Zhubněte jednou provždy - Antónia Mačingová

gabrielaa
22. led 2014

Zdravím všechny příznivce této detoxikační kúry a třeba i následné schůdkové metody. Jsem u 9. dnu a výsledky zatím super. Můžeme se tu podělit o zkušenosti a odpovědět na otázky těm, které teprve začínají.
Tak směle do toho, půl je hotovo 😉 😀

lienocka292
5. dub 2015

Ahoj Gabika.. Ako si stiahla knizku z ulozto? Lebo ja tam vidim vsetko zamknute? Vi si mala heslo? Dakujem.. 🙂 Lenka.. ps: rada by som ju vyskusala.. Kolko sa ti podarilo zatial schudnut? Si s nou spokojna?

eiffelovka
6. dub 2015

Zdar ženy, také se chystám začít s touto detoxikací tak načítám co jde 🙂 Jinak knížku jsem stáhla zde:
http://datoid.cz/FTVhCK/macingova-zhubnete-jedn...
Stačí se pouze zaregistrovat a jde to stáhnout 😎
Vše držím pěstičky a vzhůru do toho půl je hotovo 😀 Lenka

luisianna
13. dub 2015

Ahoj, tak jsem dnes začala. A musím říct, že je to pro mě očistec do slova a do písmene. Včera jsem si dělala do zásoby tu mrkev s jablem a ořechama na snídaně, ráno většinou nestíhám. Když jsem to dělala a ochutnávala, tak jsem si říkala mňam super. Ráno mi to ale vůbec nelezlo, nevím, jestli se to nějak uleželo či co, no natlačila jsem to do sebe. Oběd brokolice, sice tvrdší než normálně dělám ale jakž takž v pohodě. Ale večer ta řepa, to je pro mě peklo. Už od mala řepu nesnáším, tak jsme to snědla s odporem a se zacpaným nosem, no hrůza. Radši jsem to posypala chilli (improvizace....), aby to nebylo tak cítit. No ještěže je v tom ten hrášek a mrkev, samotný bych to nedala. Tak to jsem zvědavá, jak dlouho to vydržím, pro mě zatím docela trápení.

lienocka292
13. dub 2015

Ahojte .. 🙂 tak a som v siestom dni.. 🙂 je to parada mne tie receptiky zatial vyhovuju.. Akurat toho bielka s bryndzou sa bojim ale na zelerove hranolky sa tesim.. 🙂 ja som si knizku napokon kupila teda (vyslaka som muza) lebo som bola odhodlana zacat. 🙂 aj cvicite popri tom? Ako casto sa vazite? Ka chcem tak po 2tyzdnoch.. Dufam ze ma to nedemotivuje.. :( preto sa toho obavam lebo miery sa mi velmi nezmensuju.. Mozno je to cvicenim..

lienocka292
13. dub 2015

@luisianna ahojko.. 🙂 ja 1den som bola tiez znechutena nuc si z toho nerob to sa zmeni zvyknes si.. 🙂 ranajky si rob vzdy cerstve lebo ta stavicka sa ti do druheho dna vsaje do orieskou a mrkvy.. Drzim palce..

lienocka292
13. dub 2015

@eiffelovka ty uz mas polovicu za sebou? Ako sa citis! Vazis sa ak ano ako casto? Aj cvicis popri tom? Uz si to niekedy dodrziavala?

kramlinka88
14. dub 2015

já už to mám za sebou a jedu dělenku 🙂
pro motivaci moje výsledky 🙂
váha -7kg
prsa -7cm
pod prsama -5cm
pas -4cm
přes břicho -4cm
boky -5cm
stehno -5cm
ruka -1cm
lýtko -2cm

eiffelovka
14. dub 2015

Ženy, dnes mám 6 den - mrkev s jablky na snídani mi ze začátku hrozně chutnala, ale po několika dnech už to také není ono :o(( Nicméně horší je třeba ta řepa nebo lusky.. No ale co by člověk neudělal pro očistu organizmu a nějaké to kilečko :o(( Těším se na výsledky a to je motivace :o)) Překvapuje mě, že po takovýchto jídle jsem zasycená - běžně se o tom mluví, ale i tak mě to překvapilo. Tak držím všem pěsti a ať ze sebe máte ženský radost!! S úsměvem jde všechno lépe :o)) Lenka

lienocka292
14. dub 2015

@eiffelovka tak sme na tom rovnako.. 🙂 jedine s cim mam problem su struky a neviem si predstavit bielko s bryndzou inak vsetko v pohode.. 🙂 aj cvicis popri tom? Drz sa

luisianna
14. dub 2015

@lienocka292 To se řekne, dělat si tu mrkev každý den čerstvou, já vždycky ráno tak spěchám, že bych musela vstávat tak o hodinu dřív a to se mi teda nechce :-/ Nicméně dnes už jsem řepu snědla s menším odporem jak včera, nacpala jsem do toho víc okurky a vajíčko to taky trochu přerazilo. Ale pořád je to pro mě pěknej blivajz. Včera jsem to měla se sýrem. No říkám si, jestli to trápení stojí za to... není nad to pořádně se nacpat 🙂

luisianna
14. dub 2015

@lienocka292 Kámoška to držela taky a tady nedala ten bílek s bryndzou. Tak psala paní Mačingové email a odpověděla jí, že to můžeš nahradit něčím jiným, co je jindy buď na večeři nebo na oběd, podle toho, kde máš ten bílek. Já to budu taky s tou řepou praktikovat. Ale zas chápu, že je to vyvážené, a že to tam má svůj význam, tak zkusím vydržet co půjde.

lienocka292
15. dub 2015

@luisianna ahojko.. 🙂 tak si mrkvu vzdy ppriprav vecer a rano len jablcko narajby to tak dlho netrva a pridaj ostatne.. Skusila si repovy salat viac ochutit alebo ho nechat taku hodinku v chladnicke? Ja osobne si pridavam aj citron .. Aj ja sa budem snazit vsetko si urobit co je v jedalnicku .. 🙂

lienocka292
17. dub 2015

Drzte palce baby aby som zajtra nepovolila.. Syn mi ma zajtra 2roky a same mnamky chystame.. 🙂 myslite ze robim velku chybu ked si den kde je bryndza vymenim s dnom kde su karbonatky? Neviem ako by som pred celou navstevou ktora papa maskovu roladu jedla struky.. :(

kramlinka88
17. dub 2015

@lienocka292 vyjímečně lze jídlo přehodit 🙂

lienocka292
17. dub 2015

@kramlinka88 dakujem za odpoved aj som si myslela.. 🙂

lienocka292
17. dub 2015

@kramlinka88 aj vy ste program drzala?

kramlinka88
18. dub 2015

@lienocka292 ano už to mám za sebou 🙂

lienocka292
19. dub 2015

@kramlinka88 a ako? Podarilo sa nieco schudnut? Lepsie sa citite teraz a drzite si vahu?

adletka
19. dub 2015

Druhý den této detoxikační diety jsem se poblila jak alík :D

xxxzuza
19. dub 2015

Vydržela jsem 14dní, pak mi začala chybět káva a hlavně jsme měli několik rodinných oslav kolem velikonoc, tak jsem to nedotáhla až do konce. Škoda. Cítila jsem se moc dobře, neměla jsem hlad, chuť na sladké zahnaly rozinky a švestky. Zhubla jsem asi 2 kg, ale s návratem k normálu je to zase vše nazpět.... No jo, ta vůle.... Ale z knížky jsem si určitě něco vybrala i do budoucna, je tam spousta receptů a návodů. Hodně zdaru všem.

lienocka292
19. dub 2015

Ja som na konci druheho tyzdna a zatial v pohode vsetko okrem strukov mi chuti .. 🙂 vcera sme mali aj oslavu a zvladla som odolavat 🙂 (len nozik som obcas pri krajani olizla.. 🙂 ) kavu pijem s medom. Zatial 2kg dolu ale dufam ze to este pojde nizsie 🙂

eiffelovka
19. dub 2015

Zdravím vás všechny, tož já byla na 10 dni, ale prostě nastal víkend a musela jsem na celý den mimo domov atd. a i když jsem si snídani nachystala tak oběd už jsem nedala a dva dny jsem teď porušila jídelníček - vím, že to ztrácí na smyslu, když jsem to teď takhle dva dny po..., ale zítra hned pokračuji... Uvidíme... Už po tom desátém dni mám 2 kg dole ;o)) Ten první týden byl celkem drsnej, ale jak už se rozšířily ty jídla v tom druhém týdnu tak to je lepší ;o)) Takže se všichni držte ať už to máme za za sebou ;o))

kramlinka88
19. dub 2015

@lienocka292 výsledky jsou o něco výše v komentářích 🙂
cítím se skvěle, jedu dělenku, zatím se váha houpe ale neroste 😉

lienocka292
19. dub 2015

@eiffelovka to chapem.. Lrn sa nevzdavaj.. 🙂 netreba vesat hlavu a jednoducho dalej dodrziavat detox ja som tiez toho nazoru.. 🙂 presne o to ide nevzdavat sa a nepodlahnut opat prejedaniu.. Je to vsetko nastavene v hlave a zit zdravo aj po detoxe.. Ja sa nastavim na oddelenu stravu. 🙂

lienocka292
19. dub 2015

@kramlinka88 presne tak chcem aj ja pokracovat.. 🙂 a drzala si sa aj podla semaforu?

kramlinka88
20. dub 2015

@lienocka292 tak ono semafor je založený na principech dělené stravy 🙂
já jenom moc nemusím ty sladké snídaně, aspoň ne moc často, tak spíš jedu podle Kořínkové 🙂

eiffelovka
20. dub 2015

Že vám do toho vstoupím - dělenka je super - musí si člověk zvyknout 🙂 Zkoušela jsem to před více lety a po půl roce jsem měla 7 kg dole - no masakr a to v celku bez nějakého velkého přemáhání - jen si zvyknout jíst to jídlo odděleně 😉

lienocka292
20. dub 2015

@kramlinka88
@eiffelovka no vsak chcela by som ist na delenu stravu lebo si myslim ze mojmu telu viac pasuje maso so zeleninou ako so zemiakmi.. Su nejake zasady v tomto stravovani?

kramlinka88
20. dub 2015

@lienocka292 no tohle je ten nejzákladnější graf, podle kterého se nejlíp hubne 🙂
ale na FB jsou asi dvě skupinky na dělenou stravu:
https://www.facebook.com/groups/280319243273/
https://www.facebook.com/groups/257717231105100/

je tam spousta receptů, inspirace, vychytávek 😉

lienocka292
20. dub 2015

@kramlinka88 ahojko.. 🙂.. dakujem za grafik uz je ulozeny a k skupinkam som priradena.. 🙂