Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

leninn
18. srp 2008

Marie_m: já jsem tom byla stejně, už jednou jsem s florou hubla, dala jsem dolů asi 4 kila a pak jsem se na to vykašlala a kila byla do posledního deka nahoře a možná i něco navíc, ale byla to moje chyba, žrala jsem zase jak prorvaná, ale teď už to myslím smrtelně vážně!!!
Abych nevypadala jako tlustoprd, jak píše Paseky... 😖

Haluskacz: nevzdávej to! Jsme na tom tady stejně a musíme se podporovat a vydržet!!! Hlavně vydržet, ono se to poddá a kila půjdou dolů... 🙂

Paseky: I půl kila je fajn, hlavně že to jde dolů....pomalu, ale jistě, ne?

marie_m
18. srp 2008

leninn, jojo, kdyz me to tak nebavi to vsechno psat, ale je fakt, ze jen tak se donutim nezrat jako prase, pac kdyz to je jednou psany, tak do vidis, co vsechno se do tebe vejde, ty variace a je mi ze sebe na bliti ☹

paseky, ja predpokladam, ze na vanoce jeste porad budu poradna basa, protoze sem v tehu pribrala 40 kg a i kdyz uz sem skoro dva roky po porodu, sem tejka na stejny vaze, kdy me pustili z porodnice, pac proste zeru a zeru, uz jsem mela pod 8O, diky flore, ale ted zase 89 😅 ☹ a to sem pred tehu mela cca 65, vzdycky jsme s muzikem hodne sportovali (to teda delam i ted), ale nejak se nemuzu zbavit toho prejidani, pres den to jde, ale jakmile malej usne, sem schopna snist neskutecny mnozstvi zradla ☹

a pak se na sebe nemuzu podivat do zrcadla :-/

paseky
autor
18. srp 2008

majko, mi neříkej , žes nabrala 40 to snad ani nejde nevěřím

já i když jsem taková jaká jsem tak jsdem při 1 těhu udělala 6 a při druhým 3,5 kila. tkaže jsem si vždycky říkala , že těhu stav je pro moje hubnutí asi ten nejlepší. mimi si ti vždycky ze mě vysálo a já byla po poirodu většinou hubenější. no a pak jsem kojila kojila a kila šup šup a byla zase zpátky 😠 potvory jedny

ale teď jsem o tom že zbuhnu přesvedčená a hlavně to chci a to by to bylo, aby to nešlo 😉

marie_m
18. srp 2008

paseky, jojo, jde to, jsem toho zivym dukazem, ja nevim proc, dr nevi proc, nikdo nevi proc, mozna geneticka dispozice?...mamca nabrala se mnou "jen" 25 kg, ale jak rikam, ja sem zacinala na 65 a do porodnice jsem sla s krasnymi 105 Kg a to sem tam jeste 4 dny lezela, pac mi 4 dny porod vyvolavali....mudri nade mnou kroutili hlavou, posilali si me od certa k dablu, ruzny testy na cukrovku, stitnou zlazu, ale vse samozrejme ok, takze to proste shrnuli tim, ze moje telo tu hormonalni spoust halt nezvlada a ze kazdej jsme nejakej a ze je to z vetsi casti voda, protoze sem natejkala jako blazen ...no a kdyz sem se vratila z porodnice, mela sem cca 90 kg, malej mel 4050, takze voda neco kolem 10 kg a zbytek halt vyzrany ☹ ale to sem pritom nejedla nijak silene, jen sem zacala jist sladky, ktery sem pred tehu nejedla, prestala sem kourit, ale zase sem chodila az do porodu plavat, na tehu cviceni....neudelas nic ☹

paseky
autor
18. srp 2008

tak to je síla, to tě teda lituju. no a naši mudři, co dodat, když jim teče do bot, tak neví a vymluvaj se. nojono

marie_m
18. srp 2008

paseky, tak to je ted uz jedno, aspon muzu tusit, co me ceka v druhym tehu a rovnou pujdu za dietologem, az otehotnim 😀

paseky
autor
18. srp 2008

majko, uvidíš, třeba to bude jiný a nepřibereš 😉 nic jdu uložit menší potomstvo do pelíšku a pak budu dělat něco k obídku mám chuť na dušeniu mrkev a k ní kousek masíčka asi tak páá zatím

swead
18. srp 2008

ahoj,

tak jsem se donutila i cvičit, dneska poprvé a mrňous mě nechal v klidu 30minut, ale stejně jsem zjistila, že po těhotenství nemám vůbec žádnou fyzičku, jsem jak rozkydlej knedlík, fakt hrůza. Takže cvičit, posilovat a zpevňovat, moje heslo na další dny.

caira
18. srp 2008

nazdar damy, tak jsem se dneska zvazila a za posledni dva tydny jsem shodila 1.8kg,nic moc, ale lepsi nez nic.

I kdyz hadam, ze dneska jsem to nabrala zpatky, desne me honi mlsna, takze jsem si z mrazaku vytahla ke kafi par kousku vanocniho cukrovi a sbodla to behem vteriny 😀

k obedu jsem mela malou misku knedlickove polivky a k veceri bude platek kurete a zelenina

holky ja jsem tak lina cvicit to je desny, ja se proste nedonutim 😖

Jinak jak se tu rozebiralo co kdo ji a neji - tak u me je to takhle
miluju veskere syry a hlavne plisnove syry,syrecky, hermelin atd..
mam rada parky { primo miluju}! salamy, ale ne takove ty jako turista atd
moc nemusim jogurty..ty bych snad nemusela vubec jist...
a asi krom ryzoveho nakypu, jehneciho masa, vnitrnosti a celeru snim uplne vsechno
Naprosto zboznuju navstevy co maji chlebicky a cesnekove jednohubky, spoustu veci na chroupani atd atd 😀

rozela
18. srp 2008

ahoj holky! s velkou radostí tu vidím nově spoluhubnoucí. super!!! bude nás víc, dáme těm kilům víc zabrat. holky, je to otázka pudu, buď to pude, a nebo nepude 😀 😀 😀 . my to zlomíme. ba co, už jsme zlomily a kila prostě půjdou do...................

cai: to je dobrý 1,8 kg za 2 týdny je optimální. všude se píše, že se má hubnout 0,5 - 1 kg týdně, aby to bylo trvanlivý, takže jedeš dobře.

haluszko, nevzdávej to!!!

tak já dneska normálně zhřešila. snědla, ale co snědla, SEŽRALA jsem dva šunkosýrový croissanty (nebo jak se to píše). hodilo mi to nějakých 1800kj navíc, takže do večera mám utrum. jenom zelenina a 1 jogurt. dobře mi tak. nejhorší je, že jsem si ani nepochutnala ☹ příště se na to vybodnu a koupim raději celozrnný pečivo.
musim říct, že to funguje rychle, ten režim. už po týdnu sleduju, že toho najednou nesním tolik jako dřív, což mě nesmírně těší. zítra bude měření, ale obávám se, že to bude na prd. při periodě jsem nafouklá jak balon, ani activia nepomůže, a držím vodu. ach jo! musím se k někomu vtírnout na návštěvu a zvážit se. jsem zvědavá, jestli ručička udělala nějaký posun směrem dolů.

jinak chlebíčky MILUJU!!! někde v časopise jsem četla recept nějaké paní, co zhubla snad 40kg recept na dietní chlebíčky. obalila knuspi chleba v bílku, opekla na sucho na pánvi, myslim, že je potřela lehce hořčicí a nazdobila zeleninou. už dlouho plánuju to prubnout, ale ještě jsem se k tomu nedostala. tak uvidíme 🙂

paula
18. srp 2008

ahoj holky, moc vitam nove!
ja jsem ostuda nejvetsi, po vcerejsi hresicim dnu jsem mela hresici den i dneska. chlap mel volno a byli jsme cely den mimo domov a na obede. ☹ teda memela bych delat ksichty, obed byl vyborny, muzu byt stastna ze jsem nemusela varit a uklizet.... Ale zitra uz fakt zase zacnu. I kdyz dneska jsem se snazila taky moc nezrat, jen jsem to proste nepsala. tak to snad ani nebylo tolik. Ale fakt holky pomaha to vsechno psat na tu floru, protoze to se pak clovek drzi, aby nemel moc. A taky pomaha psat si tady s vama, kdyz vidim, ze to vydrzite, jist treba 5000kj denne cely tyden, tak snad muzu vydrzet ja 6000kj 6 dni v tydnu.
Jeste jsem neshodila nic. 😠 😠 😠 a muzu si za to sama a pekne to sem napisu, at se stydim. 😉

rozela
18. srp 2008

paulo a kometko5, píšete sice, že jste ještě nic neshodily, ale to se fakt poddá. musíte to brát z té lepší stránky. nepřibraly jste a to je pozitivní, ne? 😉 takže klid, z hluboka dýchat a kj počítat a bude to dobrý 🙂 .
doufám, že jsem vám dodala aspoň trošičku optimismu 😀
mimochodem, to ještě nevim, jak dopadnu já, až vlezu na váhu 🙄

caira
18. srp 2008

hele holky moje mamka taky driv hodne zhubla diky pocitani KJ a pry prvni 2-4 tydny je to nejhorsi, ze to to jde pomaleji, pak pry kdyz si telo trosku zvykne tak uz to jde lip..

Ja ted malem nevydrzela a uz jsem si skoro sla do vecerky koupit nejakou susenku nebo cokoladu, dneska fakt trpim, ale udelala jsem si instantni kafe a zahanim to tim 😀

mam fakt desnou chut na neco..nevim co, proste bych neco zbodla, ale nic zdraveho, na to kaslu, chci neco desne nezdravyho.. 😠 😀

pavla80
18. srp 2008

Ahojky holky

Tak pro vás co nehubnete:Holky hlavně to nevzdávejte určitě to půjde musí!!!!!!!! 😉 😉 .Je škoda to ted vzdát ,když už se tak dlouho snažíte.Moc držím palečky aby se to hnulo už dolů!!!!!!!

Tak my dneska grilovali rybky,tak to bylo dietní,ale taky jsem tak trošinku zhřešila dala jsem si pár chipsů,ale jen malinko,no prostě jsem neodolala 😝 😝 😀

Tak já samozřejmě zas nevydržela a vlezla na váhu a už mám 3kg.dole!!!!!!!!Zatím jsem se ale neměřila tak nevím jestli něco na cm.Ale asi moc né i když se mi zdá,že taky rifle zapnu líp, tak uvidím zkusím se zítra změřit 😉

Rozelo neboj určitě bude něco dole musí!!!!

Maruš tak to musí být síla 40kg.nahoře,to tě teda lituju.Už to že se ti určitě muselo i třeba špatně chodit nebo tak na konci těhu.Já přibrala s holkama 12kg a při druhé 8kg.A na konci jsem si u obou připadala jak hroch!!!!!Co pak tvých 40kg.

marie_m
18. srp 2008

cau zencky, tak sem se do sebe pusitla kompletne a prave jsem se vratila z inline brusli, bylo to super 🙂 akroat uz ted me boli prdel, to sem zvedava, jak to bude zitra 🙂
ja sport miluju, takze se nemusim vubec premahat, chodime hrat tenis, squash, plavat, s kamaradkama jezdime na aerobikovy vikendiky, je to dobry 🙂

jinak sem dneska i pekne jedla, tak mam ze sebe radost!!! my to dokazeme, holky!!

pavla80
18. srp 2008

Maruš super!!!!! 😉 😉

Holky jde vám se přihlásit na e-deník na floře?????Mě né asi se budu muset znova zaregistrovat 😒 .Je to tam nějaké změněné.Zadávám jméno i heslo a nic 😠

kometka5
18. srp 2008

mě taky nejde přihlásit, dokonce mi nejde ani se znova zaregistrovat....ach jo....a já jsem zrovna dneska měla super den, skoro nic jsem nejedla...ale teď mám hlad, udělala jsem si sice kafe, ale nepomohlo, tak půjdu asi do hajan to zaspat. 🙂

leninn
18. srp 2008

Pavla80: 3kg jsou super, to jsme na tom stejně 😀 Já při posledním vážení také 3kg dole a další vážení mám ve čtvrtek ,pokud to tedy vydržím a nevlezu tam dřív... 😅

Kometka, Pavla80: já jsem teda přihlášená...ale je fakt, že to mám otevřený už od rána, protože tam průběžně zapisuju, co jsem zbodla...ale jméno a heslo jsem tam zapisovala a v pohodě jsem se přihlásila. Tak snad Vám to také půjde.

Marie_m: já sport také miluju, před chvílí jsem se vrátila po 1,5h basketbalu, který hraju závodně už asi 14let a zase jsem se po porodu vrátila. Jsem nesmírně spokojená a nadšená, i když hotová... 😉

rozela
18. srp 2008

holky gratuluju ke kilům dolů!!!

já bych taky něco sportovala, ale není s kým a ani moc nevím jak na to teď s takovým balíkem sádla navíc. dřív jsme chodily s kámoškou na aquaaerobik a na fitballaerobik a bylo to fajn, jenže to jsem měla o 20kilo míň. teď vyběhnu 3 patra a funim ještě půl hodiny ☹ . musim se donutit a vlézt na ten orbitrek, abych si trochu zlepšila kodici.

právě mě šíleně vytočila jedna osoba, tak mám našlápnuto k hřešení. asi to půjdu zaspat, jinak bude lednice moje 😠 .

jinak já dnes zadávala na floře jídlo a uplně se mi to zaseklo. tak jsem musela zavřít celý okno, a pak už to nešlo, tak dnes listuju papírovým kilojoulovníkem 🙂 .

marie_m
19. srp 2008

dobre ranko, holky, tak ja slavim uspech, vydrzela jsem nezrat v noci, coz je muj vecny problem....uplne sem silhala hlady, ale zvladla sem to.....a ted rano nemam vubec hlad a ani chut jist, ale musim povinne snist nejakou snidanku

kometka5
19. srp 2008

Holky, tak já to nějak nechápu. včera jsemse vážila a neměla jsem ani deko dole a dneska jsem se potřebovala zvážit s malou a najednou mám o 1,3kg dole. tak jsem úplně spokojená... 😉 a hned mám takhle po ránu dobrou náladu.
jinak dneska jdu s holkama zapíjet svobodu, tak to bude spousta kj... 😒

leninn
19. srp 2008

Marie_m: paráda, první úspěch, ono je fakt, že když se člověk na noc nenacpe, že je mu ráno líp....také to znám, ne že bych jedla v noci, ale večer jo....což jím i teď, ale jen nějakou zeleninku, nebo neco malého po případě sklenička vína....
Včera jsem měla řeba k druhé večeři pivo, protože jsem se vrátila z toho basketu a trenér nám dokonce pivo doporučil na dodání bílkovin a vitamínů 😀 Tak jsem ho poslechla 😀

Kometka5: moc Ti to přeju, to se pak hnd líp hubne, co? Já mám bohužel takový blbý zvyk, že jakmile nevidím úbytek na váze, tak nejsem spokojená, i když to vidím na kalhotech a dalších věcech. Prostě váha je u mě stěžejní 😖

Rozela: toho, že máš teď kila navíc se nesmš zaleknout, jak jinak je ale zase chces shodit? Než pravidelným pohybem? Nestyď se a zase s kamarádkou vyraž, určitě to půjde rychleji, rychleji si zpevníš tělo, ale co je nejdůležitější, budeš se cítit líp, nebo tak to teda po sportu cítím já..... 😉

leninn
19. srp 2008

Jó, jinak do flory se mi také nejde přihlásit ☹ 😒
To jsou teda super úpravy, psala jsem i dotaz na nějaký mail, tak uvidíme, jestli se ozvou....
Já tu floru teď vážně potřebuju, abych se hlídala, jak neuvidím ty sumy, tak se bojím, že povolím (i když moje motivace je teď ohromná-díky Vám)

marie_m
19. srp 2008

leni, ja mam problem s tim, ze jsem schopna v noci treba i dvakrat vstat a jit jist, pak zase hnedka usnu, tohle uz mam nekolik let, ze pres den jidlo nepotrebuju, ale vecer, spis v noci, to je pak se mnou mazec, takze jsem na sebe hrda, ze i kdyz jsem byla v noci vzhuru (k malymu), tak sem to prekonala 😀

jinak sem ted zkusela floru a v pohode se tam prihlasim, jen se mi teda vic libily ty stary stanky ☹

paula
19. srp 2008

marie_m, tak to je dobre, ja myslela ze nocnim jezenim trpi jen kojenci. 😉 ale taky jsem mela kamaradku, co v noci vstavala a jedla, ale byla hubena - mela rychly metabolismus. Ja bych se teba v noci na jidlo nevzbudila, jsem rada ze spim. 🙂 treba by ti pomohlo se napit neceho tepleho. 😉
na tu floru se teda musim taky podivat. ja dnes po svem vypadku zase zacala.

paula
19. srp 2008

holky tak ta flora je prekopana, je to nezvyk, ale me jde se normalne prihlasit a normalne me to ukazuje ten denik. tak vam to urcite brzy pujde taky.
Jdu varit file s bramb. kasi. 😉

marie_m
19. srp 2008

paulo, tak jasne, ze ja taky radeji v noci spim, kort, kdyz nas mladej vstava kolem 5 a mne proste nejde usnout vetsinou driv, nez po 11, jenomze s tim proste nic neudelam...ale nejak sem si vsimla, ze cim vic pres den a vecer zeru, tim spis se vzbudim i v noci, to je docela divny, co?

jo, holky, jite nektera smakouna?...nemohly byste mi poradit nejakej recept, co vsechno se z neho da udelat dobryho?...vim, ze je spouuutu stranek s receptama, ale ja bych radeji neco osvedcenyho 🙂 diky diky

paseky
autor
19. srp 2008

ahojky holky

budu strašně chytrá 😀 😀 jsem právě mluvila s dietní poradkyní a ::

mám prý pít 2,5 minimálně

pak ovoce jíst jenom dopoledne, aby se stihly cukry do večera odbourat

jíst maximálně nejdýl po 2,5 hodinách

změřit si obvod: prsa, pas, boky, paže, stehna

a dobu po jakou se hublo tak pak stejnou dobu ještě tělo stabilizovat,aby si na to zvyklo a nepřibralo zase zpět

tééééééééééda to jsem , ale chytrá 😀 😝 😉

tak se o ty rady tady s Váma musím podělit

takže kila pryč a až tu někdo bude pokecáme

zatím páček a krásný slunečný den

haluskacz
19. srp 2008

momentalne mam prujem, tak treba neco pujde dolu, ale moc tomu neverim 😀 Abstak po cokolade je desnej. Kdyz nejim to, na co jsem zvykla, jsem unavena, podrazdena a depresivni. Tohle se faaaakt neda

paseky
autor
19. srp 2008

halu navzdávej to

já mám v ledničce čokošku s vysokým obsahem kakaa, a když už je nejhůř, kousek si nechám rozpustit v puse a je to OK