rychlyho, zdravyho, tak sup s tim do IP 😉

cairo, ahojky, my jsme si myslely, ze si se na nas vyprdla, tak sem rada, ze se ti dari!

leni, ty dycky vyhrozujes, ze budes mit prirustek a pak mas nejmensi ubytek 🙂

holky, ja mela dneska silenej den, pac meli dneska prijet na vikendik nasi a u nas bordel jako prase, tak sem od pul 6 od rana uklizela, ale zadarilo se, stihla sem uplne vsechno, ale ted sem uplne ko 😒 😀

zitra jdeme na skvos rano a pak si chci jet koupit dnovy ziny, holky, kam mam skocit?...dejte nejakej tip, at nemusim litat po vsech kramech, diky

kitty68
14. únor 2009

hallo daaaaalings 😀

tak vam preju krasneho Valentyna dnes ♥ doufam ze si to s polovicema uzijete, ta moje uz chrape po nocni 😅

ja js ted nepsala, mam babku v nemocnici, nejdriv to vypadalo dost zle, prestala chodit, no ale zjistili ji ze ma posunuty obratel tak to ma od toho, no ale nic ji s tim delat nebudou, pze by to srdce nemuselo vydrzet, takze ted z nemocky pujde do ldn tam ji zkusit rozhybat.

jinak ja mam malinkaty ubytecek

caira to je nejaka nova sexualni pomucka elipticky trenazer 😀 no kazdopadne jak js ho mela pujceny jeste v cr od kamosky tak js z toho mela strasne dojebcene kolena, pze ty lyziny byly docela blizko k te rukojeti (doufam ze me chapete) a ja v zapalu cviceni js vzdycky pokrcila dost koleno, no doufam ze jste me pochopily

cetla js jen tuto stranu tak doufam ze vsechny decka uz jsou zdrave 🙂