Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

rozela
1. říj 2008

čauky, tak dnes ještě doslavujeme máminu padesátku, tak z toho nejsem moc odvázaná. chlastat nebudu, ale určitě proběhnou nějaký tyčinky, brambůrky. k obědu jsem měla jenom polivku a pak už nic, abych měla "místo" na hřešení. ach jo! nějak mě to nebaví hřešit. ☹

náš malej asi tak do roka a půl jedl uplně fantasticky. zato teď bojujeme s každým soustem. ráno má mlíko, vypije nejvíc 250ml, tak za hodinku chlebik s něčim nebo cereálie, ke sváče ovoce nebo jogurt k obědu buď polívku nebo nějaký to obědový jídlo, když má dobrej den, tak sní oboje stylem polívka před spaním a druhý po spaní, odpo sváču obvykle co si zrovna zamane(sýr, jogurt, rajčátko, okurek, koláček,.....) a k večeři mlíko a ještě obejde všechny večeřící osoby a sežere na co přijde 😀

kitty gratulujeme k prvnímu zoubku. to vám teď porostou jak houby po dešti 😀

leninn
1. říj 2008

Teď zuřím, už jsem měla napsaný román a je v p*deli, prostě se mi to smazalo, béééééééé 🙄 😢

Tak zvovu
Kitty, gratulace k tesáku 😉

Maru, to budeš hodná, že to spláchneš i za mě, díky 😉

A k jídlu, Barča má 3x denně mlíko max 180ml, teď měla období, asi jako vy, Komet, že opolední a večerní mlíko nedopíjela, klidně nechala půlku. Teď už ale zase dojídá všechno.
takže ráno 180ml mlíka
dopoledne má ovoce nebo ovocnou přesnídávku, dělám zatím doma a vždycky má tak 150-190g, koukala jsem se na ty přesnídávky, které prodávají a tam je gramáž 190g, tak to dávám podle toho, jak říkám, ale 190g je maximum.
k obědu má masozeleninový příkrm, někdy jen zeleninový, a to dávám 250g, zase jsem koukala na ty příkrmy, co prodávají v obchodech a tam je gramáž 250g, tak teď mám obavy, jestli jí teda nedávám moc 😖
A pak odpolední sváča a večeře po 180ml mlíka.

my máme teda problém hlavně v tom, že Barča mi vůbec nechce pít žádné dětské čaje...ach jo, někdy mám vážně strach, abych jí tím nějak neublížila, občas jsem jí vyvařila ovoce, tak tu šťávu celkem i pila, ale to nejde pořád....

leninn
1. říj 2008

Jo a Rozi, mě hřešení taky nebaví, hlavně proto, že je mi teď po každém hřešení tak blbě...blééééé
Ale bohužel i tak se někdy neovládnu a prasím hůř než prase, ale pak taky trpím hůř než....trpitel 😉 😠 😠 😢 😢

kitty68
1. říj 2008

zkus ji dat dzus leni ja vymackam elle pomeranc a naredim ji t vodou, tady ani detske caje nemame 😕 😅

rozela
1. říj 2008

leni já kupovala malýmu ty ovocný pitíčka od hami nebo hippu a ředila to vodou. malej mi asi tak do 9 měsíců nepil nic jinýho než fenyklový sunárek. pak jsem zkoušela co se dalo, až jsem uspěla právě s těmahle pitíčkama. vyjde to celkem draho, ale co by máma pro dítě neudělala 🙂 až skoro ve dvou letech mi začal pít granulované čaje (kromě čajánka)a jiné pití. čistou vodu do něj nedostanu ani kdybych se stavěla na ucho ☹

zobla jsem si tyček i brambůrek, mám tam nalito víno,ale nějak se mi do toho nechce, tak uvidíme. 😖

kometka5
1. říj 2008

Leni, tak já taky střídám fenyklový čaj, na který je hodně zvyklá a pak ty pitíčka ředím tak jedna ku dvou H2O. ale když koupím sáčkový dětský čaje, tak raději nebude pít nic... ☹ a vodu do ní dostávám tak poslední týden, ale to jen drobet, pak zjistí, že je to bez chuti a nazdat... 😒

Kitty, vydrž...ono se to poddá... 🙂

marie_m
1. říj 2008

leni, nas mladej ted pije bud stavu, co pije muzik doma, klasiku od jupi redenou vodou, nebo mu davam cistou vodu, coz mu moc nejede a nebo dzus michanej pul na pul vodou detsky caje se u nas neosvedcili, nechutnaj mu, mne teda taky ne, prijdou mi, ze sou fakt dost sladky

jinak jsem se neska opet drzela 🙂

kitty, nepamatuju si presne, kolik vazis, ale myslim, ze jsi jedna z tech nejlehcich, jako caira, takze vam ty kila nepujdou dolu tak rychle, jako nam, takze proste vydrz!!!!

KILUM SBOHEM!!!! 😀

rozela
1. říj 2008

tak jsem nakonec toho vína jenom usrkla a nechala ho být. k těm tyčinkám a brambůrkám přibyly ještě belgické čokoládové bonbony. luxusní věc, neskutečně výborné, ale............. už jsem po nich vrhla. jdu chrnět, abych tu nevolnost zaspala. tak pa zítra

rozela
2. říj 2008

dobré ráno holky, dnes nikde nikdo?

renda71
2. říj 2008

ahoj asi jsem tu jenom já a to se špatnou náladou ☹

henzlova
2. říj 2008

Ahoj jsem tu nová a nevím jek to tady chodí.Chci vás pozdravit a popřát krásný den.Mám 2 měsíční Kačku a využívám toho že spí.Káťa ode mne nechce pít tak jsme dali Nutrilon a já začínám přemíšlet o tom že bych začla hubnout.Po porodu mi zůstalo 7 kilo.Máte nějaký osvědčený recept na hubnutí?

zalda
2. říj 2008

Ahojky, tak tě tu vítáme. Diet je strašně moc, ale na každou funguje něco jinýho.

henzlova
2. říj 2008

Tak to jsi mě moc nepotěšila.Můj problém je že hooodně žeru,ale jen když jsem doma a Kačka spí.A ta spí hodně často 😅 .

paseky
autor
2. říj 2008

krásné ráno kočky

hen vítej

každá tady z nás má nějakej ten svůj fígl na hubnutí, radíme si, pomáháme si, a držíme při sobě když má někdo krizi!!!! a to je moc fajn a hubnutí nám už jde 🙂

já třeba se snažím jíst pravidelně á2 max 2,5 hodiny a menší porce. byla jsem taky šílenej žrout, ale za tu dobu , co se snažím se moje stravovací návyky už trochu změnily. jídlo si dávám do malejch talířků , abych měla pocit, že ho mám hodně atd.. zelenina a ovoce a jídla dietnější lihgt sýry, jogurty jsou samozřejmostí 😉
to je pro hen.

a kočky ostatní už ví co a jak že !!!!!!!!!!

roz ahojky taky zdravím

mějte se moc fajn

kila kšic ( táhněte k někomu hubenýmu jasný, my Vás už nechcem 😠 )

zdraví sádlonoška

knížku jsem si objednala ( o tý sádlonošce) až přečtu budu referovat PÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

henzlova
2. říj 2008

A má někdo zkušenosti s tím kurzem stop.obezitě?

rozela
2. říj 2008

rendo copak, splín na tebe padnul? mohly bychom si zanotovat, já jsem taky s náladou pod bodem mrazu, malej je nachcípanej jak čert,to mi na náladě nepřidá, no den jak korálek. 😒

pas, zapomněla si dodat (a pochválit se), že si takhle už hodně zhubla 😉 prostě že si jednička! 😉 na tu sádlonošku jsem fakt zvědavá 🙂

hen, vítám tě do "klubu". jestli tě trápí žravka, když maličká spí, zkus se zaměstnat nějakou domácí prací. hlavně abys zaměstnala ruce, aby nesahaly po jídle 😉 😀 když to na mě tuhle padlo, ušila jsem malýmu růčo povlak na polštář 😀 nebo si strouhni mrkev s jabkem, sedni ke křížovkám, zobej a lušti, to se mi taky celkem osvědčilo 😀 jinak je to na tobě. udělej si plán jak na to, písni a my tě už podpoříme, aby to fungovalo 😉 😀

rozela
2. říj 2008

já zkušenost nemám, ani neznám nikoho, kdo by s nimi hubnul,ale čtu na to jen samou chválu. ale v podstatě je to o počítání kilojoulů (nebo kalorií), cvičení. prostě režim. to zvládneš i sama doma, když budeš moc chtít 😉 . co se kJ týče, jukni na www.flora.cz , je tam kalkulačka, kam napíšeš kolik a čeho si zbaštila a ono ti to vyhodí co a jak. dobrá věcička 😉

zalda
2. říj 2008

Henzlova o kurzu stop obezitě jsem neslyšela

paseky
autor
2. říj 2008

roz děkuju za pochvalu, nejsem jediná, kdo zhubnul.

mě dává hodně sílu to, když tady čtu, kdo má jaký úspěchy a chnury, že jsme na tom všechny stejně, ael že to nevzádáváme a podporujeme se

holky moc Vám za to všem děkuju 😉

paseky
autor
2. říj 2008

hen kámoška na ten kurz chodí, zhubla taky asi 8 kilo, ale přes prázniny to nebylo a měli povoleno jíst, že nevadí, když naberou, že se do toho po prázninách zase opřou a to se mi moc nelíbilo

hlavní je huibnutí ,si myslím teda já, psychyka říct já to dokážu já na to mám a pak to nevzdávat

nevadí, když člověk nehubne kilo týdně stačí třeba půl nebo i míň hlavně už jednou provždy!!!!!!!!!!! a navždy!!!!!!!!!!!!!!!!

renda71
2. říj 2008

no,tak já jsem na sebe zvědavá 😒 nejdřív to šlo 2kg,další týden zase 2kg,pak 1kg a minulý týden jen 30dkg ☹
asi mi to má stačit si řeklo moje tělo 😵

marie_m
2. říj 2008

kocky, MAM DOLE SADRU!!!! nedalo mi to a jela jsem na kontrolu o den drive, ruku mam zahojenu na 90 procent, takze kdyz sem nekde neflaknu, tak by to melo byt oukej, ja sem tak stastna...nikdy bych neverila 🙂
Ruku mam pekne ztuhlou, hnusnou (po 6 tejdech se neni cemu divit), ale ji zacinam procvicovat, jde to teda pekne ztuha

ja sem v noci, teda k ranu, asi v pul 4 zase zrala, ale jenom dva jugurty, tak snad se to neodrazi na ubytku 🙂

KILUM SBOHEM a sadlonozka me dycky dostane, pas, pak mi tu knizku musis pucit 🙂

rozela
2. říj 2008

mari tak to je SUPER zrpáva!!! gratuluju k sundané sádře! 🙂 hned je den veselejší, že 😉 2 jogurty ti kila navrch nepřidají, to je v poho 😉

já pochybuju, že budu mít v pondělí úbytek, je mi nějak divně. cítím se odulá a nafouklá, ne tak dobře, jako před tím. ty zas*raný narozeniny mi totálně rozladily loutnu! 😠
musim se zase dostat do formy 🙄

paseky
autor
2. říj 2008

roz neboj to dokážeš, já mám tendle tejden taky takovej "divočejší" , ale spolu to dokážem musíme jasný , aby se za náma přítí léto na plovárnách otáčeli chlapy a jejich ženy závistí jaký sme kóči

paseky
autor
2. říj 2008

mar tak to je supr že je sádra pryč, teď to půjde samo

knížku ráda půjčím

kometka5
2. říj 2008

Maru, gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀

irenka21
2. říj 2008

tak co, jak vám to jde? 🙂

irenka21
2. říj 2008

Nahlédněte se , jak to jde mým děvčatům.E 🙂

irenka21
2. říj 2008

www.kgdolu.estranky.cz a v albu mám nové foto, ještě jsem zhubla další 3 kg.

kitty68
2. říj 2008

ahoj iren

jde nam to super, v prumeru mame dole 4 kg za mesic, nektere holky i vice 😉