Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

rozela
7. únor 2009

ženy, jak se to říká? že hrana zvoní 3x? tak tím malíčkem to včera neskončilo. než jsem uložila malýho, tak začal zvracet. byla jsem vzhůru do 5 ráno a hlídala ho. od 2 ráno už neblil, jenom dávil, ale nic z něj nešlo. v 5 už jsem padla a vstávali jsme v 9.30. dneska je to zatím dobrý. je slabý, ale veselý a nechce pochopit, že nic jiného než suchý rohlík a piškoty nedostane. já padam na hubu, ale aspoň že je malej v pořádku. malíček se zacelil a hlavně nebolí, což jsem moc ráda.

leni povedlo se mu to mojí blbostí. stříhala jsem mu nehtíky, a pak si vzal nůžtičky on a že ostříhá nehty mamince. děláme to tak skoro pokaždé a vždycky to bylo v pohodě, ale včera u posledního prstu se to nějak zvrtlo, otevřel nůžky a já nestačila ucuknout a jak jsem zaječela au!, tak se lekl a stiskl je ještě víc. no a bylo to.

brambůrko není to přesné,ale s kámoškou jsme přepočítávaly kcal na kJ x4. takže 1000kcal je zhruba 4000kJ a 200 kalorií by mělo být 800kJ. ale jak píšu, bylo to zhruba.

marie_m
7. únor 2009

tak ja hlasim, ze jsem vcerejsek prezila ve zdravi 🙂 docela jsme si to uzily, rano mi ani nebylo moc spatne, byli jsme odpoledne s muzikem na squashi, takze celkem fajn den 🙂

jo a vcera jsem potkala mladyho prachare s vojtou dykem, holky, to sou fakt hezky kluci 🙂

roz, holka nestastna, tak snad budes brzo ok a hlavne ondrasek!!!

bramburka
8. únor 2009

Holky, to jsou věci teda....

Riz díky, někde jsem myslím prácě četla že je to *3,6, ale uz jsem si nebyla jistá. Jo jsem nasla nejakej recept a psali, ze jeden kus má 200 kalorií, no tak to muzu. Bezva. Holky, nevim, cim to je, ale pokud vydržím do zítra, tak bude ubytek 1,5kg - ale bude to asi tim, ez jsem tento tyden moc necvicila 😒 furt premejslim, jestli mam jit do toho fitka, asi na to prdim, zitra mam spining... to stačí 😉

rozela
8. únor 2009

ahoj ženy, jdu jenom na skok. právě jsme se vrátili z pohotovosti. na dietu dneska kašlu. zítra holt bude asi přírustek, ale já už jsem na prášky. a ty nemám, tak to řešim sladkym, i za cenu toho, že mi bude blbě. tohle aby kůň vydržel.
zatím pa, juknu večer

bramburka
8. únor 2009

Roz, kvuli tomu zvracení? a co? je to ok? Co máte delat? Ach jo... ☹ tak se držte!

rozela
8. únor 2009

bramburko kdepak. my tam jeli kvůli bimbulovi. včera si ondrášek začal večer stěžovat, že ho bolí bimbula, měl ho oteklý, tak jsem mu ho namazala framykoinem, ale dnes jsme museli jet, pže se to zhoršilo. měl tam bouličku plnou hnisu. prý ho to muselo strašně bolet, ale doma si nestěžoval. ovšem teď je vidět, že se mu ulevilo, jak říkal doktor. zítra ráno k němu jedeme ještě na kontrolu. nejsem z toho zrovna odvázaná, zase stresovat malýho v motole, ale nechci nic zanedbat, tak to bude muset brouček zvládnout.

bramburka
8. únor 2009

Riz jejda, to si teda užíváte ☹ no tyhle klučičí problémy naštěstí neznám...

marie_m
8. únor 2009

rozelko, tak to je mi lito, tak snad bude mit ondra bimbulu brzo v pohode!!...mmiochodem, pretahujete?...nam to vubec nejde, mudra rikala, ze to budeme muset zacit brzo resit :(

holky, my byli dneska u tchanu, celkem fajn, opet zradla jako prase, ale drzela jsem se, panc jsem to neska dostala a je mi nejak nedobre ☹

bramburka
8. únor 2009

jsem zrovna chtěla navrhnout jestli se vam nechce na budejarnu do Clovickova.

pavla80
8. únor 2009

Ahojky

Rozi vy si teda užíváte,nějak se to na vás sype 😖 ,tak snad už bude líp.Taky jsem ráda,že tohle řešit nemusím,spousta kluků má s tím problémy 😒

No holky já ani na váhu nelezla,ale jsme opravdu totálně neukázněná 😠 .Nějak se do toho prostě nemůžu opřít,fakt nevím kde sebrat tu vůli a ted i s cvičením je to na nic,nemám vůbec hlídání,když s manžou budem dělat naopak,tak nějak ztrácím motivaci a myslím,že už na té 60 zůstanu 😒 .Jako jsem docela spokojená,chtělo by to ale ještě trochu,ale asi už se mi to asi nepovede 😒

A u nás začalo sněžit jak hrom,uplná chumelenice 😒 .A to včera u nás vypadalo,že přichází jaro 😒 a zas nic,no budem si muset ještě počkat 😒

Holky já mám nějakou dovnou náladu,asi už fakt potřebuju k životu jaro,už mě ta zima nějak nebaví 😖 😖 .

rozela
8. únor 2009

pavli pošli nám do prahy trochu toho sněhu. 😉

mari nepřetahovali jsme. co si malej začal hrát s bimbulou, přetahuje si sám, tak jsem ho hned naučila i bimbulovou hygienu a jenom ho kontroluju. načetla jsem o přetahování x článků a zkušeností maminek a teda jsem fakt ráda, že ten doktor z motola je stejného ražení jako já. nechat to na přírodě a dítěti. našla jsem i nějaké jeho články a doporučuje řešit předkožku akorát v případě zúžení nebo zdr. potíží, jako je třeba tahle ondráškova. u každýho to trvá jinak dlouho, než se uvolní. mmch, ondrovi jde přetahnout asi tak do půlky žaludu a doktor v tom neviděl sebemenší problém. jo a jak je kubíčkovi?

bramburko taky jsem uvažovala o človíčkově. zítra musim vyřešit tu kontrolu v motole, objednat malýho k zubařce a na kontolu znamínka na kalmetizaci, tak jak budu mít vyřešený doktorský "rozvrh", tak bychom se mohly všechny domluvit 😉

holky jdu spát, páč po dvou skoro probdělých nocích padam do slova a písmene na hubu. dobrou noc a zítra samé úbytky

marie_m
8. únor 2009

roz, kubik je lepsi, diky, jen porad spatne dycha, takze je mi lito, ale ja to na pristi tyden do clovickova zatim nevidim ☹
a co ten tvuj malicek?

pavi, mas krasnou vahu!!! tak jestli jsi spokojena, tak se snaz si ji jen udrzovat a uvidis, bude to v pohode
dneska mi honzovo rodice a babca rikali, ze jsem nejaka zhubla 😀, tak nevim, esi me chteli jen potesit bo sem fakt viditelne zhubla

bramburka
8. únor 2009

No tak ja byla vsude kde jsem mohla byt a nikdo mi nerekl ze jsem zhubla, pritom dole 4,5 kg, a ja to citim! Holky ja se strasne tesim jak mi budou vsichni rikat ze jsem zhubla! 😉 😉 😉

marie_m
8. únor 2009

bramburko, mne to taky dlouho nikdo nerikal, ae vzhledem k tomu, te mam dole necelych 10 kg, tak uz by me fakt nasralo, kdyby mi to nikdo nerekl 🙂 ja to na sobe poznam podle obleceni, jinak mi ani neprijde, ze by to bylo nejak viditelny, takze me to potesilo 🙂

kometka5
8. únor 2009

ahojky holky,
jdu vás jen pozdrvit...

mám už sbaleno, tak zítra ráno frčíme směrem šumava. už se fakt těším...jen doufám, že tam malá bude vp ohodě spinkat, když to nebude jako doma, ale v cestovní postýlce.

v neděli jsem tady nato šup...takže ať jste ještě krásnější a hubeněnjší než teď...mějte se tu moc a moc hezky... 😉

Kubíkovi ať je jen líp a Ondráškovi taky... 😉 ,

pavla80
8. únor 2009

Roz klidně pošlu všechen já chci jaro!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😀 😀 .Ale kdoví jestli se to udrží aby z toho nebyla jen břečka.Tak hlavně přeju klidnou noc!!!!!!

Maruš jo vím že je to super váha jen moje představa byla ještě o 5 kilo mín 😀 .Ale to bych se do toho musela zas pořádně obout a na to ted nějak nemám sílu,nebo já fakt nevím.Udržet to musím,byla to velká fuška dát 10 kilo dolů tak si je přece nemůžu zas dovolit dát nahoru 😝 😝 .A určitě to muselo potěšit,já mám taky hrozně ráda,když si lidi všímají 😀

Bramburko a neboj za chvíli si lidi začnou všímat 4,5 kila jsou super!!!! 😉 😉

marie_m
8. únor 2009

kometko, tak si to tam poradne uzijte!!!!! 🙂

pavla80
8. únor 2009

Kometko taky přeju at si to užijete!!!!!!!!!!!!! 😉 😉 😉 .Hlavně at je malá v pohodě 😉 😉

bramburka
8. únor 2009

kometko, tak stastnou cestu, odpocinte si a uvidis mala to zvladne v klidu! Deti jsou v klidu kdyz jsou v klidu rodiče!

pavla80
8. únor 2009

No nic holky,jdu do hajan všem přeju krásnou dobrou noc!!!A zítra jen samé ubytky!!!!!!!

Kouknu sem asi až ve středu.Pondělí a uterý pracuju.Tak se mějte všechny krásně páááá 😉 😉

marie_m
9. únor 2009

dobre ranko, tak jeste, ze neska nemusime posilat vahu, pac mam o kg vic, nez vcera rano, opravdu moje telo nechapu, i kdyz vyjmecne to asi mozna chapu, dostala sem to 🙂

leninn
9. únor 2009

Ahojky holky,
nějak jsem o víkendu nestíhala, ale jsem tu...ale opravdu velice, ale velice nespokojená 😠 a naštvaná... ☹ a smutná 😢 Váha? zase přírůstek, prostě to mám jak na houpačce, víc, míň, víc, míň, ale pořád jsem na stejné váze, což mě štve, ale zároveň...aspoň, že nas stejné váze, že? Ale víkend jsem podělala, vím o tom, v tu sobotu na té kolaudaci jsem pila víno a snědla hodně moc různých duhů sýrů a bohužel, závidím těm, kdo nemohou druhý den jíst, já jsem opak, já se musím najíst, jinak je mi zle, takže jsem včera celkem bagrovala, prostě jsem si nemohla pomoci 😠 A to jsem byla večer na 1,5h spinningovat 😒 a stejně nic 😠 😠

Maru, to je MS, buď v klidu 😉 Jsem ráda, že už je Kubíkovi líp, tak snad už bude brzy zcela zdráv 🙂

Pavli, buď v pohodě, 60kg je úžasný a kdybych je měla já, tak bych se pod*lala radostí 😉 Ať to v práci zvládneš a brzy Ti to uteče 😉 a máš zase volno

Brambůrko, neboj, chvála přijde, u mě si snad nikdo ničeho nevšiml dokud jsem nedala dolů těch 10kg, pak jsem dala postupem dost dlouhé doby ještě 5kg, takže, kdo mě dlouho neviděl, tak všichni celkem koukají 😀 😀 Je to velice příjemné, tak se na to těš 😉

Komet, užij si to, koukám, že se pěkně mineme, já odjíždím na hory s Barunkou v neděli po obědě...pošlu váhu v neděli ráno, ju?

Hezký den 🙂

swead
9. únor 2009

Dobré ránko,

leni, já mám váhu taky jak na houpačce, ty jo 60kg bych nechtěla, to už by bylo na mojí výšku zase moc málo, měřím 176cm

Takže dneska nemusím posílat info Kometce do IP?

marie_m
9. únor 2009

kometka je na sumave, takze nebude delat tabulku, takze to muzeme nechat na pristi tyden 🙂

kitty68
9. únor 2009

ahoj kocky ja js prisla z prace, pred hodkou a ted si pujdu lehnout, zvazim se az po probuzeni. js rada ze mam dnes volno, protoze je pry strasne moc prace dneska 😝 ale na druhou stranu js rada, jak vidim jak se vsude propousti ze fakt mame tolik prace, pred dvema lety o tomto casu byl krasne klid, koncivali js v 5, ale ted fakt nechapu, lidi asi hodne zerou 😅 .

marie_m
9. únor 2009

kitty, asi si to uz mozna psala, ale kde delas? a kdo je s malou, kdyz si ve worku?...muzik?

kitty68
9. únor 2009

jo je s petrem, delam v jeho off dnech /nocich/, a delam v "salatovne" vyrabime salaty pro Markse & Spencera

lupka853
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
renda71
9. únor 2009

ahoj holky hubnoucí,přišla jsem vás pozdravit,tak jak vám to jde??myslím na vás,já už radši teď na váhu nelezu protože nechci být na*raná,teď jsme celý týden nevytáhli paty z baráku,byli jsme všichni marod no a já s malou ještě pokračujem ☹ tak se všechny držte a já zas někdy juknu 🙄

swead
9. únor 2009

Tak jsem si dneska k obědu udělala celerový krém a je vynikající 😵