Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

kitty68
21. bře 2009

no zeny to je hrozne chudaci deti, ta zima v cr je fakt dlouha je potreba teplo a slunko

takze posilam jeste jednu davku 😵

leninn
22. bře 2009

Ahojky holky,
tak my dnes byli na obědě u našich, tak jsem byla vážně ráda, že nemusím vařit 🙂

Barunce je líp, že by ty zábaly zabraly? Asi ano, dělali jsme jí ještě jeden před spaním a ráno, sice byla celá od nudlí, no hnus, tak jsme ji pořádně umyli, vykapali nosánek a teplotu neměla, teď ji změříme ještě večer, ale myslím, že buď nemá, nebo jen nepatrně zvýšenou, no rozhodně ne takovou jako včera, už o půl páté měla 39 ☹
Tak doufám, že se blýská na lepší časy 😉

U nás je dnes zase hnusně, teď zase pokapává...no, snad se to jaro nenechá dlouho prosit a dorazí, Kitty, určitě pošli jednu dávku, jistota je jistota 😉

Kometko, vítám Vás doma, snad už je Vám líp...fuj, měla jsem teď taky dost obavy, Barča sice nezvracela, ale měla průjem a nepila skoro vůbec, jsem říkala, že ji dnes musím hlídat a zkoušet pořád dávat něco pít...ale stejně je to bída, tak jestli dneska vypila 100ml, tak je to moc.
Moc na Vás myslím, Soničce posílám pusinku a Tobě sílu, abys to zvládla...

Brambůrko, do pátku to zase zhubneš, neboj, však je to až za 5 dní, ne? Já se teď taky budu muset krotit... 😉

Hezký nedělní večer, holky moje 🙂

rozela
22. bře 2009

ahoj holky! tak noc jsme ustáli, ale ráno stálo za to. malej plakal a plakal. nejdřív, že ho bolí bříško, pak ukazoval, že ho bolí hrudníček, pak zase bříško, sálal jak kamínka. tak dostal další nurofen a šup do postele. po hodině už mi tu zase jezdil s tatrovkou, ale ve 12 zmizel v posteli pod peřinou a byl tuhoš. po vyspání dostal další nurofen a zase tu operuje, tak já nevim. uvidim zítra, jak na tom bude a nejspíš skočíme k můdře, ať se na něj koukne. jistota je jistota.

leni tak to je fajn, že zábaly zabraly. určtě se z toho barunka brzy vykřeše. s tim pitím je to na ptáčka. co polévky, má ráda? tím se dá do prcka taky dostat voda.

kometka5
23. bře 2009

Ahojky holky!
tak já už jsem asi zase nazpátek všechno ppřibrala... ☹

Leni, mě řekli v nemocnici, že by měla vypít nejmíň půl liru, nevím, ale to malá snad nevypila nikdy...teď moc nechce pít, vypije tak 250ml za celý den, ale pokud je v pohodě, tak to neřeším...do teď to bylo v pohodě.

marie_m
23. bře 2009

dobre ranko, kocky

komet, tak hlavne, ze jste doma, kuba vypije jak kdy, ale myslim, ze tech O,5 l da, vetsinou i vic, on jak porad lita, tak pak hodne pije

to je zase pocasi venku, co?

jinak moje dieta je pekne v p*deli, o vikendu jsme byli u nasich, tatik slavi narozeniny, takze chlebicky, salat, rizky atakdale 😀

leninn
23. bře 2009

Ahojky,
tak u nás leje jak z konve, ale stejně bych s BAruš ven nešla, tak mě to ani nemrzí... 😉
Je jí snad líp, ale ten kašel ráno, no hnus, ale přes den je to celkem v poho, jen když se rozzlobí, tak začne kašlat. Ale rozhodla jsem se, že dnes s dr. ještě nejdeme, počkám, co bude dnes a pokud to bude lepší, tak asi ani nikam nepůjdeme, pokud by to nebylo lepší, tak zítra dojdu, nechci ji zase nikam moc tahat, aby někde něco opravdu nechytla...
Každopádně, já začínám mít rýmu taky, super...ale snad už to obě ustojíme.

A co se týká toho pití, tak mě to trápí od té doby, co jsem ji začala dávat pít něco jiného než mlíčko, nikdy nevypila půl litru, za to dám ruku do ohně ☹ ☹ Nevím, jak to mám do ní dostat. Polívky má celkem ráda, ale teď jak jed nemocná tak jí strašně málo a polívku nechtěla a ani druhé, snažím se jí dělat třeba bramborové kaše, tam je mlíčko (protože mi začala bojkotovat ranní mlíko, prostě ho nechce ani za nic a večer teď taky nepije). Ale ono se zase říká, že se moc to mlíko při teplotě nemá dávat...tak nevím.
Třeba miluje jogurty a ovoce a prostě nechce ani to, nebo dloubne a už nechce...chjo, ať už je zdravá 🙂

Hezký den, kočky moje 🙂

bramburka
23. bře 2009

KOmet, me teda taky pul litrak nevypije, mozna kdyz to pocitam i s mlikem tak asi jo. 😉

rozela
23. bře 2009

ahoj holky. tak dieta je dnes v .................. dělám zase motorovou myš, nic nestíhám a malý do toho. v noci blbě spal, teplotu má, po nurofenu je chvíli ok, a pak zas nanovo. a to ráno vypadalo, že bude snad ok. tak ho zítra vezmu k dr. a nebudu to furt odkládat. tohle nikam nevede ☹

počasí na 2 věci, na náladě to nepřidá.

rozela
23. bře 2009

k tomu pití. malý pije většinou dost, ale až v posledním roce. dřív jsme s tím hrozně bojovali. vypil mi za den třeba jen 100 čaje a to bylo všechno. někde jsem se pak dočetla, že dítě má mít na každé kilo 100-150ml tekutin a počítalo se do toho i mléko, polévky, ovoce, a tak. no a od tý doby jsem to neřešila, hlavně že byl v pohodě.

rozela
24. bře 2009

koukám, že tu nikdo není 🙄
tak pěkný den i při tomhle prapodivnym počasí

bramburka
24. bře 2009

hm holky, asi pije malo, ale ja proste nevim jak to do ní víc narvat...papa utikam na Aj

bramburka
24. bře 2009

jsem uz mimon, žeru jak nezavřená a byl ubytek - nechapu! dnes jsem se snazila, takze určo bude příbytek, pak nábytek a pak dobytek 😀 😀 😀

rozela
25. bře 2009

obyčej, bystrý, bylina a za chvíli dáme dohromady vyjmenovaná slova po b 😀 😀 😀 jojo, opakování je matka moudrosti 😀 😀 😀

prami
25. bře 2009

holky 😀 😀 😀 ,jste mne dostaly 😀

dnes jsem si koupila čaj na spalování tuků Hanasaki a taky zobu chlorellu.
čaj už jsem dřív pila,zdálo se,že mi to trochu pomáhá,chlorellu beru, jako jarní očistnou kůru- uvidíme 😎 😎

tak jen pro inspiraci,třeba to někomu taky pomůže 😉

zdar,hezký den,dnes je, i když venku kosa 🙂

rozela
25. bře 2009

o chlorelle jsem někde něco četla. je to ta řasa, že?

mari, dnes jako obvykle?

leninn
25. bře 2009

Ahojky holky,
teda, koukám, že všechny hubnete a nemáte čas sem ani chodit, co?

My nakonec včera skončili na pohotovosti, Barunka už skoro nejí a ani moc nepila a 2x šíleně kakala a já se tak bála, abychom neskončili v nemocnici jako Kometka na kapačkách...tak jsme raději jeli. Naštěstí vše ok, ale máme hlídat teplotu a ty tekutiny do ní prostě musím nějak dostat, to je prý to nejdůležitější. Tak se o to budu celé odpoledne pokoušet, hmmm, se na to teda těším.

Odpoledne přijedou na návštěvu švagrovci, tak nás aspoň někdo rozptýlí, už mi z toho doma hrabe a ještě mi je šíleně šoufl...o noci se nebudu zmiňovat, šílenost ☹

Ale snad už bude líp.

TAk hezký den, kočky 🙂

kometka5
25. bře 2009

Leni, tak to je dobře, že jste tam jeli Barunku skouknout, aspoň jsi trošku klidnější...

tak mě řekli, že má mít tekutiny za celý den kolik váží, takže malá má 9,6kg, takže 960ml, i s ovocem, mlíkem, polívkama atd. ale půl litru by mělo být jen pití jako čaj.

malá taky nechce moc pít, většinou 2x denně jí to dám stříkačkou...
jinak mám pocit, že mi v nemocnici vyměnili dítě, totálně se všech cizích lidí bojí, nikdo k nám zatím nesmí, žádná návštěva, ale dneska tchýně stejně přijšla, a malá k ní nechtěla, tak nejenom, že jsem byla zlá snacha, ale já byla ráda, že jí aspoň nenakazí...třeba v poledne když se probudí, tak hrozně brečí, dokud jí nemám v náručí, já tohle vůbec neznám, tak sjem z toho docela hotová. ☹

prami
25. bře 2009

holky komet,Leni- to je trápení s holčičkama ☹ ,přeju at je líp 🙂

Roz- jj, sladkovodní řasa,brr,zelené tabletky,jím 8 denně a čekám na zázrak 😀

rozela
25. bře 2009

holky teda to jsou věci!
leni aspoň jsi klidnější. nezbyde ti asi nic jiného, než malé dávat tekutiny stříkačkou, jak píše kometka. je to menší zlo, než muset do nemocnice. a k tomu jídlu. mě doktorka vždycky říkala, že když malýmu není dobře, jíst nemusí, to dožene, až se mu uleví, ale tekutiny jsou prostě nutné. ach jo, kdyby tak existovala nějaká zaklínací formule, aby ti drobečkové hodně pili. držím palce a myslím na vás, ať jste brzy v pohodě.

kometko o tomhle jsem nedavno četla na nějaké diskuzi o hospitalizaci dětí. hodně maminek psalo stejné zkušenosti, jako máš teď ty. přejde to, ale chce to obrovskou trpělivost. tohle si děti prý pamatují dlouho. chuděrka malá, aspoň že si tam mohla být s ní. přeju aby bylo všechno ošklivé rychle zapomenuto.

rozela
25. bře 2009

prami a jak to chutná? 8 to je teda darda 😕

prami
25. bře 2009

já nevím 🙂 ,raději k tomu nečuchám,se snídání a s večeří polknu 4 tabletky a ujišťuju se,že jsem udělala dobře a nenaletěla jsem zase nějaké připitomělé reklamě 😀 😀

ale ne,už mám od dvou nezávislých zdrojů potvrzeno,že to má něco do sebe,dodáš tělu všechny vitamíny co ze stravy nedodáš a zároveň se zbavíš těch odpadků 😝 - a že já jich mám určo dost, viz. mé záchvaty žravosti 😀 😀

rozela
25. bře 2009

😀 odpadků. taky jich mám v těle dost 😀 mmch, teď jsem jen tak orientačně koukala na nějaký info o chlorelle a našla jsem nějaký produkt, kde je doporučené denní množství tablet 20! no řasa neřasa, to bych si připadala snad jak feťák. 😲 takže 8 je okavidně ještě v pohodě 😀

prami
25. bře 2009

jo,prý můžeš jíš kolik tablet chceš, Roz,neboj 😀 😎 -předávkování nehrozí 😀 😀 ,což je taky šikovný reklamní tah, 😎

rozela
25. bře 2009

jasně 😀, předávkování nehrozí, ale nesmíš se divit, když ti pak začne z uší růst zelené cosi 😀 no, možná to taky zkusim 😉

prami
25. bře 2009

roz: 😀 😀 😀 ,jo jo zkus sím,aspon si můžeme sdělovat dojmy,taky mne pobavilo, na nějakém letáku jsem četla,že to potlačuje tělesný pach a ty h***a ,taky voní 😀 😀 😝 .
ale zase takové fekální podrobnosti rozebírat nemusíme 😀 😀

ne vážně,někomu to pomáháí při alergii,což by mi bodlo 😉

rozela
25. bře 2009

o tom pachu jsem to taky četla. bych pak třeba ušetřila za deodoranty 😀 😀 😀 zítra jdu do lékovnice, tak se tam porozhlédnu a případně si koupim 😉

pavla80
25. bře 2009

Ahojky holky 😉

Zdravím vás všechny a hned ze startu přeju moc zdravíčka,jak vidím nemoci jsou všude 😠 .Ach jo at už skončí to hnusné počasí a příjde už jaro!!!!!!!!!!!! 🙂

Leni taky doporučuju malé stříkat injekční stříkačkou tekutiny.Je to sice piplačka a Míša toho dost vždycky vyplivovala,ale aspon něco jsme do ní dostala.Taky při průjmech,když ji musím nasadit dietu a černý čaj,tak nechce pít i když ji ho sladim glukopurem 😒

Tak se holky držte !!!!!!!!!!!!!!

rozela
25. bře 2009

ženy, tak jsem si báječně zacvičila. vylítla jsem do deště, hupsla na šalinu dojela tam a čumim jak čerstvě vyoraná myš - hodina zrušena. mě málem šlak trefil. tak jsem se pro jistotu ještě zeptala, jestli je to skutečně tak a valila v tom dešti zpátky na šalinu a domů. sere mě to neskutečně. holt zítra konečně prubnu tu zumbu, ovšem podívám se před odchodem z domy, jestli není náhodou hodina zrušená 🙄

marie_m
25. bře 2009

roz, nerikej, ze nam to zrusili? ☹

leninn
26. bře 2009

Ahojky holky,
tak mám za sebou včerejší první stříkání stříkačkou tekutiny Barče do pusy. Řvala u toho jako kdybychom ji trávili...taky Vám u toho dítka tak bečela...rvalo mi to srdce. Manža držel a já dávila, chjo... ☹
Ale s tím dostříknutím vypila max.200ml ☹

Hezký den 🙂