Zase ploché bříško po a při 3 dětech, tipy a informace

petja
26. kvě 2012

Je možné mít opět ploché bříško po 3dětech? Mám teď 3m holčičku a přijde mi,že mám zatim nejvíc kilo nahoře a největší pozůstatek z těhotenství ze všech tří těhu. Je vůbec možné při 3dětech,jedno plně kojené,vrátit postavu do doby před těhu?Jde mi hlavně o bříško a stehna.Budu ráda za všechny novinky v oblasti zeštíhlování,cvičení při kojení,neinvazivní metody. Já dřív cvičila Power jogu a přišlo mi to hrozně fajn.Je možné,že power joga dokáže zpevnit a vymodelovat postavu? Stravujeme se zdravě,jen prostě není zatim kam vecpat cvičení,o nějaké posilovně ve městě nemluvě. Občas si zaplavu,zmrtvím se na kole, ale prostě není to pravidelný pohyb. Potřebuju něco změnit,cítím že mi to prospěje nejen fyzicky. Děkuju za diskuzi

dagina
26. kvě 2012

@petja řeším ten samý problém, děti mám sice jen dvě, utahaná jsem jak nechci říkat co, takže cvičení v takové intenzitě, abych měla břicho zase dle mých představ je nemožné. Takže jediné řešení vidím v tom, a také to v nejbližší době plánuji je, jít na tzv. kavitaci - bezbolestnou liposukci právě na oblast břicha a boků.
TAk přeji hodně štěstí!!!! 🙂

petja
autor
26. kvě 2012

@dagina jak to probíhá?

dagina
26. kvě 2012

no prd vím, když jsem na tom ještě nebyla 😀 . Úbytek jedné návštěvy by měla být cca 5 cm, což se mi zdá super, jedna návštěva stojí cca 1000kč. Mohou na to kojící matky. V mém okolí je problém, že si tento přístroj kosmeticka studia zapůjčují a bude k dispozici až od června, jinak bych na tom už dávno byla. Když si to Seznamu zadáš kavitace, tak určitě nějaké info najdeš.

petja
autor
26. kvě 2012

@dagina děkuju!

camelinka
26. kvě 2012

@petja pridam sem zkusenost, sice ne vlastni,ale kamaradcinu. Je po dvou detech blizko po sobe a pri obou pribrala strasne moc (myslim kolem 30kg), vsechno dokazala shodit kombinaci zdrave stravy a behani (ji to bavi, coz nechapu 😀 ), ale povisle bricho (kuze) se ji uz nevratila do puvodniho stavu a zustala viset (sice bez tuku, ale zustala), takze musela na plastiku.

lucy222
26. kvě 2012

@petja
@dagina na kavitaci se pri kojeni nesmi...byla jsem a cekaly jsme az dokojim 😉

petja
autor
26. kvě 2012

@camelinka jo,mě pohyb taky baví,ale nemám ho kam vecpat,časově.To posil mě taky právě napadlo,ale zase pokud pak člověk přestane,staně se,to co píšeš ty.Ta plastika,to jí pak ufikli tu kůži a bylo,že? Páč jako to odsátí tuku je hrůza,jak jsem to jednou viděla v TV.Ona ale tuk neměla,takže jen natáhlá kůže

camelinka
26. kvě 2012

@petja to verim ze s tolika detma to neni jednoduchy,vecer musis padnout a umrit,teda aspon myslim 😀 😅 . Ale ono fakt staci 3x tydne si jit treba na pul hodky-hodku zabehat, nebo dat na karimatce nejaky pilates 😉 . Ja miluju aerobik a cvicila sem az do 7.mesice a kombinuju to prave s tim pilatesem a je to super, jeste kdybych si tak dokazala odpustit nejaky stravovaci prohresky, tak by to bylo jeste lepsi, jenze to fakt nedokazu 😅 ,takze o to vic musim makat 😅 .
No prave ji zbyla jen ta kuze a s tim uz se toho moc delat neda, ufiknou to myslim nekde "pod bikinama" a pohoda, akorat to stoji hruzu penez ☹ ,ale pro lepsi pocit proc ne 🙂

eficenka
26. kvě 2012

@petja
pokud Tě pohyb baví a máš chvíli času pro sebe doporučila bych cviky na celkové zpevnění...
Koukám že máš všechny děti ještě "malé" jinak by šlo vzít s jedním třeba kolo, nebo brusle...
Nemohl by třeba manžel půl hodinky denně s dětma zablbnout a ty by sis zatím zacvičila, zaběhala?

petja
autor
26. kvě 2012

@eficenka jo,to by mohl,ale nejde to denně,je dost v práci

johnatanka
26. kvě 2012

já doporučuji Pilates, pokud je kvalitní cvičitelka, jde to dobře dolů, já dala teď od zimy do května dolů 6kg - úprava stravy dle Havlíčka a 1xtýd pilates, sem tam si jdu zaběhat, zaplavat, kolo, ještě bych dala tak 3kg a budu úplně spokojená....jinak dopručuji nechat se změřit ve stětě zdraví, náhodou jsem na to natrefila, vyjedou 3papíry ohledně metabolického věku, viscerálního tuku, minerálech v kostech apod....je to zdarma
http://www.fitdieta.cz/jak-to-funguje
ten přístroj Tanita je zdarma, lecos to napoví o těle, jak na tom je, mně to pozitivně překvapilo, mého manžela - jeho výsledky dooost zklamaly...dali jsme i schůzku s tím výž.poradcem, ale to je o ničem, jen zjišťuje jak jíte a sepíše podklady pro Fořta, za něj se už platí pálky. Ale to zvážení a změření doporučuji 😉 😉 😉 , výsledky s vámi projdou a řeknou co, co znamená....pak tu jsou různé diskuse, recepty pro hubnoucí apod..., ale hlavně to musí každý chtít uvnitř 😉

petja
autor
26. kvě 2012

@camelinka a je to určo sakra poznat,že tam ta kůže už není,myslim v pozitivním smyslu.kolik jí to stálo? Celková narkoza? To už je ale hold operace

camelinka
26. kvě 2012

@petja tak tak ,operace jako kazda jina 😒 ,rikala ze kolem 30tis 😝 🙄 .

petja
autor
26. kvě 2012

@johnatanka mi jde taky o to,abych neměla pak už jen tu povislou kůži,ale pilates myslim i vymodeluje,ne?

dagina
26. kvě 2012

@lucy222 hm, to byl můj první dotaz při zájmu o kavitaci, paní říkala, že může, naopak, že mléko je ještě výživnější..., ale jinde jsem info nehledala, takže se po tom ještě popídím na netu

@petja prosím tě, ty máš na mysli vytahanou kůži bez tuku, nebo i takzvané špeky 🙂 ??????

dagina
26. kvě 2012

@lucy222 a úbytek je tedy pravdivý???????

petja
autor
26. kvě 2012

@dagina takzvané je dobrý 😀 špeků jak se zbavíš,tak zůstane právě ta vytahaná kůže,ne?

camelinka
26. kvě 2012

@petja no prave, kuze sice je do urcite miry elasticka, ale je docela mozny, ze i s vselijakyma zpevnovacema a zazracnymi kremy se uz proste uplne nesmrskne ☹ . ja kdyz si sednu, tak mi trocha kuze "preliza" gate 😠

marvin
26. kvě 2012

petja , zkus mrknout na stránky www.rutina.cz . Mám také tři děti a toto občas cvičím 🙂.

petja
autor
26. kvě 2012

@marvin děkuji!

amallie
26. kvě 2012

@petja a co svižná chůze s kočárkem? kup si sporttester a když denně půjdeš hodinu v optimální tepovce, tak máš pohyb hned, zadarmo a stejně předpokládám, že s kočárkem jezdíš, ne? až dorazíš domů, dej si pár leh sedů a k tomu se zdravě stravuj a zhubneš i s dětmi a čas to nezabere žádný
s kočárkem se dá i jezdit na bruslích atd.....
nevím, kde máš dopoledne ostatní děti, ale předpokládám, že mladší doma a starší ve školce, tudíž mladší s miminkem do tandem kočárku a starší do školky, nebo na kolo s tebou
je důležitý jít aspoň hodinu v aerobním pásmu, nějaký pomalý chození či příliš rychlej sprint je na nic

další varianta je si ráno přivstat a nalačno si zaběhat či opět rychlá chůze, tam pak stačí jen 30 minut, ale je to o tom, že musíš jít ihned po probuzení, tudíž bez dětí

peroli
26. kvě 2012

@petja ploché nebo aspoň něco jako ploché 😀 si myslím že jde... hodně samože záleží i na genetice... po prvním dítěti jsem ho měla plochý samo od sebe už týden po porodu 😅 😵 po druhém dítěti to chvíli trvalo, cca rok a teď po třetím není ani plochý ani převislý spíš něco mezi, jakoby povolený kdybych ale cvičila tak by stopro plochý bylo.. ale na to jsem líná 😅 😀
jo a jak píšeš že jezdíš do rozthání těla 😀 na kole tak na to trošku opatrně.. 😉 při větší zátěži se do mlíčka uvolňuje myslím kyselina mléčná (?) a ta pro miminka není moc dobrá.. 😉

petja
autor
26. kvě 2012

@amallie díky ale už nevim,jak bych si víc mohla přivstat 😀 tandem mám,ale mám co dělat utáhnout ho rukama je to postarší hauck,to myslim v optomální tepovce jdu určitě 😀 starší bývá ve školce do 12h,takže dopo je pro mě docela zabitý,to tak navařím něco udělám auž pro něj do školky.ale dík za tip 😉 kolo m,iluju ale nedostanu se na něj víc jak 3x týdně na hodinu

petja
autor
26. kvě 2012

@peroli jo to já se zmrtvím spíš duševně 😀

dagina
26. kvě 2012

@petja aha, já mám jen ty špeky, ale nemyslím si, že bych pak měla mít hodně vytahanou kůži - až se zbavím špeků 🙂

lucy222
26. kvě 2012

@dagina ono je to spise rozmezi - znama mela dole 2 cm, ja cca 4 cm na obvod... 🙂 ale kojeni fakt ne- oni Ti tim ultrazvukem rozrusi tukove bunky a ty se vyplavi...takze vsechny usazene skodliviny jdou do tela... Opravdu jsme cekaly s pani co mi to delala az dokojim 😉

amallie
26. kvě 2012

@petja no tak v tom případě stačí jen trochu chtít a půjde to, kočár máš, sporttester stojí do 2tis. kč a prochajda od 11 do 12 ke školce tě spasí, to je fakt nejlepší, co můžeš pro sebe udělat, nějaký složitý plánování posiloven atd je na draka a jak není pravidelnost, moc efektu to nemá

chtělas tipy, tak hledej, jak to udělat a ne, jak to nejde 😉 (myslím v dobrém)

petja
autor
26. kvě 2012

@amallie ne,to já nehledám,ale vím,jak to dopo chodí,to mám naorganiz.na minuty,aby malá poobědvala než půjdem,to rozhodně v 11 nevychází,už tak mi to dopo přináší dost stresu

amallie
26. kvě 2012

@petja tak pak odpoledne i s malým no

johnatanka
26. kvě 2012

@dagina
@lucy222 taky stále kojím a kavitaci mi nedoporučila, sice to prý není pro plně kojící malá mimča, ale kojím furt dost a nechtěla jsem rozhodně nic riskovat, nakonec jsem mi to šlo samo dolů a ty peníze používám na nákup novýho oblečení 😵