Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

pavla80
11. zář 2008

Ahojky!!!!

Tak já vás přelouskala,ale ted vůbec nevím komu co napsat 😀 😀 ,nakecali jste tu toho moc 😀 😀 .Tak se omlouvám,že nebudu reagovat,není to proto,že by mě to nezajímalo,ale proto že to tu čtu narychlo a pak jak chci reagovat,tak se mi to tu všechno vykouří z hlavy 😎

Ale byly tu nějaké depky,tak holky nezoufejte to musíme dokázat!!!!!!!!!Už jsme dlouho vydržely,tak to ted nevzdáme a nějaké ty hříšky si musíme dovolit 😉 😉

Cairo tak to je mi líto,tak snad už bude dobře 😉 😉

Já dneska ¨byla u sestřenky v Orlové a odpoledne musela jet domů,Miška chytla horečky,tak si taky užívám.V 6 večer měla 39.4 ale pomalu ji to klesá naštěstí,ted před chvíli měla 37.2,tak uvidíme.Myslím si že je to od zubů lezou ji dva špičáky nahoře a nebo na ní něco leze 😖 😖 .

pavla80
11. zář 2008

Rozi tak cuketa bude už určitě zítra!!!!!! 😉 😉

Já mám taky dvě od tchýně,ale já to moc nemusím,má to rád manža,ale ted tu není tak z toho budu muset asi něco vymyslet.Mám to ráda jako řízek tak si to asi zítra uděláme s holkamak obědu 😉

rozela
11. zář 2008

cairo tak ať ti dá migréna na dlouho pokoj. není to nic příjemného, já na to sice netrpím, ale manža jo a neni to pěkný koukání jak trpí. byl s tím i u doktorů, ale výsledek 0.

pavčo snad se Miška brzy uzdraví a budou to "jen" ty zuby. kdyby na ni fakt něco lezlo, tak to z ní rychle sundej 😀 😀 😀

jsem dneska nějaká vyřízená, tak půjdu do hajan. dobrou noc a kila pryč

pavla80
11. zář 2008

jo a ještě k tomu uspávání,tak holky nikdy neměli s tímhle problémy,naštěstí byly šikulky,jen jsem je zašla uložit pusinku a spinkat,ale o prázdninách měla Mišulka takové asi týdenní období,kdy to na mě asi zkoušela každý večer v postýlce řvala byl to děs.Ale provozovala jsem taky metodu že jsem chodila každých 10 minut kouknout na ni dát ji hajat dudlík a tak.Sice mi to srdce rvalo,ale co šlo dělat,fakt si myslím,že to vyloženě zkoušela.Vydržela to týden a pak si zas zvykla a usíná nádherně

rozela
11. zář 2008

mě láká ta nádivka z cukety, tak uvidím. jsem pevně rozhodnutá, že ráno vstanu, prcek dostane snídani a já se rovnou pustím do cuket, aby se zas něco nepřihodilo

pavla80
11. zář 2008

Rozi no kdyby to šlo tak už je to sundané!!!!! 😀 😀 .Tak uvidíme ráno.Jinak přeji dobrou noc 😉 😉

rozela
11. zář 2008

musim říct, že mě skoro denně překvapuje, jak jsou děti vynalézavé. a to nejen co se spánku týče. každý den si říkám, že my, rodiče, ty špuntíky strašlivě podceňujeme

rozela
11. zář 2008

dej vědět, co se to nakonec z toho vyklubalo. dobrou noc 😉

prochi
11. zář 2008

Ahoj holky, tak se zase hlásim ve svou obvyklou dobu 😉

Koukám na "Jste to co jíte" a je to teda opět mazec... 😕

Cairo, ty zlobivko jedna, že ty se zas vážíš každý den??? 😨 Co jsme ti už stokrát říkaly, hmm??? Souhlasím, co psala Maruška, určitě to není kilo tuku, ale zadržená voda, plný střeva nebo já nevim co. Tak se nenervuj. Já jsem taky s počítáním sekla. Jim pravidelně, na co mám chuť, ale málo a jsem plná energie, spokojená, každý den cvičím a je mi hrozně dobře. Neříkám, že zas nezačnu počítat, ale teď se potřebuju trochu srovnat, měla jsem hroznou krizi, tak se z ní touhle pomalou cestou dostávám...

Dneska jsme se byli projet s prckem zase na kole. Asi 20 km, paráda, cítím se skvěle. A od pondělí nám konečně zase začíná aerobik (měli jsme prázdniny), tak se nemůžu dočkat!

pavla80
11. zář 2008

jo dám vědět.byla jsem ted v 10 věšet prádlo na balkoně,jsem fakt dobrá 😀 😀 .Jsem na to uplně zapoměla že peru,do toho ta Míša,Kačku jsem musela uložit a Ordinace na nově a tak to pak dopadá 😝

prochi
11. zář 2008

Pavli, snad to budou opravdu jen zoubky. Tohle horečkování nesnášim, vždycky za tím vidim hned kdejakýho meningokoka 😖 Ať je brzy líp!

leninn
11. zář 2008

Ahojky holky,
Cairo, také nevím, co jsou to migrény, mě nebolí hlava snad nikdy, ale když mám opičku 😉 Když už na mě přijde bolehlav, je to z toho, že málo piju, tak se naleju vodou a bolest ustoupí. tak doufám, že už je Ti ok, je to hnus...

Prochi: aerobik mám taky ráda, nám začal už v pondělí, tak jsem hned byla a dnes také, je dvakrát týdně, tak snad budu moci chodit, jednou určitě a dál se uvidí 🙂 Jinak kolo Ti závidím, já jsem se na něm přepravovala celé mládí (ne že bych snad teď byla stará 😉 ), ale už od primy až do septimy, pak na výšce moc ne, v Brně jsem kolo neměla, ale pak jsem jezdila do práce dva roky každý den 40km na kole..už se těším, až bude malá větší a také budeme vyrážet, juhůůůů 😀

Rozi, úplně jsem na tu cuketu dostala chuť, určitě si jí také udělám, zase jsem koupila papriky, tak si je naplním, ale až po víkendu 😝

Pavli, držte se a ať je ráno dobře. Barča ještě teplotu neměla, ťuky ťuky na dřevo, tak nevím, co je to za stres, ale asi děsnej, budu na Vás myslet a dej vědět.

Tak dobrou noc a ať jste zítra lehčí 😀 😀 Asi půjdu už také ležet, dnes mám pracovní večer, žehlila jsem a ještě peru, tak pověsím...že Pavli 🙂 a jdu také chrnět 😅

marie_m
11. zář 2008

kocky, ja se prave naprala pizou a cokoladou, doprdele!!!!!
tak od zitrka

krasnou noc vsem

prochi
11. zář 2008

Maru, to mě poser 😀 😀 😀 No co už naděláš 😀 😀

Mě taky děsně honí chuť, normálně bych už spala, ale dneska mám náročný večer... začíná mi to blbárnou Ordinejšen... pak je Jste to co jíte... a teď moje milovaný "Zoufalky" Byla jsem si teď o reklamě vyčistit zuby, pořádně jsem projela všechny prostory mezizubním kartáčkem a trochu jsem tu chuť zažehnala... ale ať už je radši konec a můžu jít spát 😅

Leni, já aerobik fakt miluju, v Po máme stepy a ve čt normoš taneční. Už se nemůžu dočkat. A kolo je taky moje, koukám, že jsi moje krev 🙂, taky jsem celou střední a vyšší jezdila na kole 🙂 a teď si to užívám s malý, naštěstí i on se mnou 😅

leninn
11. zář 2008

Maru, já jsem se dnes v rámci možností, tedy ve srovnání s těmi předešlými dny, kdy jsem žrala jak prase, držela, ale i tak jsem měla croisant plněný pudinkem, mňamy...ale jinak celkem ok, dnes mi bylo nějak šoufl, tak jsem ani moc prasit nemohla, asi už tělo protestuje, jak jsem se poslední týden stravovala 😠

Prochi, už mám pověšené prádlo a už mi nic nebrání jít chrnět ...jo, kolo, můj milovaný dopravní prostředek 😀 Také máme v pondélí převážně stepy, někdy také ne, ale ty mě dost baví a čtrtek je slabší, předcvičuje jiná paní a ta nám moc do těla nedává, ale chodím i tak....v pondělí na stopro, čtvrtek se uvidí, jelikož pátky mám basketbalové tréninky, tak aby mi chudák manža nepadl a byli jsme také někdy spolu.... 😉 😉

leninn
11. zář 2008

Dobrou všem a zítra...............ať se daří 😉

janulle22
12. zář 2008

ahojky holky tak jsem se nasnidala a zacvicila... 😀 uplne koukam jak me to drzi.. 😀
nemame zadnou soukromou konverzaci jen se domlouvame na cviceni,skoda,ze tu neni nikdo dalsi z Brna kdo by se k nam pridal na cviceni... 😖 mohla byt vetsi sranda...

uz se tesim az se pristi tyden zvazim a bude tam aspon o kilecko miiin 😀 ale to je asi blbost po tydnu neprezirani a cviceni ze...?

janulle22
12. zář 2008

zaldo koukni na ten link...je to v zabovreskach takze by jsi to snad mela kousek od prace a ja uz se tam snad taky nejak dohrabu 😀 ...bo me tam hodi Hans

cvicis a hubnes bo si se k tomu jeste nedostala...?

rozela
12. zář 2008

dobré ráno holky! tak dnes bude cuketa a hotovo. už se mi na sporáku vaří kuří polívka a cuketu mám připravenou ke zpracování. nejak jsem se nemohla rozhoudnout, co s ní udělám, tak sem si hodila korunou a budu ji zapékat s bramborama a sýrem. už se těšííííím 😀

dneska je nějakej divnej den. připadám si jak zpráskanej pes. asi je to tím, že včera dorazila perioda, ondřej v noci kašlal jak ďas, takže spánek nic moc a od rána zas lumpačí, co se do něj vejde.
posnídala jsem dnes místo 2 chlebíků 3 a je mi blbě. nebo je to možná tím sýrem, co jsem na něj dala, byl hodně ostrý. oběd bude určo lepší. a budu si ještě muset udělat pórkový salát, ať mám co zobat ke sváče.

janulle22
12. zář 2008

ahojky rozeto...to jepekne 3chlebiky...🙂ja mela jen rohlik a pul s joguretm...🙂...holky vubec o vas nic nevim...my spali pekne a podle toho i Adam radi...svacili jsme a byl jak prasatko...🙂...

rozela
12. zář 2008

jani já baštím lámankový chleba (a občas takový ty knuspi), jiný pečivo momentálně nepřipadá v úvahu. je to celozrnný a ty krajíčky jsou takový mrňavý, asi jako půl krajíce šumavy nebo jiného běžného chleba. ty brďo, 3 krajíce bych nedala😀 takže když dám 3, zdá se, že je to jako když vrabec prdne, ale zasytí to značně. občíhla jsem to u kámošky 😀

mě hrozně štve, nebo mrzí, ani nevim, že celý den je ondřej v pohodě. žádná rýma, kašel prostě nic. a jak jde spát, tak pravidelně kolem půlnoci se rozkašle a trvá to dobrou půl hodinu, než je zas klid. dávám mu sinecod, napít, slyším, jak mu to chrochtá v nose, ale vysmrkat ho nedonutím a v noci odsávat nos, nemám odvahu. jak to přišlo, tak to zase odejde. když jsme jeli na dovču, tak první 2-3 dny byl dobrej, a pak začal kašlat i tam. nikdo neví, co s tím, mudra říkala, ať mu dávám kapky, jenže ty nepomáhají a nemůžu mu přece dávat kapky měsíc v kuse. spíme s otevřeným oknem, takže suchý vzduch by snad neměl být. uvažuju ještě o tom, že na noc budu zapínat zvlhčovač.

janulle22
12. zář 2008

tak to nevim s tim zkusenosti nemame... ☹ no kapky by se mely uzivat bez doporuceni lekare jen tyden...my nastesti nikdy nemocni nebyli jako nejak hrozne jen 2x rymu a kasel ale to byl mazec mu odsat nos...me z teho se navalovalo a on brecel no hruza 😀 ...jak mas satre dite...?

ja jim teda normalni pecivo a vsechno akorad se neprejidam a jim aspon 4x za den...driv jsem jedla jen obed a nebo obed a veceri...takze je jasne ze si telo delalo zasoby... 😒 snad se mipodari brzo zhubnout...🙂za kazdych 5kg dole mam slibenej darek od pritele tak jsem zvedava co to bude...🙂

kilum zdar...bo spis kilum sboheeeeeeeeem... 😀 😀 😀

rozela
12. zář 2008

ondrášovi jsou 2 roky. snad to bude jenom vzduchem. půjdu ho vyvenčit, aby líp papal oběd. juknu sem při poledním spánku 😉

že by třeba nové šatičky za každých 5 kilo dolů? 🙂 😉

janulle22
12. zář 2008

rozela---no o nevim...🙂 ale rikala jsem mu ze na veceru nee🙂tak treba to budou saticky... 😀 co jsem se divala na fotku u tveho nicku tak mi nepripadas vubec tlusta...si normalni ... 😉 ne jestli si normalni hlavou ale mas normalni postavu... 😀 co ja bych za to dala... 😀 taky tu budu az prcek vytuhne...🙂

zalda
12. zář 2008

Ahojky Janulle, to by bylo úplně super, to není vůbec daleko. A pro tebe je to taky dobrý?

zalda
12. zář 2008

Jako myslím tu dálku

zalda
12. zář 2008

Jinak zatím necvičím, ale aspoň držím dietku, včera jsem měla na večeři poctivě salátek. Dneska jsem zaspala, tak jsem cestou do práce schramstla banán a v práci jsem zjistila, že jsem nechala peněženku doma, no prostě to jsem celá já. Tak jsem psala přítelovi, jestli by mi něco dovezl, tak mi napísal, že jo. Tak z posledního žvýkám žvýkačky a piju pořád vodu, aspoň na chvilku mě nekručí v břiše. ☹ˇ . Jinak včera jsme si vše vyříkali a je to dobrý. Uvidím jak se to vyvine.

rozela
12. zář 2008

no jani, na té fotce se musim pochválit, jsem tam pěkně vyfocená, takže to není vidět, ale myslim, že stači, když napíšu, že na 168cm mám 97kg.... ☹

zalda
12. zář 2008

Tak to na té fotce na ty kila vůbec nevypadáš.