Zhubněte jednou provždy - Antónia Mačingová

gabrielaa
22. led 2014

Zdravím všechny příznivce této detoxikační kúry a třeba i následné schůdkové metody. Jsem u 9. dnu a výsledky zatím super. Můžeme se tu podělit o zkušenosti a odpovědět na otázky těm, které teprve začínají.
Tak směle do toho, půl je hotovo 😉 😀

sametka_
12. únor 2014

@castava no a nebo jim to moc nerikat,pokud to jde.

sedmiteckas
13. únor 2014

Taky mám s Mačingovou zkušenost, asi před 3 lety jsem ji držela od začátku do konce a výsledek super, člověk se cítí tak lehko, zmiznou špeky, je plný elánu. Ale pak jsem postupně najela na běžnou stravu, tak šlo postupně vše zpět. Ale doporučuju, aspoň se člověk trochu pročistí a tak... některé recepty používám doteď.

gabrielaa
autor
17. únor 2014

@castava jj, to jsem zažila také.. výsměch, pochybnosti a podobně 🙂 některý lidi jsou vážně hloupí, nejvíc mě dorazila jedna kamarádka, která se mně a ségře takhle smála, říkala, jak je to nezdravé, že by něco takovýho niky nedržela, hlavně bez masa.. a 14 dní na to říkala ségře, jak taky bude držet detox a chce zhubnout 6 kg za měsíc, nejdřív ji nechtěla říct jak, ale nakonec z ní vylezlo, že bude pít jen koktejly..no tak kde pak jsme, že? 😀 😀

monnn
19. únor 2014

@magdulin07 @maifa holky tak co ? no jak se držíte? 😉

castava
19. únor 2014

@gabrielaa můžu na 100 % říct, že ti, co nám do toho nejvíc kecaj jdou do detoxu také a nebo zkouší jiné možnosti jak zredukovat svou váhu, jen proto aby nám dokázali, že na tom nic není. Ovšem lidé, co to drží jen kvůli někomu to mají brzy zpět. Přestane je bavit se omezovat kvůli někomu. Mimo jiné s manželem máme 8. den detoxu a úspěchy veliké! Manžel 4 kg dole a já 2.5 za 1. týden. A jelikož se blíží jaro 🙂 tak tělo má tendenci se samo zbavovat přebytečných kilogramů. Držím palce všem, co drží detox.

magdulin07
19. únor 2014

@monnn držím se držím, mám před sebou poslední týden a potom najíždím na schůdkovou metodu, cítím se fajn, ale některé jídla už přízpusobuji sobě, už jsem nějak alergická na červenou řepu, nevím proč, ale před tím mi hrozně chutnala a dělala jsem si saláty, ale teď už ji nějak nemůžu 😝 . Sice na váze nic moc, ale splasklo mi bříško a špíčky už taky nejsou takové veliké 😀

monnn
19. únor 2014

@magdulin07 tak to je super,my máme s manželem za sebou 3 den,zatím v poho - tak uvidíme,no červenou řepu taky moc nemusím,tak to třeba nahradím jiným jídlem 🙂

magdulin07
20. únor 2014

@monnn hlavně vydržet, první týden se celkem dal, ale druhý týden jsem měla hroznou krizi a potom už zase v poho, teď mě ani nenapadne si vzít jiné jídlo než je v jídelníčku a chuť na sladké nemám vůbec

monnn
20. únor 2014

super,jj ten první týden je pohodový,dokonce jsem byla mile překvapena jak mě chutnala čer. řepa s hráškem a vajíčkem 😅 ,druhý týden hm 😀 tak to jsem zvědavá 🙂

avantgarda
20. únor 2014

Pro mě naprosto skvělá metoda. Zrovna dnes mám 4. den. Už jsem vydržela 2 týdny před Vánocemi a teď začínám znovu. Salát z červené řepy je skvělá věc a brokolice - takhle chutně uvařenou brokolici jsem ještě v životě nejedla.
Co se týče úbytku na váze - před Vánocemi jsem za těch 14 dní zhubla 1 kg, ale zajímavější byl úbytek na objemu - v pase 2 cm a přes boky 2 cm. Myslím, že za 14 dní tohoto stravování je to hezký výsledek.

maifa
26. únor 2014

@monnn ahoj, musela jsem skončit, ze zdravotních důvodů, miminko chce lepší baštu 🙂

ratatooy
26. únor 2014

ja sem vydržela detox 14 dní cm valily dolů ale pak opět nahoru

9iva
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sametka_
24. bře 2014

@ratatooy no pokud se člověk nedrží těch jejich zásad tak to letí zase zpět nahoru, to je jasné.

ratatooy
24. bře 2014

@sametka_ jj to je jasny ale radši asi budu jist všechno ale ve správném složení,hlavne z toho detoxu mi bylo šíleně zle

musilka
25. bře 2014

Hojte holky. Začínám dneškem detoxifikační kůru tak jsem zvědavá. Vařím pro sebe a kolegyňku z práce abych v tom nebyla sama 🙂 Mám v plánu sundat tak 12 kil ale uvidíme, centrimetry jsou důležitější. Vzhledem k mé práci - zdravotní sestra- střídání nočních a denních směn nepravidelný režim, 2 cykly IVF v posledních dvou letech je moje postava fakt fuj. Z porodnice jsem před čtyřmi lety odcházela s 58-mi kg a teď mám 75... musí to nutně dolů. Těch 10 kil by mě potěšilo. Cíl mám takový že v červnu jedeme na zaplacenou dovču tak nechci ležet u vody jak vorvaňka 🙂 Začíná někdo také teď ?

mariask11
27. bře 2014

@gabrielaa nelze stáhnout bez hesla ☹

smecka
28. bře 2014

@musilka: od zítřka začínám, ráda bych po těch 28dnech dodržovala i následný 3měsíční program. No a jako rozlučku jsem si dnes k obědu dala palačinky. 😅 😔 😀

musilka
29. bře 2014

My jedeme 5. den a v pohodě 🙂 První byl nejhorší... druhý už byly jen nějaké chutě když jsem připravovala jídlo zbytku rodiny, ale dneska už je to naprosto bez problémů. Chutě na sladké nemám Splasklo mi mé pupendo 🙂 Nejsem nafouklá ani jiné zažívací problémy takže u mě na jedničku. A dokonce se těším každé ráno na snídani což byl dřív můj problém. Nejedla jsem celé dopoledne. Pořád jsem říkala jak na o nemám čas a tělo si to ani nežádalo navenek. A hle najednou je čas i na nastrouhání mrkve a jablka. Cítím se skvěle a zrovna stahuji bezlepkové recepty protože po těch již pěti dnech vidím že lepek mi dělal neuvěřitelnou paseku. CHci dodržovat i dále její stravování. S vyloučením lepku a mléčných výrobků. Našla jsem si skvělý krámek o kterém jsem tu neměla ani potuchy. Plný zdravé výživy mouky bez lepku a obilného mléka, i rýžového nebo mandlového. Takže do toho vtáhnu celou rodinu. Teprve teď mi dochází jak se dá zdravě žít. A to jsme dřív nejedli nic nezdravého myslím v tom smyslu že bysme jedli tučné nebo jen msažené. ALe pečivo jsme jedli hodně totéž mléčné výrobky. Teď vidím že to bylo špatně. A ráda to změním protože vařit mě moc baví 🙂

smecka
29. bře 2014

@musilka: to se máš a přeji silnou vůli to vše dodržovat! Mám za sebou první den a hrůza. Už při snídani jsem si stýskala po mém milovaném chlebíčku s máslíčkem, ale to se ještě dalo, ovšem k obědu brokolice s česnekem, fujtajbl. 😅 Brolikolici mám ráda, ale 3 str. česneku na mě bylo moc, ještě odpo jsem cítila pálení v žaludku a asi hodinu po o jsem se pěkně poto. 😀 K odpolední sváče jsem si dala jogurt a protože jsme se večer vrátili pozdě z hřiště, dala jsem si jen brynzu, představa přílohy bílku se žaludku nelíbilo ani za mák. Fakt je ten, že hlad nemám, spíš mě na vše přešla chuť. 😀 Nevzdávám to a budu doufat v lepší zítřky. 😀 Jo a ještě jsem zívala celé dopolko, protože jsem neměla kafíčko. Takže u mě to taková pohoda asi nebude. 😕 😎 😀

musilka
31. bře 2014

JJ první den byl fakt nejhorší 😀 ALe teď po týdnu pohoda 🙂 česneku používám maličko protože jsem žlučníkář a dělá mi hodně paseku...
Jinak kafe.... tohle je asi jediné co porušuji a jedno malé preso si dávám. Při svém zaměstnání bych nepřežila.... zvyk no. To je asi jediný zlozvyk co mi zbyl 🙂

castava
31. bře 2014

Holky, rozhodně nepolevujte. Výsledek se dostaví. Můj první detox před 2 roky byl velmi úspěšný a nyní mám s manželem za sebou 7 týdnů a 5,5 kg dole ale budu muset být opatrná, neboť jsem zjistila, že jsem těhotná. Rozhodně se budu nadále stravovat zdravě, jen budu muset do jídelníčku zařadit i ovoce a trochu více pečiva. Rozhodně se do toho nenuťte, pokud vám to nechutná. Ale dle vlastní zkušenosti je nejhorší prvních 10 dnů, potom jak půjdou kila dolů, budete mít větší motivaci. Přeji hodně úspěchů.

stanulap
8. dub 2014

Holky ta knížka, to je : "Zhubněte jednou pro vždy"? Abych si neobjednala něco jiného 🙂 Díky. S.

nininka23
8. dub 2014

Ahoj holky, doufam, ze se muzu pridat. Zatim docitam, ale od zitra bych se do toho rada oprela. Mam doma 3mesicniho spunta...v tehu jsem pribrala 20kg, v nemocnici nechala 12, ale nez jsme si s malou nasly nejaky rezim, vyplenila jsem jednou denne lednicku a zas na sebe hodila 6kilo. Tudiz celkem jsem +14 a rada bych to do konce prazdnin dala dolu...a pokud mozno jeste o kousek min🙂

nininka23
8. dub 2014

@gabrielaa divala jsem se, ze mam jen nejakou zkracenou verzi. Zkusila bych to stahnout z ulozto, ale je tam heslo ☹ nevis jej?

musilka
8. dub 2014

já mám tedy tu knížku jak píše @stanulap dnes jedu 15.den dole zatím 3 kg ale jsem v polovině tak snad to vyjde a spadne ze mě více 🙂 V pase je to znát hodně mi splasklo břicho. Recepty jsou super už se zapojuje i manžel a chce jíst též.

lalida
11. dub 2014

ahoj holky, já jsem dnes 10.den. Zatím to podle mně není ono. Jídlo mi nevadí, ale jelikož jsem po revizi dělohy, tak čekám na menstruaci, a myslím, že i to mi drží ty kilogramy u čísla na váze.. 😉

smecka
15. dub 2014

Ahoj holky, já bych teď měla začínat 3 týden, ale protože jsem to 3x festově porušila, ode dneška začínám znovu 😔 a jsem rozhodnuta to vydržet 😎 děj se co děj. Nebyla jsem schopna odolat dárečku - čokoládičky až z Californie 😀 dcera si na mě vymohla mou milovanou rajskou, manžel mě vytáhl na pivo .... no, to se to těžko drží. 😅
Každopádně i přes "výpadky" v pohodě dopnu kalhoty, ve kterých jsem byla jak jitrnice narvaná, únava, která mě trápila je pryč a váha ukazuje o 2kg míň. Ale taky jsem se začala víc hýbat, chodím cvičit a vytáhla jsem koloběžku. 😉
@musilka: kéž by to mého manžela aspoň trochu nadchlo, můj se spíš oklepe, jen co vidí takové zeleniny pokupě 😀 Jak odoláváš, když vaříš pro zbytek rodiny? S tím bojuji nejvíc. 😔

dananuta
20. dub 2014

@smecka @lalida @nininka23 @castava @musilka @ratatooy
Ahoj holky, dneska jsem přišla na tento detox, takže jsem ještě ani nečetla, nejdřív musím knížku sehnat. Nějaké to kilčo dolů by bylo fajn (aspoň 8 😀 ), ale hlavně nabrat trochu energie, připadám si neustále unavená. Nikdy jsem nebyla na sladké(ani v těhotenství), ale od té doby co jsem porodila, sloužím doma jak popelnice, nedokážu se ovládnout. Chtěla jsem se zeptat, po dokončení detoxu, musí se dodržovat jídelníček pořád hodně z ostra nebo se dá jíst i normální(zdravé) jídlo aniž by jste znovu nabrali co jste předtím shodili? Díky moc za odpovědi 🙂

ratatooy
21. dub 2014

@dananuta melo by se pokračovat ve schudkove metodě sama Mačingová říká že je to zmena na cely život a to je u každé stravy nejde jen zhubnout a vratit se do starych kolejí,ja osobne sem sice zhubla cm ale pak přišly zpet vydržela sem jen 14dní,bylo mi hrozně zle