Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

marie_m
26. led 2009

bramburko, nevim, v cem ti moje odpoved pomuze, ale brzy 29

marie_m
26. led 2009

kocky, ja do sebe prave zatlacila vekpu cokoladovou corny, teda, to je namina, akorat na obalu nejsou ener. hodnoty, takze ani nevim, kolik sem prijala KJ 😀

kitty68
26. led 2009

ahojte
maru bmi je jen orientacni, od segry ex se hlasil k policajtum a hodne posiloval takze mel hodne svalu a bmi taky dost vysoke a ten doktor co mu delal tu prohlidku rikal ze tuk nema, takze ty jsi asi ten samy pripad, fakt je lepsi si nechat zmerit ten tuk jak jsi to
udelala ty

jdu vas docist

rozela
26. led 2009

ženy tak já jsem zazdila oběd a teď odpolko jsem si zapekla v mikrošce housku se šunkou a sýrem, snědla jsem dalších asi 50g sýra a 6 sunar piškotů malýmu. no zase žrádlo jak............. 😝

bramburka
26. led 2009

ja nejedla, ale mela bych, jsem zpet se psinu, muruško , mas pravdu, nepomohlo, v tom případku jsem mimoň 😀 ale nebojtem, nevadí nám to 😉

kometka5
26. led 2009

Maru, já jsem to nemyslela špatně, je mi fakt jedno, že se nebavíme jen o dietě, já jsem jen pro, že rozšíříme okruh debaty, jen jsem podotkla, že o tom nemám ani páru...prásknete na sebe všichni věk? mě bude za 12dní 28. ☹

leninn
26. led 2009

Komet, však my to tak taky nemyslely...prostě jsem dnes měla docela dost volno, Barča strašně dlouho chrněla, takže jsem tu kecala a chtěla se dozvědět něco víc a sklouzlo to k hudbě a zrovna jsme si v ní s MAruškou sedly 😉
Komet, posílalas tabulku? Já jen, že opět nic 😠 😠 nechápu 😠 😠 😠
Tímto žádám MArušku nebo Pavlu, máte už na mě mail, prosím prosím, smutně koukám, pošlete mi ji...

Mě bylo v listopadu 26 😅 taky už nejsem žádná mladice, no 😒

Holky, dobrou, jdu asi chrnět, nebo se aspoň věnovat manžovi 😅 😀

paseky
autor
26. led 2009

ahojte, probýráte věk já bub 9.9. slavit kulatiny, ale 20 mi nebude ☹ a 40 taky naštěstí ne 😀

dnes jsem se držela jsem na sebe pyšná 😵

hojte zítra

bramburka
26. led 2009

tak jsme vsichni plus minus stejny stařešiny 😀

kitty68
26. led 2009

no takze ja js na tom stejne jak pas 6.8. kulatiny 😝 😝 😝 😝 😝 netesim se

a hudbu to poslouchame cokoliv, ted se mi hodne libi pisnicka od j.morisona a n.furtado broken strings

https://www.youtube.com/watch?v=aluwpslpygQ
marie_m
27. led 2009

kitty, tak takhle se mi taky zrovna hrozne libi 😀

bramburka
27. led 2009

ja kulatiny 16.7. 😒

BTW dalsi pul kilo dole 😉

marie_m
27. led 2009

kocky, ten song od kitty je tady -

https://www.youtube.com/watch?v=IrZcB-9i7I0

kitty, ten tvuj odkaz nejak nebezi, prej song is not available in you country 😀

holky, ja poznam, ze se mi pisnicka libi, kdyz mam husinu, zrovna u tyhle mi stoji chlupy uplne v pozoru 🙂

kocky a tohle nam hralo pri obradu, jsme se s muzikem jednoznacne shodli 🙂 -

https://www.youtube.com/watch?v=DXtiqJCzgHs
marie_m
27. led 2009

tady je celej song ty nasi svatebni, tamto bylo kratky -

https://www.youtube.com/watch?v=Jt-NwAA3Wvo

tak a uz koncim s hudebni produkci 😀

bramburka
27. led 2009

kitty moc dobrej!

kometka5
27. led 2009

ahojky, tak já se taky přidám ....

https://www.youtube.com/watch?v=JtxpcQaSR0k

to taky můžu hodně a hodně nahlas. 😉

kitty, úžasná písnička, vůbec jí neznám, ani zpěváka, ale je to fakt krásný, zažralo se mi to pod kůži.

paseky
autor
27. led 2009

ahojte kočiny

jedu mamce psát účto , ale k večeru jsem tu , tak doufám, že se tu s někým potkám a pokecám

musím si napsat ta datumy a poslat pak přáníčka 😀

prami
27. led 2009

zdar mladice,tak to vypadá,že největší stařešina jsem já,bude mi 34. 😖
Ale já si furt připadíá,že je mi kolem 20,jen to okolí to asi vidí jinak 😀 😀 ,ale to mne netankujééé.Je fakt,že za mlada,byla tato věková kategorie už úplně out- no prostě taková starší pani,kolem čtyřicítky 😝 😀

marie_m
27. led 2009

prami 😀

marie_m
27. led 2009

kocky, tak jsem si taky zalozila album, tak se muzete pokochat tim nasim torpedem :D

rozela
27. led 2009

ahoj ženy! 😀 tak já budu slavit kulatiny 19.5. a 20 ani 40 mi taky nebude. ba ani 50 😀 😀 😀

mari já dnes nemůžu jít s tebou na cvíčo 😢 😢😢 nemám hlídání. tak snad příští týden. ségra má krátkej a v úterý by měla být doma.

prami, prami, to si teda obstarožní 😀 😀 😀

rozela
27. led 2009

mari ta v tý vaně s kartáčkem je naprosto boží 😀

rozela
27. led 2009

a ještě jedna z mých oblíbených pohodovek

https://www.youtube.com/watch?v=BXvHRnGe940
marie_m
27. led 2009

roz, to nevadi, ja dneska taky nejdu, panc mam pocit, ze na me neco leze, kurva fix ☹

rozela
27. led 2009

leze? ale chlap to není, že? 😀 musíš to zarazit, dokud je to v zárodku 😉 snad se zadaří. tento týden se očekává nástup chřipkové epidemie, tak snad nás to všechny mine.

marie_m
27. led 2009

naja, ja vim, ale uz to citim asi od nedele, ale neska na plno ☹

holky, nemate nejaky rady na odvodnění?..myslim jako těla, jak vyhnat tu vodu pryc? volala sem mudre, esi mi neda nejaky leky, ale prej to mam radeji nejdrive zkusit prirodne, to znamena hodne zeleniny (kvetak, brokolice 🙂, caje a tak...

renda71
27. led 2009

prami tak to se pleteš,nejstarší jsem tady já 37 😝 ale naštěstí se na to vůbec necejtim 😀

bramburka
27. led 2009

ja taky dnes nejdu cvicit zato jdu parit do hospody, tak jsem se odstehovala k nasim, abych mohla spat i rano a tata (muj) alias deda mohl hlidat, tak to určo přiberu... 😀

rozela
27. led 2009

bramburko dej si i za mě. jedno paření ti na váze nepřidá😉

já si akorát tak budu pařit záda ve vaně. blokla se mi hrudní páteř a nemůžu se ani pořádně nadechnout. mi z toho jebne 😠

marie_m
27. led 2009

kocky, tak ja mela neska nejakej blbej den ☹ zeru jako prase, az mi je ted fakt spatne, hrozne sem se vytocila, pac sem ten cycling minulej tejden zaplatila a dneska sem tam teda volala, ze neprijdu, esi mi muze tu hodinu presunout a prej, ze ne, to je fakt pristup, ze bych se posrala ☹

jinak sem volala svoji mudre, esi mi muze napsat nejaky leky na to odvodneni a prej ze to mam nejdriv zkusit prirodne a alternativne, tak sem se rozhodla, ze zkusim pristrojovou lymfodrenaz, jdu poprve ve ctvrtek, tak sem na to zvedava 🙂