Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

kitty68
19. kvě 2009

no maru ja js to prave tak myslela ze ty jak mas ty cysty tak asi nic holt

no ja nechcu byt za blbou ale co js ty cysty a jak to s nima chodi, co se stane kdyz to praskne, ja js o tom slysela hodne ale nikdy js se teda nijak neinformovala

bramburka
20. kvě 2009

Taky nevim Kitty ale ja jak jsem se moc namahala, tvrdlo mi břicho, tak jsem se bála!

leninn
21. kvě 2009

Ahojky holky,
hlásím se, že jsme v pořádku. Koukám, že hubnutí Vám jde, tak to je bezva 🙂

Bram, 1ěkg, to je paráda, určitě stihneš do dovči ještě ty dvě kilečka, to je jisté. A pak se pžedvedeš v celé své kráse, zaděláte na prcka a trošku povytáhneš břišní svalstvo, jako já a Maruška 😀 😀

Maru, to je smůla, že máš zase nějaké trable s cystama ☹ Sna se vše brzy zahojí a bude dobře.

Kitty, jsem přesvědčená o tom, že squash, tenis, basket rozhodně v těhu nee! Jsou tam strašně tvrdé dopady na podlahu, výskoky a podobně, nehledě na tom, že při basketu, při představě, že tě někdo trefí míčem...no, nechci ani pomyslet. Na squashi už mě manža taky asi 2x nechtěně trefil a je to takový fofr, že jako zaresgovat nestihneš, aby ses uhla. jsem šílenec a neměla jsem žádné problémy, ale tohohle bych se bála. Při volejbale máš zase ruce stále nahoře...

Já teď jezdím s Barčou na kole, tak ne asi zcela ideální, dávám velký pozor, jezdím po méně frekventovaných silnicích, což u nás na věnkově není problém a užívám si to. Teď bych chtěla přidat ještě domácí posilování na nožky, ať se mi trošku vytvarují 🙂

Toť mé názory na sport, který jsme provozovaly. Moje gynekoložka mi tedy neřekla, že můžu dělat vše, jak jsem dělala předem. Při Barče mě chtěla dám i kontrolku, že jsem učila TV, že je tam ta provděpodobnost, že tě někdo trefí a basket určitě nee, z těch důvodů, co jsem už psala.
Ale co doktor, to názor, to je fakt.

jejku, to jsem se rozepsala, tak ještě v rychlosti...
Paseky, ať tu zkoušku dáš a můžeš se přidat, vůbec nevíme, jak na tom jsi, jak se Ti daří v hubnutí a tak 😉

Prochi, šíleně se blížíš do finiše, tak to všechno zvládni a ať je porod procházka růžovým sadem a všechno kolem toho taky 😉

Holky, čauvec

bramburka
21. kvě 2009

holky, jsem zěvdavá, jestlipo dovče taky přijdu s nápisem 5tt nebo co... 😀 😀 😀 😀

rozela
21. kvě 2009

ahoj holky! 🙂
tak já tentokrát budu mít rozhodně přírustek. v úterý narozky, ve středu výročí svatby, dneska jsem ještě tlačila nějaký čokobonbony, tak mi zas bude blbě a navíc půjde váha nahoru........... no ale včera jsem šla konečně po 3 týdnech na hipec a bylo to uplně super!!! konkrétně včerejší hodina mě extra bavila (jindy mě to taky baví 😉 ) chystám se teď s kamarádkou prubnout power plate, tak jsem zvědavá, jestli je to takový zázrak, jak píšou 😀 .

dneska se pokusim udělat ze šmakouna omajdu na těstoviny, tak držte palce, ať je to poživatelný 😀

prami
21. kvě 2009

Roz- zase mě nutíš gůglovat,power plate 😲 😲 - už si fakt připadám jak křovák 😀 ,ale vypadá to úžasně,tak pak podej info jo.
na zítřejší vážení jsem taky zvědavá,celý týden jsem se celkem držela a ted už se zase nalívám vínkem a olívky k tomu 😝

bramburka
22. kvě 2009

ha ha úbytek do dovči, mám kilo příbytek nábytek dobytek...no comment!

kometka5
22. kvě 2009

tak já stojím na svém...a docela to štve, když jsem si naordinovala dvoufázový trénink na rotopedu, kromě jednoho dne jsem to dodržovala a kde nic tu nic. 🙄

bramburka
22. kvě 2009

já jak jsem přibrala, tak jsem se nastvala a zpucla čokinu! tak a to má za trest...jen ted nevim kdo... 😅

rozela
23. kvě 2009

ahoj holky, já se omlouvám, ale teprve posílám váhu. uplně mi to vypadlo z hlavy. mám kilo navrch,ale to se dalo čekat 🙄 právě jsem se vrátila z bruslení. flákla jsem sebou, brusle sedřený, strašně mě to sere, nový krásný brusle a já je takhle hnedka dorasim. chránič na zápěstí v hajzlu, musim si koupit nový, levý se uplně rozpadl. no a já mám na prdeli a na stehně sedřenou kůži, jelito jak prase, k tomu ještě z boku sedřenou holeň a trochu koleno na druhý noze. takže nemůžu sedět, ale vem to čert. strašně je mi líto těch bruslí ☹ ☹ ☹

kitty68
24. kvě 2009

caute zeny
rozel to mam radost ze nejsem posledni ja 😀

zase budu muset nastolit rezim, ted js se nejak rozezrala za posledni 2 tydny, mam mesic a neco abych zhublanez dojede segra

bramburka
24. kvě 2009

no já ted ukázková svačina pribináček s makovym rohlikem (loupákem) hahahaha

marie_m
27. kvě 2009

no hubenourky, vy to tu teda pekne flakate! 😀

prochi
27. kvě 2009

Ahoj hubenky,
no kde to vázne??? Kdo mě bude za pár týdnů podporovat? 😕 😅

Maru, tý jo, už 16. týden, to to letí! A co ty cysty? Ještě to zlobí?
Leni, ty už seš v půlce 😕

U nás všechno oki. Na porod to zatím nevypadá. Pořád jsem chtěla rodit do konce května, ale teď mi připadá ještě tisíc věcí, co potřebuju stihnout, tak doufám, že to ještě hned tak nebude. Doktor to taky vidí až na ten termín, tak máme ještě čas. Dneska jsem byla na kontrole, tlak opět smrtelnej 90/50 (a to ho změřila až napotřetí), z poslední krve se ukázala anémie, takže předepsáno železo, ale už se aspoň nedivím, proč jsem pořád tak unavená a slabá jak moucha. Od minulýho týden jsem přibrala kilo 😠 . A to jsem se krásně včera večer i dneska ráno vyprázdnila, tak jsem nasratá jak berka 🙄 Páč můžu s klidným svědomím říct, že žádná žranice se nekonala 🙄 Tak jsem si dneska nakoupila na žal spoustu dobrůtek 😀 😀 😀

marie_m
27. kvě 2009

prochi, stale, ale snad to bude ok, jojo, leti to jako blazen 🙂 ty se hlavne drz a at to mas brzo za sebou!! 🙂

prami
27. kvě 2009

sakra,tak tady nikdo nehubne,nebo co? 😀 😀

já mám tedka taky teda za sebou dva žrací dny,ale už se zase chci hodit do klidu.Ty noci,kdy se probouzím a cítím,že jsem přežraná mi za to fakt nestojí.

ale musím vám říct,že konečně začínám chápat,co to je závislost na sportu.Fakt poctivě už přes 14 dní cvičím hod.DVD s různým cvičením ( mám jich fakt mraky) a já se na to tak těším,jako malá holka 😉
hlavně mne na tom baví to,jak se zlepšuju 😎 😎 - už dokonce umím udělat pár kliků-to jsem myslela,že snad nikdy nedám 😀 😀

a na váhu raději nelezu a to se pátek blíží 😝 ,to bude průser 😀

bramburka
30. kvě 2009

Jako kde jsteeeee????

prami
30. kvě 2009

čau,

tak já mám přírůstek jak hrom,no mohla bych se vymlouvat,že je to cvičením,ale nejspíš to budou ty večerní dobroty 😀 😝

rozela
30. kvě 2009

ahoj ženy, omluvenka, že to teď tak strašně flákám. však mě za to váha potrestala, zase přírustek. no však je to moje blbost. do práce si beru málo, jídla, žaludek řve hlady a podle toho to taky vypadá. váhu jsem včera opět neposlala, takže to hned teď napravím 😔

vlítnu a fsport, nalistuju jídelníčky pro inspiraci a natvrdo si sestavim nějaký vlastní a budu ho dodržovat. s pomocí kalkulačky na floře to snad nějak vykoumám. horší bude dodržet ten plán, ale 2 kila zpátky nahoru jsou dost silná motivace 😠

a slibuju, že už to tady nebudu flákat a poctivě se budu hlásit, abych příště zas neměla další kilo navrch 😕

prami
30. kvě 2009

Roz, já jsem si sestavila podle efka jídelníčky,ale pak jsem to nevydržela dodržovat 😠 😠
Tam píšou,že prvních 14 dní je záhul,než si zvykneš,ale já jsem slaboch a fakt jsem ty jídla bez tuku nedala 😝 😒
Tak ti přeju,at to zvládneš líp než já,třeba mne motivuješ 😎

jo a první jídelák jsem dělala snad hodinu 😲

rozela
31. kvě 2009

prami já doufám, že to půjde. snažila jsem si sepsat, co tak asi nejvíc jím, abych zjistila, co vyřadit, ubrat a přidat. a teď bude nejtěžší asi to vážení, počítání a krabičkování. když dokvačim z práce v 7 večer, tak se mi fakt nechce něco klohnit, takže budu muset využít saláty, a když budu z práce doma brzy, tak budu vařit něco komplikovanějšího (třeba vejce natvrdo 😀 😀 😀 ). né, vážně, musim se do toho obout. myslela jsem si, že do léta budu pod 80kg, ale hovnajs 😢 tak aspoň do podzima, kdybych to zvládla, bylo by to fajn. a budu muset přidat nějaký cvičení. ve středu hiphop a o víkendu brusle nestačí. chtělo by to ještě něco na pondělí. budu muset zapátrat v rozvrhu a něco zásadního najít 😀
teda, hlavně bude fuška nastavit si jídelníček úměrně k váze, a pak ho měnit. to budu mít jak vedlejšák 😀 zabere mi to určitě dost času.

rozela
31. kvě 2009

jo a ještě jsem chtěla dodat, že si připadám, jak kdybych začínala. asi je to tím, že jsem začala chodit do práce a uplně se mi změnil denní režim. fakt divnej pocit.

snuli
31. kvě 2009

Chcete dosáhnout optimální kondici?Chcete mít dostatek výživy,být svěží a žít aktivně?...Můžete!Optimálni výživa na míru podle vašich potřeb.Začněte!Začněte dnes!Začněte právě teď a zhubněte!!!
www.zdravikrasa.wgz.cz
já sem 100% spokojená a 12kg za půl roku jsou dole.... 😉

leninn
3. čer 2009

Ahojky holky,
tak se hlásím po dovče. Bezva jsme si to užili i přes nepřízeň počasí...
druhá věc, v pondělí jsem byla na UTZ a čekáme....no??? Chlapečka, takže to bude asi tedy Adam.
A další věc, už mám 6kg nahoře...ale na této váze jsem při Barče začínala těhulkovaní, tak doufám, že naberu na max 90kg!

Ahojky Prochi, teda, to to šíleně letí!!! Ty už máš za chvíli rodit...strašlivě Ti budu držet pěstičky, abys to v pohodě zvládla. Na kila teď prď, však jsi nepřibrala moc, ne? Já chtěla max 15kg, ale nevím nevím...uvidíme. Dost teď jím, i sladkosti a občas se tedy solidně přežeru ☹

Všem ostatním, hubnoucím, držím pěstičky, určitě to zvládnete, já Vám věřím!!! A za chvíli se k Vám zase přidám 😉

bramburka
3. čer 2009

čau tu to teda žije.... 😒 ja nic do řecka nezhubla, ale to neva, začnu po dovče, ...
jinak se s vami loučím, ve 3 rano vstavame a letíme!

prami
3. čer 2009

Ahoj,

Leni- gratulace k chlapečkov 😵 😵 i.Adam je moc pěkné jméno.

Bram- tak štastnou cestu,at se Vám na dovolené líbí

Roz- jak zvládáš jídelníček? Napiš,jsem napnutá jak špagát 😀

Holky fakt,ted poctivě cvičím každý den minimálně hodinu nějaký bodyforming a když mi vyjde čas večer,tak šlapu na rotopedu.Výsledky vidím jen já 😀 😀 ,na váhu ani nelezu,protože jídlo, nic moc,ale cítím se fakt dobře,tak zpevněně 😀 😀 - ale říkám,to je jen můj pocit,ale líbí se mi 😎

kitty68
3. čer 2009

caute zenky tak ja vam tady pisu roman jako blazen a elluja mi ho ted vymazala

😀

dneska zacinamv praci na plny tak uvidim jak to pujde

rozela
3. čer 2009

ahoj holky!
leni gratuluju! tak to je krása, budete mít páreček a Adam je hezké jméno.

bram, kašli na váhu, hlavně si parádně užij dovču.

kitty, držím co se dá, ať to v práci klape jak má. koukám, že ellun je taky malá dobračka, co? 😀 😀 😀

prami zatím to jde, musim to zaklepat. jím poctivě, jednoduchý to teda opravdu není, hlavně to plichtění jídla a krabičkování 😀
jsem zvědavá, jestli to hodí nějaký výsledek. dneska jsem to krapet posrala. v práci jsem snědla 4 bonbony z bonboniery, ale nedalo se odolat 😔 horší věc, že dnes nejdu cvičit. malýmu v noci prasklo ucho, druhé mu na orl píchli, dostal antibiotika, tak chci být s ním. chudák muj malej, zase takový trápení ☹

mmch, dneska vskutku výživná večeře-šmakoun s fazolí a rajčetem. jojo, musíme žít zdravě 😀 😀 😀

rozela
5. čer 2009

no tak dámy to je teda uplně v konečníku! tady nikdo nehubne!!! 😲
posílám komet váhu a možná, že si vzpomene ještě někdo a pošle taky a taky se tu s někym zase sejdu, tohle je teda totální porušení hubnoucí kázně!!! 😠 😀 😀 😀

kometka5
5. čer 2009

ahojky,

tak mě to nějak přestává bavit. jelikož docházka nulová, moje hmostnost spíš roste 😠 😠 😠 , blíží se léto a i když nemá být moc hezky, tak určitě budu někdy v plavkách a je mi ze sebe na blití... ☹

a to jsem plánovala, že do zimy budu na svý váze, abych mohla krásně těhulkovat.