Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

marie_m
16. zář 2008

kocky, tak sem si ted dala ty dva bloky aerobiku a fajn 🙂 ja i ruka jsme to zvladly, celkem sem se zpotila, hlavne pod sadrou, tak si vecer dam zase 🙂

rozela
16. zář 2008

ahoj holky, tak něco na mě leze a chlap to neni 😀 dneska to je katastrofa. vůbec nemám chuť k jídlu a musim to do sebe tlačit násilím. ráno kafe a jedna sýrová tyčka kidiboo, k obědu kousek ryby a jeden brambor. no prostě na prd. tělo si bude zase ukládat ☹ , ale já do sebe nemůžu nic dostat. teď se chystám pro nějaký léčivo do lékárny a vezmu to přes obchod, snad tam najdu něco, co by se mi chtělo jíst ☹

kitty to je fakt tak hustý? mě se to strašně líbí, ta dynamika. úžasný. co se může stát horšího, než že tam vyplivnu plíce 😀

rozela
16. zář 2008

cairo, jak píšeš, že máš váhu jak na houpačce, zkus vyměnit oběd za večeři. možná se mi to jen zdá, ale připadá mi, že máš největší jídlo večer. třeba by to pomohlo. a čokoládku si dej dopoledne a ne večer 😉 😀

pavla80
16. zář 2008

Maruš já si taky zacvičila jeden blog aerobiku ,posilování a pak kolo a pěkně mě bolí břišní svalstvo,večer si dám znova 😉 ,to je fajn že ti to i se sádrou jde 😉 .A jak to doma zvládáš s Kubíkem dobrý???

Roz tak přeju at se brzy vykurýruješ 😉 ,v tomhle počasí se není čemu divit.A znám to, taky jak jsem nemocná do sebe nic nenarvu 😒 😒

marie_m
16. zář 2008

pavli, no zvladam, musim 🙂 ne, je to v pohode, jen me ta ruka zacina dost bolet, protoze s ni delam vlastne vsechno, nosim, oblikam, atd...ale tak po necelych 4 tydnech uz musi byt snad srostla 🙂 doufam..

kometka5
16. zář 2008

Pavli, to je dobrý nápad, malá bez problémů v postýlce setrvá, hraje si tam, to není problém. jak to, že mi to nenapadlo?

já dneska vůbec nemám sílu, dokonce jsem usnula i s malou, ale po hodce spánku jsem úplně praštěná. asi na mě leze nějaká podzimní depka... 😒 do toho ty moje hmotnostní výsledky...

tak jsem dneska snědla, 2plátky lámankového chleba se šunkou, k obědu vajíčka zamíchat s chlebem a zatím uzobávám hroznové víno...

caira
16. zář 2008

roz, prave, ze ja fakt nemam pres den s malou cas si ani poradne sednou k teplemu jidlu takze je to vetsinou neco rychleho as studeneho a vecer vecerime s manzou spolu, jelikoz se cely den fakt nevidime tak je to jediny cas, kdy si fakt spolecne sedneme ke stolu... ale presne jak rikas, je to potreba otocit

Ale vim, ze budu muset prestat veceret timhle stylem, protoze i kdyz si davam fakt male porce tak proste moje telo to asi nema moc rado mit teple vecere ☹

Akorat je ted blby, ze budu muset delit vareni na to varit pro sebe na obed{ ale jelikoz budu lina si varit jen pro sebe tak hadam, ze se odflaknu } a pak jeste pro manzu az prijde vecer z prace.. 😖

holky v kolik vy tak vecerite?

Ja driv vecerivala kolem pate/seste a manza pak mel but to co jsem varila akorat pozdeji nebo jsem mu delala neco zvlast..ale driv se to dalo, to jsem nelitala kolem holky, ted nez vykoupeme, nakrmime a uspime tak je manza doma z prace a stejne se k veceri nedostanu miinimalne do sedmi..no des bes. 😒

leninn
16. zář 2008

Cairo, já obědvám teplé jídlo, které pak večer třeba manžovi ohřeju, když je to něco, co jí taky.
A večeřím tak kolem té 18h, ale jen studenou večeři, třeba rajčala s mozarelou, někdy k tomu pečivo, někdy ne, někdy jogurt...

Maruš: tak to máš fakt záhul s tou rukou...nosit dvouletého synáčka na ruce v sádře, to jsi borka, jenže, co Ti jiného zbývá, že? Tak se drž, už je to sundání za dveřmi 😉

rozela
16. zář 2008

holky, tak jsem to pro dnešek zazdila lámankovým chlebem se šunkou a sýrem a salátem. snad se na mě tělo nebude zlobit, že hladovělo a neuloží to do tuku. teď budu ještě dělat manžovi vajíčkovou pomazánku a péct štrůdl. ještě že jsem tak otrávená a bez chuti, jinak bych si štrůdlik určo dala. 😒

zalda
16. zář 2008

Holky včera večer, jak jsem došla domů, tak jsem si myslela, že budu mít zase na něco chuť a ono nic a to mamka uvařila výborný bramborový guláš, který voněl přes celý barák. A nic.

Holky tam je venku tak hnusný počasí, je to strašně depresivní, hold klasika podzim. Nejraději bych už byla doma, abych se chamumlala do postele a chrrr.

marie_m
16. zář 2008

Leni, diky za podporu, neska jsme meli s mladym peknej den, rychle to uteklo, ale sem kaput, hlavne ta ruka, ak uvidime

prochi
16. zář 2008

Ahoj holky,

tak já jsem asi prdlouš, ale mě to počasí fakt nevadí 😅 Naopak, já se hrozně těšila, léto úplně nenávidím, hlavně hici, jinak se to dá jakžtakž přežít... ale podzim a prostě tyhle poslední měsíce před koncem roku mám fakt hrozně ráda. A navíc...... na jaře jsem si koupila naprosto boží podzimňo jarní kabátek, delší, áčkový střih, který mě protáhne, úžasně zeštíhlí v pase a dole už mi koukají nožky jen pár čísel nad kolenama, takže se hezky schovají ty moje megastehna 😀 Když jsem ho na jaře poprvé vytáhla, tak jsem na každým kroku slyšela, jak jsem hrozně zhubla, což bylo krásný slyšet, leč to byla lež jako prase, páč fakt zeštíhluje 😀 😀 😀

Tak a k našemu tématu... tak já mám ze včerejšího prvního stepaerobiku namožený téměř všechno, tak jsem si dneska dala cvičící pauzu.
Dneska jsem upekla k obědu kuře (jen tak na vodě, žádný máslo nebo tak něco) s bramborem a fazol. luskama (ty úplně mííííííílujem). Takže fenomenální žrádlo, hromada a téměř žádný kalorie (když vezmu v potaz, že na oběd mám vyhrazených 2000KJ - a to fakt s tímhle jídlem nedám ani náhodou). Jinak já večeřím taky okolo šestý, nejdýl v půl sedmý. A mám vyhrazeno 1000KJ (tj jen 20% denního příjmu). Takže většinou šunka, sýr, vejce, ryba..., ale bez pečiva a s hromadou zeleniny. A dneska mě večer hrozně honila mlsná, tak jsem si dopřála kousek hořký čokošky. Lepší než se litovat, že nic nesmim a pak sežrat na co přijdu. Což se mi bohužel i tak sem tam stále stává...... 😠

kykynka
16. zář 2008

Ahojky holky chtěla bych se zeptat zda 100% zabírá ten lipoxal?
Obědnala jsem si lipoxal extrem za 900kč 200tablet tak uvidíme.

prochi
16. zář 2008

Cairo, mě pobavilo, že se s malou fakt nenajíš 🙂. Počkej, až ti bude lítat, to už tě nenechá udělat vůbec nic, natož se v klidu najíst 😀
Já to dělám tak, že jíme spolu. Když byl menší, tak jsem ho šoupla do jíd. židličky a dostal misku s jídlem, samozřejmě se to nesmělo moc lišit od toho mýho, jinak by miska letěla a sápal by se po mým talíři. Teď to máme tak, že snídáme spolu u jíd. stolu. Oběd jí sám, pak jde spinkat a já mám hodinku na to, abych se v klidu najedla, vypila kafe a snažím se tuhle hodinku mít fakt jen pro sebe, takže žádný uklízení apod. Pak má sváču, většinou ovoce, takže si dám s ním. A pak okolo šestý opět spolu večeříme. To jí sám u svýho stolečku a já se tak celkem v klidu najím. Jinak obědvám to, co uvařím malýmu a manžovi. Takže se snažím vymýšlet nic moc kalorickýho. No a manža "obědvá" podle směn. Pokud má volno, obědváme spolu, pokud má noční "obědvá" okolo třetí, pokud má ranní "obědvá" v půl sedmý, když přijede z práce. Taky mě to mrzí, že nejíme spolu, ale to se holt nedá nic dělat.

Jinak vařim většinou večer, když už prcek spí, nebo když není manža na noční, tak ho má na starosti on a já něco spáchám. Snažím se to vymýšlet tak, aby toho bylo na dva dny a aby to nebylo moc kalorický...

prochi
16. zář 2008

Kykynka, tak to já neporadím. Na prášky nevěřím... Pokud se sníží příjem a zvýší výdej, tak nejsou nějaký prášky potřeba 😉

kykynka
16. zář 2008

Potřebuji zhubnout po operaci cca 3.m mám 9kg nahoře a né a ne dolů a to cvičím jím dělenou stravu a prd... ☹

marie_m
17. zář 2008

dobre ranko, kocky

kyky, ahojky, taky na prasky moc neverim, kdyz sem zacinala s hubnutim, nechala sem si od dr napsat lindaxu, ale bylo mi z ni soufl, mela sem ji jen 3 dny a vyprdla se na to, podle me pokud se neupravi jidelnicek trvale a neprida pohyb, prijde dycky jojo efekt, nehlede na to, co rikala chytra pani mudra v jste to, co jite, chytrym a pomalym hubnutim ztracis hlavne cm!!

kocky moje, ja se rano vazila a mam o 1,5 kg min, nez vcera, jak je to mozny?...sice sem se vcera drzela, hodne pohybu s kubou, 30 mins erobiku, skoncily mi mesicky, ale stejnak je to divny, ne?

HUBNUTI NAZDAR!!

kometka5
17. zář 2008

Ahojky holky!
tak já mám o kg víc než v pondělí. já nevím, co to se mnou je a přitom bych neřekla, že nějak víc jím, ale je fakt, že jak tu mám mámu, tak vaří a já jím to jídlo, což jsem nedělala, nebo resp. jo, ale vařila jsem nekaloricky. tak nevím, ale vypadá to, že v pondělí snad budu začínat na stejný váze jako na začátku. tohle mě fakt deptá.

a ještě nemám nějak moc sílu na nic. když jde malá spát, tak já jdu s ní, možná je to tím počasím, ale já jsem stejná jako Prochi, taky moc vedro, teplo nemusím a mám hrozně ráda podzim a ještě radši zimu. ale teď se nějak neumím přeprogramovat.

a já taky baštím sama ☹ většinou vařím, když malá spinká před poledne, takže jím pak třeba ve tři a on pak jí většinou až v osm, až přijde z práce.

caira
17. zář 2008

Prochi s tou hodinkou volna se ted taky snazim nic nedelat v domacnosti, vzdycky jen co v 11 mala zalehla tak jsem zacala poklizet, popripade zehlit a vzdycky si rikala, ze si dam kafe a sednu si a nikdy k tomu nedoslo.
Vcera jsem si poprve fakt sedla, dala si to kafe a cetla si!! ja si necetla uz pul roku 😀 Ja vetsinou kdy se chci v klidu najist tak si to musim vzit na zem k male, ze sedim vedle jeji hraci deky a jednou rukou jim a druhou po ni "hazim" hrackama a ona se rehta.. 😉

Kocky poradte mi nejake ty vecere co bych si mohla davat? takze treba samotnou sunku, syr a k tomu zeleninu a co jeste? vajicko ja mam rada, to bych si mohla dat jedno a co treba k tomu? ja jsem fakt v tomhle vzdycky bez napadu. Ale vcera jsem se krotila, mela jsem malicko kurete s ryzi a v7 hodin, zadne v osm 🙂 ryzi jsem delala v papinaku takze jsem ho naprogramovala aby byla presne v sedm hotova a maso jsem si pripravila jeste nez sla mala do vany a pak to jen ohrala. Dneska premyslim, ze bych mohla udelat neco s fazol. lusky, mam jich plny mrazak, napadlo me treba naparit lusky,nakrajet rajcata a cuketu a zalit to rozkvedlanym vajickem a zapect v troube? takova jako by omeleta ale snad ne moc nezdrava, ne? nevim to vajicko, jak moc je spatne?.

prochi
17. zář 2008

Cairo, tak já ti vypíšu pár záznamů z mýho "hubnoucího" sešitu, ju?

Oběd: kuskus, 1 volské oko, fazolový lusky 170g (vařim je jenom v osol. vodě, můžem se po nich užrat
Večeře: okurka + hermelín (lehčí 100g = 974 KJ)

Oběd: koprovka, vejce, brambor
večeře: kř. chléb, šunka, rajče, okurka

Oběd: těstoviny, brokolice, tuňák ve vl. šťávě
Večeře: Kuře grilované, zelenina

Oběd: čočka, volské oko, zelenina
Večeře: Kř. chléb, syrečky olomoucké, rajče

Oběd: Těstoviny, brokolice
Večeře: lečo - vejce, paprika, rajče, pláteček slun. chleba

Další večeře: filé (jen podělat na vodě na pánvičce) + zelenina, popř. křehký chléb
kř. chléb, makrela, okurka
kř. chléb, romadur, okurka
volské oko, zelenina

taky žádná sláva, pořád točím jedno a to samý dokola... hlavně takhle večer se už fakt snažím nejíst žádnou rýži, těstoviny, pečivo... nic. Maxim. dva plátky křehkýho chleba. Snažím se večeřet mezi šestou a půl sedmou.

ty zapečený lusky v troubě budou určitě výborný. Do toho bych šla. Já na zítra plánuju zapéct brokolici s vajíčkem a sýrem. Ale k obědu a s bramborem.

caira
17. zář 2008

jsi me navnadila tim volskym okem s cockou, to ja moc rada cocku :-} mnam, odpoledne si ji v krame koupim..

syrecky ty ja miluju,mnam, ty mi tu chybi..mnam mnam mnam

ja ten krehky chleb mam doma taky, takze zacnu veceret ten a budu se snazit to vymyslet na vicero zpusovu 😖

Holky to je zivot, co, clovek se nemuze ani poradne regulerne prezrat 😀

marie_m
17. zář 2008

cairo, ja mam hodne rada treba k veceri mrazenou zeleninu, mam rada od findusu s brokolici, to jen na trosce masla placnu na panvicku a pak to vyndam, dam do misky, posypu cca 50 g strouhanyho eidamu 30, necham zapect jeste v mikrovlne na 2 mnuty a zradylko, nam...jindy delam kureci masicko s touhle zeleninou dohromady, smichany na panvicce a taky namka
poeldni dobou, hlavne kuli malymu, delam brmakasi a kureci platek, prirodni, to je taky dobry
delam si hodne salaty z rajcete,okurky, papriky, k tomu treba kus sunky bo syra....nebo smakouna

kometka5
17. zář 2008

holky, tak se mi sbíhají sliny...čočku zbožňuju a maru, ta zelenina s tím sýrem zní úplně výborně... 😉

leninn
17. zář 2008

Cairo, ty po nás chces recepty a já na ten Tvůj poslední rychlonápad-ty lusky,rajčata a cuketu zapečené s vejcem-slintám, mňamy, asi to co nejdřív udělám. Vejce je dost kalorické, ale zase je to bílkovina, takže myslím, že když to uděláš a zaleješ dvěma vejci (jedno vejce mi na floře ukazuje 361kJ) a budeš to mít na jednou či na dvakrát, když tam dáš víc zeleniny, tak to bude myslím ok. Ježiš, fakt jsem na to dostala chuť. Já jsem fazolový lusky moc neznala, ale nedávno jsem si je dala v restauraci a myslela jsem, že slastí vyletím z kůže a ty byly jen na pánvi s česnekem, mňam 😀 😀

Holky, díky za tipy, jeden lepší než druhý. Zase mám další recepty... 😉

leninn
17. zář 2008

Jo, a ještě dotaz, ty fazolový lusky kupujete mrazený? Nebo v jaké jsou formě, abych nebloudila po krámě... 😉

prochi
17. zář 2008

Leni, já kupuju mražený, my si je s manžou děláme jako přílohu a můžem se po nich fakt užrat 😅
Já jsem dostala hroznou chut udělat si k véče tu mraž. zeleninu se sýrem, ale to bysme museli ještě zkáknout do krámu pro sejra. No, stejně se budem muset jít vyvětrat, i když se mi teda vůbec nechce. Malej začal trochu rýmovat a mě děsně bolí v krku a celkově mě bolí celej člověk, chjooo.

marie_m
17. zář 2008

prochi, my uz s muzikem taky chrchali a smrkali, co se takhle zmenilo to pocasi, je to na prd, jak mezi teplem a zimou nebyl zadnej lehkej prechod ☹

leninn
17. zář 2008

Maruš, přesně, z třicítek je deset stupňů 😒 Skoro na kožich

Prochi díky, hned dnes si je koupím a ...možná i udělám k večeři, nebo určitě zítra 😀 😀 mňam

leninn
17. zář 2008

A holky, šetřete se, ať nejste nemocné, to je pak na nic, se vším, nejen s hubnutím. My jsme teda zatím (ťuky ťuky na dřevo) všichni zdraví a já i plná síly a energie 😉 Trošku Vám z ní posílám, cítíte to??? 😉

caira
17. zář 2008

tak holky hlasim,ze ten muj rychlonapad na lusky atd skoncil v kosi 😒 sice v teorii dobre,ale nakonec se to proste nechtelo zapekat a bylo to takove cele vodove a fuj takze jsem to vyhodila do kose a nakonec skoncila s platkem chleba se sunkou a rajcatama 😒 ze ja se do toho vareni vubec poustim, v teorii to je vzdycky uzasny napad a pak realita konci v hajzlu 😀