Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

prami
11. kvě 2009

zdar holky,

tady je fakt mrtvo i ta tabulka má málo sloupečků 😲
já se dneska pokusila jíst podle tabulek a kolem čtvrté odpol. jsem měla strašnou krizi.Chybělo mi něco sladkého,nebo něco ňam tučného.No nakonec jsem toi překonala,ale fakt jsem si připadala jako závislák,kterému chybí jeho droga-čokoška.
to Je teda smutné.Ale vím,že to chce jen vydržet,pak si zvyknu,ale prostě to byl šok po týdnu pažrání 😀 😀 😀

kitty68
11. kvě 2009

no to jo rozel ale na fejsu to celkem frci, ja teda taky zanedbavam az se hanbim, ale farmarim jako blazen 😀

marie_m
12. kvě 2009

cus baby, tak se na vas du podivat a nahlasit, ze mimi ma dve rucicky a dve nozicky, pekne mi vcera mavalo a je zdravy 🙂

holky moje, drzim vam palce, at se pekne drzite a kdyby nahodou, tak se na vas ke konci listpadu tesim, ze se do toho s vama zase pekne pustim 🙂

kitty68
12. kvě 2009

jej marus to je super ze mavalo, to se hned cloveku ulevi

ja se musim priznat ze vcera js si v polskem obchode koupila chleba (ja vim ze pro vas nic vzacneho 😀 ) a normalne uz mam pulku sezranou nechcu to videt v patek

rozela
12. kvě 2009

zdarec kuří palec baby! 😀
no hurá, že se tu taky někdo ukáže!tu člověk hubne pomalu sám a trpí k tomu samomluvou 😀 😀 😀

prami držim palce, ať tu nečokoškovou krizi překonáš 😉 to půjde. já už si taky pomalu zvykam na kastrůlky 😀

mari to je super zpráva! a co to bude si necháte říct?

kitty, víš jak se to říká: dej si maso, na chleba se těžko vydělává 😉 😀

rozela
12. kvě 2009

mmch kitty 1,2 dolu - pěknýýýýýýýý!!! gratuluju! (kolik z toho jsi vyzuřila? 😀 😀 😀 )

marie_m
12. kvě 2009

roz, jasne, ze si to nechame rict, nemame radi prekvapeni 🙂 ale rekla bych, ze to bude holka, pac sem snad nikdy nebyla hnusnejsi, nez ted 😠 😀

leninn
12. kvě 2009

Hoj holky,
Maru 😀 😀 😀
Taky si to asi necháme říct, bohužel já nemám žádné tušení, co to bude, tak uvidíme...na UTZ jdu asi za 14 dní, tak se pak pochlubím, jestli se nám nestyda ukáže 😀

Hezký večer 🙂

kitty68
12. kvě 2009

ahojte
leni taky uz mas skoro uz pulku za sebou 🙂

ja teda ted schudla asi fakt tim zurenim, nejdriv jak me nasrali v te praci kvuli petra no a ted uz to jede dolu jen setrvacnosti 😀 ale tento tyden fakt zeru jak polsky zajezd, nevim jestli nema prijet teticka z cervene lhoty

rozela
14. kvě 2009

ahoj holky!
doufám, že to hubnutí intenzivním zuřením funguje, pže dneska musim zaručeně vyzuřit aspoň 10kg. ráno jsem malýho dala do školky, v poledne pro něj šla ségra a strašně se divila, co jsem to za blbku, že ho v takový zimě dám do školky jenom v tričku. mě málem trefilo. nějaká svině nám ukradla mikinu i s bundou a čepicí 😠 😠 😠 já tam zítra udělám takový čóro. jasně, serou mě ty věci, ale to neni nic proti tomu, jak mě sere to, že šel domů jenom v tričku a pláštěnce. zmrzlej jak sobolí hovno. uplně se klepu vzteky. ve školce už nikdo neni, tak to nemůžu řešit okamžitě. sorry že si tu takhle ulevuju, ale musela jsem to někomu sdělit.

leninn
14. kvě 2009

Ahojky,
tedy Rozi, to je teda hnus fijalovej 😠 😠 😠 to jsou lidi vážně neuvěřitelný svině 😠 😠 😠
Ale znám to od mamky, taky se v její školce stratily nějaké věci, třeba v zimě kozačky...asi ta holčička šla ve sněhu v bačkůrkách...vážně síla. Ale mělo by to teoreticky jít i na pojišťovnu, ne? Zkus to, zítra držím pěstičky...

Jinak já dnes byla na gyndě, vše ok, ale už se těším na ten velký UTZ.

Kitty, jo, šíleně to letí, za chvíli jsem v půlce. Musím říct, že jsem stále solidně rozpapaná, abych byla tedy slušná...ale už to neřeším, chci být v poho a pak to všechno zase zhubnu, jako Vy 😉

Hezké a dny a lehké hubnutí 🙂

bramburka
14. kvě 2009

cau holky

letime na Zaynthos 4.6. do ty doby uz nezhubnu, no ale to neva, tam přiberu 100pro

v patek se zvazim slibuju!

prochi
14. kvě 2009

Ahoj holky, hlásim, že jsme stále dva v jednom a vše je oki. Poslední večery mi dost bolestivě tvrdne břicho, asi poslové, tak doufám, že tentokrát to půjde jak po másle a žádný přenášení a nekonečný vyvolávání se konat nebude.

Maru, super, že je s mimčem vše v pořádku a má vše, co má mít.
Leni, páááni, ty už si skoro v půlce! Letí to jak blázen, viď?

Rozel, ty vado, to snad není možný, že tohle se děje už i ve školce 😠 Fakt hnus!!!

Bram, 4.6. máme zrovna výročí svatby, tak jsem mimoušovi naplánovala, že by mohl vykouknout na svět 😀

No a já a kila... tak musím říct, že celkem spokojenost. Poslední týdny se to krásně zpomalilo, nejhorší to bylo ten šestý, sedmý měsíc, to to šlo nadzvukovou rychlostí, i když můžu s čistým svědomím říct, že jim pořád stejně a žádný přežírání se v tomhle těhu nekoná. Teď už přibírám tak kilčo za tři týdny, moc doufám, že už to tak vydrží do konce... Suma sumárum je to k dnešnímu dni +- 13 kilo, podle toho, jak jdu na záchod nebo jak jsem nateklá.
No... i když včera jsem se nehorázně večer přežrala... to zas já někdy dokážu 😅... grilovali jsme si k večeři makrely, k tomu jsem si rozpekla minim. tři rohlíky (samo ty výborný bílý tučný 😀) a na závěr obří zmrzlin. pohár, který jsem nebyla líná si připravit v půl devátý večer 😅 A celou noc mi bylo nehorázně blbě, vůbec jsem nespala, dneska celý den průjem, no jsem zas na chvíli vyléčená... 😅

Jdu se svalit, břicho je zas jak kámen.

Zase brzy nakouknu 🙂

bobinna
15. kvě 2009

ahojky leninn já pořád že mi ta fotka někoho připomíná... 😀 netušila jsem že čekáte druhé mimi... tak to moc gratuluji a přeji hlavně zdravíčko papa

bramburka
16. kvě 2009

čau, jsem neschopna, ale včera se vážila, posílám až ted!

rozela
17. kvě 2009

ahoj holky! tak já vám musim sdělit tolik věcí, že nevim, čím začít 🙂
asi tím, že jsem prase víkednu. včera se konalo obžerství s velkým O. hořické trubičky(po kterých mi bylo strašně, ale fakt strašně zle), pizza, pivo, beton a kdo ví co ještě 🙂 dneska jsem se to snažila vykompenzovat na bruslích. uvidíme, jestli to bude mít efekt.
co se školky týče, tak to mělo velmi velmi zajímavou dohru. bylo by to asi na pěkný román, takže ve zkratce-věci máme doma, ondřej má díky tomu zase kašel a kdybych se neozvala a neudělala kravál, tak bych se s věcmi nejspíš už neshledala. omyl a záměr to byl tak 40:60. každopádně jsem udělala opatření a budu doufat, že to bude stačit. 😒

prochi 😲 tobě se to už kvapem blíží 😉 13 kilo to je pěkné. počítám, že tak 10 necháš v podrodnici a ty 3, to už pak bude brnkačka, že? 😉 🙂

leni první fotečka a první setkání s budoucím mrňousem? to bude "doják" 😉 a neboj, minimálně já tu určitě budu hubnout ještě zatraceně dlouho, takže na vás, maminy, rozhodně "počkám" 😀

mari tak měla bys aspoň doma páreček 😉 i když kubča by asi raději bráchu na fotbal, nebo ne? 🙂

tak já to půjdu zalomit, abych trochu nabrala síly na zítra do práce. zatím páčko 😉

bramburka
18. kvě 2009

holky čau, nemate nekdo zkusenosti s Aukrem? Já debil prihodila na aukci na kameru, jenze jsem vyhrala a ja ji nechci, byl tam malinko zavadejici popis kamery, ze nema dok stanici a me nedoslo, ze tim padem vubec nejde pripojit k PC - v prislusenstvi na Sony.cz pisou ze ma mit kabel USB atp., tak jsem si rekla, ze dok stanici nepotrebuju. Pani ale nenapsala ze ma USB kabel a na tyto otazky nereaguje, pouze odepisuje, at dokoncim obchod, ale co s tim, kdyz to nejde pripojit, pani psala v titulku, ze je plne funkční, ale copak je funkční, když nejde pripojit k PC? Jak to poznam? Pry to lze dokoupit, ale podle me mela do popisu napsat, nema (dok stanici - ale mela napsat ofiko nazev "kolebku handycam station"), nutno dokoupit, nelze pripojit k PC- coz ovsem nenapsala a me tim zmatla. Ja debil se radovala, ze je to levný. Vim, ze jsem si to mela oevrit predem, ale me to nedocvaklo. Co nejhoršího mi muzou udelat?

kitty68
18. kvě 2009

holky ahojte po 1487588986398 letech

nejak js ted nemela casu a so js to zapla tak js jen zkontrolovala svoji farmu na fejsu 😀 a zase vypla i vahu js posilala az vcera vecer, pze js se zapomela zvazit v patek.
doctu vas poctivo pozdeji

brambur k te kamere zjisti kolik stoji ten usb kabel treba se to furt vyplati, nebo zkus tam napsat adminum ze neuvedla co to ma a nema

bramburka
18. kvě 2009

no uvidíme, jak to bude, jsem ochotna ji za mou blbost zaplatit náklady co měla s vystavením aukce, snad jí to potěší, těd jsem zjistovala, ze nezodpovedni kupujici, ze se jim udeli trestny bod, za 3 ti zablokuji ucet, ale co si za to holka koupi, ackoliv, oni jsou pojisteni a poplatek by ji vratili, ale ja nebudu svině a zaplatim v tomto případě 150 kč. Jeste je tu moznost ze to koupi predchozi zajemce, tak snad!

bramburka
19. kvě 2009

Jsem byla včera na spinningu a pak už nevečeřela a mam kilo dole, zkusím do dovči dojít až na 75 kg a tam to slavnostně přiberu!!! Uvidíme, to by znamenalo, že od ledna 14 kg dole, no zatím mám ted 77, tak 12 taky dobrý. Ted mam hlad, jdu snídat... aspon něco v tom životě pozitivního -. jídlo!

prami
19. kvě 2009

Bram- to jsi fakt dobrá,14 kg to je něco 😉 ,si pamatuju,když jsme začínaly tak jsi byla o něco těžší 😀 😀 a za chvíli mne s přehledem předběhneš.Borka 😎 do dovolené budeš kóča.

já se plácám, jeden den vzorná,pak polevím.Ale ted mi začala Márinka krásně spát,tak 2-3 hod.,takže vždycky dám trochu do kupy domácnost,mrknu na net a pak cvičím nějaké DVD,většinou pilates.
A taky jsem se jak debil vážila každý den,ted na to prdím a fakt se zvážím jen v pátek 😉

bramburka
19. kvě 2009

Prami, prave ja uplně to samé...proto váha nejde dolů, ale naštěstí ani nahoru.
Ted bych mela jit uklizet a dlabu čoko a říkám si kam se podělo mé ranní odhodlání.

kometka5
19. kvě 2009

holky, tak já t tedy neskutečně flákám. vždycky jeden den jsem super, dokonce i rotoped opráším, pak přijde večer, já zdlabu všechno možný a druhý den se na to vykašlu, když jsem to nezvládla předchozí večer. prostě fakt pořád dokolečka. 😠

a jinak holky, moc se omlouvám, ale nejde mi vůbec e-mail, tak se budu snažit pošlat tabulku v pátek nebo o víkendu s oběmi daty... 🙂

a včera jsem koukala na primu na doktorku a zjistila jsem, že můžu být unavená z toho, jak málo jím. tam seo tom zrovna bavili. tak asi fakt začnu jíst...

marie_m
19. kvě 2009

ahojky kocky, tak se na vas jdu podivat, jak vam to jde 🙂

tak ja uz zacinam nabirat, za tyden sem nabrala 2kg a nejak si nemyslim, ze bych jedla vic, takze si to musim zacit hlidat!!
navic stale nemuzu sportovat, pze se mi udelala znova cysta, asi me jebne, snad to na kontrole na konci kvetna bude ok... ale premyslela sem, ze co vlastne v tehu muzu za sport...tak squash prej ne, tenis asi taky ne, tancovat asi taky ne, takze mi zbyde jenom plavani a cviceni pro tehotny, coz je snad nejnudneji stravenej cas ☹

drzte se kocky moje a pockejte si na me do listopadu, jo? 🙂

bramburka
19. kvě 2009

Marie, no asi jo, pro mě taky největší nuda, ani volejbal jsem nemohla. Asi snad leda to plavčo mě bavilo.

JInak my asi možná taky v řecku zaděláme na prcka, tak když to vyjde, asi to opravdu bude vypadat - než hubnout, radši další dítě 😀 😀 😀

prami
19. kvě 2009

jó, mne teda těhotné plavání bavilo,to je výhoda lenivých typů 😀 já to brala fakt vážně 😎 , chápu, že pro akčnačky je to nuda 😀

kitty68
19. kvě 2009

no mari me tady rikali ze muzu vsecko co js delala pred tehotenstvim, snad jen ne vzpirani, takze jestli si hrala tenis neni duvod ho nehrat tedka, ale na piku zas je ze mas tu cystu

ja si delam vajcovy salat mam na nej strasnu chut uz par dni

paseky
autor
19. kvě 2009

ahojte kočky

já mám v poslední zkoušku ve škole a pak hlásím nástup na pokec, jinak nestíhám

doufám, že všechny hubnete a jde vám to na 200% páč 100% je málo 😀

tak zatím a v po jsem tu haj na koni

hunutí zdar 😉

marie_m
19. kvě 2009

kitty, ja byla na skvosi asi pred mesicem a jak to tak vypada, tak sem si tim asi praskla cystu, protoze den po skvosi sem ji nemela,ale pekelne me bolelo bricho, tohle je prave az moc dynamickej sport a neumim hrat napul, takze to holt musim prezit, stejne i s tenisem, halt budu chodit plavcit

bramburka
19. kvě 2009

Marušku, squash bych tedy nedoporučovala, fakt.