Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

leninn
8. črc 2009

Ahojky holky,
Bram, koukám, že jste ve fázi snažení...to je super zprávička, to bude dětí jako smětí, tak držím pěstičky, ať se co nejdřív zadaří 🙂

Kometko, tentokrát nechali, už jsme byli moc moc zvědaví a čekáme kluka-Adama, takže budeme mít taky páreček, tak koukám, že se nám tu na dietění párečky celkem daří 😀 Tak třeba se zadaří i Vám, kdypak vlastně plánujete druhý?

Mějte se bezva, pápá

kometka5
8. črc 2009

Leni, tak to gratuluju.... 🙂 🙂 🙂 my plánujeme druhý počít až tak za rok...chci aby byli od sebe tak tří roky... 🙂

leninn
9. črc 2009

Kometko, já jsem chtěla mít děti od sebe max.3roky, takže jsme začali raději dřív, kdyby se nedařilo a ono se zadařilo brzičko 😀 😀 Takže bude rozdíl necelé 2 roky, ale věřím, že to zvládnu, i když barča je teď šílená dračice a palice dubová...

kometka5
9. črc 2009

Leni, já tě obdivuju, protože já si to teď s malou neumím představit...fakt jak neřízená střela...ale to je asi všude, protože si prostě uvědomují svojí osobnost. 😉

marie_m
10. črc 2009

cau kocicky hubnouci, tak sem se na vas taky prisla podivat a uz se na vas zase tesim, leti to jako blazen a listopad bude za chvili
jinak ano, bude to pry holka, ale beru s rezervou, z holky muze byt dycky jeste kluk 😀

jinak se mam porad tak nejak stejne, uspesne papam a kynu, uz mam nahore necelych 10 kg, ale zase jsem uz v pulce a to v prvnim tehu jsem mela nahore o dost vic

a jak jde vam hubnuti? vydrzte!!

leninn
10. črc 2009

Kometko, občas, když Barču vidím, tak si říkám, že mi z toho asi pak hlava upadne, je šíleně divoká a neustále vymýšlí nějaké ptákovinky, neskutečně povídá, zpívá si, je k popukání..ale pak nastanou chlíle vztekání, paličatosti a to už pak taková sranda není...ale věřím, že s s tím nějak poperu 🙂

Maruško, jsem ráda, že se máš fajn, já taky hezky papám a kynu, musím ubrat, jinak to bude síla...

A souhlasím s Maruškou, holky, vydržte!!! Za chvíli jsem tu zpět 😉

rozela
13. črc 2009

ahoj holky, já to tu šíleně zanedbávám, ale věřím, že mi to odpustíte. my se stěhovali! takže konečně svobodááááá!!! 😀 bylo to šíleně hektické, už spíme v novém, ale ještě to není uplně doladěné. chybí mi dodělat už jenom takové ty "blbosti", ale to bude asi nejvíc časově náročné. navíc ještě nemáme připojený internet, takže zatím se sem dostanu jen příležitostně v práci.
držte se, brzy se polepším a musíme to trošku zase nakopnout. nějak mi vyskočily 2 kila navíc,tak musim začít zase pořádně na sobě makat. zatím páčko 😉

rozela
17. črc 2009

no to je hustý, za 5 dní vůbec nikdo ☹

prami
17. črc 2009

ahoj,
bych psala,ale není o čem.Hubnutí dostalo do konce prázdnin dovolenou.Už mne nějak neba přemýšlet co můžu jíst a kdy.

Moc se nepřežírám,chodíme plavat,jezdíme na kole.Jen prostě neřeším míru a váhu.

A jen pro zasmání,nechávám odkaz,kde si můžete nasimulovat svojí váhu a pak tu vysněnou.Jako inspirace pro další kolo hubnutí 😎


http://www.prevention.com/mvm/main.html

bramburka
18. črc 2009

čau holky, ty jo, já tloustnu, prami a jak se to přepočítá na naše?

prami
18. črc 2009

Bram- odkaz níže

váha libry,výška palce.Já jsem tu váhu musela trochu nadhodnotit,aby to odpovídalo mým špekům 😝 a ještě tě to nepustí přes podváhu.Ale i tak mi vyšel celkem dobrý obrázek,zvláště z boku.Jako motivace fakt dobrý.Můžeš si tam zadat typ obličeje,barvu pleti,typ vlasů- jako obrázek se mi celkem podobá 😎

http://www.prepocet.cz/

rozela
18. črc 2009

prami to je hodně dobrý 😀 taky jsem si tam nastavila obraz a byl mi hodně podobný 😀
holky já mám krizi. mám další 2 kg nahoru. při tom stěhování jsem vůbec neměla čas na jídlo a tlačila jsem samý sladkosti na energii, k tomu hektolitry kafe a večer bílila lednici. ach jo. musim se do toho pořádně vložit, z těch naskákaných kil se mi chce skoro brečet.

mari, zpráva dne 😀 na hipec chodí čím dál víc lidí. posledně nás bylo 12! 😉

prami
18. črc 2009

já jsem taky dneska vezla na váhu a mám o 2 kg víc 😝 😝 😝 ,chvíli mne to sr*lo,ale pak jsem si řekla,že si teda léto nenechám nějakým stupidním číslem zkazit a jedu si dál,pěkně pianko.

Roz- tak to taky neřeš .
Stěhování dá zabrat a nějaký dietní režim se stejně asi dodržovat nedá.
A jak je v novém?

bramburka
19. črc 2009

no já ted po 4 koláčích se šlehačkou se snad ani nemuzu rozčilovat, že mám nahore uz 3,5 kg, že?

rozela
19. črc 2009

takže jsme na tom všechny tak nějak stejně 😀 hubnutí nám jde krapet obráceně 😀 ale jo, nebudu to řešit, to se poddá 😉

prami v novém je fajně 😵 jenom mám pocit, že ta řada věcí, které sem stále stěhuju z bývalého, nějak nekončí a nekončí. to by člověk nevěřil, kolik má kravin.

leninn
10. srp 2009

Teda holky,
já se vrátila z dovči, že se po dlouhé době juknu, jak Vám to jde a musela jsem si Vás vyhledat ve vyhledávači..... ☹

Vy jste to zabalily? Nebo daly na prázdniny pauzu? Doufám, že jen tu pauzu, ráda bych pak zase hubla, nejlépe se starými známými 🙂

prami
18. srp 2009

ahoj holky,

jak se máte?
po prázdninách se na to chci zase vrhnout,tak doufám,že si tu nebudu povídat sama.

Leni- už to máš za pár 😉

dreana
18. srp 2009

Ahojky holčiny :o) mužu k Vam? rada bych taky zhubla par desítek kilo :o)

prami
18. srp 2009

ahoj dreano - jasně,klidně se přidej.Jen to tady přes prázdniny trochu umřelo 😒

chceš-li,napiš nám něco o sobě a svém boji s kilama 😉
když si proběhneš diskuzi,najdeš i nějaké odkazy,které ti s hubnutím pomůžou.
Tak hodně zdaru.
Doufám,že se to tady na podzim rozjede,potřebuju to,jak sůl 😀

rozela
19. srp 2009

zdarec všem 🙂 máme po půlce srpna, tak si myslím, že bychom to tu měly zas krapet oživit 😉
od září mám v plánu začít chodit do posky s kámoškou, tak ´doufám, že ve dvou nám to půjde líp. cvičení pěkně flákám a co se stravy týče, raději ani nebudu psát, jaký jsem prase. je na čase se na to zase vrhnout. nechci být zase zpátky na výchozí váze.
a co ostatní? 🙂

rogorca
22. srp 2009

ahoj holky 🙂 -chtěla bych Vás jen povzbudit a třeba i poradit .Napíšu něco o sobě - svůj boj s kilogramy jsem vyhrála 😉 .Začala jsem v říjnu 2008 s 83 kg.To jsem měla 15kg navrch po těhotenství.Nemohla jsem se na sebe ani podívat.Nezačala jsem sama - ale měla jsem svého poradce.Doporučila mi ho má kamarádka.Moc jsem tomu zpočátku nedůvěřovala,ale jelikož jsem viděla,že ona má skvělé výsledky,tak jsem do toho šla.Do vánoc jsem měla 8 kg dole 😀 - to byla fantazie.Přes svátky jsem polevila / jak jinak - cukroví bylo super 😀 / ale nepřibrala jsem zpátky nic.Pak přišly problémy - náš syn / 13 let/ onemocněl Chronovou nemocí - byla to hrůza,protože touto nemocí trpí i manžel a já jsem věděla,že tohle je na celý život.Bolesti břicha,průjmy i 20krát denně,nesnesl nic.Zaléčili ho hormonální léčbou,po které přibral 12kg za 2 měsíce.Byl jak koule,smutný,zoufalý,bez kamarádů...psychika šla do háje.Nevěděla jsem si s ním rady.Pak jsem se znovu obrátila na centrum redukce váhy a začala jsem s nimi spolupracovat.Marek má nastavený program,který mu dodává veškeré živiny,potíže jsou,ale mnohem mírnější,těch 12 kilo už má dole,začal hrát fotbal a je z něj zase prima kluk.Proč to tady všechno píšu.Zdravá výživa se pro mne stala prioritou č.1,poradenství se věnuji na vedlejšák a po mateřské u toho určitě zůstanu.Mimochodem já jsem také ještě pokračovala ve svém tvarování postavy - dnes mám 67kg - tedy 16 kg dole,mám spoustu energie 😉 .Nepíšu to tady proto,abych si sháněla kšefty,na to máme jiné zdroje.Jen se tímto tématem vlastně neustále zabývám a ráda poradím.... 😉

leninn
23. srp 2009

jé, holky, jsem ráda, že se vracíte a vítámDreanu, ahoj.
Já teď sice nehubnu, ale tloustnu, ale už to nebude dlouho trvat a zase se k Vám přidám 😉
Tak zatím hodně zdaru!

bramburka
23. srp 2009

aču holky, no děs běs, já se snad ani vážit nebudu, ale konec prázdnin, tak začneme na tvrdo?

prami
23. srp 2009

Zdar holky,

tak já už začínám natvrdo 😀 ted.vypadá to,že pojedem 20.9 do řecka,takže chci ještě zachránit co se dá.Představa,jak pobíhám za Márinkou a všechno se na mně klepe je teda 😝 😝
Takže nalačno šlapu 20 min na rotopedu,když Mári usne cvičím pilates nebo kalenetiku.Jím slušně,zatím 😀

Rogorca- dík za povzbuzující příspěvek 😉

jo a já mám o 2 kg víc,než při posledním vážení,ale snad to do konce září srazím aspon o 5 kg 😎

bramburka
23. srp 2009

Prami, Marianna je hrozně hezké jméno, jak jí doma říkáte, krom Márinka, myslela jsem, že kdyby se mi narodila 2. holčička, dala bych taky Marie enbo Marianna...ale nevim, jak bych jí říkala tak na půl zdrobněle a na půl ne... jestli mě chápeš.

safra
24. srp 2009

Ahojte všechny, ráda bych se k vám přidala, jestli můžu. Když mi manžel před několika dny řekl "Macíčku," 😠 tak jsem uznala, že uzrál čas s tím něco udělat. Nejsem nějak morbidně obézní, ale oplácaná tedy děsně - 178 cm, 81 kg. Už nechci být Macíček.

prami
24. srp 2009

no jasně Macíčku 😉 ,přidej se.

Bram- no nejvíce se mi právě líbí oslovení Mariánko,Márinko.Jenže je to dlouhé a když dělá něco zakázaného a než bych to na ní vysypala,tak už by bylo po akci 😀,takže říkám Mári,Mají,Majčo.Jo a manžel jí někdy oslovuje Majčátko 😉
uvažovali jsme i o jméně Marie Anna , jenže já nechtěla,aby se jí pak říkalo třeba Mařko 😉

holky září už se blíží.A co naše zapisovatelka Komet?bude dál zapisovat?

bramburka
24. srp 2009

Prami, moc hezký, asi si člověk najde...

Safra, tak to jsme na tom podobně, s výškou 176 jsem tu začínala na 89, zhubla tady na 77 a ted mam opet 80 😖

Jenže snažilkujeme, atkže to nebude moc drastické....

safra
25. srp 2009

A jaký tady máte systém? Hlásíte, co jste snědli a vypili? Já tedy musím hlásit, že jsem včera trochu zakalila 😎 To asi taky bude můj největší problém, teď v létě si často zajdem na pivko s kamarádkami (těch mám hodně, takže to podle toho vypadá), nebo s manželem - toho mám tedy zatím jednoho.

prami
25. srp 2009

Safra- no klidně nám hlaš co jsi snědla a vypila 😎, pokud to bude vzorňácké,tak jako inspirace pro ostatní , dobrý .
Jinak jsme se každý týden vážily a jednou měsíčně měřily.Jen ted přes prázdniny to tady vůbec netepe a pokud vím,tak se ani nevážíme.
v září se to tady snad rozjede a taky by se časem měly přidávat holky,které začínaly,ted jsou těhu a budou zase hubnout,pokud bude co.To byli správní tahouni.
🙂