Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

kitty68
26. lis 2008

ja zehlim jen kdyz to sbira nebo vesi peter 😀 nebo kdyz se fakt velice nudim, elline veci jen tak pretahnu, pze mi prijde ze ji to dyl vydrzi kdyz to vyzehlim, jakoby se to natahlo

pavla80
26. lis 2008

Ahojky

Holky omlouvám se já vůbec nestíhám tady za váma chodit!!!!!!!!!!!!!!!! 😒 😒 .Jsem ostuda,ale Míša ta mě už nenechá vůbec u PC v klidu.Tak jen po večerech a to zas tu je někdy manža 😉

Leni děkuji za pochvalu foteček 😉 😉 .S tou štíhlostí 😀 ,neříkám,že nejsem spokojená,začínala jsem na 70kg.tak těch 10 kilo je vidět to jo.Já chtěla 58kg byla moje vysněná váha,ale říkala jsem si že jsem spokojená i s tímhle tak spíš už jsem v období kdy už mi bude stačit jen si tu váhu udržet,když ještě nějaké to kilečko půjde dolů,budu jen ráda 😀 ,ale jsem ted spokojená 😉 .Ještě si to fakt v té posilovně trochu zpevnit a ujde to 😉 .Holky ale ten podbříšek mi jako dolů nejde jsem z toho hotová,to už mi asi zůstane,leda,že bych si ho někde nechala uříznout.A to se fakt snažím na to břicho cvičit 😠

Roz ty brdo tak to si musela mít veselo s dvojčátky 😉 😉 .Jka jsoz staré???Možná jsi to psala ,ale já to je v rychlosti přeouskala,musím za chvilku zas jít něco dělat 😉 .Kamarádka má půl roční dvojčátka a je to strašné pěkné na pohled,aspon mě se to hrozně líbí,ale doma bych to ani náhodou nechtěla!!!!!!!!!!!! 😀 😀

Holky a játaky žehlím jen tak z poloviny.Když bylo léto a věšela jsem rpádlo venku na balkoně tak jsem skoro vůbec nežehlila,když se to opravdu šikovně pověsí,tak jen posbírat a jak to jdu hned skládat tak to není vůbec pokrčené.Ted přez zimu je to horší,protože to věším na domácí sušák a to mi připadají ty věci víc pokrčené,tak musím i víc žehlit a zrovna mě takový menší koš čeká tak se na to budu muset večer taky vrhnout 😉

Tak holky já jdu zas pokračovat,jdu uklidit holkám pokojíček a chci dneska zkusit Mišulce přestěhovat postýlku do pokojíčku,že by spala s Kačkou,tak uvidíme,jestli bude chtít 😉

Jo a ještě co se týče té naší alergie 😒 .Ona už jako miminko od 3 měsíců,měli u ní podezření na astma.Neměla záchvaty,ale při zátěží,když třeba zkoušela pást koníčky a byla na bříšku,tak u toho dýchání ji to pískalo na průduškách jako by.Ale jen při námaze.Dost často měla záněty průdušek,byly jsme věčně na ant. ☹ .Pak jsem dostala kontakt u nás na dr.homeopatika a ten nám hrozně pomohl.Mohla jsem ji vysadit dýchytka,kterí ji na alergologii i v tak nízkém věku dali a byla hodně zdravá,skoro žádné problémy,z průduškama.Sem tam občas kašel na který ji ty homeopatika zabíraly a třeba se ji vyléčil do 4 dnů.Jenže ted v září,jsem ji dala ode mě broskev a měla hroznou alergickou reakci.Nejdřív ji naskákaly hrozné bíle pupeny,měla horečku a taková nateklá byla celá a pak ji to pomalu mizelo a než jsme přijeli na pohotovost takuž byla celá rudá,jak by opařená.Tam nám řekli že je to velká alergiká reakce a mohlo to být z čehokoliv co ten den snědla,nikde nebylo řečeno že to bylo z té broskve.I když i ta dr. si myslí že jo protože se osypala po 15 minutách od té chvíle co to snědla.Proto ji ted dělaly krevní testy jestli tam nějká ta alergie se prokáže,protože je to hodně nebezpeční a může se ten člověk i začít dusit opuchne mu hrtan.Tak snad budu klidnější pokud se tam něco projeví aby jsme se tomu vyhli.Měla jsem tenkrát docela nahnáno a i doted se bojím dávat nějakou novou potravinu,kterou ještě neměla 🙄 .

Holky omlouvám se že je to tak dlouhé,asi se vám to nebude chtít číst 😀 😀 .Tak se mějte já jdu makat a až budu mít zas chvilku tak tu nakouknu páááá

Jo a samozřejmě děkuji Cairo za tabulku a všem s ubytkem gratulace!!!!!!!!!!Leni tobě nejvíc jsi dobrá!!!!!!!!!!!!! 😉 😉 😉

kometka5
26. lis 2008

AHojky,
tak jsem se konečně dokopala k tomu, že jsem uložila malou a šla jsem cvičit, mám tu spousta dvdček se cvičením a jsem hrozná ostuda, že jsem to vytáhla až teď....tak jsem si 3/4hod. do těla, dala sprchu, a hned je mi líp na dušičce i taková ta podzimní únava je pryč. tak jsem zvědavá, jak dlouho to vydržím s tím odhodláním.

jinak jsem dneska uklízela šatník, džíny před těhu mi nejsou ani náhodou, tedy už je oblíknu, ale nedopnu. nevím, jestli se mi tak porodem rozšířila pánev, ale já pořád doufám, že se mi to zase vrátí. jak jste to měli vy?

Pavli, jak píšeš o tom podbřišku, tak to mě povídej, dneska jsem na sebe koukala jakoby zezhora...a břicho mi splasklo jako kolem žaludku, ale pod pupíkem to je ještě větší... ☹ mev porodnici říkala sestřička, hlavně hodně cvičit na břicho už jakoby hned po porodu, po šetinedělí přidávat na intenzitě, já na to kašlala, tak tady to mám. bůhví, jestli to půjde ještě spravit. ☹

pavla80
26. lis 2008

Komet no vidíš šikula,tak ted budou jen samé ubytky!!!Už je ti asi líp,tak to je dobře 😉 .No a já mám taky strach jestli s tím něco půjde udělat s tím podbříškem,když jsem nezačala hned po porodu 🙄 ,snad ještě jo,tp by mě fakt štvalo 😠

marie_m
26. lis 2008

pavli, zavidim, ze uz jsi v podstate u cile, ja to ted hrozne flakam, musim se zase nakopnout!

roz, tak sis uzila hezkej nenarocnej den vcera, vid? 😀 jinak kubes uz je zdravej, tak kdyby se vam chtelo s Ondrasem pristi tyden prijet na bazen a pak do detskyho koutku, tak dej vedet, aspon ti pucim tu knizku od paseky 🙂

komet, nevim, jak to mas s tim brichem, uz sem to tu myslim psala, ze me mudr rovnou rekl, ze to nepujde dolu jinak, nez chirurgicky, teda mysllim to moje pupendo, pac mam porusenou brisni stenu a nejhrorsi na tom je, ze cim vic hubnu, tim hur to vypada, kdyz sem mela vic kg, tak to byl jeden velkej spek, kdezto tejka uz je videt, mimojine, i ta povisla kiuze a je to teda dost hnus ☹

kocky, za chvili jedu za dedou do nemocnice, byl na dvojtym bypassu, ted uz neni ja JIPce, tak beru kubu sebou, jen se bojim, ze tam z toho pokoje udela kulnicku na drivi 🙂

kometka5
26. lis 2008

Maru, ale já nemám vytahanou kůži, já tam mám prostě jen sádlo...je to jako když bych byla ve 4měsíci, já to takhle na začátku taky měla. možná to půjde dolů až dám ještě tich 8kg dolů. uvidíme. ale jinak musím říct, že nemám jedinou strii, tedy na stehnech, ale to jsem měla i před těhu.

jak je dědovi?

kometka5
26. lis 2008

já zítra jedu večer do Prahy, jsou tam No Name a hrozně moc se těším... 😉 to se zase odreaguji...

rozela
26. lis 2008

ahoj děvčata, tak mi návštěvy odjely. hlavu mám jak pátrací balon. 😝

kitty já to s tím kojením nebyla. já nekojila vůbec, páč se malej narodil o 2 měsíce dřív a než jsem ho mohla přiložit, přišla sem o mlíko.

s těma dvojčatama včera to bylo taky hustý. Pavli ty ze včera jsou stejně staré jako Ondřej, tj. 2,5 roku. dneska jsem tu měla kámošky jednu s 3 měsíčním cvrčkem a druhou s 5 měsíčními dvojčaty. úl hadra. hlavně že sme si "pokecaly" 😀 😀 😀

mari příští týden nemůžu, ale ten další bychom mohly. domluvíme se pak na icq. 😉

no a ještě mám na vás prosbu o radu holky moje. vesměs máte spíš mladší děti než já, ale něco mi určitě poradíte. poslední 4 dny se mi malej začal počůrávat. možná bych spíš měla napsat pochcávat. denně ho tak 5x 6x převlíkám. zvalí se durch, jak kdyby nočník nikdy neviděl. a to už tak 3/4 roku bez problémů chodí na nočník a i ven, když nejedeme nikam mhd, chodí bez plíny. a najednou tohle. přemýšlela jsem, z čeho to může být, jestli ho nestudí od nohou, nebo nějaká psychická situace. nevim, nic mě nenapadá. vypadá zdravý, teploty nemá, na bolení si nestěžuje. plíny mu znova dávat nebudu, to raději budu 2x za den prát. jenom bych chtěla pochopit, proč tak najednou taková změna. nemáte nějaký nápady, čím by to mohlo být a co s tím? za každou radu a myšlenku děkuju

kitty68
26. lis 2008

jo tak to ja neporadim roz, elluna nechce nocnik ani videt a co je horsi ani si nechce nechat tu zechcanou plinku vymenit

a co v noci?

pavla80
26. lis 2008

Roz tak to sis teda užila,tolik mimin 😀 😀 .No a s tím nočníčkem,nemůže být Ondrášek nachlazený,tím nemyslím rýmu a kašel,ale spíš ledviny.Myslíš že tak jak čůra,vypije toho hodně??A nebo se ti zdá,že na to kolik čůra toho zas tolik nevypije?Vím že když je člověk prochazený,aspon já to sem tam mívám,tak chodím strašně často a hodně čůrat.Neprochladl třeba venku???Jinak teda nevím,tak snad to zas bude v normálu 😉

Kitty tak tvoje malá je ještě prcek ještě má času dost 😉 .To naše Míša u ní to taky nehrozí.Občas ji nechávám dopoledne bez plenky,ale vždy to skončí tak 3 krát počůráním a pak už mě to nebaví a dám ji plenu 😀 .Ona vyloženě zavolá hačí na nočník jak už je počůraná,tak si myslím,že to prostě ještě nepozná,tak počkáme a uvidíme.Ale podotýkám,že Kačka už byla bez plenek,no jo každé dítě je jiné 😉

Maruš no já to měla asi trochu lehčí než ty stačilo mi "jen" dát dolů 10 kilo,ale neboj to dáš,máš víc pohybu a za chvíli budeš spokojená i ty 😉 .No a stím podbříškem mi nikdo vyloženě neřekl že mám porušenou břišmí stěnu,tak já snad doufám že se mi to stratí 🙄 .A snad je děda v pohodě,moc zdravíčka ted přeju 😉 😉

Komet tak to máš super,ty mám taky ráda.Dvakrát jsem na ně byla tady u nás a byly super,super atmosféra,tak si to zítra užij a odpočin si tam 😉 😉

rozela
26. lis 2008

na noc ještě dáváme plínu. párkrát se mi stalo, že jsem mu ji zapomněla dát a byl ráno suchý. jednou jsem mu ji nedala záměrně a v noci jsem ho převlíkala do suchýho pyžamka a brala ho k sobě do postele, pročůral se durch. takže když je to omylem, tak v noci vydrží, ale záměrně ne 😀 přemýšlela jsem, jestli neprochladl od nohou. ven ho oblíkám dost, spíš doma. v poslední době se mi zdá, že máme hrozně chladno od podlahy, tak mu i doma dávám papučky. jenže on se válí po zemi s kocourem, s hračkama, atd. pije normálně jako jindy. ptala jsem se ho, jestli ho něco nebolí, jestli ho nestudí nožičky nebo zadeček. jenže to je jak mluvit do dubu. nic ho nebolí, nic nechce, má moc práce s hraním si. no uvidím. když se to nezlepší, tak s ním pro jistotu zajdu k můdře. teploty nemá a ani jinak nevypadá nemocně. tak snad se to spraví samo.

komet užij si koncert, a pak nám poreferuj, jaký to bylo 😉

holky jdu do postele. jsem v poslední době nějak unavená. za chvíli budu chodit spát se slepicema 😀 dobrou noc a kila fuč! 😉

pavla80
26. lis 2008

Holky už všechny spíte????? 😕 😕 😅

Já mám po dlouhé době čas a tady už nkdo.Koukáte někdo na soukromé pasti,dneska byly super líbily se mi.Ta ženská s ním fajně vypekla a nakonec dopadla líp než on

No tak nic tak já taky všem přeju dobrou noc a musím na sebe prásknout že jsem si u pasti dala oplatky bebe dobré ráno,no maras měla jsem nějakou žravku 😠 .Tak ještě jednou dobrou noc a kila pyč!!!!!!!! 😉 😉

leninn
26. lis 2008

Tak holky, my jsme si dnešní návštěvu užily, já jsem si hezky popovídala a holky si hezky pohrály, bylo to fajn, ale jen proto, že jsme byly jen ve čtyřech, zítra jedu na návštěvu já, zase k jiné kamarádce, která má sedmiměsíční holčičku, tak to bude taky v pohodičce, si myslím 🙂

Pavli, tak ta alergie, to je síla, ale nemusí to nic znamenat, třeba to byl nějaký blbý okamžik, ale je mi jasné, že by se Ti ulevilo, kdybys věděla, je alergická na broskve a hotovo, nebude je jíst a bude to ok. Přála bych Ti to, tak uvidíš, jak to dopadne.
A co se týká toho podbřišku, zkus pokračovat s posilovnou a třeba se to dá do kupy 😉 Maruš má smůlu, že má tu břišní stěnu porušenou ☹ má to potvrzené, ale my ostatní se musíme snažit ten převis odstranit 😉

Komet, jsi dobrá, závidím, že ses dokopala cvičit, mě to domácí cvičení teď nejde, něco jsem zhubla a už pro to nemám dost silnou motivaci 😠 Ale pěkně mě to štve 😠 😠 chtěla jsem se do toho ještě tento týden opřít, abych měla v pondělí hezky úbytek nejen na váze, ale i na cm, ale takto (dnes k večeři přivezl manža pizzu), nebude žádný úbytek a cm asi také ne 😠 😢 😢 ach jo, nejak to tento týden flákám, ale, nemůžu se dát do kupy po tom víkendu-málo jídla a hodně výdeje, dnes jsem taky jen snídala, obědvala a pak ta pizza-CELÁ!!! 😠 k večeři. hnus 🙄
Ty No name si moc užij, úplně vím, jak se těšíš 😀 Já se asi tak stejně těším na ten sobotní sraz od gymplu, to bude vegáč 😀 😀

Rozi, Tobě také nemůžu poradit, protože opravdu netuším, co za tím počůráváním může být. Snad se to brzy dostane do normálu, u dětí člověk nikdy neví 😖 jinak jsem ráda, žes to dnes přežila 😀 je to síla, když se sejde víc mrňousů pohromadě, ale je to fajn 😉

Maru, co děda? Můj děda ho má taky a musím říct, že se to povedlo, dýchá se mu dobře a veškěrá vyšetření jsou od té doby ok, tak jsem ráda. Může zase chodit do lesa (je to myslivec) a není po ř metrech zadýchaný jak blbec. tak snad to u tvého dědy taky tak dobře dopadne.

Kitty, já zkoušela baruš asi od 10,5 měsíce na nočník a vždycky řvala jak tur a lezla dolů, tak jsem to vřdycky zkoušela každé pondělí, až nějak před rokem se to podařilo, že si sedí, hraje si a teď už se vykaká do nočníčku snad vždycky, někdy se to nepovede, ale většinou, když jsem někde pryč z domu-prostě změnu prostředí mrňousové vnímají hrozně moc-i se vyčůrá, ale přes noc a spaní je plína mokrá...to ještě nezadrží, ale jsem ráda i za to kakání😉

Jinak jsem se dnes zase jednou postavila před zrcadlo jen v kalhotkách a podprdě a holky...zhubla jsem 13kg, ale jsem zoufalá....zhubl mi obličej, vylezly klíční kosti, prsa se zmenšily na skoronic ☹ , pas také celkem pohubl, ale pak...se to nepřímou úměrností obrací, podbřišek vystouplý, prdel celkem jde, ale ta stehna, ach jo, nevím, kolik bych musela zhubnout, abych měla ty stehna menší.....béééé, chce se mi bulet 😢 😢
prostě, od pasu nahoru dobrý, až na ty jedničky 😢 , ale od pasu dolůůůů ☹ ☹
Ach jo.. ☹

Dabrou, raději půjdu spát, ať na Vás nějakou tu deku nehodím 😲

leninn
26. lis 2008

Pavli, taky jsem se dívala, je to pro mě snad jediné, na co se s chutí podívám , jinak nic a bohužel byl dnes poslední díl ☹

leninn
26. lis 2008

Ježiš, ted koukám, kolik jsem toho naslintala 😅 omlouvám se, holky moje 😅

kometka5
26. lis 2008

tak já na No Name byla před 14dny v Plzni ,ale teď jedeme s kámoškou ještě do Prahy, protože Igorka prostě žereme... 😉

Leni, nebuď smutná, já si myslím, žeto chce teď hodně posilovat né už hubnout nebo aspoň né tak moc, ale spevňovat. já mám takyp ocit, že mám prsa oproti ostatnímu tělu, halvně oproti stehnám hrozně malý.... 🙂

Tý vogo, já jsem úplně zapomněla, že se v pondělí i měříme, to bude tedy hrůza a děs.. 😖

Kitty, já jsem tedy hrozná ostuda, možná, ale podle mě prostě děti nemají ještě rozum že vykonávají nějakou potřebu, četla jsem o tom i nějakou knížku, že to dítě dokáže poznat až okolo 15měs. takže co se týče Soníka a nočníku, tak je ještě pocitvá... 😀 ale dostane ho k vánocům....jen nevím, jak tam to moje šídlo udržím...

Rozi, taky mi napadlo nějaký prochladnutí nebo nezměnilo se u vás doma něco? neztratil nějakou hračku, plyšáka? já vím, že takhle reagoval kamarádky malej, ale to se mu narodil brácha, tak se to vysvětlovala tímhle...ale pak měl období, kdy se v noci budil a hrozně brečel...nakonec dětská psycholožka řekla, že je moc citlivej a že by na něj neměli křičet a něco mu zakazovat, že přes den si z toho nic nedělá, ale v noci trpí apromítá se to tím, že brečí ze spaní...a přitom to je hroznej rarach...tím nechci na nic ukazovat, jen mi to napadlo...

jinak jsem koukala na Pasti a mám trošku depku...tak jdu raději taky chrnět...dobrou noc..

marie_m
27. lis 2008

kocky, dobre ranko 🙂

tak za dedou jedeme nakonec az dneska...

...roz, s tim curanim, nemuze to souviset proste s rustem, vis, jakoze ma tejka proste Ondras obdobi, kdy proste cura, tak, jako maji deti obdobi vzdoru,proste zkusit vydrzet, ono to prejde samo a kdyz ne, tak se mozna zkus poradit s mudrou

leni, 13 kg, tak to je kraasny!! moc gratuoluju a pokud nejses s urcitou casti tela spokojena, fakt navstiv osobniho rtenera, poradi ti, jak zdokonalit urcity partie

pavli, my se taky lecili na alergii a astrma, zacalo to obstrukcni bronchitidou, ale nakonec zjistili, ze ma kubik takrka nulovou imunitu, takze bereme trvale leky a kdyz se mu zhíirsi dychani, tak musime i inhalovat, ale kuba je statecnej kluk a drzi se 🙂

jinak ja jsem vcera po delsi dobe vyrazila s kamaradkama na dance a bylo to SUPER!!!!!

leninn
27. lis 2008

Dobré ránečko,
tak už je mi dnes líp, depka je pryč a chci se do toho opřít, hlavně do posilování, teď už ne břicha, ale těch nohou, tak uvidíme, jestli se to zlepší 😉

Komet, já si také myslím, že není třeba nočník uspěchat, já to zkoušela a když vidím, že je Barča v pohodě, že si na něj sedne a vykaká se, tak proč toho nevyužít, ale kdyby řvala a nechtěla, tak bych se na to vykašlala a zkusila to později 😉 Ale musím říct, že je mi jasné, že si tu potřebu moc neuvědomují, ale Barunka se třeba probudí, než k ní dojdu, než ji vyndám a posadím na nočníček a ona se prostě vykaká až do něj. Myslím si, že si to kakání už trošku uvědomuje a jakou má radost, když pak vidí bobek v nočníku 😀 😀 Začne se smát a jééééé, jééééé, jééééé 😀

Maru, ten dance musel být bezva 🙂 Já doufám dnes razím na aerobik, v pátek klasicky trénink (ale hrajeme s chlapama) a v sobotu jedu s děckama z vesnice do bazénu, takže tohle jsou dobré vyhlídky, ale pak večer ten sraz, takže alkohol a to už tak košér nebude 😀 😀 😅 musím se pak krotit hlavně v neděli, ale to jedeme k prarodičům, takže nevím nevím 😅 😖

A jak tak koukám, tak každý má nějaké to trápeníčko s miminama, Barunka má zase trošku vpáčená chodidla dovnitř, takže nosíme opačně botičky, ale doufám, že se to, až začne chodit úplně srovná 🙂

Hezký den 🙂

marie_m
27. lis 2008

no, leni, neska razime na squash a zitra chci jit jeste na erobik, musim neco namakat, pac v londyne budeme kalit a to je lkalorii jako blazen 🙂

jinak my a nocnik, to je neverending story, vetsinou se na nej vycura (mimoradne vykaka), ale sam si nerekne, asi pred tydnem jsem zkousela ho nechat bez plinky doma,furt sem se ho ptala, porad rikal, ze nechce, tak sem ho posadila na nocnik a vycural se, asi za 5 minuit sem delaa neco v kuchyni a prijdu do obyvaku a on se vychcal u televize, tak sem ho znova prevlikla a dala na chvili do ohradky a dalsi nehoda, takze sem proste usoudila, ze je na nej jeste asi brzo, on proste nechape, ze si ma rict, je mu jedno, ze je v pocuranejch vecech.. ☹

leninn
27. lis 2008

Jééé, Maru a kdy odjíždíš? Se těšíš, viď? pořádně si to tam užij a ve sklence kalorie raději nepočítej 😀 😅
A pokud máš takovéto zkušenosti, že nočník nezvládá a nechápe, tak nemá cenu to tlačit...Barča si taky neřekne, však ani nemluví, ale občas přijde s nočníkem, tak jí na něj posadím a čekám, co se stane, někdy se hned vyčůrá, někdy tam sedí půl hodiny a nic, takže si s ním jen hrála...jak kdy 😉

marie_m
27. lis 2008

leni, kuba si nerekl snad ani jednou, teda mne, jednou rekl Honzikovi, ale to byla spise vyjimka, takze ted premyslim, jak na to, pac jsme o dost starsi, nez by, chtela bych ho ve 3 letech zacit davat do skolky, ale s plenkama to asi nejde, co?

letime s kamaradku v sobotu v poledne a vracime se v utery brzo rano,tesim se, ze se vyspim....neska kuba vstaval ve 3:50!!!!!........nastesti k nemu neska vstaval Honza, me by asi jeblo, opravdu

wxx
27. lis 2008

Přečtěte si:
Jak zhubnout - radí Dr. Petr Fořt

marie_m
27. lis 2008

holky, jeste, ze nam dobre duse stale maji tendenci radit, jinak bychom to nezvladly, co? 😎 😀

rozela
27. lis 2008

dobré skoro poledne děvčata. já ráno obdržela na hlídání sousedovic davídka, než si pro něj přijela prababička, tak jsme měli opět veselo 😀 naštěstí je to takovej pohodář. nezlobí, nebrečí, člověk o něm skoro ani neví.

holky děkuju za všechny rady a náměty. komet o té psychice u něj jsem taky hodně přemýšlela. koumala jsem to do šířky, do dálky i do hloubky, ale nic mě nenapadá. jenže, je fakt, že on vnímá jinak než já. taky jsem uvažovala, že bych ho objednala u psychologa, ale to si nechávám jako poslední možnost, když by se to nelepšilo.
dneska si zatím jenom maličko ucvrnknul do trikotu, jinak čůral do nočníku, tak uvidim, jak to půjde dál.
s nočníkem sem na něj nespěchala. měl ho na očích od roku, hráli jsme si s ním, sedal si na něj, jen když sám chtěl a nějak to tak přišlo samo, že začal hlásit čůrání a začal chodit na nočník. venku ho to baví o moc víc. čůrání na kytičky je asi zábavnější 😀 no a jak je teplo a věšim prádlo na balkoně, tak pokaždý za mnou vleze, zahlásí, že chce čůrat na kytičky, stahne si gaťky a počůrá kytky v truhlíku 😀 kdyby mohl, tak by tam snad i hodil bobek 😀

leni, to je fakt nádhera 13 kilo. a nesmutni. vždyť už stačí jenom doladit detaily 😉 no a co se týče ňader, holky, buďte rády, že máte menší prsa. já mám nějaký 4 nebo 5 a už teď je to hnus. až se mi podaří zhubnout na vysněnou váhu, tak budu mít místo prsou seschlý pytliky až v pase a nezbude mi, než zajít na modelaci ☹ to ani do podprdy nenašteluju tak, aby to nebylo poznat. no bude ze mě domorodka hadr. 😝 😀

rozela
27. lis 2008

😀 mari to by člověk nevěřil, kolik lidí nám fandí, co? 😀 😀 😀

marie_m
27. lis 2008

roz, ty si trdlo s tema kozama 😀 ale dyk existujou cviky na zpevneni prsou,tak sup do toho 🙂 to ja sem mela, mam a budu mit nulky, uz to neresim 😀

roz, ano 😀

kometka5
27. lis 2008

AHojky holky,
tak já jsem pomalu dneska nemohla vstát ani z postele. bolí mi nohy a zadek úplně neskutečně. ale mám z toho dobrý pocit, ale dneska to cvičení vynechám, pomalu nemůžu ani chodit, natož ještě cvičit.

já bych taky jela do Londýna...na nákupy, to já můžu, akorát toho letadla se bojím jak čert kříže. to nevím, jestli bych to raději nevzdala. byla jsem jednou v letadle, když jsme letěli do řecka a všechny jsem tam hrozně vystresovala, že spadneme, že vedle mě paní (asi 60let) byla ještě víc hysterická než já, tak pak jsem se už trošku zklidnila, když jsem vtom nebyla sama. 🙂

leninn
27. lis 2008

Maru,tak to už je za chvíli, se asi těšíš jak blázen, co? No, ani se Ti nedivím 🙂

Rozi, já jsem ráda, hlavně kvůli basketu, že mám malý prsa, ale po porodu jsem je měla takové plné, líbily se mi, ale teď? Jsou zase zpět a snad ještě menší. ale raději budu hubená s nulkama, než tlustá s trojkama 😀 😀

marie_m
27. lis 2008

komet, nestras me s tim letadlem...mne litani teda taky neni uplne nejrprijemnejsi, dycky mam blbej pocit, ale hoznik me dycky uklidnuje tim, ze pokud si vsichni ostatni ctou a povidaj si, nic se nedeje, treab kdyz letime turbulenci, ja umiram a oni si ctou 😀

leni, tesim se, chci tam nakoupit hodne veci pro kubika a taky vanocni darky

pavla80
27. lis 2008

Ahojky

Holky vy tu toho vždycky nakecáte jak tu nejsem 😀 😀 a jak příjdu tak už tu nikdo není 😝 .Nemám na vás štěstí

Leni jak jsi včera popisovala svou postavu,jako bych viděla sebe 😀 .Já od hlavy k patě to jako jde i když prsa mě taky štvou aspon o číslo větší by mohly být 😝 ,ale tak co už jsem si zvykla.Pak ten podbříšek mě děsně štve z toho jsem fakt neštastná a pak zadek ten by taky potřeboval ještě uříznout 😝 a stehna tak to docela jde a pak mě štvou lýtka ty mám taky dost silné tak to taky nevím jak zmenšit.No s posilovnou pokračuju dál,chodím 2 krát týdně na dvě hodky tak snad to na těch cm. půjde aspon trochu viděti když jsem zatím byla 4 krát tak to asi výsledky budpou až za dýl 😉 .

Takže si vůbec s tím nelámej hlavu a 13 kg.je teda super!!!!! 😉 .A ten nočník u vás je super 😉 .Barunka je šikulka z té by si naše Míša měl brát příklad 😀 😀 .Kačka byla taky taková a byla brzy bez plínek,v roce a půl už chodila bez,tak to bude Barunka už taky určitě za chvilku uplně bez plínek.Tak to závidím 😉 😉

Maruš tak to se máš!!!A s tím vstáváním nechápu to máme všichni ještě noc!!!!!!!!!! 😀 .To je fakt maras.Tak si to s kámoškou moc užíjte.S tím nočníkem je to u nás jak u vás 😖 .Podobný případ.Už to neřeším,všichni mi říkají že si řekne sama tak uvidíme 😉

Komet tak já taky nevcičila doma každý den,znám to tělo si teprve musí zvyknou na tu zátěž,Taky mě vždycky bolel celý člověk 😒