Zhubněme společně pár kilo ke spokojenosti, přidejte se

steda
8. únor 2013

Ahoj, po porodu bych se ráda dostala na původní váhu ( už jen abych se vešla do jarních a letních oblečků) a zhubla cca 8 kg ,ale potřebuji si s někým vyměňovat zkušenosti, podporovat a motivovat se......budu ráda když se někdo přidá.....a k cíli dorazíme spolu... 🙂 😉 😅

skritkova
8. únor 2013

Ahoj, tak to jsme na tom dost podobně 🙂 Máš nějakej plán? Já mám za sebou jeden detox podle Antonie Mačingové a při ní jsem dala dolů 6 kg. Tak sbírám odvahu jít do toho znova a třeba přidat i cvičení. Zkoušela jsem Jill a to mě baví, tak si říkám, že v téhle kombinaci bych dolů těch 8 kg, co nutně potřebuju, dát mohla. Kdyby to bylo víc, vůbec bych se nezlobila 😀

ined77
8. únor 2013

ahoj, taky jsem se čerstvě rozhodla se svým tělem něco udělat a čtvrtý den cvičím jill. tak uvidíme 😉 .

monad
8. únor 2013

ahoj, taky jsem začala cvičit z Jill, ale dostala jsem MS a týden vynechám po týdením cvičení.. 😀 no potřebuju sundat těch 10kg..

monad
8. únor 2013

@skritkova bože co je to za detoxifikaci??

skritkova
8. únor 2013

@monad http://www.uloz.to/xkuAzAT/zhubnete-jednou-prov... Tady se dá stáhnout celá knížka. Ono ani tak nejde o kila, každej shodí různě, jde hlavně o to, že zhubneš na objemu. Je to 28denní program, kde máš přesně dáno, co máš jíst, množství je jen na Tobě. A světe div se, fakt to funguje 😀 První týden jsem trpěla jako pes, pak mě to začalo bavit. Dokonce jsem se naučila jíst červenou řepu, fazolky nikov 😝 Protože vím, že to funguje, chci do toho jít znova, ale když vím, co za "očistec" mě čeká ten první týden, tak se mi moc nechce. Jenže už fakt musím 😖
Jinak mně by se těch 10 kg dole taky líbilo 😉

skritkova
8. únor 2013

A tady je něco o Mačingové atd. http://lahkechudnutie.sk/clanok/antonia-macingova

zuzik22
9. únor 2013

Ahoj, to jsme na tom stejně!! Taky potřebuji dát dolů 8 kg. Před pár týdny jsem přestala kojit a ráda bych měla někoho, s kým se budeme podporovat 🙂

monad
9. únor 2013

HOLKY POMOOOOC. cvičení s Jil - level 1 můžete mi napsat, přesný název té jedničky co jste si stáhly???

betuse
12. únor 2013

taky se přidávám......jsem ale hrozná......... ach ta slabá vůle 😉

betuse
12. únor 2013

Jinak z dřívější zkušenoti, krásně se mi hublo skákáním přez švihadlo a samo úprava jídelníčku...a to stačilo 10-15 min denně a paráda...kde jen ho mám 😅

2adelkaa
12. únor 2013

Ahoj. Já jsem půl roku po porodu. Přibrala jsem 10 kilo stejně jako při prvním těhotenství. Vše jsem dala dolů, ale ráda bych vypadal lépe než předtím. Nemám nadváhu. Jen trošku bříško a dole ten zadek, no hruza..Takže je to spíš o zpěvnění. Začala jsem před týdnem víc cvičit.Ale zatím kojiím, tak nemůžu brát žádné suplementy. Motivaci mám, ale ráda ji získám více i s vámi. 🙂 Pokud máte nějaké šikovné typy i během kojení sme s nimi..Hlavně na břicho 🙂 děkuji 🙂

betuse
12. únor 2013

@2adelkaa no tak to břicho mě taky trápí....takže ráda přivítám nějaké rady ,co pomůže ....... 🙂

2adelkaa
13. únor 2013

betuse: a to mám doma fitness trenéra...no jo jenže do fitka se s mimčem nedostanu...umělé mléko nechce a s příkrmem jsme na začátku..takže nějaké delší hlídání moc nehrozí..cvičim alspoň doma..břicho je prevít....chce to zpevnit i pánevní dno a spodní záda....

betuse
13. únor 2013

@2adelkaa tý jo tak to máš supr....já chodila do fitka asi půl roku 2x týdně a to byla postavička, o tom si mohu nechat už zdát...doma to není ono a s dvojčatama je to taky složitější......snažím se aspoN jednou týdně do bazénu .....no až polezou, tak se naběhám víc..... 😉 mě by stačilo uravit jídelníček...ale když mě taaak chutná 😅 ale musím se nějak překonat a začít...zrovna dnes jsem viděla po dlouhé době známou, kterou nemusím a dost se změnila vzhledově k lepšímu....tak jsem se naštvala a řekla si že prostě musím...... 😀

holland
27. bře 2013

@steda ahoj, rada bych zhubla jsem po porodu.. a mam ten sami problem co ty..... ale nevim co stim 😨 ,,, tak budem bojovat spolu???? zatim pa