Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

vivinka73
25. říj 2009

Ahoj já jsem taky už obrovská může mi někdo poradit

lenka132
25. říj 2009

vivi-poradit-tak u mě vždy fungovalo-jíst 5krát dennně-pravidelně a malé porce, hodně pít-čistou vodu-a VYDRŹET!!!

lenka132
26. říj 2009

Kočky-dnes vážení 🙄 😕 můžu se pochlubit-mám mini úbytek-zítra to bude už 5 týdnů, co nekouřím 😉

kometka5
26. říj 2009

krásný ránko!

já mám taky úbytek.... 😉

Leni, obdivuju, že nekouříš, já se k tomu odhodlávám několik let a zatím nic. mě hrozně štve, jak to leze do peněz, ale nějak si neumím poručit a to fakt kouřím dost. ☹ 😒 😠

leninn
26. říj 2009

Ahojky holky,
tak na váze u našich, není digitální, mám teda jakoby úbytek, ale nevím nevím. Každopadně budu mít o to větší motivaci se držet, abych na té mé doma pak neměla přírůstek, že? 😀

Vivi, přesně, jak píe Lenka, jíst pravidelně malé porce a hodně pít, popřípadě si i na začátku psát a počítat kJ, kolik toho za den sníš, to mi pomohlo nejvíc. Na kalkulačce www.flora.cz, díky tomu jsem vídela, jak žeru a začala se krotit...

Jdu napsat Kometce...jo a posílají se dnes i míry?

prami
26. říj 2009

hoj,
já jsem na tom stejně,ale disciplína mě nějak opouští.
jestli máte někdo recept na to,jak vydržet aspon 3 měsíce bez jediného hřešení,napište mi,jo
😀 😀
jo vivi- ještě pohyb je dobrej
😎

prami
26. říj 2009

komet- teda tiše závidím,mít tuhle váhu,tak už jsem vysmátá 😎 ,prosím tě,napiš svůj obvyklý jídelníček + pohyb,jak často a tak.Já chci inspiraci.Ještě kdyby jsi hodila do alba fotku před a po- tož to by bylo myslím úplně motivující 😀

kometka5
26. říj 2009

Prami, ty jsi blázen...😀
ale chápu, já jsem takhle šílená byla z Lenčy, jak jí to strašně krásně šlo...😖 😝

ale přijde mi, že to prostě nějak šlo po roce a půl od porodu samo...
tak jídelníček nic moc nemám, snažím se jíst 5x denně, nejdýl v půl 6, ať už jdu spát kdykoliv, a sváči jsou takové, že si dám třeba jen půlku jablka, prostě aby ten žaludek pracoval nebo jen šunku bez ničeho. oběd jsem si strašně oblíbila rizota na všechny způsoby, ale je jasný, že taky ujedu a dám si něco vyloženě kalorického...

ale spíš to u mě bude v pohybu, chodím v pondělí a čtvrtek na tai-bo-robick (je to hodně rychlý aerobic s prvky kick boxu), to mě fakt chytlo a o víkendu většinou chodíme s přítelem na spinning.

klidně sem foto hodím, ještě pořád nejsem spokojená, ještě to chce tak 4kg a pak už budu happy..... 😀 😀 😀

lenka132
27. říj 2009

KOMET-ty nejsi spokojená? Já shlédla fotky na rajčet i(díky) a je z tebe kočka-krásně jsi zhubla a ten účes-delší vlasy ti moc sluší-hrozně jsi omládla, klobouk dolů 😉 🙂 a s kouřením-také jsem dost kouřila a lezlo mi to neskutečně na nervy, jak mi smrdí oblečení, leze mi to do peněz a mám žluté prsty.....nikdy bych nevěřila, že to dokážu, zatím to jde, ale ještě nemám vyhráno-poprvé, když jsem přestala, jsem nekouřila 2roky, hned jak jsem přestala kojit-šup a byla jsem v tom znova-nejdřív jsem si říkal, jen ke kávě a pak jich bylo 5denně, potom 10 denně, no a v poslední době i krabky na den (63,-)

prami
28. říj 2009

Komet- to je přesně to nakopnutí,co jsem potřebovala,2 fotky dokážou víc než milion keců 😀
A s kouřením- já už tak 6 let ,asi,nekouřím,ale mám to tak,že když se opravdu slušně picnu,tak do mě nejmín 2-3 cigárka zahučí - a pak mi je blbě
😒 ,snad znovu nezačnu.

prochi
30. říj 2009

Ahoj holky,
tak jak válčíte?
U nás hrůza. Malýmu se spustila šílená rýma a chrchlá jak starý tuberák. Včera jsme byli na kontrole s těma ouškama, co mu píchali, a vyfasoval antibiotika. Tak po pouhých čtrnácti dnech ve školce má první antibiotika v životě 🙄 Ale hlavně, že už ho ouška nebolí a že už ho včera znovu nepíchali, to by byl horor. Jinak tady řádí jak černá ruka, takže nemoc ho moc neomezuje 😝 Zato to hupslo na mě, takže mě střídavě bolí šíleně v krku, pak hlava, hruď, celý noci prokašlu... Malinká začala taky trochu rýmovat, tak se děsím, co z toho bude. Na cvíču jsem nebyla už dva týdny, hrozně mi to chybí, ale teď bych tam asi ani nedolezla.
Takže v pondělí nepočítám ani s jedním centimetříkem dole ☹

Leni123, obří gratulace k nekouření!!! Je to super super super!!!

Komet, fotky mě naprosto dostaly! Jak psala Prami, je to super nakopnutí! Vypadáš skvěle, jsi fakt KOST!!! A co na to říká manžel, okolí a ták? Musí to být super, viď? Ani se ti nedivím, když jsem zkoukla fotky, že se do těhulení nijak nehrneš 😀 Fakt kóča!

Leninku, co vy? Ještě jste u vašich?

Tak se mějte krásně, my se jdem trochu projít. Myslím si, že vzduch nám jen prospěje. I když teda pravda je, že bych se nejradši svalila, přikryla a vypnula... ale to by mi taky mohlo z těch mých zlatíček hrábnout, hlavně malej je pěknej protiva...

Jooo a co Maru?? Nevíme, kdy má mít mimčo?

prami
30. říj 2009

Ahoj holky,

tady jeden zajímavý odkaz.Je tam toho hodně,začínám to pomalu studovat a fakt ty rady mají hlavu a patu 😎

http://www.hubnuti-jak.cz/pribeh/

Pochi - to je blbý s malým,neboj,až tohle období bude za váma,tak ti zase půjde hezky 😉

My jsme taky u našich,takže si dokážete představit jak jím,svíčková,zákusky apod
😝

lenka132
2. lis 2009

Holky, tady už se nehubne, či co???

Dnes je i měření-už je listopad, hrozně to letí.......

U mě ani nic nového, snažím se jak můžu 😉 😀

prochi
2. lis 2009

Ahojky, s hrůzou jsem si před chvíli uvědomila, že je pondělí a ještě první v měsíci. Na vážení jsem zapomněla jako na smrt, ale snad prominete. Celou noc mi totiž probrečela malá ☹ Začalo to už včera odpoledne, hrozně brečela, nechtěla jíst, chovat, nic, až se uřvala ke spánku. Večer dobrý, ale od půlnoci do rána řev řev řev. Tak jsem nás ráno pobalila a šli jsme se radši podívat k mudře. Měla jsem podezření na ouško, protože největší histerák vždycky spustila, když jsem ji chtěla nakojit a položila jsem ji. No a co myslíte? Na doktroku se tlemila jak nikdy, nevykazovala žádný známky toho, že by jí mohlo něco být... Tak jsem byla trochu za histerku 😀 Naštěstí máme chápající paní doktorku 🙂 Nic neshledala, ale pro jistotu nás poslala na ušní. Kam jsem nakonec nejela, protože malá je spokojená, hezky papá, spinká, prostě jako jindy. Tak snad nebudu večer litovat.

Zvážím se, i změřím ráno, i když bych to mohla poslat zrovna z hlavy, protože žádný úbytky nebudou. Na cvičení jsem kvůli těm všem nemocím nebyla už asi víc jak dva týdny a jídelníček je jedna velká katastrofa. Ale už je mi líp a pokud večer všechno dobře půjde a podaří se mi nějak spacifikovat aspoň malou, tak dneska konečně zase vyrazím na cvíčo. Hrozně mi to chybí.

prochi
3. lis 2009

Ahojky,
tak přesně podle předpokladu žádný úbytek ☹ Ten jeden cenťák v pase ani nejde počítat. Ale né že by mě to překvapovalo, na cvičení jsem nebyla už tři týdny. A ani včera to neklaplo... už jsem byla oblečená a připravená, když malá začala brečet (už spala, usnula asi ve čtvrt na sedm), když jsem ji zvedla z postýlky, tak mě celou poblila 😔 I sebe, postýlku, zem... tak jsem ji převlíkla, uklidila to, sebe svlíkla a šla znovu kojit...
Ale v noci překvapila!!! Spala v tahu od těch ca. půl sedmý až do rána půl devátý!!! Já teda v tahu né, protože jsem z toho byla tak vyplesklá, že jsem pořád naslouchala, jestli dýchá 😀

leninn
3. lis 2009

Ahojky holky,
tak já jen nakukuju, stále jsme u našich...
váha stojí, ale obávám se, že doma na mé digi váze bude přírůstek 😠
Žeru jako prase, pořád nějaké sladkosti, samá čokoláda, ale mám to skoro jako dělenou stravu, jen se mi zdá, že mám břicho daleko horší než po porodu...takže ještě dejme tomu těch 14 dní a začínám opravdu pořádně cvičit na břicho, nemůžu už se na sebe ani podívat 😠
Chce se mi ze mě blít....(pardón za teń výraz, ale přesně vystihuje mé pocuty), už jsem mla o 10kg míň, jsem zvědavá, za jak dlouho to dám dolů... 😅
ach jo, mám nějakou depku ☹ 😢

leninn
3. lis 2009

Prochi, to spinkání cácorky Ti teda závidím....Adámek se teda poctivě budí po třech, někdy spíš po dvou a půl hodinách, někdy spinká dost špatně, pořád kňourá, zrovna předevčírsm jsem usla až ó půl páté ráno a v půl sedmý už u mě byla Barča 😅
ještě je to u našich složitější, takže já spím s Adámkem v obýváku a manža s Barčou v ložnici. měli jsme tam spát všichni, ale Adámek barunku v noci budil, když začal plakat, tak jsem se raději odstěhovala, aby se kočička vyspala a nebyla ráno protivná a unavená...takže spíme odděleně, na což nejsme zvyklí, tak už se moc těšíme domů do svého...máme s těmi okny potíže, dvě nějak nefungují, takže to není dodělané, stále se čeká na nějaké chlápky, kteří to mají seřídit, popřípadě sepsat reklamaci, no hnus, pěkně mě to otrávilo. Na nové okna jsem se těšila jak malá a ono tohle... ☹ ☹ ☹
Ale zítra má někdo přijít, tak doufám, že to seřídí, pak přijde zedník všechno začistit a bude hotovo. Pokud se ale zjistí, že jsou ta okna špatně vyrobená, tak to bude ještě na dlouho a doma budou dost bojové podmínky
😠 😢

No a jak se přestěhujeme domů, tak bych s novými okny chtěla začít i hubnout, aby prokoukl nejenom domeček, ale také panička, že 😉 🙂 😀

leninn
3. lis 2009

Jé, to jsem se rozkecala...pardón, ale stejně sem nikdo moc nepíše, tak můžu, ne?

jo a Maruška nměla jít dnes na plánovaného císaře, ale je nastydlá, tak jde až v pátek, tak ji držte pěstičky....

leninn
3. lis 2009

Holky, já toho dnes sežrala takový množství, že je mi úplně blbě ☹
Ach jo, doufám, že se už doma umoudřím a najedu na starý dobrý hubnoucí režim.
určit se zase dám na floru.cz, jinak to nezvládnu, já se znám, potřebuju to vidět v číslech...

prochi
3. lis 2009

Leni, mám taky depku ☹ A manža mi před chvílí naservíroval smažený hermelín 😔 Jsem slaboch slaboch slaboch. Celý den v poho, jím docela hezky, často... ale přijde večer, Lucinka usne a já jedu 😔 Potřebovala bych fakt nějakej pořádnej kopanec, abych se do toho obula. Sama nevim, co se mnou ☹

prochi
3. lis 2009

Marušce držíme palce, ať všechno dobře dopadne. A hlavně ať je do pátku vyléčená a můžou jít na to.

leninn
4. lis 2009

Tak jsem tu zase, děti mi tak nějak spinkají. Barunka úplně, Adámek si kouká, tak sem jdu zaskočit...

Prochi, snad nás ty depky brzy přejdou a vrhneme se do hubnutí z plných sil. Já doufám.
Hmmm, smažený hermelín já taky moc rád 😀 😅 ☹

Hubnutí zdar, jo, Kometko, díky za tabulku...

prochi
4. lis 2009

Ahojky,
tak Leni, dneska se zatím docela držím...
Napadlo mě, jestli by vám nevadilo psát si tady, co jsme snědly. Koukala jsem k hubnoucím holkám vedle, že si píšou každý den jídelníčky. Za a. by mě to možná brzdilo ve žraní 😀 a za b. třeba trochu inspirace vidět, jak se kdo stravuje 😉
Tak já:
snídaně v půl desátý (dneska jsme si přispali 😅) celozrnná houska + 2 plátky eidamu, malý kousek štrůdlu
oběd 12.00: tři pidi bramborový knedlíčky, hromada zelí, trošku špenátu, kuře
po O. káva + taková malinká čokoládka
15.00 mandarinka + aktivie jogurt
17.00 celozrnná houska + čínský zelí + 2 plátky eidamu + 2 plátky šunky, rajče
A večer uvidím, když bude hlad, tak se na mě v lednici směje mrkev.

Jen doufám, že si to tady nebudu vypisovat sama pro sebe a široko daleko nikde nikdo 😀

lenka132
5. lis 2009

Ahoj holky, koukám duo Prochi s Leňou 😉 🙂

Komet-moc díky za tabulku-ty jedeš 😉 Za chvíli budeš na vysněné váze....tak snad nám potom neutečeš 😉

prami
5. lis 2009

ahoj holky,
Už jsem druhý den doma a snažím se zase jíst pěkně zdravě a pravidelně.Hned se cítím líp 😎

Prochi- jídelníčky prosím piš,budu to brát jako inspiraci.

Když jím zdravě tak jím většinou tohle: snídaně - vločky+ jogurt
svačina: chleba,příp fit kostka + cottage,nebo light lučina,šunka,sýr + zelenina
oběd I : rýže,brambory + maso+ zelenina
oběd II : rýže,brambory + maso+ zelenina
svačina : chleba+ tvaroh
večeře I: knuspi + tvaroh,tvarůžky,tuňák
večeře II: knuspi + tvaroh,tvarůžky,tuňák

Jím toho málo,co 2 hodiny,problém je,že takhle bezchybně to vydržím 1-2 týdny a pak pomalu přidávám něco nezdravého a takhle vždycky přibírám a tloustnu pořád dokola.

Dnes jdu do posilovny

prochi
5. lis 2009

Ahojky,
tak jak to jde?
Já dneska cvíčo zase ne e, opět mě bolí v krku jako prase, se z toho snad nevyhrabu 😒

Pram, tvarůžky zbožňuju, zítra si je koupím 😉, vím, že jsou na dietku super. Cottage mám taky moc ráda.
Já tak nějak ani nedietím, jím to, co obvykle, jen si musím hlídat tu pravidelnost a hlavně žrací večery 😔 V plánu mám jíst to, co vařím pro kluky, a kvůli kojení se nechci zatím ani nijak moc extra omezovat. U mě je největší mor sladký - proto si taky radši každý den něco povolim, znám se, že kdybych si to úplně zakázala, tak pak přijde krize a sežeru, na co přijdu. A taky mám neskutečný chutě večer, když děti usnou, je klid... Tak to si musím ohlídat...

Dnešní den:
Snídaně: křehký chléb 2x + 2 plátky šunky + aktivie jogurt + mandarinka
Oběd: tý jooo, co jsme to měli.... jooo už vím, brkaše + plátek masa
po O. ke kávičce sušenka (maličká asi tak 30g)
Sváča: dvě mandarinky
Večeře: křehký chléb 2x, 2 plátky šunky, 1 plátek sýr, 2 rajčata
a asi před dvaceti minutama zařval kousek čokolády s velkýma oříškama, 2 řádky 😔 😅

leninn
7. lis 2009

Ahojky holky,
tak zase já...
Musím sem nahlásit, že se nám dnes rozbil notebook, takže nebudu nějakou dobu na přijmu, protože už se zítra sthujeme pryč od našich.
Takže asi ani v pondělí nebudu mít možnost poslat váhu, ale pokusím se ji poslat hned, jak se dostanu někde-u našich či jinde-k počítači, ju?
Takže si nemyslete, že na to prdím, ba naopak, od pondělí bych se chtěla začít krotit a trošku se omezovat a myslet na to, co jím. Možná i trošku cvičit...

Dnešní jídelníček Vám psát nebudu, protože si ho moc nepamatuju a hlavně jsem celý den průběžně uzobávala čokoládové bonbony a to by opravdu nebylo moc motivující pro Ty z vás, které se snažíte 😀 😀

Leni, bohužel máš pravdu, že píšu hlavně já a Prochi, asi chceme po tom porodu zhubnout hlavně my, že, prochi? 😉

Ať se vám daří 🙂

prami
8. lis 2009

Ahoj holky,

Nemůžu spát,takže jako první dnes můžu nahlásit úbytek,heč 😀 😀

Dobrou 😎

lenka132
9. lis 2009

Prami-závidím, já po obžérství o víkendu hlásím příbytek...ach jo ☹

Jinak Vás všechny zdravím a přeji pěkný den, i když tady je uplakaný....

prami
13. lis 2009

Ahoj holky,

Nevíte co Maruška?

Mne nějak ta dieta přestává bavit.Ani ne tak zdravé jídlo,to spíš naopak,baví mě hledat nové recepty,ale začíná mě otravovat furt myslet na to co jím,kdy,jestli před cvičením,nebo po a podobné krávoviny.
Asi to nechám tak volně plout (do další depky z mé postavy 😀 😀)

Ale posilka mě fakt chytla,dnes jdu zase,už se nemůžu dočkat 😉 .
Taky se tím vyřešily Vánoce,jediné co si od každého přeji jsou prachy na kvalitní cvičební hadry 😀