Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

kitty68
24. led 2009

pavli tak prihod tu fotku 🙂 uz mam sice vybrano, ale mam jeste pul hodky cas nez vyrazim 😀

mam vybrane toto http://www.ukhairdressers.com/mini_style/print....

kitty68
24. led 2009
https://www.youtube.com/watch?v=5ZOkQxuMivE

tady je nase mala britney 😀

pavla80
24. led 2009

Kitty malá je perfektní!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵

Učes dobrý,ale asi na to člověk musí mít vlasy,já mám docela řídké,tak tím rozcuchem to vypadá hustější.Vyrážíš za chvíli ke kadeřníkovi???? 😕 😕

kitty68
24. led 2009

js objednana za hodinu vyrazim trosku driv a budu doufat ze ellun usne v kocare, dnes je podezrele hodna a mam strach ze si to zlobeni nechava na pozdeji

pavla80
24. led 2009

Aha tak at si hlavně spokojená!!!!!!!!!!! 😉 😉

bramburka
24. led 2009

ja chci taky uces novej, ach jo.

A prezrala jsem se na obed, jatyrka s hranolkama a tatarkou a pudink se slehackou... 😝

kitty68
24. led 2009

tak js doma a js moc spokojena, taky js o pajdu lehci 😒 , ale fakt to stoji za to, az budu mit cas tak se pofotim. taky musim pochvalit ellouska jak byla velice hodna, hodku spala a pak si hrala v kocare a zpivala, fakt js se dmula pychou 😵

bramburka asi k vam dojdu na obed pristi tyden kdyz tak dobre vyvarujete 😀

pavla80
24. led 2009

Kitty tak to je super,že jsi spokojená 😉 .A teda tak to so dobrá,že si malou můžeš vzít sebou,to já bych Mišku asi nemohla,nevydržela by to tam 😖 .Elli je teda šikulka!!!!!!! 😉 😉

My byly na procházce,ale holky přišly jak čunata,tak jsem musela ještě zapnout pračku.No jo všude docela mokro a samé kamínky,už by mohlo klidně začít jaro 😉 .Dneska jsme měli 6 stupnu tak to už je super,hned se líp chodí ven 😉 😉

Bramburko,pokud chceš nový učes,tak jdi do toho!!!!!Hned se člověk cítí líp,když si udělá novou hlavu 😀 😀

bramburka
24. led 2009

no ja bych chtela takovy staronovy, uz jsem si nasla fotku jak jsem to nosívala od té doby me nikdo neumi tak ostrihat, ale ted kdyz mam tu fotku, tak to snad pujde!

marie_m
24. led 2009

kuk holky, tak ja se hlasim, ze sem neska aerobikovy maratonek prezila celkem ve zdravi, dala sem tam 4x dance aerobik a 1x EU dynamic kick box a jako bylo to super 🙂 v prestavce jsem jeste navstivila poradce na vyzivu, kterej mi na tom bodystat pristroji zmeril pomer tuku a svalu v tele atd a vysledek je ten, ze mam hodne svalovy hmoty, napr na rukach o 50 procent vic, nez ostatni zencky myho veku, vahy a vysky, mam v sobe pres 4 litry zbytecny vody (takze spatne odvodnuju) a moje idelani vaha by pry mela byt 75,5 kg!!!, coz je o 10 vic, nez jsem mela pred tehu, tak to tomu poradci rikam, a on mi rekl, ze sem teda pred otehu musela mit minumum tuku, holky a ja si tehdy myslela, jak sem spekata 🙂

bramburku, to je dobre, ze uz je maly lip!

kitty, ten uces vypada dobre, hod sem foto

pavli a ty hod taky foto novych vlasku

leni, uzij si ples

rozela
25. led 2009

ahoj holky moje. dočetla jsem vás a teda koukám jako blázen. v poslední době je nějaká stříhací viroza 😀 😀 😀 kámoška šla do novýho účesu, ségra, já si uflákla vlasy taky, Pavča je ostříhaná, Kitty taky-mimochodem, ten účes je úúúúúžasnej. já si na hlavě nic takovýho nikdy neudělám, pže mám vlasy na prd. no tak brambůrko hup na to, ať máš taky novou hlavu 😉

kitty, maličká je fakt boží 🙂

bramburko doufám, že je Xenušce lépe, než včera.

holky já měla v pátek malýho ve školce na 2 hodiny. byla jsem z toho uplně na větvi. doma jsem stihla pošůrovat kde co, jak jsem byla nervozní a ségra na mě čuměla jak čerstvě vyoraná myš, když viděla, jak kmitám. no, potřebovala jsem se zabavit, abych na to nemyslela 🙂 a malej? když jsem pro něj přišla, tak mi přinesl obrázek, co namaloval a učitelka ho moc chválila, že byl uplně v pohodě, tak jsem byla na větvi podruhý, tentokrát štěstím bez sebe 🙂
včera jsem celý den pro změnu skučela. zasekla se mi rýma v čele, tak jsem celý den napařovala heřmánkem, hlava bolela jak střep. dnes je to lepší. ale to jíííídlo! jak mi bylo mizerně, tak jsem jedla jako prase. dopo 2 chleby se šunkou a sýrem, odpo čokoládová tyčinka, lentilky, pudink, hrošík kinder a večer sýr. ach jo, to je zase strava, že? 😕
jo a ještě do toho perioda. zítra to bude asi váhová katastrofa. celkem se děsim na to vlézt.

mari hele to je hustý! 😲 ty si normálně kulturistka, ne? páni, co já bych za to dala mít tolika svalů. no vidíš a ty furt špeky ono houby, co? 😉 🙂 a milu taky miluju. na střední jsme ji žraly s holkama denně. a několik. to je prostě klasika 🙂

leni užij si parádně ples. určitě to bude bomba, když jdete takhle s "babama" 😉 🙂

jdu se pochlapit s jídlem. mám tam velkou zásobu pórkovýho salátu, tak si vrznu na kř. chleba. v pátek jsem si dala k večeři a to moje sluníčko mi toho půlku snědlo. hrozně mu to chutnalo. 🙂

rozela
25. led 2009

ehm, dámy, takže jsem se pochlapila a už mám taky album. maličké, ale mám, takže když budete chtít, jukněte. jsem tam před i po 😀 (stříhání 😀 )

marie_m
25. led 2009

roz, ahojky, koukam do tvyho albicka a tywe, mas nejakej pohublej ksichtik, ne? 🙂 hele a na ty fotce s ondraskem, to mas kratky vlasy bo jak?..tam to vubec nejde poznat
jinak s tema svalama, bejvavalo, ted mam v sobe 25 kf tuku 😅 ☹ , ale podle tech jeho propoctu mam dat dolu 7,5 kg tuku a budu ok, tak ja teda nevim, to mi prijde dost malo..

bramburka
25. led 2009

maruško se kouknu do ty tabulky, se máš 😉
ja byla dnes na hubneme na 2h ve fitkua asi umřu, posilovna, makačka, 20 min spining, no hruza. Ale jako dobry, akorat nevim ta nedele, mi to prijde skoda, ze nejsme spolu s jirkou chvilku doma i s malou, spis asi budu chodit jen v tydnu, ale zase to bylo dobry, ze to neni az vecer co jsem unavena, tak mozna 1x za 14 dni.

leninn
25. led 2009

Ahojky holky, tak žiju 😀 ale není to zcela ok 😅 a to mě večer čeká 1,5h spinningu, asi tam padnu, ale musím jít
Ples byl jinak moc fajn, ale nějak asi bylo toho vínečka víc...když jsem ráno otevřela oko...zvedla hlavu, tak jsem ji raději hned položila, vypila půl litru vody na ex 😀 😀 a asi za půl hodinky jsem to zkusila znovu 😀

Mno, hodím do albíčka tedy jednu fotku v šatech, včera jsem se kvůli Vám vyfotila...hezky celou postavu, blé 😝

Maru, to jsou úžasné zprávy, co ses o sobě dozvěděla, jsi samý sval a šlacha 😀 😀 Stál Tě ten osobní rozbor něco?

Hezkou neděli, zatím pá 🙂

kitty68
25. led 2009

cau kocky

leni a rozel jste obe kobry 🙂 obecne

ja mam tu tukomericskou vahu doma, nemyslim ze to zmeri tak presne ale 50% vahy mam vodu 😕 a 23% tuk
coz je teda traga

dneska tatik donesl z prace salaty jeden uz js si dala na snidani, pak mam na vecu ten se restuje v treoube 😵 ten mam moc rada

i kdyz prsi musim vyrazit ven pze je protivna jako vred na zadnici, jdu koupit chleba pro petra

bramburka
25. led 2009

Leni, moc ti to slušelo 😵

Kitty a myslis, ze to jako ta vaha muze poznat z toho, ze si tam stoupnes?

marie_m
25. led 2009

leni,jsi kocka, ty me teda fakt seres 😀 😅 , hrozne ti to tam slusi
rozbor stal 290 kc, ale muzik si mysli, ze to nejni smerodatny, takze sem si to spis udelala pro zajimavost a znova opakuju, mam 25 kg tuku, takze nejen svaly a slachy 🙂

rozela
25. led 2009

leni, páni!!! teda tobě to neskutečně sluší! si fakt kost. to se teda osobně dost divim, že tě mužik pustil samotnou s babama na ples 😉

mari ženská by měla mít nějaký procenta tuku ne? když to tak vezmu, tak ty 4 litry nadbytečný vody+ 7,5kg tuku, co ti doporučil ten doporučitel, tak když to zaokrouhlim na celý kila nahoru, tak to máš za 12kg dolu a měla bys na tom být optimálně. ale takhle se to asi počítat nedá, že? jinak na té poslední fotce mám ofinu dlouhou asi 1,5cm a nagelovanou, zbytek mám dlouhý v culíku. kámoška říkala, že to vypadá, jak když mám dlouhou ofinu staženou dozadu, ale tohle je o mnoho pohodlnější. a s tim zhublym xichtem nevim, ale známí, se kterýma jsem se pár týdnů neviděla, mi trvdili, že jsem musela zhubnout víc, než jim tvrdim, tak mě velice potěšili. to namotivuje jak nic na světě 🙂 😉

bramburko s tim měřením, studovala jsem návod na takovym tom "tukometru", jak to chytíš oběma rukama, palce dáš na takový ty kovový plošky a ono ti to vyplivně, kolik čeho máš v těle. píšou tam něco o vlhkosti kůže a odporu,který klade tělo podle obsahu vody tý elektrodě. moc tomu nerozumim, ale na stejnym principu asi budou fungovat i ty váhy. nevim, nakolik se tomu dá věřit, ale já jsem takovej špekoň, že mě to pokaždý hodilo error. 🙄

bramburka
25. led 2009

😀 😀 😀 tio jsi me dostala, u mě by ta váha asi taky udělal eror a ještě by se rozbila 😀 😀 😀

kometka5
25. led 2009

ahojky holky!

tak jsem konečně na netu, celý víkend byl docela hektický, takže moje strava (skoro vůbec nic) taky tak vypadala. já jsem zjistila, že už nemám vůbec žádný pocit hladu. prostě jsem fakt třeba za včerejšek měla 2jablka a 3mrkve. vím, že to není dobře, ale já vůbec neměla hlad a taky čas.

na cvičení jsem tento týden ani nepomyslela, něhledě na to, že mi od včerejška moc není dobře a teď jsem změřila malou a má 37,6st. tak jsem zvědavá, jak to bude probíhat zítra.

Brambůr, malý je už líp?

Maru, tak to nevím, co chceš hubnout, když jsi samý sval. já kdybych tam šla, tak mám tuku 80%. hlavně mám docela děs, že hory se blíží a já pořád stojím na váze a nevím, jestli ty oteplováky vydrží to věčné zvedání malý ze země atd. nevím, co bych tam dělala, kdyby mi to tam ruplo na zadku, jak tam budu zbytek týdne vegetit.

Leni, ty mě opravdu štveš. co chceš hubnout, když tě to tak v šatičkách sekne? ach jo, já chci taky být takhle hubená. mě by to i stačilo kdybych měla tvojí váhu...já jsem na sebe víc hodná než ty.... 😉

paseky
autor
25. led 2009

ahojte, tak zejtra vážení snad budete mít všechny úbytek, moc Vám to přeju , makáte na sobě jak blázni

já ještě ne ještě jsem nenastartovala ☹ ☹ ☹ nemám se za to ráda jsem hnusný tlustý prase 😢

já se do toho nemůžu dostat a přitom první etapa od srpna ta byla fajn a šlo to úplně samo a pohoda

Leni, tys zhubla jak no super moc Ti to sluší 🙂 gratuluju

pavla80
25. led 2009

Ahojky

Leni v šatičkách vypadáš perfektně!!!!Moc ti to sluší 😉 😉

Komet teda tak s tím tvým,jídlem bych teda nevydržela.Asi by ses měla nějak přinutit,je to fakt hodně málo a žaludek se bude proti takovému hladovění bránit.Snad bude malinké dobře držte se 😉 😉

Roz hezký albumek,oboum vám to moc sluší 😉

Jinak já se celkem celý víkend držím tak jsme zvědavá,co na té váze bude zítra

Maruš taky bych asi potřebovala takový rozbor,abych věděla 😉 😉

marie_m
25. led 2009

holky, neska mam celej den zraci krizi, furt bych neco zrala...takze zitra ubytek necekam ☹

leninn
25. led 2009

Ahojky holky, jste strašně hodné, že mě tolik chválíte, ale...oni to dělají ty šaty, jsou velice dobře střižené, takže ledacos zakryjí 😉 A jde vidět, že opravdu zakryjí, když mě tak chválíte 😀 😀
No, manža nebyl nadšený, ale jít nemohl, tak co mohl dělat..já jsem chtěla jít, bylo to fajn, ale alkoholu vela a dneska žravka, takže, i přesto, že jsem se teď vrátila z toho spinningu, zítra bude přírůstek ☹ Vím to na 1OO% 😒
A hlavně vím, čím je to způsobené....minulý víkend jsem strašně málo jedla a jen hrála basket, takže jsem v pondělí měla veleúbytek, který jsem ale snad hned v pondělí přibrala zpět...Kometko, pozor na to!!!Je to strašně ošidné ☹ 😢 Tento víkend pohyb (až na ten spinning) žádný a je to tu, nejen, že nebude úbytek, ale ani jsem tu váhu neudržela a bude něco nahoře...
No a příští víkend máme zase ty nejtěžší zápasy a ješě jedeme do jablonce nad Nisou a Jičína, takže to bude s jídlem zase hóóódně špatný, takže asi zase v pondělí úbytek bude a tak to teď mám pořád dokola a dá se říct, že pořád stojím na váze 😠 😠 Chjo...

Rozi, moc Ti to sluší, jsi teda kočka a Ondrášek je smíšek 😀 Prima dvojka, hezké album 😉

Komet, Brambůrko, ať jsou dětičky v pořádku 🙂

kitty, malá je úžasná, úplně vidím Barču... 😀 😀 A díky za to IP 😉 A ten účes je bááájóóó, hmmm

Paseky, držím pěstičky, ať se Ti podaří znovu nastartovat. A držíš si ta zhublá kila?

Maru, cítím s Tebou, mám to stejně, dneska bych sežrala snad u mrtvýmu nos 😝 😠

bramburka
25. led 2009

Holky, malá vypadá že je uplně v poho, je včera i dnes bez teploty, snad to byly ty zuby, noci tomu odpovidaji, takze jdeme pro jistitu ted spat.

Ja budu mit ubytek, ale hodne jsem vecerela, jidlood obeda a jeste 2 knackebroty se syrem, no ☹

Leni, kdyz ale takhle sportuješ, nabiras svalovou hmotum spis bychom se asi meli merit, zitra se zkusmo zmerim rano...

taky mam Maruško dnes total zrací krizi, ale to je snad!!!! zpusebeno tim vikendem...
Paseky, jo to znam, odhodlavala jsem se asi tak pred 15 kily ☹ ☹ ☹

holky tak brou noc 😀

leninn
25. led 2009

Brambůrko, měřit už se nebudu, protože se budeme měřit za týden do tabulky, tak se nechám překvapit 😉 Snad budou aspoň pryč nějaké cm, když už ne kila. Bohužel ten můj cíl opět nespním, to bych musela udržet váhu na zítra a do příštího týdne zhubnout zase kilo, což pravděpodobně nedopadne ☹
Jinak je fajn, že už je malá ok 😉 To je prima, tak přeju klidnou noc 😔

bramburka
25. led 2009

Leni, ja se ale nemerila,takze proto, vis? 😉

no taky si preji klidnou noc...usinala za sveho povidani si uplne klidne!!! tak prosííííííííííím, zitra poreferuji, nebudu mit vyjimecne hlidani, vubec nevim, co budeme delat, asi pojedeme koupit backurky... 😀

paseky
autor
25. led 2009

leni, už mám bohužel +2kg a je mi ze sebe na blit.... ale nejde mi to prostě nastartovat, a přitom vím že, achjo taková nějaká beznaděj fakt navím ☹ zejtra zase jedu a zkusím to, když už to jednou bezbolestně šlo tak proč by to němělo jít že, prostě musím najít zase tu "něco" , co jsem měla v srpnu a snad se rozjedu, doufám 😝

kitty68
25. led 2009

jj ta vaha ma taky takove dve kovove podlozky a musis byt na tom s bosyma nohama, nejdriv si zadat kolik meris a kolik mas let a pak ti to ukaze kolik procent mas tuku, vody, bmi a jakou fyzickou zatez provozujes, to je nejak z toho pomeru tuku a svalu

ja to zitra nevidim nijak ruzove, dorazila teta z cervene lhoty a js nafoukla jak balon, ale zacla js chodit na solarko jen tak zlehka, a citim se o moc lip, to rozkydane telo vypada opalene mnohem lepe 😅