Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

janulle22
10. zář 2008

no podle toho co bude mit pritel za smenu muzu jen kdyz ma noc nebo rano...ale strida se mu to denne ...nema tyden a tyden...jen najit nejake centrum a zjistit v kolik kde zacinaji...jen se bojim ze netrefim...vdy sem nekam jela jen s pritelem... 😀 sam nee 😀

zalda
10. zář 2008

Tak to mě je jedno jaký den, já můžu teda až v těch šest a nebo o víkendu, jenže komu by se chtělo o víkendu mordovat.

janulle22
10. zář 2008

to neva ze az v 6...nekde je cviceni treba od pul7...vecer neco pohledam ale musis mi rict kam to budem met obe blizko...🙂neznam to tady...🙂

zalda
10. zář 2008

No já pracuji v Žabovřeskách a na českou to mám za pět minut. S tím, že bych mohla z práce vypadnout už v 17:30, abych měla čas někam dojet. Takže záleží na tobě.

janulle22
10. zář 2008

no to ja nevim jak se tam dostanu...vim kde je ceska ale jede mi tu jen jedna tramvaj a to 1 takze asi na vlakac a tam presednout na 13 takze ja to am tak asi hodku cesty...:(no nejak se to pokusim vymyslet a tam neco je na cviceni...?

zalda
10. zář 2008

To by jsi jela jedničkou na moravské náměstí a od tama můžeš na českou dojít, nebo já z práce můžu na konečňého náměstí přestoupit na trolejbus, sjedu do po kotlářské a vystoupím na pionýrské a tam můžu potom v klidu nastoupit na jedničku.

zalda
10. zář 2008

sjedu dolů po Kotlářské

janulle22
10. zář 2008

no vis kde je labska ?nasla jsem tphle jsou tam treba od 7i 6...mrkni
http://www.fitness-petra.euweb.cz/vstup.html

zalda
10. zář 2008

Tak tam bych v poho trefila, podle mapy jsem to zjistila a za 500 je to dobrý. 😎

janulle22
10. zář 2008

je to 10 vstupu +1 zdarma a nebo pokazde 50kc auchvatilo me i to solarko🙂jen 5,50 za minutu je super cena...a budem jen aerobik a nebo i pilates...?to je taky dobry...ja sice nevim kde to je ale treba trefim jeste jsem se nedivala...se zeptam mam hubu 😀

janulle22
10. zář 2008

se divam a to je dooooooost daleko od nas...🙂

rozela
10. zář 2008

holky nechci vám do toho kecat, ale neměly byste lepší domluvit se třeba na icq nebo na skypu?

zalda
10. zář 2008

http://www.mapy.cz/#x=138038464@y=132732480@z=1...

Klikni na tento odkaz a ukáže se ti mapa s konkrétně zadanou adresou. Na pravo vidíš sloupec plánovač trasy. Tak odkud chceš zadáš tu svoji adresu a dolů napíšeš Labskou 27, Brno a ono ti to samo ukáže nejlepší cestu + na mapě uvidíš, aji jaký autobusy nebo šaliny tam jezdí.

zalda
10. zář 2008

Já bych se domluvila na icq, ale v práci ho mám zakázaný. Ledaže až doma, jenže po práci jdu s přítelem na kafčo, takže nevím, kdy se vrátím. A na tom icq poslední dobou moc nejsem. Ale i tak tady je moje icq číslo 335-039-749 Katusa.

janulle22
10. zář 2008

posufuju to pak s pritelem...🙂asi si budem muset psat IP nelibi se to nekomu...

zalda
10. zář 2008

Tak ta diskuse je od toh, abychom tu diskutovali 😀 a kupodivu diskutujeme i na téma hubnutí. 😅

zalda
10. zář 2008

Já fakt neumím psát, občas zapomenu nějaký písmenko. To je ostuda.

caira
10. zář 2008

nazdarek kocky,

tak dneska jsem se docela drzela, zatim jsem nijak zvlast nemlsala..{ teda kdyz nepocitam, ze jsem dorazila par lzicek prckovo svaciny-mela mango a banan pyre-cpala se jak zjednana..}

holky ja mam ted nejakou depku, nejak mi desne leze na nervy manzel..ani to neni vylozene on, ale celkove jsem nejaka pretazena a proste uz jen to,ze prijde vecer domu me vytoci, pac vim, ze si sedne na gauc a bude rikat jak je unavenej..jako kdybych ja cely den mela nohy na stole nebo co...Jako treba dneska me vytocil opet uplne na maximum..bracha se mi za par tydnu zeni a ja nemam co na sebe { jelikoz vsechny vime jak "lehke" je nakupovat -zkouset si neco na sebe - s prckem v kocare} tak jsem mu rekla, ze bych chtela jit spolecne v nedeli, on by byl s kocarem a ja bych mohla vybirat..no a ted mi rika,ze by chtel jit hrat v nedeli s klukama na cely den fotbal..pritom vi, ze tohle je do odjezdu jediny vikend, o sobotach mame baby plavani takze to se do mesta nedostaneme a pristi nedeli prileta sestrenka takze pro ni jedeme na letiste..no a pak ten dalsi vikend uz letim..a ted jako nevim, kdy si mam na tu svatbu teda neco poridit 🙄

janulle22
10. zář 2008

no je ale asi neni jen pro nas... 😀

zalda
10. zář 2008

Tak se měli holky přidat 😀 Ahojky Cairo, to je tím začínajícím podzimem, to vždy člověk upadá do depky na jaře a na podzim, u některých je to celoročně. 😉

rozela
10. zář 2008

ahoj cairo, teda to je situace. ale určitě přijdeš na nějaký způsob, jak to vyřešit.

janulle, zalda - jestli vám připadá, že mi to vadí, tak se pletete, ale to konec konců vaše věc, co si myslíte. chtěla jsem poradit lepší a rychlejší domluvu. ale tak tedy promiňte, už se nebudu angažovat.

zalda
10. zář 2008

To je v pohodě rozelo, to byla sranda. 😉 😀 😀 😀

janulle22
10. zář 2008

rozela---ale prosim te my to ymslely ze srandy 😀 klidne se angazuj a pokus si z brna tak se pridej k nam na cviceni...cim vic tim lip 😀

zalda
10. zář 2008

No jasně, bude super sranda, čim víc nás bude tím větší zábava. 😵

rozela
10. zář 2008

jo, já bych se ráda připojila ke cvičení, ani nevíte jak, jenže brno mám krapet z ruky 😀 jsem z práglu 😀
nevíte někdo kolik kJ má tortilla? nemůžu tu mrchu nikde najít 😒

janulle22
10. zář 2008

zaldo a kolik ti vlastne je...? 🙂

zalda
10. zář 2008

Tortilla pšeničná má 1230 Kj

rozela
10. zář 2008

děkuju! teda ta se nezdá, taková malá a tolik kJ 😕

zalda
10. zář 2008

To jo taky jsem koukala tady ti pošlu odkaz kde to najdeš http://www.lucy.cz/energeticke-tabulky/?pismeno...

zalda
10. zář 2008