Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

rozela
3. lis 2008

rýže s omáčkou není zase takový "prohřešek" 😉 a s tím pečivem tě chápu. při bolení v krku jim akorát jogurty a piju. jo a když si dáš k večeři třeba polévku, tak máš taky teplou večeři a není to hřích, ne? 😉 🙂

caira
3. lis 2008

ja mela posledni zbytek polivky k obedu..takze uz neni..manza mi ale koupi zeleninu a udelam si zitra vyvar s drobenim..a v mrazaku mam par jatrovych knedlicku..to by mi na dva dny melo stacit..

ja kdyz me boli v krku tak naopak nemuzu moc mlecne vyrobky..nevim proc, ale nechutnaji mi..

kometka5
3. lis 2008

tak já jsem nějaká úplně vyšťavená, zrovna jsem malou uložila do postýlky a těším se, že skouknu kriminálku a jdu do hajan. jsem k.o. já jsem zjistila, že musím cvičit asi hned jak vstanu, to mám spousta energie.

ach jo, holky, kdybysme aspo%n bydlely někde u sebe a chodily bysme cvičit společně...to by bylo kilíček fuč...ale i tak nám to jde. 😉

jdu mrknout na tabulku, nějak opravdu nestíhám.

marie_m
3. lis 2008

kocky, tak ja se prave vratila z cviceni, hodinka erobiku a jeste ctvrt hodka posilovani, mam ze sebe radost 😀

rozela
3. lis 2008

komet to máš dobrý, mě tu malej poletuje, chce se koukat na stránky zoo a zaboha nepůjde spát. opět mi usnul až ve tři odpoledne, chrněl skoro do pěti a teď ho budu hnát do postele s protestama v deset. jako včera. a to se mi naučil, že nejpozději v 21h leží a spí.
tak jsem povečeřela dva knuspiky s dětskou šunkou a teď mě honí mlsná. tak si udělám čajdu. jak je reklama na švestkový čaj s vanilkou a skořicí od pickwicku, tak ač nenávidím skořici, tak tenhle čaj miluju. láska od prvního doušku. holky, doporučuju. dokonce mi to zažene i chuť na sladký. 😉

leninn
3. lis 2008

Tak i já jsem se vrátila z cvičení a mám ze sebe dnes taky radost, asi jako, Maru, Ty 😀
Tak doufám, že zítra to bude ve stejném duchu 😉
Teď jsem si v koupelně říkala, možná jsem se spíš přemlouvala, abych každý den poctivě cvičila...abych byla do Vánoc spokojená a mohla si je v klidu užít a trošku si i zahřešit... 😉

Komet, máš pravdu, kdybychom byly blíž, ale jak tak koukám, tak jsme opravdu rozseté po celé republice 😕 Ale i tak to zvládáme a zvládneme a každá dosáhneme svého cíle 🙂

Cairo, já bych si tak dala nějakou omajdu s rýží, mňam... 😝 úplně mi tečou sliny, ale jdu si sednou ke kávičce, ta mi musí stačit 😉

Tak holky, prima večer a zítra páček dobré ráníček.... 😉

marie_m
3. lis 2008

holky, ja si neska poprvy k obedu delala celozrnou ryzi a pak sem ji teda mela poprve, tak si uplne nejsem jista, ze jsem ji udelala poradne, pac byla dost tvrda, sice sem ji delala podle navodu,ale teda nic moc

kocky, tak dobrou noc

kitty68
3. lis 2008

holky vy co chcete zhubnout vic nezdrhnete do toho druheho tematu ze ne ☹

rozela
3. lis 2008

kitty 😀 přiznám se, že tam čučim a čtu. ovšem migrovat nehodlám. jak tam někdo psal, jsme tu už sehraný a navíc nám to pěkně jde, tak proč to měnit? 😉

marie_m
3. lis 2008

kitty, ani naahodou, nikdo me od vas, sadlonozky moje, nedostane 🙂 navic, jde nam to skvele tady!!! 🙂

leninn
3. lis 2008

Kitty, neboj, taky zůstávám, jak píšete, už v tom jedeme dlouho a jde nám to, nemám chuť nic měnit 😀

Rozi 😀 😀 😀 Taky to čtu, ale náš systém mi vyhovuje víc, ve všem 😀 😀 😀

Maru 😀 😉 Tu celozrnnou rýži bych taky ráda zkusila, jak je drahá?

marie_m
3. lis 2008

leni, vis, ze ani nevim...ale myslim, ze stala neco kolem 40 kc, jako da se to jist, ale chutna mi vic normalni

no nic, holky moje, dobrou noc a DRZTE SE!! 🙂

rozela
3. lis 2008

leni 😀 😀 😀 všude dobře, v "začínám s dietou" nejlíp 😀 no nemám pravdu? 😉

já zkoušela ty celozrnný těstoviny, jak je dostávaj v Jste to, co jíte. dobré. koštovala jsem a koštovala, padla na to plná miska, ale co mi to chutí připomíná bylo jasné. chleba. nemůžu si pomoct, chutná to jako chleba. na můj vkus jsou hrozně velké. a jíst chleba s brokolicovou omáčkou na těstoviny asi není to pravé ořechové, ale jsou vynikající na těstovinové saláty.

mari, jak chutná celozrnná rýže? doufám, že ne jako chleba 😀 😀 😀 😀 😀

rozela
3. lis 2008

jé, asi jsem prošvihla House. nic, juknu, jestli to už skončilo a jdu do hajan.
dobrou noc a kila pryč!

mmch, dlouho tu nebyla paseky. jestlipak už dočetla sádlonošku 😉 😀

leninn
3. lis 2008

Maru, díky, asi si ji zkusím koupit
Rozi, i ty těstoviny....

něco nového do jídelníčku nezaškodí 😉 Jen ty ceny jsou hrozný 😠

No, jdu to zalomit...
tak dobrou a zítra zase na počtenou 😉

marie_m
4. lis 2008

dobre ranko, kociky 🙂

roz, kdyz o tom tak premyslim, tak ta ryze fakt mozna chutna jako chleba, ale tam me chleba chutna 🙂

holky, co budete neska delat s ditkama?..pocasi uplne na hovno

renda71
4. lis 2008

krásné ráno všem hubnoucím 😵 rozelo ten čajík je vážně výbornej,už mám druhou krabku
taky nehodlám nikam přecházet,nebojte tady my to maximálně vyhovuje i když potřebuju dát dolů ještě takových 13kg 😒
no teď to pro nás pro všechny bude velká zkouška přes ty vánoce,ale mi se co 😵 mi se nevzdáme 😀

kometka5
4. lis 2008

Krásné ránko, i když mlhavé 😒

já jsem do druhé diskuze ještě nekoukla, nějak na to nemám čas, ale už teď vím, že nikam přecházet nebudu. je mi tady s váma moc dobře... 😉
já bych chtěla do vánoc ještě 5kg, to už bych měla jako před těhu a pak ještě 5kg a budu krásná a skoro hubená... 🙂
musím to dokázat, já už nikdy ty kg nazpátek nechci, max. můžu přibrat až budu podruhý těhu. 🙂

leninn
4. lis 2008

Bré ránko,
Komet, mluvíš mi z duše,kdybych do Vánoc zhubla 5kg,budu šťastná a pokud pak nebudu zase těhu,tak dalších 5kg a to už budu opravdu šťastná 😀 😀

U nás počasí taky na draka 😠 Se nedá ani nic dělat venku, je zima a vlezlo...tak budu dělat něco doma, no, práce je tu dost a dost 😉

Rozi, Rendo, si ten čajík snad taky koupím, když tu o něm tak básníte a já ještě skořici miluju 🙂

rozela
4. lis 2008

dobré ránko holky! tak jsem taky zde. dneska mlha, že by se dala krájet a možná ještě dál.... 😀
já budu dneska celý den prát. když se manža vrátí z kontroly s tím, že jde do práce, tak budu asi slavit 😀 😀 😀 no uvidíme. už ho nechci doma. s malým to bude dnes asi zase krutý, ale mám tu celý den ségru, tak ona mu něco vymyslí 😀 😀 😀

rozela
4. lis 2008

tak dámy je to v pr*eli. mm jde na další kontrolu v pondělí,takže další týden hrůzy. dostal žádanku na krev, že prý se doktorce nelíbí ty játra, tak mu nechala udělat jaterky a rozbor na slinivku nebo co. tak nevim. jsem zvědavá, co z toho bude.
😒

pavla80
4. lis 2008

Ahoj

Holky tak u nás je teda krásně.My jedem s Kačkou na taneční,tak se aspon nebudem nudit 😉

Rozi tak hlavně aby byl manža v pořádku 😉 .Ten týden nějak vydržíš 😉

Holky já mám taky docela strach z vánoc.Mě teda chybí asi tak 3kg tak kdybych to zhubla do vánoc budu štastná.Ale mám strach,že přes vánoce zas něco přiberu 😒 😒 .Nevím jestli se udržím nežrat.

kitty68
4. lis 2008

ja tam taky chodim spizovat 😨 , jsou to dobre masochistky 😅 , zavadeji i fotky

to ja nez bych vam poslala fotku tak bych se musela namazat tak dvema litrama samoopalovaku, pze rozkydane telo a jeste bile toje na 😝

jezis roz a bere nejake leky nebo tak?

marie_m
4. lis 2008

roz, to zvladnes!!!!! 🙂

rozela
4. lis 2008

budu muset, nic jinýho mi nezbyde 😒
kitty, zatím bere jen léky na odplynování 😀 v pondělí podle výsledků z krve doktorka rozhodne co dál. ale je to hustý, každýmu říkám, že mm je doma už 2 týdny se zaraženýma větrama 😀 😀 😀 no co, měl to napsaný mimo jiné ve výsledku ze sona.

ty fotky, to je hustý. já bych neměla co poslat, páč se už pár let fotim opravdu jen velmi zřídka a to ještě jen od jedné kamarádky, co mě umí vyfotit pěkne. mm ze mě na fotce vždycky udělá vorvaně kříženýho s plejtvákem obrovským a ještě laločnatcem. 😀 elánu mají hodně, tak snad jim to půjde tak dobře jako nám a nebudou mít moc odpadlíků.

vánoce-to je nějaký nový sprostý slovo? nemám rád vánoce. stačilo by, kdyby byly jednou za 5 let. každej rok jak na povel dary, koledy, stromky, pečení, salát,kapr, řízky....... ach jo a ty kila navíc 😠 teďka si na nich dáváme záležet kvůli malýmu. jo a drtí mě, jak už koncem září všude vánoční výzdoby, dárkové balíčky a ostatní blablabla. časem se bude v obchodě jenom střídat vánoční výzdoba s velikonoční 😲

marie_m
4. lis 2008

roz, diky, ty me dycky dokazes rozesmat 😀 jako bys popisovala me na fotkach, ja se radeji taky nefotim, omylem me vyfotila svagrova s malym v aquaparku, myslela sem, ze se ze sebe pobleju a byla sem rozhodnuta, ze uz NIKDY v plavkach nikam nejdu....ale ted uz na to seru, snazime se?..snazime...jde nam to?...jde, tak at si kazdej polibi zadek, no ne? 🙂

s tim tvym muzikem, tak at to vsichni mate brzo za sebou a at je muzik brzy fit!!!

taky vanoce moc nemusim,nepecu cukrovi, nezdobim nam byt...ale myslim, ze tyhle budou vyjmecny v tom, jak pise roz, malej si to uzíije a verim, ze my s nim 🙂

pavla80
4. lis 2008

Holky já teda vánoce mám hrozně ráda 😉 😉 .Není to o tom že plno darů a tak ,ale mám ráda tu atmosféru,jsme všichni doma pohromadě,koukáme na pohádky a tak.S Kačkou už je to super,ta se hrozně těší na ježíška,píše dopis pro něho(No ona mi diktuje a já píšu 😀 ).Snad bude letos sníh a půjdem se před večeří,ještě sánkovat.Loni to holky obě odstonali,tak to bylo takové nijaké,ale i když měla Kačka horečku a štědrý den i pčesto se na dárky hrozně těšila a i tak si to užila.Roz ale máš pravdu,nelíbí se mi jak už od září jsou opravdu vánoční výzdoby,za chvíli se člověk už nebude mít na co těšit,protože začnou snad v létě 😠 😠

My měli dneska vánoční focení ve školce,tak jsem si naivně myslela že vemu i Mišku a vyfotila by se s Kačkou.No ale neměla jsem vůbec šanci.Míša jak viděla plno cizích lidí a cizí ženskou za fotákem,šprajcla se a měla jsem smůlu 😒 😒 .Takžejsme tam hodku čekaly zbytečně.No snad příště už se vyfotí 😉

Na tu diskuzi jdu mrknout ještě jsem taky nějak neměla čas 😉

marie_m
4. lis 2008

pavli, ja sem jako mala mela vanoce taky moc rada, ale me proste vadi, jak se vsichni honej, nakupujou, vyvarej, uklizek, jenom proto, ze se to na Vanoce "ma" 😒 😠 😅

pavla80
4. lis 2008

Maruš jo to máš pravdu o tom vánoce nejsou.Ale to už si musí každý uvědomi sám.My tohle neděláme a fakt si je snažíme užít a užít si to že jsme všichni pohoromadě 😉

marie_m
4. lis 2008

pavli, vsak jo, ted d kubikem uz to bude zase o necem jinym a na to se tesim, jak bude nadsenej 🙂