Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

paseky
autor
19. říj 2008

jj budem čekat

marie_m
19. říj 2008

cus zeny 🙂
tak jakou mate nedeli? ja teda dneska uplne relaxacni, manzilek se skoro cely den stara o kubika, takze sem rano stihla manikuru, skocila sem si na solarko, kaficko a asi pujdu jeste vecer na erobik, i kdyz sem nejaka lina, ale tak preci jen mame zitra vazeni,tak asi premuzu lenost a vyrazim 🙂

hezkej den!!

leninn
19. říj 2008

Ahojky holky,
tak já se dnes také zatím držím, dopoledne jsem měla basketbalový zápas, vyhrály jsme, tak mám radost.
Po takové zátěži nemůžu moc jíst, takže oběd opravdu na pohodičku-květákový nákyp s houbama a pak hurá do lesa na houby, takže odpolední procházka, taky jsem si to užila, Paseky, mamka hlídala Barču, tak jsem šla s taťkou, manža je nes bohužel celý den v práci. Našli jsme dva koše, tak mám o večerní a asi i noční zábavu postaráno 😉 🙂 Ale pro houby já všechno, tak jdu na ně....večer ještě juknu.snad.

A zítra....děj se vůle Lenčina 😀 😀 😀

marie_m
19. říj 2008

leni, tak gratulace k vitezstvi, ja se premohla a uz sem pripravena a za chvili vyrazim cvicit, tak pa holky a mejte se 🙂

kitty68
19. říj 2008

ahojte zenske

tak ja uz js teda nevydrzela a na vahu vlezla dneska a 😨 docela prijemne prekvapena

koukam ze nobodak nam chce merit speky 😅 ja teda na kila nehubnu nijak zvlast ale nejaky centimetrovy ubytek byl

leni tak to je super ze vyhravate 🙂

pavla80
19. říj 2008

Čauky

holky tak to jste teda šikovné!!!!!!,Leni gratuluju k vítězství.

Já bohužel mám hřešící víkend.Dneska přišla segra a donesla zákusky,tak jsem si dala 😠 .Tak to zítra nebude žádná sláva.Ale zase se do toho musím opřít 😉

renda71
19. říj 2008

pavlo,asi nás bude víc,co jsme malounko zahřešili 😀

kitty68
19. říj 2008

holky ja bych si tak dala zakusek, ale tady prd maji ☹ takovy vetrnicek 😵

marie_m
19. říj 2008

holky moje, tak sem se vratila z erobiku a supppeeeeeeeeeeer 🙂 jezis, mne tak hrozne chybel sport s tou rukou, jeste to teda neni ono, pac to neni tenis co squash, ale i tak 🙂

marie_m
19. říj 2008

jo a vcera jsem hresila taky, mela sem kousek strudlu a jeste kousek jinyho kolace...ale tak jeden den si snad muzeme doprat, ne? 😀

kometka5
19. říj 2008

ahojky holky,
dlouho jsem se neukázala, ale nějak nestíhám, včera jsme slavili Soničky 1.nerozky, do toho dneska doslavovali, úplně se nechci vidět zítra ráno, jak budu brejlit na tu váhu... ☹ 😠
to bude zase nadávek...

tak uvidíme a jinak všem přeji, aby byl jen úbytek.... 😉

zítra papa a dobrou noc, jsem z toho slavení nějak přemožená...

pavla80
19. říj 2008

Komet tak dodatečně všechno nejlepší Soničce!!!!!!!!!!!!!! 😉 😉 .My taky oslavovali,tak to bude stát zítra za to 😔

Maruš no kdyby to byl u mě jen jeden den,ale já hřešila dva dny 😀 😀 .To je fajn,že si se při sportu odreagovala 😉 😉

marie_m
19. říj 2008

komet, Sonicce taky vsechno nej!! 🙂

du zalehnout k Pratelum a snazit se usnout, dobrou a KILUM SBOHEM

marie_m
20. říj 2008

Dobre ranko, zeny....tak jsem vlezla na vahu...a mam super ubytek 🙂 tak se mi nezrani a cviceni 4x tydne zacina vyplacet, jen tak dal..pekny den 🙂

renda71
20. říj 2008

krásné ránko všem hubnoucím,taky jsem byla velmi příjemně překvapena 🙂 ani jsem to popravdě nečekala 😵

váha odeslána!

leninn
20. říj 2008

Dobré ránečko,
tak i já mám úbytek, nic velkého, ale jsem moc ráda, lepší, než ty předešlé dva týdny...

Maruš, úplně Ti ten pohyb závidím, já pokud nemám o víkendu zápasy, tak mám pohyb 2x, max 3x týdně, ale jsem i za to ráda. Dnes mi skončily veškeré výlety a návštěvy, tak musím začít zase posilovat doma sama, ale šíleně se mi nechce 😒 Ale musím....

Komet, ahojky a taky dodatečně Soničce vše nej....

Hezký den 🙂

kometka5
20. říj 2008

Ahojky holky,
tak je to k nevíře, ale já mám taky úbytek. tak to nevím, jak to tělo prostě funguje, už mu vůbec nerozumím... 😒

posílám Caiře.... 😉

marie_m
20. říj 2008

komet, ani ja svoje telo nechapu, mam o vic, jak 2 kg min, ale je fakt, ze sem to mela a hodne zadrzuju vodu, ale stejnak 🙂 budme rady za ubytky a nepatrejme 😀

rozela
20. říj 2008

ahoj holky, tak po pracovním víkendu jsem uplně vyřízená. teď jenom pošlu caiře váhu a fičim s malým k doktorce, a pak konečně na tu kalmetizaci 😝 . snad se dnes už nestane nic, co by nám v tom zabránilo. dočtu vás odpoledne, až se vrátíme. zatím páčko

pavla80
20. říj 2008

Ahoj!!!!!!!!!!!

Tak holky já vám všem moc gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jste šikuly 😉 😉

A já jsem dnes ostuda 😔 mám půl kila nahoře,ale počítala jsem s tím,fakt jsem o víkendu nezvládla a jsem děsně naštvaná,tak dnes jsem si dala jen musli s mlékem a zas začnu tvrdě makat.Těch posledních pár kil se mi musí povést dát dolů 😒 😔

kitty68
20. říj 2008

ahojte devcata

tak se divam ze se mi ranni prispevek neulozil ☹

vsecko nejlepsi sonicce 😵

u me teda zadna zmena jako obvykle 😝

kometka5
20. říj 2008

díky všem za gratulace....

už bych mohla začít cvičit, když už si nepřipadám jako sud...ale malá usnula, já vyžehlila, uvařila a za chvíli počítám, že už bude zase vzhůru, tak se k tomu nějak nemůžu dokopat...

přemýšlela jsem, jak je to možný, že nám to společně takhle jde...když jsem vždycky hubnula, tak to prostě nešlo a teď....holky, díky moc, že jste a že mi držíte nad hladinou... 😉

renda71
20. říj 2008

kometka já mám přesně ty samý skušenosti,jak jsem chtěla zhubnout a to bylo snad stokrát,tak jsem nikdy tak dlouho nevydržela a právě naopak žádný efekt nebyl 😒 zato teď mě to fakticky baví 😵

leninn
20. říj 2008

holky, já svému tělu také moc nerozumím, ale zdá se mi, že už jsem aspoň pochopila to, že nesmí hladovět, jinak sice hubne, ale nastane JOJO-efekt....
Tož to jsem pochopila...

Jinak to vypadá zase na celkem dost úspěšné pondělí, ne? No, uvidíme, až dojde tabulka a Caira to sečte 😉

rozela
20. říj 2008

ženy, tak jsem vás dočetla, ale stejně si prd pamatuju, jsem hlava děravá 😀
víkend byl krutý. jsem jak spráskanej pes. v sobotu jsem stihla v 6 snídani, ale pak se jídlo konalo až v 19h. a v neděli jsem jedla až v poledne, a pak kolem 18 doma. a ta skladba jídelníčku! sobotní večeře-smažák, am.brambory a tatarka. nedělní oběd-španělský ptáček s rýží a večeře-pečené vepřové s bramborem. a aby toho nebylo málo, tak dneska jsem jedla až ve 14h a to jsem natlačila obloženou bagetu. teď mě neskutečně nas*al manža, tak vůbec nemám chuť na jídlo. dám si za hoďku něco lehčího a zítra musim zase najet na režim. tohle byl fakt úlet 😝

caira
20. říj 2008

nazdar kocky, cekam na udaje od swead, ale jeste neposlala...kdyz neposle do 8mi tak ji tento tyden nezapisuji a posilam vam to, ok?

dneska jsem tu mela pul dne tchyni..prijela k nam na kafco a mala byla tak nadsena z jeji pritomnosti, ze by ji snad vubec nepustila domu 😀 taky je ted nejaka nastydla, ma desnou rymu takze porad odsavame nosik, v noci porad plakala, protoze se ji spatne dychalo, tak jsem ji mela nakonec u nas v posteli a manza sel spat vedle do hostovskeho

Moje vaha mrcha taky stagnuje, dokonce jsem ted za minuly tyden nabrala 0.1kg..no na to, ze jsem se vratila z CR tak jsem cekala razantni ubytek a ono kulovy.. 😕

marie_m
20. říj 2008

kocky, tak jsem se prave vratila z aerobiku, parada, cejtim se vyborne, jsem se nejak rozjela 🙂

paseky
autor
20. říj 2008

maru jsi dobrá já se nedonutím k jinýmu pohybu než k chůzi

ale už jsem zanevřela na kočárek a chodím s krosničkou a páju mám v ní

marie_m
20. říj 2008

paseky, neska se mi zrovna dvakrat nechtelo, byla sem unavena, teda spis lina, ale jde o to premoct lenost a pak to jde samo 🙂

marie_m
21. říj 2008

bre ranko, tady se jeste chrupe? 🙂 nejak nam to tady vazne, holky