Zhubněte jednou provždy - Antónia Mačingová

gabrielaa
22. led 2014

Zdravím všechny příznivce této detoxikační kúry a třeba i následné schůdkové metody. Jsem u 9. dnu a výsledky zatím super. Můžeme se tu podělit o zkušenosti a odpovědět na otázky těm, které teprve začínají.
Tak směle do toho, půl je hotovo 😉 😀

gabrielaa
autor
22. led 2014

Odkaz na knihu - bez přečtení nelze začít!!
http://ulozto.cz/hledej?q=zhubněte+jednou+provždy

kalo
22. led 2014

Mmmm...já jsem bohužel, u této detox kúry málem umřela hlady...vydržela jsem 3 dny.

gabrielaa
autor
22. led 2014

@kalo hlady? Vždyť se jí dosyta a můžou se i svačiny, takže klidně jíst 5krát denně..

petra_pf
22. led 2014

Děkuji za založení diskuze, dnes jsem 19 týden na detoxu. Knížku jsem dostala na Vánoce od manžela, takže motivace je jasná...🙂

gabrielaa
autor
22. led 2014

@petra_pf jé, tak to už máš polovinu za sebou 😎 mně zatím chutnalo vše, jak jsi na tom? Dodržuješ přesně recepty? Já se přiznám, že skořici dávám minimálně a do salátu z červené řepy si přidávám trošku bílého jogurtu - smíchám ho s tím olejem, solí a pepřem a je to pak mňamka 😀 vymýšlela jsem to hlavně kvůli ségře, protože jí to nechutnalo vůbec, takhle to aspoň sní a tolik se u toho neksichtí 😀 😀

mifinka
22. led 2014

@petra_pf
@gabrielaa holky doufám že to přežijete bez úhony. Kámoška se cca mezi 10-15 dnem šíleně osypala, byla to reakce na to že přijímala tolik vitamínů, pak jí snad 2 měsíce trvalo než jí ty lišaje slezly.. a taky než se hodilo trošku do kupy. Jako zhubla při tom, ale po tom co přestala hned nabrala zpět..

kalo
22. led 2014

@gabrielaa
@petra_pf
Aha...tak děvčata, já nevěděla, že je to kniha...díky za odkaz, stáhnu. Já jela podle tohoto, zkráceno z vyhledavače:
http://www.week.cz/28-denni-ocistny-program-pod...

Pro mně, bohužel tohle absolutně nedostačující příjem, pořád jsem měla hlad, i když porce byly veliké. Já hubnout ani nepotřebuji (po 3 dětech, dost po sobě a poslední má 8měsíců, mám 48kg...jsem skoro na svém před porodem), ale potřebovala bych očistu, detox těla, po těhotenstvích a po kojení jsem dost unavená a nejsem fit....

Děkuji za typ!

petra_pf
22. led 2014

@gabrielaa Ano, to je pravda, strašně mi to uteklo. Mně zatím chutná vše, nic nenahrazuji, nedoplňuji, akorát jsem nenašla odvahu na ten salát z červené řepy a ořechy,...tak jsem si dala klasický salát z ČŘ. Nemám žádné pupínky na obličeji a ani žádnou nežádoucí reakci. Jsem ráda, že jsem se na tento způsob stravy dala. Obohacuje mě to o nový přístup k zelenině (zpracování), což jsem dříve neuměla. Bohužel úbytky nejsou znatelné, nevážím se, ale vidím se v zrcadle :( Cvičím také...ale to mi nikdy k zhubnutí nepomohlo. Věřím, že zdravá strava tomu trochu pomůže, aby se váha hnula.

lena29
22. led 2014

holky mám problémy se žlučníkem, myslíte, že to můžu? díky 😉

gabrielaa
autor
22. led 2014

@mifinka já jím pravidelně hodně ovoce i zeleniny, takže se reakcí nebojím 🙂 a jinak je jasné, že jak se přestane, tak je ideální ta její schůdková metoda nebo prostě klasické stravování, ale s rozumem 🙂
@kalo jj, přečti si to.. já přes dopoledne hlad nemám, ale odpoledne si dávám pravidelně bílý jogurt s medem 🙂

@petra_pf já mám úbytek přes břicho zatím 4 cm, na kg "jen" 1 kg, ale co je pro mě SUPER - přišla MS přesně a nic mě nebolí, netrvala 14 dní a ještě je mírnější.. k tomu se i cítím líp

@lena29 zkus napsat přímo jí, dá se na ni dohledat email, a prý většinou obratem odepisuje

petra_pf
22. led 2014

@kalo Takt o chápu, že byl hlad, tam vůbec nejsou napsané svačinky (v tom zkráceném seznamu). Určitě je potřeba si přečíst knihu, aby člověk pochopil její filozofii. U svačinek je potřeba znát také svoji krevní skupinu. Dopoledne jsem hlad neměla a nemám, ale odpoledne si často dávám jogurt, skořice, med a mandle a to už zasytí do večera. Já hubnout potřebuji, ale také to beru jako detox od Eček apod. Cm úbýtek by byl jen bonus. Snad bude.

petra_pf
22. led 2014

@gabrielaa To jsou krásné výsledky. V knize je napsané, že by výsledky mohly dostavit až třetí týden (ten teď budu končit) a nebo i klidně později, šestý týden apod. Jelikož se také cítím lépe a prý mám hezčí pleť, chtěla bych si detox zopakovat ještě jednou a potom najet na schůdkovou.

petra_pf
22. led 2014

@lena29 Napsat e-mail autorce, jak radí Gabi nebo kouknout do fora http://www.lahkechudnutie.sk/, zda tam není podobný dotaz.

fretecka
22. led 2014

no já držela 10dní,přišla skoro o mléko a zvracela od 7.dne,hlad jsem sice neměla,ten nemám ani normálně,ale vadila mi už i řepa ,kterou miluji ☹

gabrielaa
autor
22. led 2014

@fretecka během kojení by se neměl držet žádný detox 😉

fretecka
22. led 2014

@gabrielaa ted už to vím a zatím to znovu zkoušet nebudu 😉

gabrielaa
autor
22. led 2014

@schnek tak zatím to tu nechám, a kdyby vadila duplicita, tak to smazou..

vlajka1
22. led 2014

Držela jsem detox 2krát a jsem moc spokojená. Zhubla jsem 4 kila, přes břicho 7 cm. Cítím se skvěle. Celkově jsem plná energie 🙂 teď už to vysloveně nedodržuju, ale váha i míry se mi drží. Tenhle styl "hubnutí" si nemůžu vynachválit. A hlavně - neměla jsem hlad a zbavila se těch chutí na mlsání.

petra_pf
22. led 2014

@vlajka1 Děkuji za pozitivní komentář a zkušenost, to mě vždy posouvá dál.

castava
23. led 2014

@gabrielaa Ahojte, chci se s vámi podělit o zkušenost s touto detoxikací. Před dvěma roky jsem chtěla zhubnout, necítila jsem se dobře, a oblečení se na mě stále sráželo 🙂 . Navíc jsme přemýšleli s manželem o miminku a já si nedokázala představit, že bych přibrala k těm svým kilům ještě ta těhotenská. S kolegyní v práci jsme se rozhodly, že to zkusíme. Musím říct, že ze začátku to bylo těžké, ale my vydržely a nepolevily! Zhubla jsem během čtyřtýdení detoxikace 8 kg a za další 3 měsíce v udžovacím režimu (ty z vás, které knihu znáte víte o čem píšu) měla dole 12 kg. Je to nádherné zhubnout během čtyř měsíců 18 kg.Cítíte se krásně a všichni vás za to obdivují.... Po detoxikaci se mi podařilo otěhotnět. Máme desetiměsíčního chlapečka a já všechna těhotenská kila na sobě 😢 Ale jakmile to bude možné, tak jdu do detoxu znovu. Doufám, že se mi to opět podaří a s manželem budeme moci zapracovat na dalším miminku. Přeji vám všem, keré se rozhodnete do detoxu jít ať máte pevnou vůli a nenecháte se odradit negativními reakcemi od okolí.

gabrielaa
autor
23. led 2014

@castava jedním slovem ÚŽASNÉ! 😉 Takový zprávy čtu děsně ráda!!

aaajjjaaa912
25. led 2014

Zdravim drzela jsem detox v lete a 14kg dole akorat po mesici zas nahore diky hormonum na ivf.... ale mam vyzkouseno ze to funguje..... a tak holky do toho

monnn
26. led 2014

ahoj holky,zítra najíždím a zkusím,doufám,že vydržím 😅

lena29
26. led 2014

tak já taky od zítřka začínám 😉
Holky a co pijete? Může se čaj a kafe? 😅

gabrielaa
autor
27. led 2014

@aaajjjaaa912 14 kg za těch 28 dní? Uf 😀 tak to já určitě nedám )
@monnn hodně štěstí a pevnou vůli.. určitě nám tu napiš, jak se držíš 😉
@lena29 kafe by se moc nemělo, ale pokud to bez něj nezvládneš, tak si jedno denně dej.. já třeba byla navyklá na Caro a podle krevní skupiny bych měla prý spíš to kafe )) Jinak čaje piju různé: zelené, čistící, detoxikační, občas si dám i černý.. no a hlavně voda buď samotná nebo voda s citronem/grepem

lena29
27. led 2014

@gabrielaa já piju karo 😉 a jinak vodu.

castava
27. led 2014

Já mám jednu úspěšnou detoxikaci již za sebou a musím říct, že tak jak jsem měla ráda kafe, tak jsem si během detoxu na něj odvykla, zato jsem ,,ujížděla" na zeleném zajícovi 🙂 ( sojové mléko). Dokonce mi pomáhal v prvních dnech zahnat chuť na sladké. Jinak po čtyřtýdenní očistě je důležité váhu minimálně 3 měsíce udržet ( je to v knize hezky popsané) v opačném případě může dojít k jo-jo efektu. Každopádně držím palečky vám všem, které detox držíte nebo ho začnete držet. Brzy ho budu držet s vámi...

magdulin07
29. led 2014

Jsem ráda za tuto diskuzi, držim detox třetí den a zatím dobré. Potřebuji se dostat do formy a samo i něco málo shodit. Jídla mi chutnají a salát z červené řepy jsem si dělala už před detoxem.

monnn
29. led 2014

@magdulin07 tak jsme na tom stejně,s rozdílem,že já ještě salát s čř neměla,nějak jsem ho nestihla 😒 a dnes jsem měla jen snídaní - jsem po ex. dvou 8 a na jídlo nemám pomyšlení 😝