Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

marie_m
2. pro 2008

prochi, moc rada to slysim!! drz se

pavlo, s odpocinkem ten muj vylet nemel spolecnyho vubec nic, sem porad jako prejeta, nemuzu se z toho dostat, nechapu, snad to ze me brzo spadne

roz, at vam to dobre dopadne

leninn
2. pro 2008

Rozi, rozhodně to nevzdávej, cestu máš dlouhou, ale už jsi notný kus urazila, tak přeci toužíš dojít až na konec, ne? 😉
I já jsem měla před sebou dlouhou cestu a ještě nějsem na konci, ale chci zkusit dojít 🙂

Prochi, ahojky, jsem moc ráda, že je vše v pořádku. teď ještě aby Ti už bylo dobře a budeš si to pořádně užívat 🙂 To zvracení tedy muselo být hrůzné 😒 V kolikátém jsi měsíci?

Cairo, díky, já si toho vůbec nevšimla 😅

Maru, vítej, snad Tě delirium brzy přejde, ale úbytek máš, tak to je fajn. A co tedy ty dárky, pořídilas?

Pavli, koprovka také mňam 😝

pavla80
2. pro 2008

Tak holky jsme doma z tanečních 😉

Za chvíli půjdou naše babulky spinkat a já koukat na ordinaci 😉

marie_m
2. pro 2008

nakoupila sem toho celkem hodne, jen sem toho chtela pro kubika vic, ale moc veci se mi nelibilo
jinak ja sem za ty 4 dny mela tak hrozne spatny stravovani, ze jeste dneska budu dlabat a od zitrka najizdim na dietu 🙂

leninn
2. pro 2008

Ahojky Maruško, to je fajn, že jsi nakoupila dárečky, sice jich mohlo být i víc, ale aspoň jsi ušetřila 😉

jinak já jsem dnes prase prasácký, hoky, já toho dnes sežrala neskutečný množství a těch sladkostí....no jako síla😠 😠 😢 😢 Od zítřka najíždím a budu mít co dělat, abych v pondělí měla stejnou váhu a ne vyšší. V úbytek ani nedoufám, v neděli mám dopoledne sice zápas, ale odpoledne jedeme na dědovi 75tiny, takže, zase jídla hóódně moc 😒 Musím se krotit, uvidíme.

Hezký večer 🙂

kitty68
2. pro 2008

caute babky

prochi tak ty teda dostanes medaili zlatou nejuspesnejsi z nas tehotna a jeste chudinka hubne 😅 , doufam ze te to prejde,ja bliti nesnasim

tak jak se ti u nas libilo marenko? 🙂 pocasi na 😝 (blibi tady neni), dali jste si nejake tradicni anglicke menu jako je fish & chips 😀

ja teda dneska cely den nezrala, mela js celkem nervy, svagrova se nejak pochytala s tchyni a vypadalo to spatne i odesla z domu, ale uz je zase zpet

marie_m
3. pro 2008

kitty, libilo se mi, pocasi fakt na prd, ale tak s tim sem pocitala, jen fakt nechapu vasi modu, to je des bes 🙂
no a u me jednoznacne vede english full breakfast, to sem jedla porad, to miluju, jen nechapu, jak to muzete zrat porad, vubec, to vase stravovani, to by se jeden poblil 😀

caira
3. pro 2008

mari z te mody si nic nedelej..my zase nechapeme tu ceskou 😀 😀 ja si vzdycky v CR stezuju, ze je to tam sto let za opicema 😀

Mari vazne si myslis, ze tady nekdo ji kazdy den full english? ja ji mam tak jednou do roka 😀 😀

musim rict, ze proper full english jsem nemela snad vickrat jak 2x ..jak rikas, jist to porad tak by se jeden poblil..

zkusila jsi jeste neco jineho nez snidani?

a kde jste zustavali? muzu se zeptat na kolik vas vysel hotel atd atd..

Kdes nakoupila? s tim primarkem rozumim..to je o vikendu vazne sebevrazedna mise..

kocky ja padim, vlastne jsem se prisla jen rozloucit a ted se tu vykecavam, jdu dobalit a pripravit nas, v pul dvanacte frcime na letiste. takze papa a ozvu se za deset dni, do te doby si pekne udaje uchovejte nekde napsane a pak mi to poslete..papa

kitty68
3. pro 2008

no to mi rikej 😀

eng. breakf uz js nemela ani nepamatuju 😕 vetsinou js ji mivali na obed, po ranu bych to nesezrala 😝

marie_m
3. pro 2008

ale tak english break sem jedla ja, mela jsem ji tam jednou, dvakrat jsme byly v burgerovi a tot bylo cele nase jidlo za tri dny, nemluvim o ty EFB ale obecne o tom, jak se anglani stravujou, to je uplne nechutny 🙂

cairo, bydlely jsme na king cross, hnedka u metra a pokoj nas sta 130 liber na dve noci, takze cekem dobry

kitty68
3. pro 2008

oni jako skoro vubec nevari snad, vsecko kupujou ready made, jen do mikrovlnky nebo do trouby, nebo zerou take away

ja js teda mela efb snad taky 2x v zivote, kdyz js byli ve walesu takze to vlastne byla welsh full 😀 , byli js v malem penzionu, vsecko domaci a varene fakt super jidlo zadne polotovary jak ve vetsine hospod tady

no ja js byla v primarku pred asi 14 dnema a to byl ctvrtek a kdyz js videla tech lidi tak js jen prosli, ale bude to i tema vanocema

jaky byl let?

leninn
3. pro 2008

Ahojky holky,
už je večer a tady nikdo 😕 asi už všichni spíte, čili nejíte a hubnete, že?
Já mám dnes za sebou dvouhodinovou procházku a večerní žehlení, za které jsem moc ráda. také moc věcí nežehlím, ale manža chodí do práce v košilích a nějaké kalhoty a trička, které jsou prostě zmačkané, vždycky to nechám a pak musím žehlit dvě hodiny, jako dnes 😒 ale mám to za sebou, zase na nějakou dobu 🙂

A jak Vy a hubnutí?
Jak se držíte?
No, já nic moc ☹ nějak se nemůžu dostat do tempa, ale jako vůbec. Do toho je v pátek Mikuláš a už teď Barča dostává slakosti a já jí je ujídám, protože jí je nechci dávat 😒 takže je žeru sama 😠 😠 Jsem takový prasisko, ach jo...
Tak snad zítra 😅

Holky, jdu chrnět, jsem nějaká unavená. Dobrou 😔

kitty68
3. pro 2008

ja js tady 😀 ale cumim na telku

prochi
3. pro 2008

ahoj holky, mooooooccc děkuju za zpětné přivítání 😎 Slibuju, že už zajdu častěji. Budu muset, protože se mi nějak vrací podezřele chuť k jídlu a přistihla jsem se, že když je mi dobře, tak žeru jak prorvaná 😀 😝 Zítra jdu na KO se štítnou žlázou, měla jsem přijít hned jak otěhotním, ale já měla pořád hrozný nervy, aby to dobře dopadlo, že jsem tam nechtěla letět zase zbytečně... Upravila jsem si dávkování jako když jsem čekala malýho, tak snad to bude dobrý. Děsim se váhy, já si tam před tou malinkou drobounkou paní doktorkou připadám vždycky jak slonice největší a ona řekne "hmmm s tou váhou by to chtělo něco udělat..." No tak to zas bude zítra mazec... 😅

Leni, pomalu končím 12. týden, tak na měsíce bych řekla, že skoro končím 3. měsíc.

Koukám, že se po dobu mé nepřítomnosti nic nezměnilo 😀 Leninn jako každý začátek týdne vyhrožuje, že příští PO bude krize, úbytek vůbec, spíš přírůstek a že má holky vždycky zas úbytek? 😀 😀 😀

A jak se těšíte na Vánoce? BUdete vůbec péct? Já ještě pořád nevím, uvidím, jak mi bude, ale pečení miluju, tak bych chtěla. Dneska jsem zadělala na perníčky, tak zítra to vypukne. Teda na ostatní je ještě čas, začínám vždycky až po tom desátým prosinci. Nechci toho dělat moc, sice víc druhů, ale z menších dávek. A ještě budu dávat krabici babičce a krabici tchánovi, tak doma si nechám jen na stůl pro návštěvy. Já to moc nemusím, manžel taky ne, ale jak to pak nikdo nejí, tak je mi to líto a ujídám...

kitty68
3. pro 2008

no tak ja teda nepecu, nejsem nejak zbehla v takovych vecech, a stejne bych to jedla asi ja, peter ma tu cukronu, tak ho nebudu provokovat a tchyne a svagrova jsou vegani takze ani v ajca ani mliko neji

marie_m
4. pro 2008

kitty, led tam byl v poho, let zpet silenej, hrozne sem se bala,ze spadneme, pilot byl nejakej divnej

ja byla vcera na dance, super, ale pak sem snedla cokoladu, neska me vsechno boli

prochi, ja nepecu, neumim to a ani me to nebavi

renda71
4. pro 2008

Ahoj holčiny,tak já teda peču,ale letos jsem se zařekla,že budu dělat jen 6 druhů a k tomu ještě vánočku 🙂
loni jsem toho dělala strašně moc a samozřejmě,že jsem to žrala nejvíc já ☹ no a pak nemám vypadat tak jak vypadám 😝
taky ještě počkám,čím dýl začnu,tím později pokynu 😀
přeju všem krásný den 😉

leninn
4. pro 2008

Ahoj holky,
tak já jsem loni pekla s mamkou a pak jsme si trochu cukroví vzali s manžou domů. letos to plánujeme stejně. Já jsem nikdy sama cukroví nepekla, takže ani nevím, jestli to umím 😅 A jak už jsem tu psala, cukroví miluju, takže čím míň ho doma bude, tím menší bude pokušení a tím menší přírůstky na váze 🙂

Prochi, tak na ten zítřek držím pěstičky, ať ti to dobře dopadne a ať drobná paní dr. nemá připomínky 😉 Však jsi stále pod váhou, zatím jsi nic nepřibrala, a to už končíš 3.měsíc 😉
jinak, je fakt, že většinou vyhrožuju, ale...nečříkám to jen tak, většinou se vážím ještě ve čtvrtek, jen tak pro sebe a většinou mám víc než v pondělí, dnes třena o 1kg víc, než v pondělí 😠 😠 takže z toho vydedukuju, že úbytek nebude, ale většinou o víkendu hraju a tím pádem málo jím a v pondělí ten úbytek nakonec je 😅 Nechci Vás nijak lanařit, ale v pondělí jsem pak mile překvapená, když jsem připravená na nejhorší 😀 😀

Maru, já ještě nikdy neletěla, ale strašně ráda bych-ale teď to už bude asi až po dětech, jelikož je plánujeme brzy za sebou, těhotná lítat nechci a děti do dvou let do letadla také nechi brát, takže si ještě chvíli počkám 😉 Ale pak pojedeme na nějakou super dovču k moři 🙂

Jinak já dnešek opravdu nezačla dobře, sežrala jsem šílené množství topinek s máslem a sýrem. Dokonce jsem dnes v noci ujídala, když jsem šla na záchod, sušenky, ktzeré zbyly na stole po návštěvě a to já nikdy, NIKDY nedělám, tak nevím, co to se mnou je, ale žeru jak prorvaná 😢 😢 Fakt síla 😠 ☹

Holky, hezký den všem 🙂 u nás je zase tak krásně 🙂 tak odpolko určitě vyrazíme ven , teď budu uklízet 😝

pavla80
4. pro 2008

Ahojky holky

nějak zas nestíhám 😒 😒

Včera jsem douklízela a už mám teda celý byt hotový !!!!!! 😵

No a spečením nejsem žáden profík peču asi tak druhý rok,ale baví mě to 😉 😉 Taky nedělám nijak závrtné druhy,jen pár.U nás to taky moc manža nemusí,ale holky si myslím,že už pojí a já se budu snažit jíst malinko,protože cukroví taky miliju 😒 😒

Zrovna dneska jsem udělala těto na perníčky,tak se mi chladí v lednici a čekám na Kačku až příjde ve 12 ze školky a budem spolu vykrajovat 😉

Leni tak to je nějaké podezřelé,že máš takové chutě né?? 😒 .Nečekáš náhodou taky mimčo 😉 😉 .Když píšeš,že chcete děti brzy za sebou 😉

Já se ted taky docela držím,včera jsem byla v posilce,dneska jdu taky ,ale vlezla jsem taky dneska na váhu a jsem naštvaná 😠 .nechce se to pod tu 60 vůbec dostat ani o trošinku,tak já to asi fakt nedám do toho nového roku 😠

rozela
4. pro 2008

ahoj ženy, omluvenka za včerejší nepřítomnost. celé dopoledne jsme trávili na chirurgii s malým kvůli té molusce. ráno jsme tam dokvačili, hoďku a půl si počkali, než přijdeme na řadu, pak mu to primář natřel emlou, 3/4 hodinky jsme měli volno, pak jsme se vrátili, primář mu to odstranil a máme po starosti. musim říct, že ten primář(z dětské chirurgie na Bulovce) je prostě senzační.
mě dneska ráno chytil močák, tak se prolejvám hnusnym uročajem. u nás to nemůže být bez problému 🙄

no a jídlo. tak hlídám co se dá. včera ráno jen kafe, po té onráškově "operaci" jsme si zašli na oběd, tak jsem si dala šunkofleky, o 2 hodiny později doma pár lžic rýže s hovězím, za další 2 hodiny lámankáč se sýrem, no a pak mi to krapet ujelo. byli jsme večer na nákupu, tak jsem po malym dojela půlku koblihy, 2 mandarinky a 2 sýrový tyčinky kidiboo. nic moc, ale zas taková hrůza to snad není 🙂 dneska ráno pudink, ke sváče polévka a k obědu br.kaši a masko. na odpo mám naplánovaný jogurt a večeři ještě vymyslim. asi to bude kř. chleba s něčim.

holky tak já ještě vůbec nejsem rozhodnutá, jestli letos něco napeču. chtěla bych trochu kvůli malýmu, ale nějak nemám inspiraci. pokud budu péct, tak asi linecký, rohlíčky a ještě bych udělala vosí hnízda.

marie_m
4. pro 2008

roz, tak hlavne, ze to mate v pohode, ze to Ondra zvladnul!!
mě taky nejak bolí bricho, asi sem dost promrzla v tom UK ☹

my mame neska pracovni vecirek, jakoze vanocni, to bude vopruz

rozela
4. pro 2008

jsem ráda, že to má pryč. sice máme tak na 2-3měsíce utrum s plaváním, ale snad mu to vynahradí školka. teda pokud mi ho tam od ledna opravdu vezmou.

večírek dobrej, ne? teda aspoň na našem vánočním večírku to byla vždycky po takových těch oficialitách celkem darda 😀

renda71
4. pro 2008

roz k té molusce,malé to již dětský doktor dělal dvakrát,jednou když jsme přišli na běžnou prohlídku,tak jich seškrábnul asi 8 a podruhé jsem si koupila mast která to prý znecitliví a to jich dělal asi 12 😝
malá strašně ječela,ale spíš z doktora než aby ji to bolelo,je to taková malá histerka 😀
né muselo to být nepříjemné,ale ona začne vyvádět,jen se otevřou dveře ordinace 🙂
řikal,že je to virové a že to mohla chytnout třeba v bazéně.
teď je snad pokoj i když mám pocit,že už se jí jedna zase klube 😠

marie_m
4. pro 2008

roz, no vis jak, porad je to prace, az kdyz maji vsichni hodne upito, tak je to jakztakz, ale tak dlouho tam doufam ani nebude...navic to mame v portefeny huse a tam to ja fakt nemam rada

leninn
4. pro 2008

Pavli, to ne, nebo by to tedy nebylo plánované, spíš to prostě bude jenom prasení, ach jo...tak snad dneska odpoledne to nepodělám. Teď jsem douklidila a konečně mi trošku slehly ty ranní topinky, bylo mi pěkně blbě 😠
Jdu si dát polívku 😉

Rozi, to je dobře, že už to máte za sebou 🙂 plavání vydržíte, stejně je zima, budete mít jiné aktivity, třeba bobování (pokud bude na čem) 😅

Maru, Rozi, tak se opatrujte a buďte hezky v teple, ať se brzy uzdravíte! Močák, to musí být hnus, já to neznám, ale kamarádka na to trpí a vždycky trpí 😒

rozela
4. pro 2008

rendo malej měl naštěstí jenom jednu, zato dost velkou. taky mu to právě namazal tím znecitlivujícím krémem. samozřejmě ondřej hysterčil jak se patří, jen co jsme vlezli do ordinace, a když si měl lehnout na břicho, tak jsme se sestrou měly co dělat, abychom ho udržely v leže. to, že mu doktor odřízl tu molusku vůbec nezaznamenal. teď se budu modlit, aby se mu to už nikdy nevrátilo. moje prostřední ségra to jako malá měla v podpaží. v obou. a měla toho hrozně moc. ale když se toho zbavila, už se jí to nevrátilo. tak snad budem mít taky takový štěstí.

mari tak se vyskytneš tak jako společensky, aby se neřeklo, kopneš dva tři panáky a půjdeš 😀 hlavně že splníš účast, ne? 😀 😀 😀

leni já doufám, že snad bude na čem, i když to tak zatím nevypadá 😀 při nejhorším vyrazíme někam mimo prahu, abychom se svezli na saních 😀 😀 😀

marie_m
4. pro 2008

roz, predstava, ze do sebe klopim nejakej alkac ve me vyvolava..(skoda,ze tu neni blici smajlik) 😀

rozela
4. pro 2008

tak to je špatný 😀 😀 😀

pavla80
4. pro 2008

Holky tak my už máme upečeno!!!! 😉 .Ještě to večer dozdobím a hotovo 😉 .Jsou trochu tvrdší tak snad změknou 😕 😕

Roz teda tak já to vůbec neznám u nás to nikdy nikdo neměl,tak přeju at už máte klid,at se to nevrátí 😉

No jinak za chvíli jdem ke kámošce,má tam kvůli svému klučinovi pozvanou kadeřnici,tak při jednom nechám ostříhat i Kačku 😉 .Má už dlouhé ty vlasy,tak je mi to trochu líto,ale chce to změnu,vlásky zas dorostou 😉 .Ona je má strašně husté,tak je ani rozpuštěné nemůže nosit,tak uvažuju nad nějakým mikádkem tak pak šupnu sem fotečku jak ji to sluší.

Maruš užij si na večírku a snad to nebude taková hrůza,přinejhorším hodku vydržíš a pak se nenápadně vypaříš 😀 😀

prochi
4. pro 2008

Ahojky,
tak štítná žláza alias vážení se dnes nekonalo, mudra tam nebyla, mám přijít za týden. Chjoo jsem se těšila, že to bude za mnou...

Renda, Roz, co jsou to proboha ty molusky? Zní to hrozně... Snad už to budou mít dětičky dobrý a nevrátí se to.

Pavli, taky jsem ty perníčky dneska zfoukla. Krásně vánočně to tu zavonělo 😵 Při "Ordinaci" jsem je i nazdobila, tak jsem ráda. Já pečení fakt miluju, vždycky si na konci listopadu sednu se všema kalendářema s receptama, sešitem s receptama, vánoční časáky... a vypíšu si, co všechno budu dělat. Teď už mám to taky vypsaný a pak okolo desátýho na to vlítnu a už jen odškrtávám. Fakt mě to hrozně baví. A tím jak to peču a patlám se s tím a jsem toho celá načuchaná, tak na to pak ani nemám chuť. Ale dovedu si živě představit, že kdyby mi to někdo přinesl domů hotový, tak bych se na to určitě vrhla 😀

Koukám na jste to, co jíte, no je jí kus holky... tož to jsem na ní zvědavá...

Jóóó dneska jsem pěkně prasila 😔 Jak jsem teď, co jsem těhu, vůbec nejedla sladký, tak jsem dneska sežrala celou, ano prosím CELOU!! studentskou pečeť... 😔 😔