Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

pavla80
4. pro 2008

Prochi jo u nás to taky zavonělo.Já zas tolik receptů nemám,ale koukam na mimibazar tak budu zkoušet 😉 .Já jsem opravdu zatím jen začátečník,tak se zatím učím 😉

To je teda na nic že ještě musíš čekat tak snad bude vše v pohodě,držím pěsti 😉 .A ty si to s tou čokoládou můžeš dovolit,to já ted asi v 8 sežrala domácí chipsy.Manža udělal z brambor 😖 ,tak se nedao říct né,ach jo 😒 .hlavně že cvičím a pak je to stejně k ničemu 😠

Holky a kde jste dneska všechny 😕

rozela
4. pro 2008

tak jsem se koukala na jste to, co jíte a musim říct, že dnes tam byla fakt super baba. veselá i přes ty problémy s manžou, taková plná života, no moc jsem jí fandila a zřejmě se jí zadařilo řádně i po natáčení. tak jsem zase nabrala inspiraci. budu si muset koupit tu troubu 😀

prochi molusky je kožní virové onemocnění. v podstatě je to druh bradavic, akorát se dělají kdekoli po těle. budu doufat, že se nám to nevrátí.
a nesmutni, ten týden uteče 😉 se máš, že tě tak baví pečení. né že mě by nebavilo, ale nějak na to nemám buňky.

jo a abyste holky věděly, že v tom nejste samy, tak já u televize sežrala asi 10 gumovejch bonbonů. to zas bude noc 😝 no může za to malej, tahá si to do pokojíku a máma pak tlačí do hlavy co se vejde 😀

půjdu to zalomit. ten močák mě se*e. zítra to snad už bude lepčejší. tak dobrou noc a pěkné sny 😉

prochi
4. pro 2008

Roz a nezkoušelas na ten močák Urinal? Je to přírodní, samý brusinky, mě močák hodně trápil před rokem, když jsem chodila plavat a zabralo mi to skoro hned a fakt mi pomohl.

Koukala jsem na net, jak ty molusky vypadají, je to teda blééé. Tak snad už to budete mít dobrý a nevrátí se to.

Mě se dnešní Jste to, co jíte, taky moc líbilo. Ta baba byla hrozně sympatická a fakt jí to pak seklo!

Já se chystám, že začnu zase trochu cvičit, nohy, zadek a ruce. Ale ještě počkám do příští KO u doktora, přece jen mám ještě strach, po tom minulým neúspěchu a doky říkal, že se mám maximálně šetřit. Tak to ještě nechci moc pokoušet...

Já dokoukám Zoufalky a taky mažu do hajan.

renda71
5. pro 2008

Nazdar kočky,
prochi,pavlo já ještě nepeču ale taky tak kolem 10 na to vlítnu,jsem zvědavá jak to letos s malou půjde 😉
je to takovej můj ocásek 😀 prochi ty moluska fakt nejsou nic příjemného natož u dítěte na tom jeho maličkém tělíčku ☹ na to jste to co jíte jsem včera bohužel nekoukala,manža měl fotbal.

marie_m
5. pro 2008

kocky, tak vanocni vecirek byla nakonec docela prima akce, prijela jsem domu az pote, co me dite vstavalo (ve 4), manzilek byl trosku nasrate, ale uz jsme si to vyrikali 🙂

leninn
5. pro 2008

Maru 😀 😀 😀 tak to byl opravdu asi povedený večírek 😀 😀
Já tak dlouho nepřišla ani nepamatuju 😀 A manža to jistě přežil 😅

pavla80
5. pro 2008

Nazdar holky!!!!!

Tak já dozdobila perníčky,konečně!!!! 😉

Maruš to tak bývá,že ty akce na které se nám nechce nakonec dopadnou nejlíp,tak to je dobře,že sis to užila 😉

Já mám dneska Kačku doma,ve školce nemají elektriku,tak mají všichni volno.Ted vstala Miška tak se spolu koukají na krtečka.

V 5 vyrážíme na Mikuláše,tak Kačenka se už bojí,tak snad nám ji neveme ten čert do pekla,za to její zlobení 😀 😀

A holky vlásky má super!!!!!!!kadeřnice jak ji viděla tak ji ani stříhat nechtěla ,už to měl fakt dlouhé a má dost husté ty vlásky,tak mi říkala taková škoda 😀 ,ale nakonec i ona usoudila,že ji to prospělo.Vlasy ji sestříhala a tím že je odlehčila,tak se ji zase začaly kroutit.Tím že je už měla moc dlouhé,tak se ji to dost rovnalo.Tak ji to moc sluší a vypadá už jako školačka.Hned jak stáhnu fotky tak je přidám 😉 😉

leninn
5. pro 2008

My se za hodinu také chystáme na Mikulášskou besídku, jsem ale na Barču zvědavá, jestli se nebude bát. No uvidíme. Snad ne 😕

Pavli, fotky určitě dodej, ráda se podívám 🙂

Holky, hezké čertovské odpoledne a dávejte bacha, aby nakonec čert neodnesl nás-za ty hříchy 😀 😀 😀

pavla80
5. pro 2008

Leni to máš pravdu,já bych se do toho pekla určitě za ty poslední dny dostala 😀 😀 😀

Tak já si právě říkala ,že bych Míšu ani nebrala,připadá mi ještě dost malá a myslím že bát se teda asi bude 😖 .Ale nemám ji kam dát,manža je v práci,tak ji budu muset vzít,tak snad to zvládne v pohodě 😉

renda71
5. pro 2008

U nás je mikulášská až zítra,ale už se těším co na to Anička bude říkat 😀
dnes jsem přidala nové fotečky do alba,mám z nich docela radost,jen kdybych to tam já nekazila 😒
dětičkám přeju pěknou výslužku od Mikuláše a maminkám čertovský výprask 😀

rozela
5. pro 2008

ahoj holky, tak jsme taky vyrazili do ulic omrknout nějaký ty mikuláše a čerty. malej dělal hrdinu, ale jak na něj jeden čert zahudral, tak bylo řevu, jak kdyby ho na nože brali. no nic moc 😒 aspoň se pořádně vyvenčil a snad bude dobře spát. vlastně jsme dneska byli celý den venku, kromě odpoledního spánku.

prochi o urinalu jsem uvažovala, ale jsem lenoch líná, ještě jsem se nedostala do lékárny 😔

mari, tak to je bomba 😀 je fajn, že sis to nakonec takhle užila. manža to pro jednou zvládne 😉

pavli náš malej měl loni čerta značně na háku. když se přiblížil, ondřej vztyčil ukazováček a zahulákal "nediskutuj!" a bylo. ale letos......... dorostl holt do bojacího věku.

pavla80
5. pro 2008

No tak holky my byly na té Mikulášské a fakt lituju,že Míšu neměl kdo hlídat 😖 .Bála se dost,ona je už sama o sobě dost bojácná.A ted nějak divně spí,pořád se budí tak já doufám,že ji to brzy přejde a zapomene 😒 😒 .Kačka se taky bála a slíbila že bude celý rok hodná,tak jsem zvědavá 😉

leninn
5. pro 2008

Ahojky holky, tak jsem zpět z tréninku. Bylo nás dnes álo, ale dobrý..
Jinak, naše besídka byla super, nejdřív byla diskotéka, tak Barča šmajdala po place, divím se, že ji někdo nezašlápl 🙂 Tančila jak das, no, bavila se bezvadně a když dorazil čert a mikuláš, tak....to měla na háku, vůbec nic, žádná reakce, žádný strach 😉 Ale myslím si, že za rok, Rozi, bude bečet 😀 😀 Kdo z nás se nebál? Já teda jo 😅

Pavli, snad bude malá ok, to je blbý, jestli se nějak moc bála, tak ji zítra pořádně zabavte a kdyby se na to ptala, tak to nějak zaobal 🙂 bude to v pohodě 😉

Hezký večer 🙂

pavla80
6. pro 2008

Ahojky holky 😵

Tak u nás noc celkem v pohodě ,ale spala Miška celou noc s náma v posteli,ale jak jsem si ji vzala k sobě tak se zklidnila a spala hezky celou noc 😉 😉 .Dneska ráno už si na čerta ani nevzpoměla,tak snad to bude v pohodě 😉 .Kačence jsem zakázala o něm mluvit,aby ji ho nikdo nepřipomínal.Holt máme citlivější dítě asi 😒 😒

Leni tak to je super,že si to malá užila 😉

Roz tak to musí být šikulka když si dovolil na čerta 😀 😀 .Holt některé děti si to v tom menším věku neuvědomujou asi.ale každé dítě se pak bojí 😅

kitty68
6. pro 2008

ahojte
to mate tak super ty mikulase, my tady nic takoveho nemame, ja js teda byla posrata snad jeste v 6letech
leni to muselo byt super jak mala tancila 😀

leninn
6. pro 2008

Ahojky holky, dnes jsem asni ráno nestihla sem juknout. Zvala jsem naše na oběd, tak jsem už od rána kuchtila. Mám jen dvojplotnu-zatím, než bude nová kuchyň-tak jsem se měla co ohánět. Ale povedlo se 🙂 A zítra má děda narozky-75, tak jsem dělala taková slaná kolečka, ale už mám hotovo, tak už mám veget. Za chvíli teda ještě povedu manžu na firemní večírek a stavím se na nákupu, takže lítačka ještě nekončí 😉 A večer budu sama doma, tak si udělám příjemnou předvánoční siestu.

Kitty, bylo to moc fajn, to je škoda, že tam u Vás nic takového není ☹ Ale zase máte jiné věci, které zase my nemáme 😉

Pavli, přesně, každé dítko je jiné a každé se v určitém období bojí. Já se taky bála jak ďas 😉 😀

Jo a od Mikuláše jsem dotala spoustu dobrot, tak je úspěšně celý den užírám, mňam, to je dobrota 😝 😝 😅 Ale nevím nevím, po té čokoládě, jak to bude vypadat v pondělí na váze 😠 Ale to se nedá odolat ☹ Ale jsem v pohodě, prostě to mlsání k Mikulšovi patří, no ne? 😉 😉

Hezké sobotní odpoledne, ženy 🙂 😉

rozela
6. pro 2008

zdar ženy! 🙂 tak dneska jsem se rozhodla, že něco přece jen upeču. ale nebudu to moc hrotit. koupim těsto hotový v krámě a doma s malým z toho něco uplácnem. to jsem zvědavá, jak to bude vypadat 😀

já už si ani nepamatuju, jestli jsem se čerta bála. ale nejspíš jo. mm říkal, že se pravidelně každý rok až do 5-ti let strachy z čerta počural. tak takovýhle trauma bych malýmu nechtěla udělat. je fajn, když má z něčeho obavu, ale všechno má svý meze.

leni to je super, náš malej je taky zarytej tanečník. je to bomba, když se ti prckové začnou natřásat 😀

holky, dneska vyhraju prase dne. k snídani jsem zbodla 3 sýrový croissanty(nevim jak se to píše správně). jinak zatim dobrý, ale ještě zdaleka neni večer. čekám každou chvílí periodu, tak mám šílený chutě 🙄 .

pavla80
6. pro 2008

Tak holky celý den byla Míša uplně v pohodě,ale jak měl jít spát tak zas trochu v postýlce pofnukávala ☹ ☹ .Zapla jsem ji lampičku a dala do postýlky takového velkého šaška,tak pak asi tak kolem půl 9 konečně usla.Tak jestli to je následek fakt¨toho čerta tak mě to mrzí hrozně ☹ ☹ .Taky bych právě nechtěla aby z toho holky měli nejaké trauma,strašit jo,ale tak nějak s mírou.Tak snad fakt brzy zapomene,uvidíme co v noci 😒 .S Kačkou jsme takový problím nikdy neměli,holt opravdu každé dítě je jiné 😒

Roz a prase budu já,protože jsem si asi v 8 dala 2 chleby s marmeládou 😀 😀 😠 .Jsem byla uplně nervozní z té Mišky a dostala jsem na to hroznou chut 😀 😀 .Asi jsem si potřebovala obalit nervy 😀

Tak at se cukroví povede,určitě bude dobré 😉 .Já budu péct zas v uterý něco to bude mít manža volno,já si s Míšou netroufám sama .Asi udělám linecké 😉

leninn
6. pro 2008

Holky, tak já teď zhlédla Jste to, co jíte a bečela jsem u toho jak želva. Bylo to chvílema strašně veselé a chvílema tak strašně smutné... ☹ Ale ta paní-mladá paní-byla teda dobrá, zhubla hodně a mě to úplně nakoplo! jenže zítra má děda tu oslavu svých 75.narozenin, tak mám dost obavy, jak mi to nakopnutí dlouho vydrží ☹ ach jo, já bych si tak moc přála být hubená, nemyslím ani normální, myslím prostě hubená ☹
jak to tak vypadá, tak jsem sice nakopnutá, ale zároveň mám depku, jde to vůbec dohromady???

Rozi, ať se cukroví povede. Když jsem to tu tak četla, jak pečete, tak jsem se rozhodla, že se do toho příští rok už pustím sama, Barunka už bude mít přes dva roky, tak už třeba bude moci trošku pomáhat 🙂 těším se na to 🙂

Pavli, myslím, že ten čert to nebude, prostě se jí dnes špatně usínalo...to se občas stane, hlavně si nedávej vinu! Člověk nemůže vždycky odhadnout situaci...kdyby se Barča toho čerta bála, hned bychom šly pryč, ale bylo by to dost brzy??? Asi těžko, už by ho prostě viděla....vysvětlilas jí to a ona to jistě pochopí, když už se o čertovi nemluví. tak se neboj, vše bude ok. Zítra už usne jak andílek 🙂

Jinak dnes myslím na Cairu, jak se asi má doma, myslím doma v ČR 😀 jestlipak je v pohodě, jestli jsou její rodiče, tedy spíš maminka v pohodě a nechává jí žít a nijak se nekazí Vánoční atmosféra. Snad ano, však ona napíše, až se vrátí.

A dlouho, opravdu dost dlouho jsem tu neviděla Paseky, snad je v pohodě a brzy se tu ukáže.

A Maruška? Snad je to s manžou po tom večírku v pohodě, chlapi jsou neradi, když se jim sáhne na ego 😉

Jinak musím říct, že jsou teď kolem mě snad všechny kamarádky těhotné, od 2 do 5 měsíců a, holky, mě to začíná taky chytat. Hned bych do toho šla, ale chci dohrát basketbalovou sezónu, není nás zas tak moc. Samozřejmě nechci nijak kalkulovat, ale...dohraju sezónu a začneme se snažit. klíďo píďo bych měla dalšího mimíska 😀

teda holky, já mám ale náladičku.... 😔

Je to asi tím, že je manža pryč, Barunka spinká, blíží se Vánoce (to si člověk vždycky vzpomene i na ty, kteří už tu nejsou☹ ) a já mám zase po delší době tolik času sama na sebe, jen na sebe, na svou mysl, na své pocity a myšlenky a ani nevím, jestli je mi to příjemné...asi jo, ale... 😅

Snad se nezlobíte, budu končit, nechci Vás otravovat svými vnitřními pochody... 🤐 😵

paseky
autor
7. pro 2008

ahojte kočky,

dlouho jsem tu nebyla, no máme období písemek ve škole a zkoušek, no do toho klasika vánoce atdatdatd. šak to znáte

a ještě mi včera začal bolet zub, doufám, že to přejde. jinak bych musela na kudlu, páč mi roste úplně jinak než má a jediný řešení jak na něj je, vysekat mi ho z dásně a kosti pryč a já se toho mocmocmocmocmoc bojím. vím, že mi to umrtví, ale stejně brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.

no a jinak hubnutí jsem teď dala do fáze udržovací a po novým roce opět najíždím na tvrdší režim a doufám, že to zase půjde dolů.

snad jste všechny v pohodě a užíváte se

mějte se moc a moc fajn a myslím na vás a páá brzo

rozela
7. pro 2008

ahoj holky, tak pečení dopadlo celkem dobře. malej si uválel nudli z lineckýho, pak ji nakrájel a následně do toho začal bušit lžící, matlat to tak nějak zas dohromady a nakonec z toho vyšel takovej zajímavej zplacatělej bobek, tak jsem mu to upekla, on si to zbaštila a byl spokojený 😀 takže máme linecky a rohlíčky. ještě chci udělat hnízda a možná tatrankový kuličky a končim. nic se nemá přehánět 😀

pavli, tak se o to prase dne podělíme, jo? 😀 určitě je lepší mít prase dne napůl, než celé 😀 😀 😀

leni copak? dopadá na tebe vánoční atmosféra 🙂 tak jenom v tom pozitivním, jo? žádný smutnosti 😉 užij si pěkně tu chvilku pro sebe, hlavně co nejpříjemněji. předvánoční fofry nás určitě neminou, tak načerpej energii😉 a pokud potřebuješ ventilovat vnitřní pochody, tak do toho. od toho nás tady přece máš 🙂
já mám kolem sebe samý mimča a dvojčata. jedno čerstvý teď u sousedů a dohromady to dává 6 mimísů od pár týdnů do 5-ti měsíců. takže když je třeba, půjčím si prtě, pochovám si ho a zase pěkně vrátím 😀 jedna kámoška je těhotná a já bych si pod stromeček přála, aby otěhotněla konečně prostřední ségra. už se pár měsíců snaží a zatím nic. a ondrášek by určitě uvítal nějakou sestřenku nebo bratránka🙂. kor když na 95% bude jedináček.

pas, tak doufám, že se ve škole daří. dohromady s vánocema je to celkem hustá kombinace, že? 🙂 a zubu se neboj. předpokládám, že je to asi moudrák. já už mám 2 venku a 2 mi ještě straší v hubě 🙂 nic to není. při zákroku nic necítíš, a když to pak přijde k sobě, tak se hodí mít po ruce nějaká ta analgetika a v mrazáku led. ale musim ti říct, že v té obavě s tebou souzním. já mám ze zubáka takový strach, že tam chodím jen "v hodině dvanácté". holt blbý zkušenosti z dětství a místo aby se to časem lepšilo, tak čím jsem starší, tím je to horší, takže jsem dospěla do fáze, že šetřim korunky a necham si vyspravit zuby v analgosedaci 😔 . jsem prostě brablenec srágora 😔

marie_m
7. pro 2008

kocky, jen hlasim, ze ziju a manza je v pohode, jsme na vikenda u nasich a je tady velka fronta na net 🙂 doctu vas doma, pa a peknej zbytek nedele

leninn
7. pro 2008

Ahojky, tak jsme doma z oslavy, bylo to moc fajn a já se moc držela, tak jsem na zítřejší ráno móóóc zvědavá 😅

Jinak, Rozi, díky za podporu, moc mě to těší 🙂 A když jsem četla Tvůj příspěvěk o pečení s ondráškem, tak už se na příští rok strašně moc těším 😀

paseky, dežím pěstičky, abys to všechno, jak doma, tak ve škole zvládla s Vánoční atmoškou 😉 A zub snad bude v pohodě, já zubaře k smrti nesnáším, strašně se ho bojím ☹

Maruško, tak si užijte večer s vašima 😉

A zítra, holky, samé úbytky nám přeju 😉
Dobrou, jdu spát, jsem unavená a začínám mít hlad

kitty68
7. pro 2008

ahojte kiocky

leni nejaka nostalgicka, caira uz by nejradsi byla zpatky v uk 😀 chudina

my js jeste dnes podnikly nejake vanocni nakupy ve vedlejsim meste, nic moc js nesehnali, p si nakonec koupil par veci pres internet
chtela js mu koupit tricka s dlouhym rukavem, bavlnene ale takovy ten hutnejsi material, ale jedine co tu maji s dlouhym je takovy ten matros co se z nej delaji spodni tilka, takovy ten zebrovany a v tom by mu byla v praci zima, jeste taky mrknu po netu jestli tam neco neni

zitra nevim nevim, cely tydem js jedla tak na hovno, 2 dny nezrala skoro vubec a zbytek co js jedla tak furt nejake take away, kvuli te svagrove, js ani nemela cas a ni chut varit, p mel poslednich 5 dni dovolenou a stravil je cele u tchyne, takze js spolu skoro ani nebyli

rozela
7. pro 2008

kitty moc pěkné nové foto v konipasu 😉 neboj, určitě tam něco dolu bude. snad ty váhy budou s náma mít aspoň před vánocema trochu soucitu a hodí nám o nějaký to deko míň 😀
snad caira tak strašně netrpí v čr 😕

holky tak jsem do sebe v rámci nežraní nalila za poslední 2 hodiny asi litr a půl jabkovýho čaje se skořicí, kterou nesnášim. no, v tom čaji se to dá. četla jsem, že skořice je výborná na trávení, tak jsem zvědavá, jestli to bude mít nějaký efekt 😀 😀 😀 dneska jsem teda nejedla zrovna ukázkově. zejména odpoledne(s malým půl řízku a 4 lžičky vanilkovýho tvarohu 😀 ). a navíc přijela teta z červený lhoty, tak se cítím taková nějaká zavodněná. uvidíme, kolik to zítra hodí.

tak děvčata, zítra samé úbytky. a když ne, tak aspoň stejná váha 😉 . dobrou noc, dobrou chuť a zítra dobré ráno do nového týdne 😉 😀

kitty68
7. pro 2008

no musela js tam dat nejake to vanocni 😀

nejak me honi mlsna 🤐

kometka5
7. pro 2008

Ahoj holky,
tak já si myslím, že zítra se u mě strhne váha...celý týden to hrozně flákám, do toho po večerech peču, neujídám, já to moc nemusím, aledneska jsme byli na kafi u tchánojc, a tchýně už napekla moje oblíbené mušličky, u 3 jsem přestala počítat, kolik jsem jich spořádala. jsem hnusná a tlustá... 😒
a aby toho nebylo málo, tak Soník dostala nějakou hroznou rýmu, takže to vypadá, že budeme opět trčer jen doma a já jen kynout. a do toho je už ve 4hod. tma, a mě pak chytá jen depka... ☹

tak zítra ráno jsem na to zvědavá...všem přeji jen úbytku, pro sebe asopň stejnou cifru... 😔

marie_m
7. pro 2008

kocky, tak jsme dorazili dom a musim rict, ze sem se celkem hlidala celej tejden, ale zacalo to ve ct tgim chlastem a pak neskutecne zracim vikendem, ale to takovym zpusobem, ze je mi jeste ted na zvraceni ☹

navic sem videla znamy, ktery me dlouho nevideli, takze by se dalo predpokladat, ze by si mohli vsimnout, ze mam skoro o 9 kg min (mela sem jeste v pondeli), ale NIC!!!!
takze sem se na sebe zase neskutecne nasrala a od zitrka do toho zacinam zase poradne slapat!!

holky moje, dobrou noc

kitty68
7. pro 2008

jako holky ja vam tak zavidim ze umite pit, ja se vzdycky poblila, tak uz ani nechlastam 😀

marie_m
8. pro 2008

kitty, ja taky neumim pit, ale nejak posledni dobou nebliju, nevim, co to 🙂 jiank ranni vaha naprosto silena, jeste zkusim udelat bobek a pak poslu caire, ale mam meganarust :(