Zase ploché bříško po a při 3 dětech, tipy a informace

petja
26. kvě 2012

Je možné mít opět ploché bříško po 3dětech? Mám teď 3m holčičku a přijde mi,že mám zatim nejvíc kilo nahoře a největší pozůstatek z těhotenství ze všech tří těhu. Je vůbec možné při 3dětech,jedno plně kojené,vrátit postavu do doby před těhu?Jde mi hlavně o bříško a stehna.Budu ráda za všechny novinky v oblasti zeštíhlování,cvičení při kojení,neinvazivní metody. Já dřív cvičila Power jogu a přišlo mi to hrozně fajn.Je možné,že power joga dokáže zpevnit a vymodelovat postavu? Stravujeme se zdravě,jen prostě není zatim kam vecpat cvičení,o nějaké posilovně ve městě nemluvě. Občas si zaplavu,zmrtvím se na kole, ale prostě není to pravidelný pohyb. Potřebuju něco změnit,cítím že mi to prospěje nejen fyzicky. Děkuju za diskuzi

kaeth01
26. kvě 2012

tuhle diskusi si dam do oblibenych 🙂 a az sem nekdo hodi nejaky bezbolestny, casove nenarocny zpusob na chudnuti, pri kterem nevadi si obcas malinko zahresit 😉 tak mi uz ke stesti na tomto svete nebude schazet vubec nic 😀
to bricho a kila nahore to je vazne peklo!!! nemam zadnou radu a ani zadny tip co bych prihodila do diskuse, jen to ze vam vsem co to budete dal zkouset a bojovat drzim pesti!! a sobe vlastne taky 😎

andelka
26. kvě 2012

Taky držím všem palce, i sobě. Moje břicho teda nebylo nikdy nic moc, ale počet dětí mám asi už splněný, tak bych ráda na něm zapracovala. Po porodu se vlezu normálně do všeho oblečení, ale občas je něco těsnější právě přes břicho a zadek 😝 Kůže těhu zvládla dobře, strie nemám, ale bříško zůstalo poněkud "blemcavější", hlavně to spodní pod pupíkem. Snažila jsem se cvičit v šestinedělí, i teď, původní záměr byl 3-4x týdně..no nakonec jsem většinou večer zjistila, že dnes opět nic a výsledek byl tak jednou týdně. Večer už jsem poměrně unavená a přes den je většinou aspoň jedno dítě vzhůru a pokud náhodou oba spí, tak se snažím spíš najíst než cvičit 😅 předevčírem jsem teda cvičila když byl vzhůru starší, ale vůbec se mu to nelíbilo, pořád do mě strkal ať toho nechám a ňamčel 😀 sabotér
S kočárkem chodím, většinou 2x denně...brzo začnu chodit plavat zase..ale chtělo by to něco přímo na ony partie.

petja
autor
27. kvě 2012

@amallie nj,je vidět,že máš doma dítě jen jedno 😀 odpo dorazíme ze školky ve 12:30 a od 13-15 malá spí,mezitim jsem s malým a na střídačku kojení a zabavit maličkou a pak jak se Jolka vzbudí jdeme ven na zahradu všichni a tam jsme až do 18,pak už večeře,koupání a spát.Takže odpo jedině když je doma manžel,což bývá zřídka. Mě prostě 24 nestačí 😀 Já bych mohla 30min ráno a pak 30 jak jdu do školky,ale to na aerobní zatížení nestačí,tam je potřeba aspoň 45min,že?

amallie
27. kvě 2012

@petja no, za par dni budu mit doma 3, tak si to povime znovu 😀
Nicmene, je videt, ze cas skutecne nemas, tudiz to budes muset zkousnout a bricho si nechat, jake je 😉

petja
autor
27. kvě 2012

@amallie ty čekáš dvojčátka? To si užiješ 😀 Břicho si určo takové nenechám,proto hledám tipy,ale tvůj to nebude,stejně dík 😉

petja
autor
29. kvě 2012

Čauky a co 2x týdně in line brusle? 😉 To kojení je asi často kontraindikace u sportu,co?

andelka
29. kvě 2012

@petja podle mě by inliny byly v poho...při kojení se nesmí spíš velká zátěž, jakoby vrcholově, ale rekreační hýbání by nemělo vadit.

ocelotka
29. kvě 2012

Já jsem nejúčinnější metodu na schazování kil - a potěhotenského břicha našla náhodou. Začla jsem chodit na kurz sebeobrany (měsíční 2 x týdně), kde byla součástí i výuka kopů, hmaty rukou, box atd. plus různé "vychytávky" z krav magy. Za ten měsíc jsem zhubla 3 kila - ani jsem nevěděla jak a cítila jsem se úžasně. Takže jsem chtěla pokračovat a náš trenér mi doporučil Fitbox - předesílám, že box jako sport nesnáším - ale tohle je čistě pro dámy - hodina a půl tvrdého tréninku, ale i srandy, miliony cviků na břicho, trenér nás neskutečně motivuje (a je i pěknej 😀 ) a po té hodině a půl odcházím toálně vyřízená, ale zároveň nabitá a sebevědomá. A za další měsíc tohoto cvičení - a to jen jednou týdně!- další kilo dole a břicho jak kámen. Teď jsem otěhu, ale hned jak to půjde chci začít znovu..

jenny.kay
29. kvě 2012

Tak za tuhle diskusi jsem ráda a doufám, že někdo přijde s nějakým "revolučním" řešením 😀 Mimi mám jen jedno, ale na břichu se to taky podepsalo. Kilama jsem už dávno i pod váhou před otěhotněním, ale břicho je uvolněné. Zkoušela jsem cvičit takové ty cviky z porodnice, ale nepřišlo mi to moc efektivní. Jsem po císaři, kdy mi tu jizvu asi dost zmršili (krom např. popáleniny, kterou mi u ní taky způsobili) a při cvičení na břicho mě to pořád docela bolí (ale to je asi normální). Cvičit sedy lehy a sklapovačky nemůžu, mám v háji bederní páteř. Běh pro mě taky nepřipadá v úvahu, to mám pro změnu po úrazu v háji koleno. Na nějakou posilovnu nebo cvičení s cvičitelnou nejsou peníze, ani hlídání. Přes den moc cvičit nestíhám, buď běhám kolem malé, nebo z domova pracuju. Chodíme akorát na dlouhé procházky. Myslím, že denně tak těch 5 km ujdu se 14 kg kočárkem a v něm 8 kg dítě. Takže prostě lemra líná a asi ztracený případ 😀 Zase si říkám, jestli to mám teď hrotit, když výhledově plánujeme dalšího potomka. Když já byla zvyklá na takové pěkné ploché a pevné bříško ☹

petja
autor
29. kvě 2012

@ocelotka to mi přijde hooodně super! Po kojení by se to asi dalo použít a sebeobrana k tomu-skvělý spojení! Dííík!

petja
autor
2. čer 2012

Tak v týdnu se mi podařilo povětšinou jet do školky a ze školky s Filípkem na kole,pak sem to vzala okolo tady přes lesík a hned je mi líp.Párkrát sem vzala i Jolu za sebe na sedačku a byly sme spoko všici.Takže sem se trochu víc rozpohybovala a je to příjemný 😉 No a manža je taky rád,že nemusí s děckama do školky on-lenoch 😀

petja
autor
16. črc 2012

čauky,tak kalhoty co sem si v nouzi koupila,že sem do ničeho nevlezla sou mi za měsíc úplně volný a padají mi,jako na jednu stranu potěšení,ale zase se zařadily do oblečení,který už nevyužiju a tak je to se mnou furt,oblečení,před,během a po těhu 😀 😀 😀

hlavinka
16. srp 2012

Ahoj holky.

ja jsem teda vyzkousela vsechno (2 deti) a bricho mam stale vytahane. Jsem limitovana pupecni kylou, kterou jsem si uhnala tehotenstvim. Cvicila jsem ve Vacushape, na vibrostation, chodim behat, do posilovny, jidelnicek na miru, vse asi od listopadu a ani deko, ani centak dole.

Moje jedina zachrana je, ze az pujdu na operaci s kylou, ze by mi udelali i plastiku bricha, mam i rozestup svalu.

asus
12. bře 2013

@petja myslim že to jde ja na tom pracuju a myslim že to funguje dobře 🙂

petja
autor
12. bře 2013

@asus díky za obnovení 🙂 taky na tom makák a až na trocha povislou kůži na břichu jsem moc spoko,ty kalhoty už zapnu 🙂

dracinek
2. dub 2013

Holky, má přístroj na domácí bezbolestnou liposukci, napomáhá i k odstarnění strií, teď jsem ho koupila švagrové ale už si ho stihla zakoupit sama- takže mám dva. ten Nový nepoužitý chci prodat. Nemáte některá zájem? Mě pomohl-ale chce to pravedlnost - každý den. Mám k tomu vše origo, návod i paragon-2 roky záruky 😉 Jedná se o přístroj GB – 818 zakoupen v akci-normální cena je kolem 5000,- prodám za 1500,- i s poštou 😉

numerenka
5. dub 2013

@petja : Ahojky, také mám tři děti. Po druhém porodu mi hodně pomohla právě powerjoga a běhání s vozíkem za kolo. Powerjogu jsem cvičila 2xtýdně s lektorkou ( 60min.) a potom každé ráno, když jsem vstala 20min. - na protažení a energii. Večer jsem potom meditovala - prostě jen seděla a promítala si celý den. Běhala jsem 4xtýdně - hodně jsme chodily do mateřského centra přes park, takže ty 2km jsem běžela s vozíčkem za kolo ( chce to dobré boty a podprsenku). Letos je nejstarší ve školce,tak budu běhat zase se dvěma - lehátko pro mimi do vozíku je doma. Takže čekám jen na to sluníčko a sezóna může začít 🙂

georgina1608
2. kvě 2013

holky jestli můžu poradit tak za ty peníze,co vyhodíte v kosmetických salónech si raději kupte tento přístroj.
http://www.rychlydarky.cz/rychlydarky/eshop/1-1...
Dostala jsem ho od manžela a nikdy bych nevěřila,že to může fungovat.Já už teda po prvním ošetření viděla změnu k lepšímu,co se týče vyhlazení kůže atd.takže si myslím,že po tomto nezůstane ani ta povislá kůže,protože sama na sobě jsem viděla jak se mi stahuje.A je tam napsáno,že to lze používat i při kojení. 😉
teď vidím,že o tom už psala i @dracinek

georgina1608
2. kvě 2013

a cenu toho GS818 jsem našla už za 1299,- úplně nový se zárukou na netu,zasílám popis
kdybych ho neměla doma vyzkoušený,tak bych o sem o něm nepsala.
tento popis jsem našla na netu:

Zhubněte do plavek a zbavte se celulitidy! Bez námahy a bolesti.
Za pomocí přístroje Generation Beauty818 , si v pohodlí Vašeho domova můžete denně provádět ultrazvukovou kavitaci známou z kosmetických salónů. a to bez nutnosti dalších investic!
Beauty 818 působí na tukové buňky, které jsou ukryty hluboko pod kůží. Působí mnohem rychleji díky principu vysokofrekvenčních ultrazvukových vln, které pronikají hluboko do podkožní tkáně, urychlují metabolismus a zrychlují oběh krve v ošetřovaných místech.

Výsledkem je štíhlejší tělo a hladká a pevná pokožka bez celulitidy a nerovností, a to bez dřiny, potu a trápení.
Není třeba se bát zdravotních následků, přístroj je naprosto šetrný A POMALU ODBOURÁVÁ TUK, navíc si lze z hubnutí udělat i přijemnou masáž.

GB-818 pracuje na principu vysokofrekvenčních ultrazvukových vln (frekvence 1 MHz). Tyto vlny pronikají až hluboko do podkožní tkáně a působí na bocích, stehnech, lýtkách, pažích a břichu. Urychluje metabolismus tkání a zrychluje oběh krve v místech, kde je prováděna aplikace přístrojem. Tím zároveň podporuje rychlejší vylučování odpadních látek a nežádoucích lipidů z těla, což vede k vysněnému efektu a ztrátě cm.
To vše přirozenou a bezbolestnou cestou, ušetříte desetitisíce za bolestnou liposukci, navíc tento přistoj vyhlazuje strije, ničí kožní vyrážky, vyhlazuje jizvy a obecně vyhlazuje a zkrášluje pleť a zbavuje drobných nedostatků na kráse.
lze použít naprosto s jakýmkoli gelem či krémem, který usnadní přenos ultrazvuku
Přístroj má 8 stupňů intenzity a volbu času v rozmezí od 5 min. - max. 30 min.
Účinek zaručen, učinek hubnutí je individuální, vše se odvíjí od pravidelné aplikace která dokonce i stimuluje metabolizmus a samozřejmě je nutné žít aktivně a dodržovat zdraví životní styl

petja
autor
27. kvě 2013

tak já jsem naprosto spokojená a myslim že za své super tělo,ano myslim si o něm že je super,miluji ho,za to vděčím hlavně svým třema raráškům,který mi denně zajistí výdej několiknásobně převyšující příjem 😀