Zeštíhlující gely či krémy? Máte zkušenosti?

ammalka
27. bře 2008

Ahojky, jsem po porodu, i když mám méně, než jsem měla než jsem otěhotněla, bříško mu zůstalo, bohužel jsem po císaři, takže cvičení je sice možné, ale druhý den mě hrozně bolí jizva. Mám v plánu zkusit nějaký zeštíhlující krém či gel, např. teď nový od Nivea My Shillulete, máte s něčím podobným zkušenosti???

shela
27. bře 2008

ammalka...ty tym reklamam veris?? Nic nefunguje..len cvicenie...ty asi potrebujes len spevnit...len to mas blbe ze si po cisaraku ☹ ..

kitty68
27. bře 2008

ja teda ne, ale kamaradka si vychvaluje kremy od avonu
taky js po cisari a dnes jdu poprve na kontrolu, uz bych taky rada zacla cvicit, tak uvidim co mi rekne
to mas strasne super, ze mas min nez pred, ja mam jeste 8kg, nejde mi dolu ani deko, nevim jestli to je kojenim, ale to by se melo spis hubnout

ammalka
autor
27. bře 2008

Já sice nekojím, malý už docela v noci spinká, ale asi je to tím, že mě prostě po porodu vůbec nechutnalo, i jídla, která jsem milovala, najednou jsem na ně neměla chuť, normálně jsem měla kolem 62 kg, v těhu jsem přibrala 10,5 kg a teď mám60 kg, ale bříško mě zůstalo, chtěla bych do léta zhubnout, fakt nevím jak, když se snažím cvičit na bříško, tak mě to bolí.

elis..
27. bře 2008

Ahojky, ty krémíky určité míře pomůžou,ale cvičit je cvičit🙂 kosmetička mi říkala,že aby ty krémíky působili,je nejlepší je dávat na noc a pořádně se při nich zabalit a být v teple..

aponchie
27. bře 2008

namazat kremem nepomuze.kdyby tak zazracne fungovali proc by zenske nebyli stihle apevne? 😀 ja mam z oriflame ocean algae takovy zeleny v kulate tube je paradni ale rozhodne po nem nezestihlim jen ma paradni vlastnost,ze zjemnuje kuzi a je hrozne jemna a hladka

morusa
27. bře 2008

Krém na zpevnění jsou snad ještě víc vyhozený peníze než za prášky na hubnutí, fakt to nefunguje. 😉

sakura77
27. bře 2008

baby mne pomohlo pri diete po porode-nehovorim ze som schudla z toho,ale ked som dietovala,nemala som taky hlad,takze som navyse "nevyzierala"-boli to take tablety z jablcneho mustu,nic chemickeho,a tie odburavali chut do jedla, a teda mne to fakt pomahalo,skuste,len neviem uz presny nazov,ale myslim ze v lekarni budu vediet poradit.

ria80
27. bře 2008

Já jsem něco zkoušela,krémy na zeštíhlení a celulitidu,fakt drahý.Měla jsem po tom,takovfou jemnou kůži,celulitida fakt byla mín vidět,ale zestíhlující účinek to nemá.A kdyz jsem s tím přestala,tak hned byla zpátky i ta kůže.Je to nanic. ☹

kitty68
27. bře 2008

no ale bylo by fajn kdyby fungovaly 😀

nguyen
27. bře 2008

na brucho yves rocher gel na ploche brucho, ja som sice zatial nerodila ale tiez som mala vacsie brusko ako by som si zelala a tento gel to vyriesil 😉
okrem gelov exituju rozne kury alebo roletix ci ako sa to pise, osobne som to nikdy neskusala ale mam kopu kamosiek ktore si to velmi chvalia

belanna.st
30. bře 2008

ahojte já před dvěma rokama držela dietu, cvičila jak vůl, a mazala se od avonu a od garnieru a po 3 měsících ani kg dole a ani to nebylo vidět, tak jsem se na to vykašlala.
babička ted dostala v lékárně od ryor, liporete nebo tak nějak a říkala že ty hrbolky co měla na břichu jsou výrazně menší a i tuk že se jí zmenšil, tak jsem říkala, že to po porodu taky vyzkouším..myslíte že se to může papalat i před porodem?nejen na břicho ale i na zadek a stehna nebo rači počkat po porodu?

janulka7
30. bře 2008

ja si myslim ze je lepsie az po porode. nikdy nevies co tie kremy moze obsahovat a radsej pockaj ako keby si mala potom lutovat.
ja mam velmi dobru skusenost so znackou Clarins maju krem ktory je specialne na kozu po porode. Poviem vam babulky ze ani pred porodom som nemala brucho ako porode. treba si nim natierat kozu ktora bola pocas tehotenstva velmi natiahnuta. takze ja som si natierala len brucho a prsia a ona sa pomaly vracala do povodneho stavu. nedam na ten krem dopustit. bolo to fakt fajn.doporucujem.

estrellita
30. bře 2008

ja uprimne na kremy a gely na hubnuti, kterymi se na noc namazete a pak se rano rpobudite jako proutek, neverim. podle me to jsou zbytecne vyhozene penize a je lepsi je investovat treba do fitka a ze zacatku urcite do soukormeho instruktora, ktery bude rpesne vedet co a jak cvicit na ruzne partie. 😉

zuzule
6. dub 2008

Určitě je dobré kombinovat cvičení a zároveň mazat. Třeba skořicový gel je dobrý. A na celulitidu hlavně hodně pít vodu (neperlivou)